Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Mecze na żywo, mecze online – sprawdzone i legalne transmisje

Dodaj link
Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji lub Internecie? Kliknij w dowolny link na poniższej liście, a otrzymasz listę sprawdzonych, bezpiecznych i legalnych źródeł.
Nie znaleziono żadnych wydarzeń.
{{transmission.time.substring(0,10)}}
{{transmission.time.substring(11,16)}}

{{transmission.competition}}
Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Gliwiczanie zawiedli w meczu Superpucharu Polski, ale do tego wyniku nie należy przywiązywać zbyt dużej wagi. W ofensywie Piast nie grał źle, widać jednak było słabość mocno rezerwowego środka pola, a o obronie, w której wystąpiło dwóch nowych piłkarzy i rezerwowy bramkarz nie ma co wspominać. W środę Waldemar Fornalik wystawi najmocniejszą jedenastkę, kilku zawodników zdążyło sobie odpocząć, a więc powinni być skoncentrowani. Piast w pierwszym spotkaniu mocno zaskoczył faworyzowanego rywala, który teraz musi zagrać lepiej i jest w stanie to zrobić. Widać jednak, że Piast jest w dobrej dyspozycji i jeśli będzie miał okazje pewnie przynajmniej jedną wykorzysta. Spodziewamy się wyrównanej walki i bramek po obu stronach.
Nigeria draw no bet (Nigeria wygra, zwrot w przypadku remisu) W przekroju całego turnieju Nigeria była zespołem lepszym, ma zdecydowanie większe argumenty w ofensywie i jeśli tylko zdoła znaleźć sposób na solidną w Egipcie obronę Tunezji powinna ten mecz wygrać.
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MECZYKI. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.