BetX freebet 400 PLN | BetX bonus bez depozytu Marzec 2023

BetX freebet to łączna kwota bonusów bez depozytu na poziomie 400 PLN. Freebety bez depozytu są dostępne z kodem promocyjnym MECZYKI.

Bonus 1000 PLN

 • 350 PLN zakład bez ryzyka

 • 250 PLN bonus od depozytu

 • 400 PLN freebety

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,02 Mar 2023 | 15:54
W BetX freebet na start ma łączną wartość 400 zł. Jak odebrać ten bonus bez depozytu w BetX? O tym piszemy w tym artykule. Prezentujemy szczegółowo wartość każdego z darmowych zakładów, a także przestawiamy warunki użycia freebetu na kuponach.

Freebet BetX - jak odebrać?

Freebet BetX ma łączną wartość 400 zł. Bonus o tej wartości można odebrać rejestrując się z kodem promocyjnym o MECZYKI. Promocja składa się z kilku bonusów bez depozytu. 
Bonus z kodem BetxObrót bonusem
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet do 250 PLNObrót 2x, kurs min. 2.50
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet za weryfikacją 30 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet w aplikacji 20 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Rejestracja konta w BetX możliwa jest TUTAJ. Wpisując kod MECZYKI podczas rejestracji gracze otrzymają powitalne bonusy do 1000 zł, w tym darmowe zakłady w kwocie nawet 400 zł.
Pierwszy freebet BetX przyzna po zagraniu premierowego kuponu. W tym celu należy dokonać pierwszej wpłaty na to konto, a także zagrać kupon o stawce min. 10 zł. Jeśli to zrobimy, a podczas rejestracji wpisaliśmy kod MECZYKI, to otrzymamy w BetX freebet w kwocie 50 zł. Jednak bukmacher przygotował także szereg innych darmowych zakładów, które otrzymamy w ramach pakietu powitalnego. Kolejne promocje dostępne są za:
 • Freebet do 250 zł - jest to element pakietu powitalnego, który otrzymamy przy okazji drugiej wpłaty. Freebet BetX stanowi w tym przypadku 50% depozytu do wspomnianej kwoty. Co ważne, aby uwolnić ten bonus do gry należy najpierw dwukrotnie obrócić wpłaconym depozytem, który uprawnia do odbioru freebetu. 
 • Freebet 50 zł - kolejny darmowy zakład BetX przyzna rejestrującym się z kodem MECZYKI, po skorzystaniu z pakietu promocyjnego w trzech krokach. Mowa tu o cashbacku po pierwszej wpłacie, freebecie po drugim depozycie i bonusie 50% od trzeciej wpłaty.
 • Freebet 30 zł - bonus o tej wartości można otrzymać za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych i pełną weryfikację konta, w tym podanie danych adresowych i numeru konta.
 • Freebet 20 zł - BetX taki bonus przyzna na typowanie zakładu w aplikacji mobilnej. Aby uzyskać freebet najpierw trzeba zagrać pierwszy kupon w aplikacji za min. 10 zł. Po jego rozliczeniu otrzymamy freebet 20 zł.

BetX bonus bez depozytu

Warto wiedzieć, że w BetX bonus bez depozytu i freebet to w gruncie rzeczy ten sam rodzaj promocji bukmacherskiej. Darmowe zakłady, czyli freebety, w BetX można otrzymać w kilku przypadkach. Przede wszystkim mówimy tu o powitalnych freebetach, które w sumie mają wartość nawet 400 zł. 
Warto zaznaczyć, rejestrując się TUTAJ z kodem o treści MECZYKI gracze mogą otrzymać bonus powitalny o łącznej wartości 1000 zł.
Wszystkie darmowe zakłady BetX funkcjonują na podobnych zasadach. To znaczy, że można za nie zagrać na kuponach składających się w ze zdarzeń z oferty sportowej: przedmeczowych i na żywo. Gracze darmowe zakłady samodzielnie uruchamiają na kuponach, a co ważne, bukmacher ten rodzaj promocji przyznaje z tzw. mnożnikiem.
Jak zatem wyglądają przykładowe freebety BetX? Przyjmijmy, że skorzystać możemy z bonusu “Freebet 50 zł”. Promocja ta zostanie przyznana w formie bonusu 2 zł z mnożnikiem x25. Jeśli nasz typ okaże się trafny, to wygrana z darmowego zakładu - pomniejszona o wartość stawki z mnożnikiem - trafi od razu na konto gracza. Wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. 

Pozostałe bonusy w BetX

Opisane freebety BetX to zaledwie część oferty powitalnej bukmachera, która dla osób rejestrujących się z kodem o treści MECZYKI ma łączną wartość 1000 zł. Poza darmowymi zakładami bukmacher przygotował jeszcze takie promocje na start jak zakład bez ryzyka (cashback) do 350 zł czy też bonus 50% od trzeciej wpłaty do 250 zł. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 70% do 350 PLN

Po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty - w wysokości od 10 zł do 500 zł - gracz może skorzystać z promocji, którą jest cashback na pierwszy kupon do maksymalnie 350 zł (70% stawki kuponu). Co istotne, wartość pierwszej wpłaty w całości należy postawić na pierwszy kupon. Jeśli ten będzie trafiony, to gracz wygrywa całą wartość zakładu, ale w razie porażki otrzyma zwrot 70% stawki, jeśli podczas rejestracji wpisał kod promocyjny o treści MECZYKI. Standardowa wysokość cashbacku to 50% stawki kuponu.
Bonus Betx przyznawany jest w formie freebetu, który ma wartość 2 zł z mnożnikiem. Wysokość mnożnika zależy od tego, jaka była stawka kuponu. Jeśli wpłacił i zagrał kupon za 100 zł, to zwrot wynosi 70 zł (70% cashback), zatem freebet otrzymamy w formie 2 zł x mnożnik 35. 

Bonus 50% od trzeciej wpłaty do 250 PLN

Kolejną promocją na start w BetX jest bonus 50% od trzeciej wpłaty na konto depozytowe do maksymalnie 250 zł. Minimalną wpłatą, która uprawnia do skorzystania z promocji, jest 10 zł. Najwyższy bonus dostępny jest okazji wpłaty co najmniej 500 zł. 
Aby bonus był dostępny do wypłaty, należy obrócić trzykrotnie kwotą wpłaconego depozytu po kursie 2.50 lub więcej. Do obrotu zaliczane są zdarzenia z oferty sportowej bukmachera. Zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

BetX darmowy zakład

W BetX darmowy zakład dostępny jest nie tylko przy okazji promocji powitalnej. Z języka angielskiego freebet, oznacza darmowy zakład a obie nazwy dotyczą tej samej formy promocji. W wielu przypadkach będzie to forma bonusu bez depozytu, zatem nie wymagająca wpłaty środków na konto, ale czasem właśnie ta aktywność nagradzana jest dodatkowymi środkami na grę.
Kiedy gracze mogą otrzymać w Betx freebet? Przykładowe promocje prezentujemy poniżej.  Rejestracja u bukmachera dostępna jest TUTAJ.

NBA - Celna 3

W Betx można otrzymać darmowe zakład za typowanie zdarzeń związanych z koszykarską ligą NBA. Oferta dotyczy tych kuponów, które zostaną rozliczone w ciągu doby od postawienia kuponu. Z promocji można korzystać raz dziennie. Jeśli pierwszy zakład spełniający warunki promocji będzie rozliczony jako wygrany, to gracz otrzyma freebet. Jakie to warunki?
Gracze typując zakłady składające się min. z trzech zdarzeń, o kursie całkowitym kuponu 3.00 lub wyższym i stawce co najmniej 30 zł, mogą otrzymać freebet o wartości 30 zł. Zgodnie z tym jak działają wszystkie freebety bukmachera, w tym przypadku gracze otrzymują darmowy zakład BetX o stawce 2 zł z mnożnikiem x15, który można samodzielnie uruchomić na kuponie.

VIP Club

Gracze mogą otrzymać w BetX darmowe zakłady za aktywność. Wszystko w ramach promocji VIP Club. W tym przypadku obok freebetów otrzymać można także cashback. Maksymalna wartość przyznanych darmowych zakładów to 300 zł, tyle można otrzymać również w ramach zwrotu w formie cashbacku. 
Co ważne, do osiągnięcia kolejnych progów w ramach tej promocji zaliczane są wyłącznie kupony AKO2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić tylko z oferty sportowej przedmeczowej i/lub na żywo. Aby wziąć udział w promocji, trzeba się też do niej zapisać. Gracz w ramach VIP Club może wysłać dowolną liczbę kuponów, a progi obrotu prezentujemy w tabeli.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
W promocji biorą udział tylko kupony typowane za środki własne. Nie biorą w niej udziału zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.

Sprawdź kody promocyjne:

BetX promocje bukmacherskie

Jakie jeszcze promocje bukmacherskie znajdziemy w Betx? Darmowy zakład czy pozostałe bonusy powitalne to tylko część oferty dostępnej u tego bukmachera.

nieTRAFIONY

Jedną ze stałych promocji jest bonus “nieTRAFIONY”. To oferta, dzięki której gracz może uzyskać wygraną na kuponach wielokrotnych, nawet gdy jedno z postawiony na kuponie zdarzeń zostanie wytypowane błędnie. 
Kupon biorący udział w promocji musi składać się z co najmniej ośmiu zdarzeń, a kurs maksymalny każdego z nich to 8.00. Wartość kursu całego kuponu musi z kolei wynieść przynajmniej 200.00. Jeśli tylko jeden z zakładów będzie nietrafiony, to gracz wygrywa wartość stawki x10. Dziesięciokrotność stawki pomniejszona jest o obowiązujący podatek od gier. Maksymalny bonus wynosi 1000 zł.
W promocji biorą udział zdarzenia z oferty sportowej. Jeśli któreś zdarzenie zostało rozliczone jako unieważnione, to nie bierze ono udział w wyliczeniu bonusu.  

Bonus AKO

Kolejna stała promocja w Betx to “Bonus AKO”, który premiuje grę kuponów wielokrotnych już od dwóch zdarzeń. Kurs minimalny każdego z nich to minimum 1.25, a im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy procent do wygranej dodaje bukmacher.
 • 2 zdarzenia +1%
 • 3 zdarzenia +3%
 • 4 zdarzenia +5%
 • 5 zdarzeń +7%
 • 6 zdarzeń +10%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%
Promocja obowiązuje na zdarzenia z oferty sportowej przedmeczowej, na żywo oraz łączonej (pre-match + live). Maksymalny bonus z jednego kuponu może wynieść 25 000 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Freebety i bonusy bez depozytu u innych bukmacherów

Nie tylko w Betx freebet jest promocją dostępną na start. Także inni bukmacherzy ten rodzaj bonusu oferują w pakiecie powitalnym. Wśród nich są m.in. Superbet oraz ETOTO.

Freebet Superbet

W Superbet freebet, jeśli założymy konto TUTAJ i wpiszemy kod MECZYKI, ma wartość 35 zł. To bonus, który otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto w wysokości co najmniej 50 zł. Następnie należy zaakceptować bonus w ciągu 24 godzin.
Darmowy zakład obowiązuje na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym z oferty sportowej, przedmeczowej oraz live. Bukmacher nie narzuca kursu minimalnego czy liczby zdarzeń, które mają znaleźć się na darmowym zakładzie. Wygrana z jego tytułu, pomniejszona o wartość stawki, trafia od razu na konto gracza.

Freebet ETOTO

Bukmacher ETOTO przyzna freebet za spełnienie kilku warunków. Po pierwsze powinniśmy zarejestrować konto TUTAJ z kodem o treści MECZYKI, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Jej wysokość to co najmniej 100 zł. Darmowy zakład można wykorzystać na typowanie w aplikacji mobilnej.
Bonus aktywny jest przez siedem dni od momentu przyznania. Bukmacher nie narzuca wymogów co do kształtu kuponu, a wygrana z freebetu nie wymaga obrotu. Pomniejszona jest jedynie o wartość stawki i podatku .
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020