Freebet Betfan - darmowy zakład + bonusy na 3100 PLN od Betfan

Freebet Betfan - darmowy zakład  + bonusy na 3100 PLN od Betfan
Źródło zdjęcia: BETFAN / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Oferta powitalna Betfana na ten moment nie zawiera freebeta, czyli darmowego zakładu. Znajdują się w niej natomiast dwa bonusy o łącznej wartości 3100 zł. Są nimi cashback oraz bonus od depozytu. W artykule przedstawiamy pełną ofertę Betfana oraz opisujemy freebety dostępne u polskich bukmacherów.

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Na czym polega freebet?
  2. Betfan - bonus freebet
  3. Betfan - bonus cashback
  4. Betfan - bonus od depozytu
  5. Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy
  6. Freebety u innych bukmacherów
  7. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
  8. Betfan - rejestracja
  9. Betfan - informacje o bukmacherze

Czym jest freebet?

Freebet to jeden z najbardziej popularnych bonusów stosowanych przez bukmacherów działających w Polsce i oznacza darmowy zakład. Oznacza to, że firma oferuje nowemu graczowi środki do wykorzystania na zakłady sportowe i narzuca (lub nie) warunki obrotu uzyskanymi dzięki promocji środkami. Czasami, aby uzyskać freebet, trzeba najpierw wpłacić swój depozyt. W dalszej części artykułu wymienimy oraz opiszemy warunki darmowych zakładów najpopularniejszych bukmacherów.

Freebet od Betfan

Betfan nie posiada jak na razie swojego freebeta i nie wiadomo, czy ma w planach go wprowadzić w przyszłości. Oferta powitalna bukmachera składa się jednak z innych bonusów o wartości 3100 zł - ich warunki przedstawiamy w poniższych akapitach.

Cashback 100 PLN od Betfan

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka

Każdy nowy gracz na Betfan może skorzystać ze zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 100 zł. Aby to się udało, trzeba ukończyć proces rejestracji na stronie bukmachera i zawrzeć pierwszy zakład za minimum 10 zł. Jego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.14. Jeśli okaże się on przegrany, klient otrzyma zwrot stawki i możliwość wypłacenia jej bez konieczności obrotu.

Bonus 3000 PLN od depozytu od Betfan

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty

Drugą promocją, która wita każdego nowego gracz na Betfan jest bonus 100% od trzech pierwszych depozytów. Dzięki niemu można zyskać nawet 3000 zł.

Każdy z trzech pierwszych depozytów może wynosić maksymalnie 100 zł. Najpierw należy zawrzeć za jego całość pierwszy zakład z kursem minimalnym 2.00, a następnie obrócić nim pięciokrotnie po takim samym kursie z kuponem pojedynczym lub wielokrotnym. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.45

Po wypełnieniu warunków obrotu, bukmacher mnoży środki dziesięciokrotnie. W ten sposób za każde 100 zł otrzymujemy 1000 zł. Najmniejsza możliwa wpłata licząca się do bonusu wynosi 10 zł

To już wszystkie bonusy powitalne zawarte w ofercie Betfan. Aby z nich skorzystać, wystarczy założyć nowe konto po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner i założeniu nowego konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Powodzenia!

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy

Z promocji na Betfan skorzystać mogą również stali gracze tego bukmachera. Wymieniamy i opisujemy je poniżej.

Betfan gra bez podatku

Betfan jako jedyny legalny bukmacher działający w Polsce zwalnia swoich graczy z przykrego obowiązku płacenia podatków od gier, który wynosi 12%. Oznacza to, że potencjalna wygrana nie jest mnożona przez 0,88, co w niektórych przypadkach czyni ją wyraźnie wyższą. Aby kupon był zwolniony z podatku, trzeba zawrzeć na nim przynajmniej 3 zdarzenia o kursach 1.35 lub wyższych

Radar 365

Z okazji różnych imprez i wyjątkowych wydarzeń sportowych Betfan oferuje promocje dla swoich graczy i tłumaczy warunki, które trzeba spełnić, aby z nich skorzystać. Nazwa promocji sugeruje, że ofertę bukmachera warto śledzić przez okrągły rok i odwiedzać go z okazji ważnych eventów

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Betfan Happy Hours

Wyżej pisaliśmy, że wszyscy gracze na Betfan są zwolnieni z płacenia podatku od gier po spełnieniu dwóch prostych warunków. Codziennie na stronie bukmachera ma miejsce promocja Happy Hours, dzięki czemu jest to jeszcze łatwiejsze. W wybranych godzinach wystarczy zawrzeć na kuponie dwa zdarzenia o kursach minimalnych 1.25, a wygrana zostanie powiększona o 14%

Cashout

Cashout, czyli przedwczesne zamknięcie zakładu również widnieje w ofercie Betfan. Jeśli na kuponie został jeden mecz, co do którego gracz nie jest pewny, może otrzymać możliwość wypłacenia mniejszej, ale pewnej wygranej, minimalizując tym samym ryzyko stracenia wszystkiego. Cashout musi najpierw zostać zaproponowany, a następnie zaakceptowany przez bukmachera.

Freebety od polskich bukmacherów

Gracze, którzy chcą skorzystać z opcji darmowego zakładu, mogą to zrobić u innych bukmacherów niż Betfan. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze możliwe opcje postawienia darmowego zakładu

Freebet 29 PLN od STS

Darmowy zakład na stronie STS ma wartość 29 zł i figuruje w ofercie startowej bukmachera obok dwóch innych bonusów. Aby skorzystać z powitalnych promocji tej firmy, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner dostępny na tej stronie i założyć nowe konto z kodem promocyjnym MEGABONUS, który należy wpisać w trakcie rejestracji. 

Aby wypłacić środki uzyskane dzięki freebetowi na STS, należy obrócić nimi trzykrotnie z kuponami o kursie minimalnym 1.91

Pozostałe promocje powitalne na STS to bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł oraz zwrot w przypadku przegrania zakładu do 31 zł

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Freebet 20 PLN od Fortuna

Freebet można znaleźć też w pakiecie powitalnym na Fortuna i wynosi on 20 zł. Bukmacher przekazuje nowemu graczowi 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego, czyli równowartość 20 zł do wykorzystania na jeden lub więcej zakładów. Później dzięki aktywności na stronie można zdobywać kolejne punkty i wymieniać je na nagrody. 

Nowi gracze na Fortuna otrzymają także dwa inne bonusy - zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 125 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kliknąć TUTAJ albo w poniższy baner firmy i założyć nowe konto. Kod promocyjny wygeneruje się automatycznie w trakcie rejestracji. 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Freebet 50 PLN od PZBuk

PZBuk oferuje freebet o wartości 50 zł, ale w przeciwieństwie do bonusów STS i Fortuny nie jest to darmowy zakład bez depozytu. Aby z niego skorzystać, trzeba dokonać pierwszej wpłaty na 50 zł i zawrzeć za nią pierwszy kupon. Niezależnie od tego, czy okaże się on wygrany, czy przegrany, gracz dostanie freebet o wartości 50 zł. Środki uzyskane dzięki niemu można wypłacić na konto depozytowe bez konieczności żadnego obrotu. 

Bonus na PZBuk można wykorzystać po założeniu nowego konta z kodem promocyjnym o treści MEGABONUSPZB. Link do rejestracji znajduje się TUTAJ oraz poniżej. 

Bukmacher - PZBuk
Kod bonusowy: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Freebet 20 PLN od LVBet

Nowi gracze na stronie LVBet dostaną do wykorzystania 20 zł na darmowy zakład w ramach oferty powitalnej. Aby środki uzyskane dzięki temu bonusowi trafiły na konto depozytowe, trzeba obrócić nimi dwukrotnie z kuponami, których kurs całkowity wynosi 2.00 lub więcej. 

Do obrotu liczą się wyłącznie zdarzenia z trzema selekcjami (główne typy do wyboru to: 1, X oraz 2). W przypadku zakładu wielokrotnego, musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno takie zdarzenie. 

W ofercie powitalnej na LVBet znajduje się również bonus od dwóch pierwszych depozytów o wartości 1500 zł. Aby założyć nowe konto na stronie tego bukmachera, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner znajdujący się poniżej.

Bukmacher - LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja na stronie Betfan

Betfan - rejestracja konta

Aby skorzystać z oferty powitalnej i dla stałych graczy na Betfan, trzeba najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Poniżej opisujemy, jak to zrobić. 

Konto tymczasowe na Betfan

Założenie konta tymczasowego na Betfan pozwala na zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów tego bukmachera. Aby to zrobić, trzeba mieć ukończone 18 lat i podać podstawowe dane personalne oraz wybrać dane do konta. Ten proces powinien zająć najwyżej kilka minut. 

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Konto stałe na Betfan

Dopiero posiadanie konta stałego pozwala na skorzystanie z pełnej oferty na stronie Betfan i wypłacać środki z konta depozytowego na konto bankowe. Aby ukończyć proces rejestracji, trzeba podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują przy weryfikacji konta na stronach wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce. 

Betfan - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betfan

Betfan to firma bukmacherska działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych od niedawna, bo 2018 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. 

Twarzą bukmachera jest popularny były strongman, a aktualnie zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski. To właśnie jego pseudonimem nazwany został wspomniany wyżej bonus 100% od depozytu do 3000 zł, czyli “Pakiet Pudziana”. 

Kapitał zakładowy bukmachera Betfan wynosi 2 000 000 zł. 

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.