Betclic bonus powitalny 530 PLN. Bonus bez ryzyka cashback

Betclic bonus powitalny 530 PLN. Bonus bez ryzyka cashback
Źródło zdjęcia: materiały prasowe betclic
Sprawdź ranking bukmacherów

Betclic powrócił do Polski! Znany zagraniczny bukmacher uzyskał we wrześniu 2018 r. niezbędną licencję na oferowanie zakładów wzajemnych, co oznacza, że możemy w pełni legalnie korzystać z jego usług. Serwis on-line wystartował z początkiem lipca. Betclic przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną z najwyższym cashbackiem na rynku.

promocje betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Na skróty:

  1. Betclic bonus - oferta powitalna u bukmachera Betclic
  2. Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 530 zł (Cashback 530 zł)
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Betclic
  4. Jak zarejestrować konto u bukmachera Betclic?

Betclic bonus - oferta powitalna u bukmachera Betclic

Legalny bukmacher Betclic ma bonus na start dla każdego gracza, który zarejestruje i zweryfikuje konto. 

- Bonus bez ryzyka w wysokości do 530 zł (cashback)

Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak działa bonus powitalny i jakie trzeba spełnić warunki obrotu przed wypłatą środków. Dowiesz się też, jak skutecznie zarejestrować konto i poznasz szczegóły innych akcji promocyjnych prowadzonych przez bukmachera Betclic.

betclic bonus oferta powitalna

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 530 zł (Cashback 530 zł)

Betclic przygotował bonus bez ryzyka na powitanie. Korzystając z tej promocji, możemy otrzymać cashback do 530 zł. Cashback, czyli zwrot stawki w razie przegranego zakładu. Zanim bukmacher przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Minimalna wpłata to 1 zł, maksymalna – 100 000 zł.

Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu, z zastrzeżeniem, że jego minimalny kurs nie może być niższy niż 1.14. Gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci nam na konto równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu 12%. Jeśli chcemy więc uzyskać maksymalny cashback, trzeba zagrać za 568 zł. (568 zł x 0,88 = ~ 530 zł). Uwaga. Jakakolwiek wyższa kwota zakładu nie spowoduje większego cashbacku.

Środki uzyskane w ramach zwrotu stawki trafią na konto bonusowe. Przed ich wypłatą należy dokonać sześciokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Otrzymując pełny cashback, musimy zawrzeć zakłady za minimum 3180 zł. W przypadku zwrotu np. 100 zł, wymagana jest gra za łącznie 600 zł. Na wykorzystanie bonusu bez ryzyka mamy 30 dni. Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady systemowe.   

BetClic
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: BetClic promocja

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera Betclic

Multi+

Na graczy czekają też różne bonusy w trakcie gry. W ramach akcji Multi+, bukmacher oferuje zwiększenie wygranej nawet o połowę, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym trzeba wybrać minimum pięć typów. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20. 

Wysyłając kupon akumulowany (AKO) z pięcioma zakładami, ewentualna wygrana wzrośnie o 7%. Z sześcioma zakładami – o 14%. Z siedmioma zakładami – o 20%. Z ośmioma zakładami – o 25%. Z dziewięcioma zakładami – o 30%. Z dziesięcioma zakładami – o 35%. Z jedenastoma zakładami – o 40%. Z dwunastoma zakładami – o 45%. Z trzynastoma i więcej zakładami – aż 50%!

Oferta dotyczy tylko zakładów z widocznym logiem Multi+. Otrzymanymi środkami bonusowymi nie musimy obracać, trafią bezpośrednio do konta depozytowego, skąd możemy je wypłacić lub użyć do dalszej gry.

bonus betclic multi+

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Bukmacher proponuje też klientom Boost – celowe podwyższenie kursów na niektóre wydarzenia. Dodatkowo umożliwia graczom cashout, czyli zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Kwota, jaką możemy wypłacić w ramach cashoutu, jest zależna od kursów poszczególnych zdarzeń.

bonus betclic boost

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Betclic oznacza wydarzenia objęte dowolną promocją specjalnymi ikonkami informacyjnymi.

Jak zarejestrować konto u bukmachera Betclic?

BetClic wprowadził niedawno nową opcję rejestracji. Od końca sierpnia nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji danych, aby rozpocząć grę. Możemy otworzyć konto tymczasowe, które pozwoli nam na zawieranie zakładów i korzystanie z promocji. To jedna z dwóch możliwości rejestracji konta.

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Założenie tymczasowego konta wymaga podania kilku informacji w trzech prostych krokach. Co musimy wpisać?

- Dane osobowe i adres e-mail

- Dane adresowe, numer PESEL oraz numer telefonu

- Wymyślony login i ustalone hasło 

- Posiadany kod promocyjny, który umożliwi nam skorzystanie z bonusów - oferty powitalnej na start

Konto tymczasowe, które możemy otworzyć na maksymalnie 90 dni, pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Łączna kwota zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Mając tymczasowy status konta, nie wypłacimy żadnych środków na rachunek bankowy. Ta funkcja będzie dostępna po pełnej rejestracji, czyli utworzeniu konta stałego.

Pełna rejestracja (konto stałe)

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o niezbędne dane. Co musimy zrobić, by w pełni zarejestrować konto gracza?

- Wpisać numer rachunku bankowego, na który będzie wypłacać pieniądze

- Załączyć fotokopie obu stron wybranego dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego). 

Pełna weryfikacja da nam dostęp do wszystkich funkcji w serwisie bukmachera BetClic. 

betclic rejestracja

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Nota prawna

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.