Voucher Betclic 200 PLN - kody na bonusy | Czerwiec 2024

Betclic kod promocyjny
4.6(1342 głosów)
Voucher Betclic pozwala nowym użytkownikom uzyskać bonus startowy o wartości 200 zł. Jaki bonus za voucher Betclic można otrzymać? Jak działa ta promocja? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu. Podamy Ci też odpowiedni dla bukmachera Betclic voucher rejestracyjny i przybliżymy całą ofertę.
Bonus powitalny Betclic

50 PLN zakład bez ryzyka

Gra bez podatku bez limitu

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Betclic voucher 

W Betclic voucher dla nowych jest obecnie dostępny i pozwala uzyskać najwyższy bonus na start. Aby skorzystać z oferty potrzebny będzie przygotowany dla Betclic voucher w formie kodu bonusowego o treści MECZYKI. Powitalnym bonusem jest zakład bez ryzyka na pierwszy kupon o wartości 200 zł. 
Voucher BetclicWartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback)200 PLN (przyznane w formie freebetu)
Rejestracja u bukmachera dostępna jest po kliknięciu TUTAJ
Promocyjny voucher Betclic skierowany jest wyłącznie do graczy, którzy nie mieli jeszcze założonego konta w serwisie bukmachera. 
Betclic kod promocyjny

Betclic voucher - bonus na start

Legalni bukmacherzy kierują do klientów własną propozycję różnych bonusów. Wśród nich możemy wyróżnić promocje na start, które przeznaczone są dla nowych graczy, dopiero rozpoczynających przygodę z obstawianiem w danym miejscu. Flagową ofertą powitalną w Betclic jest zwrot za pierwszy kupon (cashback) do 200 zł, przyznany w formie freebetu. Więcej o tej promocji piszemy w kolejnym fragmencie niniejszego artykułu. Co istotne, bonusy dotyczą wyłącznie zarejestrowanych użytkowników. Aby więc założyć konto na stronie bukmachera, należy się na nią przenieść za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Następnie, już w trakcie rejestracji, trzeba użyć przygotowany dla Betclic voucher promocyjny. Jest on niezbędny, by w pełni korzystać z oferty bonusowej bukmachera, w tym zakładu bez ryzyka na start. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Betclic voucher na zakład bez ryzyka 200 PLN (cashback)

Powitalny bonus za voucher Betclic ma wartość 200 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie przy pierwszym kuponie wysłanym po ukończeniu rejestracji - czego można dokonać TUTAJ. Dzięki temu bonusowi na start można uzyskać zwrot pieniędzy zainwestowanych w zakład, jeśli ten okaże się przegrany, które trafią do gracza w formie środków na darmowe zakłady. Maksymalnie bukmacher oddaje wspomnianą kwotę 200 zł. 
W Betclic voucher rejestracyjny MECZYKI daje możliwość skorzystania z bonusu, jednak gracze muszą pamiętać o kilku istotnych punktach regulaminu tej oferty. Przede wszystkim: zwrot stawki (w formie freebetu) odbywa się z uwzględnieniem obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych (obrotu) w wysokości 12%. A zatem w celu realizacji pełnego bonusu należy zawrzeć zakład za dokładnie 227.30 zł. Po odjęciu podatku na konto klienta wróci wtedy 200 zł, które można przeznaczyć na darmowe zakłady. Wyższa stawka niż 227.30 zł nie powoduje jednocześnie większego zwrotu.
Bukmacher nie ma wielu wymagań, co do kuponu spełniającego warunki pierwszego zakładu z voucherem Betclic. Tak naprawdę obowiązuje jedna zasada, kurs kuponu musi wynieść co najmniej 1.14. Jeśli kupon będzie przegrany, wówczas zwrot trafi na konto bonusowe. Ten bonus powitalny nie podlega warunkom obrotu. Jednak kupony wysłane ze środków przyznanych jako freebet, które można zdobyć wykorzystując voucher Betclic o treści MECZYKI, należy użyć w określony regulaminem sposób. Jak dokładnie to zrobić? Wszystko opisujemy poniżej.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Jakie są więc warunki bonusu na start w Betclic? Co jeszcze warto wiedzieć o tej promocji? Wszystko tłumaczymy krok po kroku.
 • Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy wprowadzić voucher Betclic o treści MECZYKI;
 • Gracz powinien dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe;
 • Wymagane będzie wytypowanie pierwszego kuponu, którego kurs całkowity jest nie niższy niż 1.14;
 • Jeśli kupon ten okaże się przegrany, wówczas gracz może uzyskać zwrot o wartości stawki kuponu, pomniejszony o 12% podatku;
 • Wartość bonusu przyznanego przez Betclic będzie nie większa niż 200 zł;
 • Freebet może być użyty na kuponach, których kurs wynosi 2.14 lub więcej;
 • Bonus można wykorzystać na wielu kuponach, nie ma ograniczeń czasowych na wykorzystanie freebetu;
 • Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu;
 • Na konto gracza trafia wygrana z kuponów wytypowanych za freebet, pomniejszona o stawkę i 12% podatku.
 • Freebet nie może być wykorzystany na zakłady z kategorii wirtualnych gier karcianych.

Betclic voucher na pozostałe bonusy i promocje

Oferta bonusowa tego bukmachera nie ogranicza się jednak wyłącznie do pakietu powitalnego przeznaczone dla nowych klientów. Betclic ma też inne promocje, niepołączone z rejestracją, skierowane ku stałym graczom. Część z tych bonusów, zwykle związanych z konkretnymi okresami, wydarzeniami czy turniejami sportowymi, podlega wymianie na nowe co jakiś czas. Inne zaś są w ofercie bukmachera na stałe.

Voucher Betclic - Multi+

Jedną z nich jest promocja Multi+, widniejąca na stronie bukmachera od chwili uruchomienia legalnego serwisu online w lipcu 2019 r. To bonus aktywujący dodatkowy zysk gracza przy skutecznym typowaniu zakładów wielokrotnych. - Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana - informuje Betclic.
Innymi słowy, im większy będzie rozmiar kuponu, tym więcej pieniędzy trafi na konto gracza. Maksymalnie można uzyskać bonus stanowiący 120% ewentualnej wygranej. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie biorącym udział w akcji Multi+ to 5. Zakłady wielokrotne z 2, 3 lub 4 typami nie kwalifikują się zatem do promocji. Uwaga: kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.20. Oferta obowiązuje na zakładach przedmeczowych oraz na żywo - w Multi+ można je łączyć.
Przy pięciu zdarzeniach umieszczonych na promocyjnym kuponie bukmacher powiększa wygraną o 5%. Zysk rośnie wraz z liczbą zdarzeń. Tak prezentuje się pełna tabela bonusowa:
 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej
Promocja dotyczy wyłącznie zdarzeń oznaczonych pomarańczowym logiem Multi+. Co istotne, bonusem nie trzeba w żaden sposób obracać. Dodatkowe środki trafiają więc bezpośrednio do depozytu. Stamtąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Decyzja należy do gracza.

Sprawdź:

Voucher Betclic - Super Kursy

Drugą, flagową, stałą promocją bukmachera Betclic jest oferta Super Kursy. To codzienny bonus, pozwalający typować najpopularniejsze zdarzenia po wyższych niż standardowe kursach. Obejmuje nie tylko dyscyplinę generującą największe zainteresowanie, czyli piłkę nożną, ale także inne sporty, np. boks, MMA czy tenis. Wszystko zależy od tego, co aktualnie znajduje się w ofercie bukmachera na dany dzień. Super Kursy zwykle dotyczą kilku wybranych zdarzeń. 
Jak sprawdzić, które zdarzenia aktualnie kwalifikują się do tej promocji? Z pozycji strony internetowej odpowiednią zakładkę znajdziesz w panelu dyscyplin. Z kolei korzystając z aplikacji mobilnej należy wejść w sekcję “Sport”. To nie wszystko - w razie problemów z szukaniem, warto wiedzieć, że zakłady podlegające Super Kursom oznaczone są charakterystycznym pomarańczowym znakiem, przypominającą lecącą rakietę.
Promocja Super Kursy łączy się z innymi elementami oferty bonusowej bukmachera, m.in. Multi+. W celu uzyskania wszystkich dostępnych bonusów trzeba mieć oczywiście założone konto gracza. Przypominamy, że w Betclic voucher promocyjny należy aktywować właśnie w trakcie rejestracji. Kod MECZYKI stanowi przepustkę do bonusu na start o wartości 200 zł. A samo ukończenie rejestracji pozwala na korzystanie z pełnej oferty tego legalnego bukmachera. Jeśli chcesz zarejestrować się w Betclic, kliknij w LINK.

Vouher Betclic - Zbierz Drużynę

Betclic przyznaje także bonus za zaproszenia. W tym przypadku stała promocja nosi nazwę Zbierz Drużynę, i co miesiąc pozwala uzyskać freebety na typowanie zakładów w Betclic. Jak skorzystać z bonusu? Na początek należy założyć i w pełni zweryfikować swoje konto. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 20 zł. Kolejnym krokiem będzie odnalezienie w zakładce "Moje konto" kolejnej podstrony, tym razem nazwanej "Zbierz drużynę". Po kliknięciu wygenerujemy dedykowany kod, który możemy przesłać zapraszanemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi nie tylko do nas, ale także do poleconej osoby.
Jaka jest wartość promocji? Każde zaproszenie to freebet o wartości 20 zł - dla gracza i zaproszonego znajomego. Co miesiąc można wysłać maksymalnie 5 zaproszeń - co oznacza, że w każdym miesiącu gracz za polecenia ma szansę uzyskać freebety o wartości 100 zł (5x 20zł).

Nadchodzące:

Voucher Betclic - informacje o bukmacherze

Dostępny jest voucher Betclic w formie kodu bonusowego o treści MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta pozwala uzyskać powitalny bonus, którym jest zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł. To najwyższa promocja powitalna bukmachera na rynku.
Bukmacher Betclic powstał w 2005 roku w Londynie. W Polsce działał początkowo do 2017, ciesząc się dość dużym zainteresowaniem graczy. Gdy jednak w połowie 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, Betclic oficjalnie wycofał się z naszego kraju na jakiś czas.
Serwis online Betclic w naszym kraju ponownie wystartował 1 lipca 2019 roku, dzięki uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydanego przez Ministerstwo Finansów. Od początku działalności gracze mają możliwość korzystania z vouchera Betclic o treści: MECZYKI.
Firma znana jest ze swojego zaangażowania w sponsoring imprez sportowych i nie tylko. Betclic w Polsce jest partnerem m.in. federacji Fame MMA, Snow Festu, a także jest sponsorem piłkarskiej drużyny Piasta Gliwice.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020