ETOTO bonus powitalny 200% do 200 PLN Bonus od depozytu na start

ETOTO bonus powitalny 200% do 200 PLN Bonus od depozytu na start
Źródło zdjęcia: materiały prasowe etoto
Sprawdź ranking bukmacherów

Legalny polski bukmacher Etoto uzyskał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych pod koniec 2014 r. Firma współpracuje m.in. ze znanymi dziennikarzami sportowymi, na czele z Mateuszem Borkiem i Michałem Polem. Etoto proponuje graczom wiele promocji, m.in. bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Na skróty

  1. Etoto bonus - oferta powitalna u bukmachera Etoto
  2. Etoto bonus od depozytu 200% do 200zł
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto
  4. Jak zarejestrować konto u bukmachera Etoto?

Etoto bonus - oferta powitalna u bukmachera Etoto

Etoto ma dla klientów rozbudowaną ofertę bonusową. Warto wyróżnić dostępną promocję powitalną, w ramach której otrzymamy bonus na start.

- Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa bonus i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji.

bonus etoto

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Etoto bonus od depozytu 200% do 200zł

Zakładając konta u bukmachera Etoto, możemy otrzymać bonus od depozytu 200% do 200 zł. W tym celu musimy zasilić konto własnymi środkami.

Depozytu dokonamy dopiero po przesłaniu zdjęć dokumentu potwierdzającego tożsamość, a co za tym idzie, pozytywnej weryfikacji konta. Etoto oferuje bonus 200% od pierwszej wpłaty, do 200 zł. Minimalnie możemy wpłacić 1 zł. Górnego limitu nie ma, ale w pełni skorzystamy z oferty, wpłacając 100 zł. Wówczas uzyskamy wspomniane 200 zł (200% z 100 zł) w środkach bonusowych.

Zanim wirtualne środki zasilą konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić, trzeba spełnić wymagane warunki obrotu. W ciągu 30 dni należy zagrać za czterokrotność sumy depozytu i bonusu. Wpłacając 100 zł (+200 zł od bukmachera), łączna stawka wszystkich zawartych zakładów musi wynieść przynajmniej 1200 zł (300 zł x 4). Minimalny kurs każdego kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.50.

etoto bonus od depozytu

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<< 

Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto

Weekendogranie

Bukmacher Etoto przygotował ofertę dla grających w weekend. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć od piątku do niedzieli min. trzy zakłady za przynajmniej 50 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20, a kurs łączny kuponu musi wynosić min. 1.50

Bonus otrzymamy niezależnie od rezultatu zawartych zakładów. Zarówno w razie porażki, jak i wygranej, Etoto oferuje nam środki bonusowe o równowartości 40 zł. W celu ich wypłaty należy dokonać sześciokrotnego obrotu, czyli wymagana minimalna łączna stawka kuponów to 240 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20.

bonus etoto weekendogranie

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Zaproś przyjaciela

W Etoto możemy otrzymać bonus w wysokości 50 zł za zaproszenie do gry znajomego.

Dostęp do tej promocji uzyskamy po obróceniu kwotą 50 zł po minimalnym kursie 2.20.

Wysyłamy zainteresowanemu kumplowi zaproszenie do rejestracji za pomocą opcji “Zaproś przyjaciela” widocznej w serwisie on-line po zalogowaniu się. Środki bonusowe trafią na nasze konto, gdy zaproszony przyjaciel dokona obrotu na kwotę 300 zł, z zastrzeżeniem, że każdy zawarty zakład musi mieć kurs minimalny 2.20.

Bonusem musimy obrócić pięć razy. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20.

Bukmacher Etoto przeprowadza również liczne akcje promocyjne skierowane do stałych graczy niezależnie od preferowanej przez nich dyscypliny. Kibice piłki nożnej mogą liczyć na bonusy związane z graniem na mniej/więcej (under/over) goli lub rzutów rożnych. Premie czekają też na użytkowników obstawiających późną porą popularne rozgrywki za oceanem – NBA (koszykówka), NHL (hokej na lodzie), NFL (futbol amerykański), MLS (piłka nożna, czyli soccer) czy MLB (baseball). Coś dla siebie znajdą także fani polskiej Ekstraklasy, e-sportu oraz tenisa. 

bonus etoto zapros przyjaciela

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera Etoto?

W Etoto nie utworzymy konta tymczasowego. Bukmacher wymaga dokładnej weryfikacji naszych danych. Zanim rozpoczniemy grę, musimy się w pełni zarejestrować. Zrobimy to w kilku etapach.

Krok 1

Po pierwsze, trzeba uzupełnić podstawowe dane osobowe i podać aktywny adres mailowy. 

Krok 2

Następnie rozwijamy poprzedni punkt, zaznaczając posiadane obywatelstwo oraz wpisując pesel, szczegółowe informacje adresowe, numer telefonu, a także rodzaj, serię i numer ważnego dokumentu tożsamości.

Krok 3

W ostatnim etapie musimy wybrać własny login, hasło i ustalić limity gry, m.in. maksymalny dzienny obrót.

Krok 4

W pełni aktywujemy konto, gdy po rejestracji uzupełnimy zakładkę “Twoje dokumenty” w panelu użytkownika. Bukmacher wymaga zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości, którego szczegóły podaliśmy podczas zwykłej rejestracji. 

Co ważne, numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacić pieniądze, wpisujemy w momencie zlecenia wypłaty.

Mając całkowicie aktywowane konto możemy bez problemu korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla graczy u bukmachera Etoto.

etoto rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 28.11.2014 roku, numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Legia wygra Wisła wydawała się już wychodzić z dołka, ale ostatni blamaż z Zagłębiem pokazał, że zespół nadal gra słabo. Legia prezentuje się coraz lepiej i powinna wykorzystać zaległe spotkanie do tego by nadrobić trzy punkty straty do czołówki ligi.
Obie drużyny strzelą - both to score Poziom obu drużyn jest bardzo wyrównany dlatego w pierwszym starciu spodziewamy się twardej gry i bardzo równej walki. Typ na bramkę dla obu zespołów może zatem być tu najlepszą opcją.
Tottenham wygra Spurs nawet w tym sezonie pokazywali, że grają bardzo nierówno, a Olympiakos zaimponował w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Z drugiej strony liga angielska jest zdecydowanie lepsza niż grecka, a Tottenham w grupie z Bayernem nie może sobie pozwolić na stratę punktów już w pierwszym spotkaniu. Stawiamy więc na zwycięstwo gości.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5)Mecz można nazwać swoistym rewanżem za dwumecz fazy pucharowej w zeszłym sezonie, który wygrał Juventus i to pomimo porażki 0:2 w pierwszym spotkaniu na wyjeździe. Obie drużyny wzmocniły się latem, Atletico przeszło totalną przebudowę, która jednak na razie nie wpłynęła radykalnie na sposób gry Los Colchoneros. W tym spotkaniu spodziewamy się wyrównanego boju z małą liczbą bramek, bo obie drużyny z całą pewnością nie będą chciały przegrać tego spotkania. Remis nie byłby dla obu złym wynikiem.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.