Jarrod Bowen

Duże wyróżnienie dla Łukasza Fabiańskiego. Polak doceniony za występ w Lidze Europy

15 Mar · 10:49

Świetna seria Aston Villi trwa, wysoka wygrana w ważnym meczu. Dublet Dougasa Luiza, cały mecz Casha [WIDEO]

22 Oct 2023 · 19:27

Gol w 90. minucie przesądził o triumfie w Lidze Konferencji! Szaleństwo w Pradze, Polak z trofeum! [WIDEO]

07 Jun 2023 · 23:01

West Ham w finale Ligi Konferencji! Wielki sukces drużyny Fabiańskiego, pierwszy taki awans od 47 lat [WIDEO]

18 May 2023 · 22:53

Arsenal prowadził 2:0 i znów stracił punkty! Saka nie trafił karnego, West Ham odrobił straty [WIDEO]

16 Apr 2023 · 16:55

Idealne wzmocnienie dla czołowych angielskich klubów. Klopp go chwali, nie ma słabych punktów
plus

09 Jul 2022 · 08:20Wojciech Falenta
plus

Kto za Mane w Liverpoolu? Oto 10 nazwisk. Są naprawdę mocne kandydatury. "Osiągnął fantastyczny poziom"
plus

03 Jun 2022 · 20:00Mateusz Hawrot
plus

Są warci grube miliony, wciąż czekają na debiut w reprezentacji. "W tym sezonie to prawdziwa maszyna"
plus

24 Mar 2022 · 16:00Dominik Budziński
plus

Manchester United znów szykuje duży, letni transfer. Na celowniku rewelacja tego sezonu Premier League

10 Feb 2022 · 14:56

West Ham United zrobił krok w kierunku Ligi Mistrzów. Spokojny wieczór Fabiańskiego [WIDEO]

08 Feb 2022 · 22:38