Voucher STS na najwyższy bonus - kody na bonusy | Czerwiec 2024

STS kod promocyjny
4.8(1133 głosów)
W tym artykule znajdziesz Voucher STS umożliwiający odbiór najwyższego bonusu powitalnego w STS. Jak prawidłowo wpisać podczas rejestracji voucher STS? Jak wygląda oferta bukmachera? Wszystkich szczegółów dowiesz się z niniejszego artykułu.
Bonus powitalny STS

150 PLN zakład bez ryzyka

600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

60 PLN bonus za wykonanie zadań 

300 PLN za wygraną Niemców ze Szkocją (kod: MECZYKI300)

MECZYKI150
Kod promocyjny
Sprawdź

STS voucher w pigułce [NAJWYŻSZY BONUS STS NA RYNKU]

Aby Aktywować STS voucher należy wpisując podczas rejestracji kod MECZYKI. Suma środków bonusowych, które gwarantuje STS voucher, to 1660 zł. To najwyższy, dostępny na rynku bonus na start. Pośród bonusów zawarty został zakład bez ryzyka o wartości 100 zł czy bonus od depozytu (trzech pierwszy wpłat) do 1500 zł. Nowi gracze wykorzystując STS voucher otrzymać mogą dodatkowy bonus o wartości 60 zł za wykonanie zadań po trzech pierwszych wpłatach. 
Voucher STSWartość bonusu
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat)1500 PLN
Bonus za wykonanie sześciu zadań60 PLN
Rejestracja z voucherem STS dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK.
Promocje nie wykluczają się wzajemnie. Wszystkie bonusy, które pozwala uzyskać STS voucher mogą zostać wykorzystane przez nowego gracza.
STS kod promocyjny

STS voucher - bonusy na start

Pakiet powitalny w STS to kilka bonusów o łącznej wartości 1660 zł. Wszystkie poniższe promocje działają jednocześnie i się nie wykluczają. Oto one:
 • Zakład bez ryzyka - cashback o wartości 100 zł
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) o wartości 1500 zł
 • Bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera 60 zł
Uwaga: te bonusy są dostępne wyłącznie dla osób, które w trakcie rejestracji użyją widocznego w tym tekście kodu promocyjnego. “MECZYKI” oraz zaznaczą pole “Chcę otrzymać swój bonus powitalny”. Taki odpowiedni dla STS voucher pozwala w pełni skorzystać z całej oferty startowej. Na stronę internetową bukmachera można przenieść się dzięki jednemu z umieszczonych w niniejszym artykule banerów. Tymczasem przyjrzyjmy się dokładnie wspomnianym bonusom o łącznej wartości 1660 zł.

Voucher STS na zakład bez ryzyka - cashback o wartości 100 PLN

W STS voucher - kod promocyjny - umożliwia także skorzystanie m.in. z pierwszego bonusu będącego składnikiem oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka w wysokości 100 zł. Ta promocja inaczej nazywana jest cashbackiem, co z języka angielskiego dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. Gracze faktycznie mogą odzyskać zainwestowane środki - stąd tytułowy brak ryzyka. Zachodzi to jednak pod pewnymi warunkami.
Zakład bez ryzyka obowiązuje tylko przy pierwszym kuponie wysłanym po aktywacji konta, jeśli ten okaże się przegrany. Nie można więc sobie wybrać momentu realizacji cashbacku. Można zagrać za własne środki, wpłacone z banku do depozytu, lub za środki bonusowe. Do aktywacji bonusu niezbędne jest posłużenie się darmowym voucherem STS w trakcie rejestracji.
Zasady zakładu bez ryzyka w STS:
 • Brak kursu minimalnego;
 • Maksymalny zwrot przy stawce 113.64 zł;
 • Bonusem trzeba obrócić dwa razy, kurs 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane zakłady.
Dlaczego zagrać należy za 113.64 zł, aby otrzymać pełny zwrot 100 zł? Bowiem wszyscy legalni bukmacherzy potrącają 12% podatku od gier. Do wykonania obrotu można wykonać dowolną liczbę kuponów, jednak na poczet obrotu wliczane są wyłącznie kupony wygrane.

Voucher STS na bonus od depozytu o wartości 1500 PLN

Kolejny element pakietu powitalnego to bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł. Zanim przejdziemy do dokładnego opisu tej promocji, przypominamy, że u największego polskiego bukmachera zarejestrować się można za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. W trakcie zakładania konta trzeba wykorzystać kod promocyjny, “odblokowujący” wszystkie bonusy startowe. Tutaj istotna kwestia: ten dostępny w STS voucher jest jednorazowy. Wygasa po zużyciu.
Wracając jednak do bonusu o wartości 1500 zł, rozjaśnijmy nieco jego działanie. Premia od depozytu oznacza, że bukmacher w pewien sposób nagradza użytkownika za wpłatę środków na konto. W przypadku STS bonus można otrzymać za każdą z trzech pierwszych wpłat:
 • 100% pierwszego depozytu do 300 zł;
 • 50% drugiego depozytu do 500 zł;
 • 50% trzeciego depozytu do 700 zł.
Aby wypłacić środki wpłacone w ramach depozytu, należy zagrać nimi za równowartość otrzymanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. Depozyt powyżej wartości bonusu nie podlega temu wymogowi. 
Jak natomiast wypłacić bonus od depozytu uzyskany po założeniu konta z promocyjnym kodem - darmowym voucherem STS? Zasady obrotu bonusem prezentujemy poniżej.
Zasady bonusu od depozytu w STS:
 • Bonus od depozytu wypłacimy po dokonaniu nim dwukrotnego obrotu;
 • Minimalny kurs całkowity kuponu powinien wynieść 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane kupony.
Po dokonaniu pełnego obrotu pozostała kwota automatycznie zostanie przeniesiona do salda głównego gracza. Te pieniądze można albo bezpośrednio wypłacić na podany wcześniej rachunek bankowy, albo rozdysponować na dalsze zakłady. Decyzja należy do gracza. Zasady obrotu obrotu są identyczne w przypadku każdego z bonusów od depozytu. Przy drugiej i trzeciej wpłacie gracz ma 90 dni na dokonanie pełnego obrotu bonusem.
Przypominamy, że każda nowo zarejestrowana osoba - o ile zrobiła to z właściwym dla STS voucherem promocyjnym - ma prawo skorzystać ze wszystkich trzech opisanych wyżej bonusów powitalnych.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Voucher STS - bonus za wykonanie zadań od bukmachera 60 PLN

Trzecia część promocji, którą może uwolnić voucher STS, przyznawany jest za realizację zadań. Wartość tej promocji to 60 zł, a voucher STS jest niezbędny do jej aktywowania. Zadania polegają na typowaniu kuponów, które spełniają określone w regulaminie kryteria. Voucher STS aktywuje promocję, którą można odebrać wyłącznie w całości, zatem trzeba wykonać wszystkie sześć zadań.
Ich realizacja jest możliwa po uprzednim dokonaniu wpłat na konto depozytowe. Po każdej z trzech pierwszych wpłat odblokowane zostają dwa zadania, czyli dwa kupony do wytypowania przez gracza. 
Voucher STS - zadania po pierwszym depozycie:
 • Zagraj kupon w aplikacji 
 • Zagraj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej
Voucher STS - zadania po drugiej wpłacie:
 • Zagraj kupon z oferty na żywo 
 • Zagraj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames 
Voucher STS - zadania przy trzeciej wpłacie na konto:
 • Zagraj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych
 • Zagraj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym 
W przypadku każdego kuponu stawka powinna wynieść nie mniej niż 15 zł, a środki powinny pochodzić z wpłaty własnej gracza. Kurs minimalny kuponu w ramach zadań od bukmachera to min. 1.91.
Po wykonaniu wszystkich zadań bonus STS o wartości 60 zł zostanie przyznany na konto bonusowe. Od momentu założenia konta gracz ma 30 dni na ich wykonanie. Jeśli gracz dokona trzech wpłat od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna, pod warunkiem dotrzymania terminu na ich ukończenie.
Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.

STS voucher - pozostałe bonusy i promocje

Oferta bonusowa STS nie ogranicza się wyłącznie do promocji związanych z rejestracją konta. Nie tylko nowi użytkownicy mogą liczyć na różne bonusy, lecz także gracze o dłuższym stażu, regularnie korzystający z usług tego bukmachera. Takie akcje promocyjne mogą być zarówno długo, jak i krótkoterminowe, w zależności od ich rodzaju, celu czy wydarzenia z nimi powiązanego. Sprawdźmy, co w tej materii proponuje STS. W dalszej części tekstu weźmiemy pod lupę obecne oraz aktualnie nieaktywne elementy oferty promocyjnej. Do ich wykorzystania nie jest akurat konieczna realizacja darmowego vouchera STS.

Superoferta

“Superoferta” pozwala każdego dnia znaleźć w ofercie bukmachera wyższe kursy na faworytów w najciekawszych meczach. Z podwyższonych kursów można skorzystać typując kupony SOLO (pojedyncze) lub AKO (wielokrotne).
Co istotne, na jednym kuponie może znaleźć się wyłącznie jedno zdarzenie z “Superoferty”. Promocja nie łączy się - w ramach jednego kuponu - z innymi zdarzeniami z “Superoferty” oraz z zakładami “Hit Dnia”. Rzecz jasna wszystkie zdarzenia, które są dostępne w ramach tej promocji, można typować także po standardowych kursach. W ofercie STS są one umieszczone pod innymi numerem typu.

Hit Dnia

Kolejną szansą na typowanie wybranych zdarzeń z wyższym kursem jest wybór zakładów w ramach promocji “Hit Dnia”. W tym przypadku bukmacher oferuje wyższe kursy na najbardziej wyrównane spotkania każdego dnia. Na jednym kuponie możemy umieścić jeden typ oznaczony jako “Hit Dnia”. Promocja nie łączy się z innymi kursami w ramach tej oferty, a także z typami pochodzącymi z “Superoferty”.
Zdarzenia dostępne w ramach promocji “Hit Dnia” mogą być typowane na kuponach SOLO lub AKO. Kupony, które zawierają “Hit Dnia” nie są zaliczane do obrotu bonusem. W tym obrotu powitalnymi bonusami, które można aktywować z kodem promocyjnym STS.

Sprawdź:

Zaproś Kumpli 

Największy polski bukmacher wręcza także bonusy za zaproszenie do gry znajomych. W celu otrzymania od STS vouchera służącego później kumplowi do rejestracji, trzeba wpłacić dowolny depozyt i obrócić go na minimum 25 zł, po łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 1.85. Następnie nowo zarejestrowany gracz musi zasilić konto kwotą przynajmniej 50 zł i obrócić sumą dziesięć razy wyższą - czyli 500 zł - na identycznych zasadach. Gdy tego dokona, osoba polecająca otrzyma 50 zł.
Maksymalnie można zaprosić sześć osób, co daje łączny bonus w wysokości 300 zł + dodatkowo po 20 zł za trzeciego i szóstego uczestnika akcji. Razem - 340 zł. Każdym 50 zł trzeba standardowo obrócić dwa razy po kursie minimalnym całkowitym 1.91, z uwzględnieniem tylko stawek wygranych kuponów.

Nadchodzące:

Voucher STS - informacje o bukmacherze

W STS voucher w formie kodu MECZYKI jest dostępny dla czytelników Meczyki.pl. Rejestracja u bukmachera z podanym voucherem powitalnym pozwala uzyskać bonusy na start, których łączna wartość wynosi 1660 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą: zakład bez ryzyka (cashback) 100 zł, bonusy od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 zł oraz bonus za wykonanie zadań od bukmachera w kwocie 60 zł.
Bukmacher działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 1997 roku. Oferuje swoje usługi zarówno w sieci, jak i punktach stacjonarnych. Ponadto STS działa także w wielu innych państwach, w tym w Wielkiej Brytanii, Andorze, Gibraltarze, Islandii, Luksemburgu, na Łotwie, Malcie, w Niemczech, Norwegii, San Marino oraz Słowenii. Od lat firma STS kojarzona jest ze sponsoringiem polskiego sportu. Przede wszystkim to właśnie STS jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher ponadto zaangażował się w sponsoring klubów piłkarskiej Ekstraklasy, takich jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź czy Lechia Gdańsk. STS sponsoruje również rozgrywki siatkarskiej PlusLigi.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020