Voucher Fortuna na NAJWYŻSZY bonus - kody na bonusy | Czerwiec 2024

Fortuna kod promocyjny
4.7(822 głosów)
Voucher Fortuna pozwala skorzystać z oferty powitalnej bukmachera przy rejestracji. Dla nowych graczy, którzy wpiszą przy rejestracji kod MECZYKI, łączna wartość promocji na start wynosi 635 zł. Lektura niniejszego artykułu pozwoli Ci dokładnie poznać szczegóły wszystkich promocji. Dowiesz się też, jak wykorzystać przygotowany dla bukmachera Fortuna voucher bonusowy. Zapraszamy.
Bonus powitalny Fortuna

35 PLN darmowe zakłady 

300 PLN zakłady bez ryzyka 

400 PLN za gola Polski z Holandią

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Fortuna voucher w pigułce

Dla bukmachera Fortuna voucher powitalny dostępny jest w formie kodu o treści MECZYKI. Gracze, którzy podczas rejestracji nowego konta wpiszą podany kod w stosownym miejscu, będą mogli skorzystać z najwyższego pakietu bonusów na start o wartości 635 zł. W skład powitalnych promocji wchodzą zakłady bez ryzyka (x3) do 600 zł i darmowe zakłady (x2) o wartości 35 zł.
Voucher FortunaWartość bonusu
Zakłady bez ryzyka600 PLN (100 PLN + 200 PLN + 300 PLN)
Darmowe zakłady35 PLN (20 PLN + 15 PLN)
Każdy Fortuna voucher może być wykorzystany raz przez jednego użytkownika, przy rejestracji TUTAJ. Promocje wzajemnie się nie wykluczają, co pozwala skorzystać z każdego z trzech bonusów na start.
Fortuna kod promocyjny

Fortuna voucher - bonusy na start

Fortuna należy do nielicznych bukmacherów, którzy nowym klientom proponują trzy bonusy powitalne. Promocyjny pakiet startowy o wartości 635 zł zawiera:
 • Zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 100 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 200 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 300 zł
 • Darmowy zakład - freebet w wysokości 20 zł
 • Darmowy zakład - freebet w wysokości 15 zł
W celu uzyskania wszystkich powyższych bonusów należy zarejestrować się na stronie internetowej bukmachera, na którą można się przenieść za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów lub linków. Przepustkę do wskazanych promocji stanowi kod bonusowy "MECZYKI", automatycznie uzupełniający się w trakcie procesu zakładania konta. W Fortunie voucher tego typu umożliwia skorzystanie z zarówno freebetów, jak i zakładów bez ryzyka. Sprawdźmy, jak dokładnie wygląda oferta powitalna Fortuny.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Fortuna voucher na zakłady bez ryzyka - cashback w wysokości 600 PLN

W Fortunie na start znajdziemy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł. Bonus dostępny jest już przy rejestracji konta tymczasowego. Cała kwota została podzielona na trzy kupony, które przyznawane są w określonych czasie. Szczegóły prezentujemy poniżej.
Jak przyznawane są zakłady bez ryzyka z voucherem w Fortunie?
 • ZBR 100 zł - dostępny jest na pierwszy kupon w historii konta, który należy zagrać ze środków własnych. Zakład musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni. W przypadku porażki zwrot (stawka + podatek) trafiają w formie środków na konto gracza.
 • ZBR 200 zł - drugi zakład bez ryzyka zostaje zostaje przyznany po 72h (trzech dniach) od rejestracji konta. Na skorzystanie z promocji są 72h (trzy dni), a pierwszy kupon wytypowany w tym czasie zostanie objęty cashbackiem do 200 zł. Analogicznie jak przy pierwszym zakładzie bez ryzyka na rozstrzygnięcie kuponu jest 7 dni, a ewentualny zwrot (stawka + podatek) wypłacany jest od razu na konto gracza.
 • ZBR 300 zł - trzeci cashback jest przyznany po 144h (kolejnych trzech dniach) od rejestracji. Gracz ponownie ma 72h (trzy dni) na skorzystanie z bonusu, którym objęty będzie pierwszy kupon zagrany po 144h (sześciu dniach) od rejestracji konta. Znów bukmacher daje 7 dni na rozstrzygnięcie kuponu, a zwrot (stawka + podatek) w razie błędnego typu trafi na konto gracza.
Zasady zakładu bez ryzyka (cashback) z voucherem w Fortunie:
 • Cashback obowiązuje na kupony z własnych środków;
 • Można zagrać zakład po dowolnym kursie;
 • Bonus nie wymaga obrotu.
Maksymalnie można uzyskać zwrot 600 zł z tytułu trzech zakładów bez ryzyka. Grać można za wyższe stawki, ale zwrot w każdym przypadku nie przekroczy określonej kwoty - 100 zł, 200 zł lub 300 zł.
U niektórych bukmacherów tego typu promocje wiążą się z dokonaniem obowiązkowego obrotu środkami, już po ich odzyskaniu. Przy voucherze Fortuny na zakład bez ryzyka dostępny jest bez obrotu. Promocja cashback pozwala odzyskane w przypadku zwrotu środki wypłacić od razu lub przeznaczyć na kolejne kupony. 

Fortuna voucher na darmowy zakład - freebety w wysokości 35 PLN

Bonusem wchodzącym w skład pakietu powitalnego są darmowe zakłady. Fortuna proponuje dwa freebety, w wysokości 20 zł oraz 15 zł. Każdy freebet przekazywany jest w postaci darmowych środków na grę, które można wykorzystać wedle własnego uznania. Trafiają one na konto bonusowe gracza jako punkty Fortuna Klub Plus (to nazwa programu lojalnościowego bukmachera). Pierwszy freebet, o wartości 20 zł, dostępny jest już za samą rejestrację. Aby go uzyskać, nie trzeba więc dokonywać wpłaty własnej. To bonus bez depozytu. Drugi freebet, tym razem w kwocie 15 zł, bukmacher online przyzna po wpłacie pierwszego depozytu. Aby go aktywować niezbędny będzie voucher Fortuna o treści MECZYKI.
Zasady darmowego zakładu (freebet) z voucherem w Fortunie:
 • Freebet można wykorzystać na jeden lub kilka zakładów;
 • Nie ma minimalnego kursu dla kuponu z freebetem;
 • Bonus można wykorzystać na dowolny zakład z oferty sportowej;
 • Bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. 
W jaki sposób zagrać za otrzymane środki bonusowe? Przed wybraniem opcji “zagraj” w okienku tworzenia kuponu, należy zaznaczyć odpowiednie pole znajdujące się poniżej miejsca, w którym wpisujemy wybraną stawkę zakładu. Mechanizm automatycznie przelicza stawkę na właściwą liczbę punktów FKP.
Freebet od Fortuny (voucher na darmowy zakład przysługuje tylko zarejestrowanym użytkownikom) nie podlega żadnym warunkom obrotu. Zasady są proste: w razie porażki środki bonusowe przepadają, zaś ewentualne wygrane trafiają bezpośrednio do salda głównego gracza.
Przypominamy, że w celu uzyskania wszystkich opisanych promocji powitalnych należy zarejestrować się na stronie bukmachera poprzez widoczne w tekście linki lub banery W trakcie rejestracji pojawi się dedykowany dla Fortuny voucher bonusowy - uzupełni się on automatycznie. Stanowi on przepustkę do kompletu bonusów startowych: darmowych zakładów, a także zakładów bez ryzyka.

Fortuna voucher na pozostałe bonusy i promocje

Bukmacher Fortuna oferuje także inne bonusy, które dotyczą wszystkich graczy, nie tylko tych nowo zarejestrowanych. Stałe promocje to tradycyjny składnik szerokiej oferty legalnych bukmacherów. Mogą one być zarówno krótko, jak i długoterminowe, w zależności od tego, czego dotyczą. Gdy konkretnych wydarzeń sportowych, wówczas mają krótką datę ważności. My w dalszym fragmencie tego tekstu skupimy się zaś na tych drugich, które od dawna stanowią element pakietu promocyjnego od Fortuny dla swoich klientów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Fortuna voucher na Bonusy AKO

Bonusy AKO zwiększają wygraną w zakładach wielokrotnych. Gracze, którzy wysyłają kupon z minimum pięcioma zdarzeniami, mogą dodać do niego odpowiedni bonus podwyższający jego kurs, a co za tym idzie - wysokość ewentualnej wygranej. Maksymalnie można uzyskać nawet 50% dodatkowego zysku. Im większy kupon, tym wyższa wygrana. Wartość bonusu rośnie wraz z liczbą zdarzeń wybranych przez typującego. Pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.30.
Tak wygląda tabela bonusów AKO:
 • 5 zdarzeń na kuponie - dodatkowe +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - +10%
 • 7 zdarzeń - +15%
 • 8 zdarzeń - +20%
 • 9 zdarzeń - +25%
 • 10 zdarzeń - +30%
 • 11 zdarzeń - +35%
 • 12 zdarzeń - +40%
 • 13 zdarzeń - +45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - +50%
Jak wygląda ten zysk w praktyce? Załóżmy, że gracz chce zawrzeć zakład wielokrotny z 6 zdarzeniami, z ewentualną wygraną (EWG) w wysokości 1000 zł. Po dodaniu przez niego bonusu AKO, EWG wzrośnie z 1000 do 1100 zł (o 10%). I, analogicznie, jeśli na kuponie znajdzie się 14 zdarzeń, to przy EWG 1000 zł, na konto gracza trafi 1500 zł (o 50%).

Fortuna voucher na Happy Hours

Jednym z elementów stałej promocji bonusowej w Fortunie jest Happy Hours. To promocja, dzięki której klienci bukmachera mogą legalnie grać bez podatku. Choć w Polsce obowiązuje obecnie podatek od obrotu w wysokości 12%, obniżający mnożnik kuponów z x1,00 na x0,88, to Fortuna daje szansę poczuć się, jakby tej opłaty wcale nie było. I to przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 
W jaki sposób tego dokonać? Trzeba dodać do kuponu bonus kursowy podwyższający wygraną o 14%, co de facto niweluje wspomniany podatek. Bonus widnieje w panelu po lewej stronie serwisu online bukmachera, obok oferty na zakłady przedmeczowe. 
Aby jednak bonus działał, należy oczywiście założyć konto i spełnić kilka określonych przez Fortunę (voucher promocyjny w trakcie rejestracji, przypomnijmy, uzupełnia się automatycznie) warunków promocji. Happy Hours obowiązuje wyłącznie przy zakładach wielokrotnych z minimum trzema zdarzeniami, każdym o kursie minimalnym pojedynczym wynoszącym 1.30. Bonusu nie można też łączyć z Superofertą+, Hitem Dnia i Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają także wypłacie za pomocą funkcji cashout.

Sprawdź:

Fortuna voucher za Polecenie Przyjaciela

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może uzyskać bonus 20 zł za poleconego, nowego gracza. Rocznie z tytułu tej promocji można aktywować bonusy o wartości do 400 zł. Jak łatwo obliczyć możemy zaprosić do rejestracji 20 osób, a za każde skuteczne polecenie bukmacher przyzna bonus w formie punktów FKP. 
 • Aby móc skorzystać z promocji trzeba wykonać kilka kroków:
 • Logujemy się do swojego konta na stronie bukmacheral ub w aplikacji mobilne
 • Wchodzimy w zakładkę “Moje konto” i wybieramy opcję “Poleć przyjaciela” 
 • Kopiujemy dostępny link i wysyłamy go polecanej osobie
Nowy gracz również może wykorzystać voucher Fortuna o treści MECZYKI, który pozwala uzyskać bonusy powitalne.

Fortuna voucher na Superofertę+ i Hit Dnia 

Listę oferowanych przez Fortunę voucherów, promocji i bonusów zamykają dwie propozycje codzienne dla graczy: Superoferta+ i Hit Dnia. Obie polegają na zwiększeniu kursów na wybrane zdarzenia.
Superoferta+ to lista kilkudziesięciu zdarzeń dziennie z różnych dyscyplin. Kurs danego zdarzenia rośnie wraz z rozmiarem kuponu, na którym go umieszczono. Fortuna ustaliła cztery pułapy wysokości kursu.
 • Kupon z 1-3 zdarzeniami
 • Kupon z 4-6 zdarzeniami
 • Kupon z 7-10 zdarzeniami
 • Kupon z 11 i więcej zdarzeniami
Do trzech zdarzeń włącznie kurs jest standardowy, a następnie rośnie o wskazaną wartość. Oferta dotyczy wyłącznie typów na zwycięstwo jednej ze stron.
Hit Dnia to z kolei promocja obejmująca zwykle kilka zdarzeń dziennie, najczęściej 4. Od Superoferty+ różni się tym, że może też dotyczyć zakładów trzy-drogowych w piłce nożnej (1/X/2), a podwyższony kurs jest stały i nie ma związku z rozmiarem kuponu. 

Nadchodzące:

Fortuna voucher - informacje o bukmacherze

Bukmacher Fortuna to przedsiębiorstwo bukmacherskie należące do Fortuna Entertainment Group. W Polsce bukmacher jest obecny 1996 roku, początkowo jednak występowało pod nazwą Profesjonał Sp. z o. o. Od stycznia 2013 roku firma posiada także stosowną licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie, co sprawia, że jest to w pełni legalny bukmacher. 
Dla czytelników Meczyki.pl dostępny jest voucher Fortuna o treści MECZYKI, który pozwala aktywować najwyższy na rynku powitalny bonus u bukmachera w wysokości 635 zł. Powitalny pakiet promocyjny składa się z trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł (100 zł, 200 zł i 300 zł), a także darmowych zakładów w kwocie 35 zł (darmowy zakład 20 zł za pełną rejestrację i freebet 15 zł).

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020