Voucher PZBuk 2023 PLN - kody na bonusy | Czerwiec 2024

PZBuk kod promocyjny
4.2(198 głosów)
PZBuk voucher pozwala uzyskać bonusy o łącznej wartości 2023 zł. Co ważne, gracze nie muszą wpisywać przy rejestracji kodu promocyjnego. W jaki sposób zagwarantować sobie otrzymanie tego bonusu? Co daje voucher PZBuk? Czy u innych legalnych polskich bukmacherów również możemy odnaleźć podobne oferty? Na te i inne pytania odpowiadamy w tym tekście. Zapraszamy.
Bonus powitalny PZBUK

250 PLN darmowy zakład

Wyższe kursy na wybrane wydarzenia

PZBuk voucher w pigułce

PZBuk voucher na bonusy o łącznej wartości 2023 zł można uzyskać jeśli prawidłowo przejdziemy proces rejestracji, który opisujemy w dalszej części. Bonusy jaki pozwoli uzyskać PZBuk voucher to zakład bez ryzyka (cashback) do 1000 zł, bonus od trzech wpłat 1000 zł oraz darmowy zakład (freebet) w kwocie 23 zł.
Voucher PZBukWartość bonusu
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Bonus od wpłat1000 PLN
Darmowy zakład23 PLN
Rejestracja dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK.
Wszystkie bonusy, które zostały opisane w powyższej tabeli wchodzą w skład bonusu powitalnego z voucherem PZBuk. 
PZBuk kod bonusowy

PZBuk voucher - bonusy na start

PZBuk voucher określany może być również jako bonus powitalny czy pakiet bonusowy na start. Z takimi sformułowaniami najczęściej możesz spotkać się, poszukując tego, co oferują Polskie Zakłady Bukmacherskie. Voucher PZBuk przeznaczony jest dla nowych klientów i zawiera trzy bonusy powitalne warte razem 2023 zł:
 • zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback o wartości 1000 zł
 • bonus od depozytów o wartości 1000 zł
 • darmowy zakład, czyli tzw. freebet o wartości 23 zł

PZBuk voucher - cashback 1000 PLN

Flagowym bonusem aktywowanym dzięki voucherowi PZBuka jest cashback wart 1000 zł, który zapewnia obstawiającemu zwrot stawki pierwszego przegranego zakładu. Ale, co istotne, w PZBuku, inaczej niż wielu innych bukmacherów, cashback nie ogranicza się tylko i wyłącznie do pierwszego wysłanego kuponu. O co chodzi? Już wyjaśniamy.
Żeby było jasne: gdy Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot pieniędzy. To podstawowa zasada działania tej promocji. Ale co w przypadku, kiedy to dwa razy uda Ci się ograć bukmachera, a dopiero za trzecim razem powinie Ci się noga i kupon okaże się nietrafiony? Wtedy także nastąpi realizacja cashbacku. 
Jakie są warunki tej promocji, którą można otrzymać po wykorzystaniu vouchera PZBuk? Bukmacher zwróci postawioną przez Ciebie stawkę za pierwszy przegrany zakład, który spełnia jednocześnie dwa warunki:
 • Zostanie wysłany za maksymalnie 1000 zł (minimalna stawka 100 zł);
 • Zawiera minimum dwa zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1.40.
Zwrot nastąpi w chwili rozliczenia zakładu. Jak wyglądają natomiast reguły obrotu otrzymanym cashbackiem? W ciągu 30 dni trzeba dokonać jednokrotnego obrotu na dokładnie tych samych zasadach. Trzeba zatem zagrać zagrać za kwotę cashbacku, na kuponie wielokrotnym, którego pojedyncze zdarzenie ma kurs przynajmniej 1.40.
Dzięki cashbackowi, który otrzymujesz korzystając z vouchera od PZBuka, masz pewność, że nawet wtedy, gdy kupon okaże się przegrany, nie stracisz swoich pieniędzy. Stąd ta promocja jest zakładem bez ryzyka.

Sprawdź vouchery promocyjne:

PZBuk voucher na bonus od depozytów

Kolejna promocja powitalna w PZBuk to bonus od wpłat, który łącznie ma wartość 1000 zł. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują konto i zaznaczą podczas rejestracji wszystkie zgody marketingowe. Co ważne, bonus nie dotyczy pierwszej ale trzech kolejnych wpłat na konto depozytowe i prezentuje się następująco:
 • 25% od drugiej wpłaty do 250 zł
 • 25% od trzeciej wpłaty do 350 zł
 • 25% od czwartej wpłaty do 400 zł
Bonuse za voucher PZBuk należy obrócić zanim będziemy mogli go wypłacić. Zasady w każdym przypadku są takie same. Jak zatem wykonać prawidłowo obrót? Oto zasady bonusów:
 • Obrócić należy jednokrotnie bonusem i wpłatą
 • Na kuponie zaliczanym do obrotu muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia
 • Kurs minimalny kuponu to 3.50
Na obrót gracz ma 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zdoła obrócić danym bonusem i wpłatą, to bonus przepadnie.

PZBuk voucher - freebet 23 PLN

Kolejnym bonusem gwarantowanym przez PZBuk voucher jest darmowy zakład o wartości 23 zł. Środki od bukmachera można otrzymać po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto depozytowe gracza, w kwocie nie mniejszej niż 50 zł. Gracz powinien zagrać również kupon, którego zasady prezentujemy poniżej:
 • Stawka to minimum 50 zł;
 • Kupon składający się z co najmniej 2 zdarzeń;
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.00.
Po zagraniu kuponu, bonus dostępny z voucherem PZBuk pojawi się na koncie gracza w ciągu kilku minut. Freebet można wykorzystać na kupon, który spełnia wymogi regulaminu:
 • Kupon wielokrotny (2 lub więcej zdarzeń);
 • Kurs każdego zdarzenia to 1.40 lub więcej.
Cała wartość darmowego zakładu może być przeznaczona na jeden kupon, ale równie dobrze można zawrzeć kilka mniejszych zakładów. Podobne zasady obowiązują w przypadku obrotu bonusem. Tu również należy postawić kupon wielokrotny, składający się ze zdarzeń z kursami co najmniej 1.40. Wymagany jest jednokrotny obrót wspomnianym bonusem. 

Nadchodzące:

PZBuk voucher - kod promocyjny

Jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł bukmacherskich w polskim internecie jest pytanie o miejsce wpisania kodu podczas rejestracji u poszczególnych bukmacherów. W przypadku Polskich Zakładów Bukmacherskich takie hasło to na przykład "gdzie wpisać kod promocyjny PZBuk?". Zadanie takiego pytania nie będzie dla nikogo wstydem, bowiem chcą to wiedzieć nie tylko nowi gracze, będący amatorami, ale również doświadczeni typerzy.
W tym miejscu należy doprecyzować, że obecnie voucher PZBuk nie wymaga wpisywania żadnego kodu. Jeśli w przyszłości kod bonusowy na voucher PZBuk się pojawi, to z pewnością o tym poinformujemy. Obecnie opisywane wyżej bonusy powitalne nie wymagają jego wpisywania podczas rejestracji. 
Aktualny voucher PZBuk dostępny jest bez wspisywania kodu. Wystarczy pełna rejestracja konta na stronie internetowej bukmachera, na którą można przenieść się za pomocą jednego z banerów i linków widocznych w tym tekście.

PZBuk voucher - rejestracja 

Rejestracja z voucherem PZBuka to jedynie trzy kroki, a uzupełnienie stosownych danych zajmuje maksymalnie kilka minut. 
Krok pierwszy:
 • Wpisz nazwę użytkownika
 • Uzupełnij pola kontaktu, które umożliwią komunikację z Tobą (adres mailowy oraz numer telefonu)
 • Ustaw bezpieczne hasło
 • Możesz również pozwolić PZBukowi na wysyłanie Ci wszystkich informacji handlowych - w ten sposób będziesz na bieżąco informowany o najnowszych promocjach tego legalnego bukmachera, o ile jesteś tym zainteresowany
Krok drugi:
 • Podaj niezbędne dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL itd.). Bukmacher ma obowiązek je chronić, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami bezpieczeństwa
 • UWAGA! Kiedyś, na tym etapie, voucher PZBuk potwierdzano kodem promocyjnym, obecnie nie jest wymagane jego podawanie
Krok trzeci:
 • Ustaw obowiązkowe limity gracza na swoim koncie. Podaj docelowe maksymalne kwoty, którymi planujesz obracać
 • Poinformuj bukmachera o planowanym czasie spędzanym na serwisie
Uwaga: możesz wybrać limity wskazane przez PZBuka.
Po realizacji wszystkich opisanych wyżej etapów będziesz gotowy do wpłat na konto i zawierania zakładów. Jeśli jednak zechcesz wypłacić pieniądze, musisz przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości i podać numer konta bankowego, na którym mają trafić wygrane środki. Do samej gry nie jest to jednak konieczne.

Sprawdź:

Voucher PZBuk - informacje o bukmacherze

Voucher PZBuk pozwala uzyskać powitalny bonus o wartości 2023 zł. Jeśli zarejestrujemy się poprzez jeden z linków w tym tekście, to możemy uzyskać na start kilka promocji. To zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy przegrany kupon o wartości 1000 zł, bonus od wpłat na konto o wartości 1000 zł, a także darmowy zakład po dokonaniu pierwszej wpłaty, którego wartość wynosi 23 zł.
Serwis on-line Polskich Zakładów Bukmacherskich wystartował jesienią 2018 r. Firma Cherry Online Polska, właściciel PZBuka, otrzymała odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca tego samego roku. W tamtym momencie była to dziewiąta legalna firma, która uzyskała pozwolenie na świadczenie swoich usług na terenie Polski.
Przedsiębiorstwo Cherry Online Polska zostało prawnie zarejestrowane w maju 2017 r. i ma swoją siedzibę w Warszawie. Jego większościowy właściciel to szwedzka spółka Cherry AB, która działa na rynku gier hazardowych od ponad 50 lat. Założono ją w 1963 r. w Sztokholmie. W przeszłości PZBuk był także kojarzony jako sponsor polskiego sportu, który był zaangażowany m.in. w sponsorowanie koszykówki czy sportów zimowych.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020