eWinner Freebet 90 PLN. Darmowy zakład

Dodał: Jerzy Ochota,13 Lip 2022 | 14:19

Bonus 610 PLN

 • 110 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu bonusem

 • 500 PLN bonus od drugiego depozytu

 • 50 PLN darmowy zakład na weekend z piłką nożną 

 • Zakłady na esport bez podatku

 • 100 PLN zakład bez ryzyka na NBA,NHL, MLB i NFL

MECZYKI

eWinner oferuje klientom kilka bonusów i promocji. Gracze mają do wyboru m.in. przygotowane przez eWinner: freebet, cashback oraz bonus od depozytu. Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z tych promocji? Czy dodatkowymi środkami trzeba dokonywać obrotu przed wypłatą? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu. Znajdziesz tutaj też listę bukmacherów, którzy w chwili obecnej mają w ofercie darmowy zakład. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. eWinner freebet - na czym polega?
 2. eWinner freebet - dwa darmowe zakłady po 25 PLN każdy
 3. eWinner freebet - aplikacja mobilna
 4. eWinner pozostałe bonusy i promocje
 5. Freebet u innych legalnych polskich bukmacherów
 6. eWinner darmowy zakład - rejestracja konta
 7. eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner freebet - na czym polega?

Oferowany w eWinner freebet, to nic innego jak darmowy zakład, który można wykorzystać na wybrane zdarzenia. Promocja ta często pojawia się w bonusach powitalnych przygotowywanych dla nowych graczy. Większość polskich bukmacherów wymaga przed przyznaniem freebetu dokonania wpłaty i zagrania kuponu. 

Czasami jednak darmowy zakład przyznawany jest przed dokonaniem pierwszego depozytu. Wystarczy do tego samo założenie konta. Jak ta kwestia wygląda w przypadku eWinner? Dowiesz się tego w dalszej części tego tekstu. Opisujemy tam też innych bukmacherów, którzy mają w ofercie taką promocję

eWinner freebet - trzy darmowe zakłady o wartości 90 PLN

Freebet eWinner dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy spełnią następujące wymagania:

 • zarejestrują się przy pomocy kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI
 • dokonają wpłaty na konto depozytowe
 • stworzą kupon z przynajmniej jednym zdarzeniem z piłkarskich Europejskich Pucharów, który będzie miał kurs min. 2.50 i stawkę co najmniej 20 zł.

Istotna kwestia tej promocji to fakt, że zakład musi zawierać co najmniej jeden mecz z Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Jeśli ten warunek nie będzie spełniony, wówczas freebet nie zostanie przyznany przez eWinner. 

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu o wartości 50% stawki do 30 zł. Bukmacher daje na to 24 godziny, liczone od momentu jego przyznania, stawiając jednak w tej kwestii pewne wytyczne:

 • freebet może być wykorzystany tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej eWinner
 • zdarzenia na darmowym zakładzie muszą pochodzić z oferty zakładów na żywo
 • maksymalny kurs całkowity takiego kuponu nie może przekroczyć 10.00

Skorzystanie z promocji jest możliwe trzykrotnie - we wtorek, środę i czwartek po zapisaniu się do akcji. Zapisać się wystarczy raz. Bukmacher przyzna nam freebet trzykrotnie, jeśli w każdy dzień wytypujemy kupon spełniający powyższe wymagania. Zasady wykorzystania każdego freebetu są dokładnie takie same, jak w przypadku pierwszego darmowego zakładu w eWinner. Łącznie zgarnąć można więc 90 zł dodatkowych środków na grę.

Sprawdź kody promocyjne:

eWinner freebet - aplikacja mobilna

Tak jak wspominaliśmy, oferowany przez eWinner freebet można wykorzystać tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej. W tym celu należy ją zainstalować na swoim smartfonie. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Wtedy będziemy mieli pewność, że wszystko odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny. Aplikacji w chwili obecnej nie jest dostępna w sklepie Google Play.

Aplikacja mobilna ma takie same funkcjonalności jak strona internetowa. Znajdziemy tam dokładnie tą samą ofertę i te same możliwości wnoszenia zakładów. Za jej pośrednictwem dostępne są też wszystkie oferowane przez eWinner bonusy i promocje, które w szczegółowy sposób opisujemy poniżej.

Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej eWinner uzyskują darmowy dostęp do streamów ze spotkań piłkarskiej 2 ligi. Pokazywane są tam wszystkie mecze, które nie są transmitowane w TV. Żaden inny bukmacher nie oferuje w chwili obecnej takiej możliwości.

eWinner pozostałe bonusy i promocje

Dostępny w eWinner freebet to nie jedyna promocja, jaką ten bukmacher przygotował dla swoich klientów. Każdy gracz, który podczas rejestracji wpisał kod promocyjny o treści MECZYKI, może liczyć na następujące bonusy:

 • startowy cashback do 110 zł
 • powitalny 50% bonus od drugiej wpłaty do 500 zł
 • Wielkie Kursy
 • E-sport bez podatku
 • Sporty Wirtualne bez podatku 

Jak wspomnieliśmy, dwa pierwsze bonusy należą do oferty powitalnej. Z kolei z pozostałych mogą skorzystać wszyscy użytkownicy. Poniżej szczegółowo opisujemy każdą z tych promocji.

eWinner cashback - zakład bez ryzyka do 110 PLN

Pierwszym bonusem na start oferowanym przez eWinner jest cashback do kwoty 110 zł. Z zakładu bez ryzyka mogą skorzystać nowi gracze, którzy po prawidłowym przejściu procesu rejestracji:

 • dokonają pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 20 zł
 • zagrają swój premierowy kupon za stawkę równą lub wyższą niż 20 zł

W przypadku tej promocji bukmacher nie stawia żadnych wymogów co do liczby oraz wysokości kursu. Oznacza to, że akceptowana będą zarówno single po kursie 1.25, jak i zakłady wielokrotne z kursem całkowitym wynoszącym np. 8.25. 

Jeśli nasz pierwszy kupon zagrany w eWinner okaże się przegrany, wówczas na nasze konto depozytowe zostanie zwrócona cała stawka, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier (wynoszący 12%). Osoby, które chcą więc otrzymać maksymalny bonus, muszą w tej sytuacji zagrać za minimum 125 zł (stawka 125 zł - podatek 12% = 110 zł). Zwróconymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu - można od razu zlecić ich wypłatę na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

eWinner 50% bonus od drugiego depozytu do kwoty 500 PLN

Następny element oferty powitalnej w eWinner to 50% bonus od drugiego depozytu. Jego maksymalna kwota wynosi 500 zł (w tym wypadku wymagane jest wpłacenie 1000 zł). Aby skorzystać z tej promocji należy dokonać wpłaty na co najmniej 100 zł. Jeśli będzie ona mniejsza, wówczas bonus nie zostanie przyznany.

Przyznane w ten sposób środki trafiają na nasze konto bonusowe. W pierwszej kolejności musimy dokonać ich aktywacji. W tym celu niezbędne będzie zagranie za równowartość wpłaconej kwoty po minimalnym kursie 1.50. Jeśli wpłacimy np. 1000 zł, wówczas można puścić jednego singla za taką stawkę, lub 10 kuponów po 100 zł. Bukmacher daje w tej kwestii pełną dowolność.

Podobnie jak w przypadku dostępnego w eWinner freebetu, konieczny jest też obrót bonusowymi środkami. Poniżej przedstawiamy jego warunki:

 • kwotą przyznanego bonusu należy obrócić 6 razy
 • do obrotu zaliczane są wszystkie kupony z minimalnym kursem całkowitym 2.50
 • na kuponie mogą znaleźć się tylko i wyłącznie zdarzenia z zakładów bukmacherskich lub zakładów na żywo
 • w czasie wykonywania obrotu nie należy korzystać z opcji cash-out, ponieważ takie zakłady nie zostaną zaliczone
 • na wykonanie obrotu mamy 30 dni

Istotną kwestią jest też to, żeby przed zakończeniem obrotu środkami bonusowymi, nie dokonywać żadnej wypłaty z salda depozytowego. Gdy to zrobimy, wówczas bonus zostanie bezpowrotnie anulowany.

eWinner Wielkie Kursy - graj zdarzenia po wyższych kursach

Oprócz darmowego zakładu eWinner przygotował dla klientów zakładkę “Wielkie Kursy”, w której znajdują się wyselekcjonowane zdarzenia z podwyższonymi współczynnikami. Każdego dnia trafiają tam propozycje z różnych dyscyplin sportowych. Znajdzie się tutaj coś zarówno dla miłośników piłki nożnej, jak i rozgrywek e-sportowych.

Warto regularnie śledzić tą sekcję, aby nie przegapić żadnej propozycji. Aby się do niej dostać należy wejść w zakładkę “Popularne”, a następnie odnaleźć “Wielkie Kursy”. Znajdujące tam propozycje można w dowolny sposób łączyć ze sobą lub dodawać do zdarzeń ze standardowej oferty.

eWinner - E-sport bez podatku przez cały tydzień

W eWinner dostępna jest też promocja dla miłośników e-sportu. Aktualnie mogą oni przez cały tydzień korzystać z możliwości gry bez podatku. Bukmacher nie pobiera 12% podatku, jeśli kupon spełnia dwa warunki

 • znajdują się na nim minimum 3 zdarzenia z sekcji “E-sport”
 • kurs każdego zdarzenia jest równy lub wyższy niż 1.20

Wybrane zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i zakładów na żywo. Wyjątkiem są tutaj te pozycje, które znalazły się w sekcji “Wielkie Kursy”. Ewentualne dodanie ich do kuponu spowoduje, że będziemy musieli zapłacić podatek, przez co nasza wygrana zmaleje o 12%.

eWinner - obstawiaj Sporty Wirtualne bez podatku w każdy poniedziałek

Na podobną promocję jak fani e-sportu, mogą liczyć też miłośnicy sportów wirtualnych. Zasadnicza różnica polega jednak na tym, że jest ona dostępna tylko w poniedziałki. Jeśli nie chcemy, żeby bukmacher pobrał od nas podatek w wysokości 12%, to musimy stworzyć kupon składający się z minimum trzech zdarzeń z sekcji “Sporty Wirtualne”.

eWinner nie stawia w tym przypadku żadnych wymogów co do wysokości kursu. Ważna jest tylko odpowiednia liczba zdarzeń na kuponie oraz to, żeby został on stworzony w poniedziałek. Spełnienie tych warunków sprawi, że nasza ewentualna wygrana będzie większa o 12%.

eWinner kod promocyjny

Freebet u innych legalnych polskich bukmacherów

Dostępny w eWinner freebet, to nie jedyna opcja na skorzystanie z darmowego zakładu. Podobne promocje zostały przygotowane przez innych legalnie działających w Polsce bukmacherów. W dalszej części tego tekstu znajduje się ich lista oraz szczegółowe warunki oferowanych przez nich bonusów.

Freebet Fortuna 30 PLN

Przyznawany przez Fortunę freebet różni się od oferowanego przez eWinner darmowego zakładu. Bukmacher w tym przypadku dwa darmowe zakłady na start. Pierwszy nie wymaga dokonywania żadnego depozytu. Możliwość skorzystania z freebetu w wysokości 20 zł będą mieli wszyscy gracze, którzy zarejestrują się TUTAJ przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

Bonus przyznawany jest w postaci 2800 punktów FKP, które można wymienić właśnie na darmowy zakład. Fortuna nie stawia żadnych wymagań co do tego, w jaki sposób te środki mają być wykorzystane. Można więc zagrać singla za 20 zł, dwa kupony po 10 zł lub dziesięć kuponów po 2 zł.

Natomiast drugi freebet uzależniony jest od wpłaty na konto. Po wykonaniu pierwszej wpłaty na konto depozytowe gracz może otrzymać freebet o wartości 10 zł. Zasady bonusu są takie same jak przy okazji pierwszego freebetu. 

Freebet Superbet 35 PLN

Podobnie jak w przypadku eWinner, freebet w Superbet przyznawany jest tym osobom, które założą konto klikając w TEN LINK i skorzystają z kodu promocyjnego - o treści: MECZYKI - oraz dokonają depozytu na co najmniej 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków bukmacher przyzna nam darmowy zakład w wysokości 35 zł. Aby z niego skorzystać niezbędna będzie akceptacja bonusu w ciągu 24 godzin, liczonych od momentu jego otrzymania.

Dodatkowe środki w pierwszej kolejności trafią na nasze konto bonusowe, co oznacza, że przed ich wypłatą konieczne będzie wykonanie obrotu. W przypadku tej promocji Superbet wymaga zagrania kuponu za kwotę odpowiadającą przyznanemu bonusowi, czyli 35 zł. Może się na nim znaleźć dowolna liczba zdarzeń, pod warunkiem, że każde z nich będzie miało minimalny kurs 1.60. Na wykonanie obrotu mamy trzy dni.

Freebet PZBuk 50 PLN

U bukmachera PZBuk również dostępny jest darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Jego wartość to 50 zł. Aby uzyskać bonus, należy zarejestrować konto w PZBuk i wpłacić na konto minimum 50 zł. Następnie gracz powinien zagrać o kupon wielokrotny o takiej stawce, którego kurs będzie wynosił co najmniej 2.00. Kilka minut później na koncie pojawi się bonus, freebet. 

Freebet w PZBuk możemy wykorzystać tylko i wyłącznie na kupon złożony z dwóch lub więcej zdarzeń, z zastrzeżeniem, że minimalny kurs każdego z nich będzie wynosił 1.40. Jeśli okaże się on wygrany, wówczas całość środków trafi na konto depozytowe, skąd będzie możliwa ich wypłata na rachunek bankowy. Pieniądze te można też oczywiście przeznaczyć na dalszą grę.

Freebet Totolotek 25 PLN

Ostatnim bukmacherem, który w chwili obecnej oferuje darmowy zakład, jest Totolotek. U bukmachera zarejestrujesz się klikając TUTAJ. Z bonusu w wysokości 25 zł mogą skorzystać wszyscy nowi gracze, którzy spełnią dwa warunki:

 • założą konto przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS
 • dokonają pełnej weryfikacji konta

Dodatkowe środki należy wykorzystać w ciągu 14 dni. Wymagany jest ich dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 2.00. Nie są do niego zaliczane zakłady systemowe.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

eWinner darmowy zakład - rejestracja konta

Tak jak wspominaliśmy, darmowy zakład w eWinner dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Proces rejestracji niczym szczególnym nie różni się od tego dostępnego w innych firmach. Składa się z dwóch etapów, podczas których niezbędne jest podanie następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • ulica 
 • numer domu i mieszkania
 • kod pocztowy
 • miejscowość
 • numer PESEL
 • państwo zamieszkania
 • obywatelstwo
 • numer telefonu komórkowego
 • adres e-mail

Zostaniemy też poproszeni o ustanowienie hasła bezpieczeństwa. Podczas procesu rejestracji trzeba pamiętać aby w odpowiednim polu wpisać kod promocyjny o treści: MECZYKI. Dzięki temu uzyskamy możliwość skorzystania z bonusów i promocji przygotowanych przez eWinner m.in.: freebetu czy cashbacku.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego niezbędne będzie jeszcze ustalenie swoich indywidualnych limitów czasu gry oraz stawek. W każdej chwili można dokonać ich korekty - w tym celu wystarczy wejść w zakładkę “Moje konto”, a następnie klikając “Odpowiedzialna gra” i “Twoje limity”.

W tej sekcji można dokonać też pełnej weryfikacji konta, która jest niezbędna w momencie zlecenia pierwszej wypłaty. W tym celu należy podać nazwę i numer dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz dołączyć jego skan lub zdjęcie. Na samym końcu trzeba wpisać numer rachunku bankowego, na który mają trafić wypłacane środki.

eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner to legalny polski bukmacher z siedzibą w Gdyni przy ulicy Legionów 126-128. Na terenie naszego kraju działa od 2018 roku. To właśnie wtedy otrzymał wymaganą do działalności licencję Ministra Finansów na organizowanie internetowych zakładów wzajemnych.

Twarzą marki został Marcin Gortat. Jego wizerunek przewija się zarówno na stronie internetowej, jak i w reklamach telewizyjnych. Dodatkowo eWinner aktywnie działa na rynku sponsoringowym. Aktualnie firma jest sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek 2 ligi w Polsce. Dodatkowo wspiera: Polską Ligę E-sportową, drużynę Apatora Toruń oraz rozgrywki żużlowe. eWinner został też oficjalny bukmacherem organizacji Knockout Boxing Night.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020