Betclic bonus bez depozytu

Bukmacher Betclic oferuje swoim nowym graczom ofertę powitalną, opartą przede wszystkim na zakładzie bez ryzyka do 200 zł. Ale to nie wszystko. Okazjonalnie przyznaje bowiem użytkownikom także Betclic bonus bez depozytu, związany np. z konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Ponadto u tego bukmachera nie brakuje promocji dla stałych graczy. Opiszemy je dla Was w dalszej części tekstu.
Zanim przejdziemy do tego, kiedy i w jakich okolicznościach Betclic przyznaje swoim graczom darmowe zakłady, warto w ogóle wyjaśnić czym dokładnie jest bonus bez depozytu, nazywany inaczej także freebetem. Taka promocja oznacza po prostu, że użytkownik otrzymuje od bukmachera środki na grę praktycznie za nic. Zazwyczaj tylko za zarejestrowanie konta. Sama nazwa wskazuje nam zresztą, że nie musimy w tym przypadku wpłacać swoich środków. Tym bonus bez depozytu różni się choćby od cashbacku czy bonusu Od depozytu.

Betclic bonus bez depozytu

A jak wygląda to konkretnie u bukmachera Betclic? W oficjalnej ofercie powitalnej nie widnieje co prawda Betclic bonus bez depozytu, ale nie oznacza to, że gracze w ogóle nie mogą liczyć na otrzymywanie darmowych zakładów. Tego typu akcje Betclic uruchamia bowiem okazjonalnie, np. przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak mecze Ligi Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy czy Igrzyska Olimpijskie. Dodatkowo freebet jest formą przyznania zwrotu, za powitalny zakład bez ryzyka. 
Szczegóły takich promocji mogą różnić się od siebie. Zarówno kwotą, którą można otrzymać (np. 10, 20, 25, 50 zł), jak i warunkami otrzymania takiego bonusu. Czasami legalny bukmacher może przyznać bonus bez depozytu np. wówczas, jeśli wykażemy się jakąś aktywnością. Choćby wpłacimy na swoje konto określoną sumę pieniędzy. Warto sprawdzać też zawartość swojego konta gracza w okolicach dnia urodzin, bo zdarza się, że Betclic przyznaje właśnie taki urodzinowy freebet.
Aby bonus bez depozytu Betclic mógł trafić w nasze ręce, trzeba więc przede wszystkim założyć konto w Betclic, pamiętając o specjalnym kodzie bonusowym: MECZYKI. Proces rejestracji można rozpocząć klikając w dostępny w tym artykule baner bukmachera.
Gdy założymy już swoje konto w Betclic, wystarczy śledzić stronę bukmachera i wypatrywać okazji do skorzystania z bonusu bez depozytu. Ale oczywiście Betclic ma dla swoich graczy także inne bonusy i promocje. Zarówno dla tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i bardziej doświadczonych graczy.
Betclic kod promocyjny

Betclic bonus bez depozytu - zakład bez ryzyka 200 PLN

Bonus bez depozytu nie widnieje w stałej ofercie powitalnej Betclic, ale bukmacher ma dla nowych użytkowników coś innego. To zakład bez ryzyka, który może osiągnąć nawet 200 zł. Czym charakteryzuje się ten bonus? Przede wszystkim - dotyczy on pierwszej wpłaty na konto i pierwszego zawartego zakładu. Warto wspomnieć, że ewentualny zwrot przyznany jest w formie freebetu, choć rzecz jasna nie jest to bonus bez depozytu.
Jeśli zostaniemy już upoważnieni do skorzystania z zakładu bez ryzyka, a nasz debiutancki kupon w Betclic niestety nie będzie wygrany, wówczas bukmacher zwróci nam postawioną na niego kwotę, maksymalnie do 200 zł. Zwrócona stawka będzie pomniejszona jedynie o obowiązujący podatek 12%. Aby więc wykorzystać bonus do maksimum, czyli otrzymać 200 zł, trzeba zagrać za 227.30 zł. 
Jak wypłacić środki z konta bonusowego? Trzeba zagrać za freebet po kursie minimalnym 2.14 lub wyższym. Bonus można podzielić na wiele zakładów. Jeśli kupon okaże się zwycięski, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o wartość stawki i podatku. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. 
Na wykorzystanie bonusu nie ma limitu czasowego. W promocji nie biorą udziału zakłady na wirtualne gry karciane. 

Inne bonusy dostępne w Betclic

Powyższy zakład bez ryzyka dotyczy tylko graczy, którzy dopiero założyli swoje konto w Betclic, ale bukmacher nie zapomina o tych, którzy nie mogą liczyć już na skorzystanie z oferty powitalnej. Oprócz bonusu bez depozytu, który bukmacher oferuje przy okazji ciekawszych wydarzeń sportowych, są też liczne promocje i bonusy stałe.

Multi+

Coś, co na pewno ucieszy fanów grania słynnych taśm. Multi+ wynagradza bowiem graczy, którzy na swoich kuponach umieścili dużą liczbę zdarzeń. Im ich więcej, tym więcej można zyskać. Do promocji wliczają się wyłącznie zakłady opatrzone logiem Multi+, których kurs nie jest mniejszy niż 1.20. Zabawa zaczyna się od pięciu typów na kuponie. Jeśli chcemy postawić dokładnie tyle, wówczas Betclic dodaje do naszej ewentualnej wygranej dodatkowe 5%. Wygląda to następująco:
 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej
W tym przypadku nie ma oczywiście mowy o jakimkolwiek obrocie, którego trzeba dokonać. Betclic po prostu zwiększa wygrane, gdy na kuponie znajdzie się odpowiednia liczba zdarzeń. Przy dużych kuponach można w ten sposób zyskać naprawdę bardzo dużo.

Super Kursy

Każdego dnia Betlic oferuje też zdarzenia do obstawienia, którym podwyższa kursy. Znajdziemy je po lewej stronie strony internetowej bukmachera, oznaczone jako “Super Kursy”. Zazwyczaj dostępnych jest tam kilka tego rodzaju typów.
Poza tym, codziennie Betclic oferuje BOOST, a więc najwyższy na rynku kurs na konkretne zdarzenie. 

Cash out

Twój kupon rozpoczął się wyjątkowo dobrze, kilka typów weszło, ale boisz się, że dalej coś pójdzie nie tak? Dzięki opcji cash out w Betclic możesz przedwcześnie wypłacić pewną część ewentualnej przegranej. 
Bukmacher w niektórych sytuacjach daje taką możliwość, a gracz sam może zdecydować: albo czeka do końca zakładu i wygrywa całość/przegrywa wszystko, albo decyduje się na wypłacenie np. połowy ewentualnej wygranej. I wówczas nie musi już martwić się o rozstrzygnięcia pozostałych na kuponie zdarzeń.

Bonusy okolicznościowe

Pisaliśmy już, że Betclic z okazji ważnych wydarzeń sportowych umożliwia czasami graczom otrzymanie bonusu bez depozytu. Ale nie jest to jedyny typ promocji, który ten bukmacher lubi łączyć np. ze spotkaniami piłkarskiej Ligi Mistrzów. 
Zdarza się też bowiem, że gracze mogą liczyć np. na specjalny cashback. Nieco inny niż ten powitalny. Jako że okoliczności i warunki tego typu promocji są często zróżnicowane, możemy przedstawić tego typu promocję na przykładzie.
Pod koniec listopada (23-26) Betclic postanowił nagrodzić tych, którzy zdecydowali się postawić kupon związany wyłącznie z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Zasady? Minimum cztery zdarzenia na kuponie. Kurs łączny zakładu nie mniejszy niż 4.00. Jeśli gracza spotkała słynna klątwa, a więc nie wszedł mu jeden mecz, wówczas Betclic zwracał stawkę takiego zakładu. Maksymalnie jednak do 40 zł.

Nadchodzące:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Betclic?

Rejestracja w Betclic jest banalnie prosta, a gracz może stawiać pierwsze zakłady już po założeniu tzw. konta tymczasowego. Umożliwia ono również skorzystanie z oferty powitalnej Betclic i pozostałych bonusów. 

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Jakie dane trzeba podać, by stworzyć konto tymczasowe? Są to m.in. dane osobowe i adres e-mail, adres, numer PESEL i numer telefonu. Na tym etapie można podać też kod bonusowy, który będzie przepustką do skorzystania z promocji powitalnej.
Warto jednak pamiętać, że konto tymczasowe będzie ważne maksymalnie 90 dni. Można wówczas wpłacać pieniądze i zawierać zakłady, jednak łączna kwota ich stawek nie może przekroczyć 5000 zł.

Pełna rejestracja (konto stałe)

Żeby nasze konto zmieniło status z tymczasowego na stałe, trzeba uzupełnić jeszcze kilka istotnych danych. Chodzi tu przede wszystkim o podanie numeru rachunku bankowego, które należy do gracza, a także przesłanie skanów obu stron ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). Jeśli już to zrobimy i pozytywnie przejdziemy weryfikację, zyskamy także możliwość wypłaty zgromadzonych środków.

Betclic bonus bez depozytu - wpłaty i wypłaty

Kolejna ważna część zakładów bukmacherskich to z pewnością wpłaty i wypłaty. W końcu za coś trzeba grać i coś też chcemy z tego mieć. Przybliżymy Wam więc oba procesy.

Wpłaty

Wspominaliśmy już, że wpłat na konto gracza można dokonywać nawet wówczas, gdy przejdziemy szybką rejestrację. Chociaż niektórzy bukmacherzy oferują na start freebety, a więc darmowe zakłady, które pozwalają rozpocząć obstawianie bez wpłaty własnych środków, to są to na ogół raczej jednorazowe akcje. Jeśli chcemy próbować swoich sił w zakładach bukmacherskich dłużej, musimy liczyć się z koniecznością dokonywania depozytów. Można je jednak zrobić bardzo szybko i prosto.
Pieniądze możemy mieć na koncie gracza tak naprawdę kilka sekund po dokonaniu wpłaty, co jest niezwykle wygodne i stanowi ważny punkt w wyborze bukmachera, u którego chcemy grać.
Betclic w tym względzie zdecydowanie nie ma się czego wstydzić. Oferuje bowiem swoim użytkownikom niezwykle szeroki wachlarz możliwości przy wpłatach. Co istotne, niezależnie od tego, jaką opcję depozytu wybierzemy, nie poniesiemy wówczas żadnych prowizji. Tyle ile wpłacimy - tyle będziemy mieć na grę.

Przelewy24 (+ BLIK)

Jedna z popularniejszych platform do dokonywania depozytów. Jest w pełni legalna i pozwala na błyskawicznie zasilenie konta gracza. Poprzez Przelewy24 logujemy się po prostu do swojego banku, a większość danych uzupełnia nam się już automatycznie. Po chwili możemy dokonać przelewu, a po kilku sekundach wpłaconą kwotą będzie można dysponować już w Betclic. Przelewy24 w tym przypadku umożliwiają nam wpłatę z takich banków jak:
 • mBank
 • Santander Bank
 • PKO Bank Polski
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank
 • Bank Pekao
 • Credit Agricole
 • Inteligo
 • Bank Citi Handlowy
 • Get In Bank
 • T-Mobile Płatności
 • BNP Paribas
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • Bank Pocztowy 24
 • Idea Bank
 • Banki Spółdzielcze
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Noble Bank
 • Plus Bank
 • PBS Bank
 • Toyota Bank
 • Millennium Bank
 • Przelewy24 pozwalają ponadto na zasilenie konta właściwie dowolną kwotą. Najmniej może to być bowiem zaledwie 1 zł, najwięcej zaś 100 000 zł.
Chociaż ten sposób złożenia depozytu jest niezwykle szybki i prosty, to jest jeszcze inna opcja, w której droga do wpłaty na bukmacherskie konto jest chyba nawet szybsza. To coraz popularniejszy BLIK, Tu wystarczy bowiem podać jedynie sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej.

Karta kredytowa lub debetowa (Visa i Mastercard)

Kolejny sposób, by zasilić swoje konto w Betclic to internetowa transakcja dokonana za pomocą karty bankowej. O ile jest to karta Visa lub Mastercard.
Jak wygląda wówczas sam proces wpłacania pieniędzy? Potrzebne będą nam po prostu dane znajdującej się na karcie: imię i nazwisko, szesnastocyfrowy numer karty, data jej ważności oraz znajdujący się na odwrocie kod weryfikacyjny CCV/CVV.
Jeśli wszystkie podane informacje będą się zgadzać, wówczas pieniądze błyskawicznie wylądują na koncie gracza w Betclic. Co jednak ważne, taką metodą nie możemy wpłacić jednorazowo mniej niż 30 zł. Maksymalny depozyt także wynosi w tym przypadku 100 000 zł.

Zwykły przelew z rachunku

Klasyczna metoda, która w początkowych latach funkcjonowania zakładów bukmacherskich była bardzo popularna, ale ostatnio traci już na znaczeniu. Nic dziwnego. Chodzi to przede wszystkim o szybkość transakcji. O ile wcześniej opisane metody umożliwiają zasilenie konta gracza w dosłownie kilka sekund, na pieniądze wpłacone tradycyjnym przelewem poczekamy dużo dłużej. Najczęściej od 24 do 72 godzin, a zdarza się też, że nawet pięć dni.
Nieco bardziej skomplikowane jest też dokonanie samego przelewu. Musimy wówczas podać więcej danych. Konieczne jest kopiowanie informacji od bukmachera i wpisywanie ich osobiście, podczas gdy przy innych metodach najważniejsze dane uzupełniają się automatycznie.
Minimalna wpłata dokonana za pomocą tradycyjnego przelewu to 1 zł.

Portfel internetowy Skrill

Nieco mniej znana metoda wpłat, która nie cieszy się jeszcze może taką popularnością, jak choćby platforma Przelewy24, ale jest równie bezpieczna.
Początkowo trzeba założyć konto w e-portfelu Skrill. Gdy już to zrobimy, w jednym miejscu będziemy mogli dokonywać wpłat dotyczących nie tylko zakładów bukmacherskich, ale wszelkich stron czy serwisów z aukcjami on-line. Transakcja odbywa się bardzo szybko, o ile sprawnie zaakceptują ją obie strony - Betclic i Skrill.
Jak wpłacić środki na konto właśnie taką metodą? Przy dokonywaniu depozytu należy zaznaczyć odpowiednią opcję oraz uzupełnić adres e-mail. Ten sam, którego użyliśmy do założenia konta w e-portfelu Skrill. Może on różnić się od adresu podanego podczas rejestracji w Betclic. W przypadku tego e-portfela jednorazowo wpłacić na konto gracza możemy od 15 do 45 000 zł.

Wypłaty

Pora przejść do tej przyjemniejszej części, a więc wypłat środków zgromadzonych na koncie w Betlic. Wspominaliśmy już, że u tego bukmachera można początkowo założyć konto tymczasowe, które umożliwia wpłacanie pieniędzy, korzystania z bonusów i stawianie zakładów, ale nie pozwala na wypłatę środków. Do tego potrzebne jest utworzenie konta stałego, a więc przejście pełnej weryfikacji, która opiera się m.in. na podaniu numeru konta bankowego i przesłaniu skanów dokumentu tożsamości.
Gdy takowe konto już utworzymy, nie będziemy mieli żadnych problemów z przelewaniem zgromadzonych w Betclic środków na konto bankowe. Gracze mają możliwość wypłacenia pieniędzy za pomocą dwóch sposobów. Minimalna kwota transakcji w obu tych przypadkach to 1 zł. Maksymalna - 100 000 zł.

Wypłata tradycyjnym przelewem

Tradycyjnym przelewem można pieniądze wpłacić, ale można też i wypłacić. Uzupełnić trzeba wówczas konkretne dane, w tym także numer IBAN naszego banku.
Chociaż dla niektórych brzmi to może obco, w rzeczywistości nie oznacza niczego skomplikowanego. Chodzi o nasz numer rachunku bankowego, poprzedzony jedynie literami PL, o ile posiadamy konto w polskim banku.
Później wystarczy już tylko podać kwotę, którą chcemy wypłacić, a na sam koniec potwierdzić wszystko swoim hasłem do logowania się w Betclic. Wypłaty nie wiążą się z jakąkolwiek prowizją. Na konto bankowe dociera dokładnie tyle pieniędzy, ile zdecydowaliśmy się wypłacić z konta gracza. 
Gdy Betclic potwierdzi już transakcję (ma na to dwie doby), pozostanie już tylko czekać na przelew. Maksymalnie może dotrzeć w ciągu siedmiu dni roboczych, ale zazwyczaj nie zajmuje to aż tyle czasu.

Wypłata internetowym systemem płatności Przelewy24

Dużo szybszym sposobem wypłaty środków jest jednak - podobnie jak w przypadku wpłat - system Przelewy24. Gdy wybierzemy taką metodę, numer IBAN uzupełni się już automatycznie, a gracz musi jedynie podać kwotę, którą chce wypłacić oraz zatwierdzić wszystko hasłem logowania do Betclic.
Tu również bukmacher ma dwa dni na zaakceptowanie naszej wypłaty. Jeśli to zrobi, pieniądze błyskawicznie pojawią się na koncie bankowym. Cała transakcja powinna więc przebiec bardzo szybko.

Sprawdź:

Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic oficjalną licencję na prowadzenie działalności w Polsce otrzymał w 2018 roku. Nie był wtedy jednak firmą całkowicie nową. Na europejskim rynku działa już bowiem od 2005 roku. Spółka zarejestrowana jest na Malcie, choć swoją główną siedzibę ma we francuskim Bordeaux. 
Początkowo Betclic rozwijał się głównie we Francji, gdzie już pod koniec ubiegłej dekady był liderem na rynku, mając prawie 40% udziałów. Dynamiczny rozwój pozwolił firmie rozpocząć działalność także w innych krajach.
Przez długie lata Betcilc cieszył się w Polsce dużą popularnością. Z firmą współpracował m.in. Mateusz Borek. Logo bukmachera widniało też na koszulkach klubu piłkarskiego Lech Poznań. Później jednak w naszym kraju wprowadzono nowelizację ustawy hazardowej, która sprawiła, że bukmacherzy, którzy nie odprowadzali podatków w Polsce, stracili możliwość działania na terenie naszego kraju. Betclic - jako zagraniczny bukmacher - zniknął wówczas z polskiego rynku.
Niedługo później spółka rozpoczęła jednak starania o potrzebną licencję, którą ostatecznie otrzymała we wrześniu 2018 roku. Firmę w Polsce reprezentuje specjalny przedstawiciel - Gaming in Poland. Po otrzymaniu odpowiedniego zezwolenia Betclic kazał jeszcze chwilę na siebie poczekać. Stronę internetową uruchomiono bowiem 1 lipca 2019 roku. Od tamtego momentu obserwujemy jednak stopniowy rozwój serwisu i wzrost popularności wśród użytkowników.
Betclic ponownie zainwestował też w polski sport. Niegdyś wspierał m.in. Lecha Poznań, a teraz sponsoruje reprezentację Polski w siatkówce, Piasta Gliwice oraz cieszącą się w naszym kraju coraz większą popularnością organizację sportów walki Fame MMA.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020