Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Mecze na żywo, mecze online – sprawdzone i legalne transmisje

Dodaj link
Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji lub Internecie? Kliknij w dowolny link na poniższej liście, a otrzymasz listę sprawdzonych, bezpiecznych i legalnych źródeł.
Nie znaleziono żadnych wydarzeń.
{{transmission.time.substring(0,10)}}
{{transmission.time.substring(11,16)}}

{{transmission.competition}}
Tenis
11:00
Puchar Lavera
Puchar Lavera
Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Arsenal u siebie gra zupełnie inaczej niż na wyjeździe, ale drużyna ma ogromne problemy z grą w defensywie, a w czwartek grała trudny mecz we Frankfurcie. Aston Villa może się w tym meczu pokusić o przynajmniej jedno trafienie.
Obie drużyny strzelą - both to score Chelsea mocno odżyła po kiepskim początku sezonu, dziś drużyna wygląda nieco lepiej w obronie i zdecydowanie lepiej w ataku; nie zmienia tego wynik spotkania z Valencią, bo młody zespół nieraz może przegrywać takie mecze. U siebie The Blues powinni podjąć rywalizację z Liverpoolem, który też zawiódł w Champions League, a przede wszystkim nie jest na razie tak solidny w defensywie jak w poprzednim sezonie. Powinniśmy być tu świadkami ciekawego spotkania z bramkami dla obu ekip.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Nieco lepiej w ostatnich meczach grała Cracovia, która teoretycznie powinna być lekkim faworytem tego starcia. Legia jednak po porażce z Wisłą i remisie z Jagiellonią nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę. Jak wiadomo Warszawianie potrafią w tym sezonie obrzydzić grę rywalom, nie tylko w kraju, ale też w Europie, stawiamy zatem na mecz z małą liczbą bramek.
Atalanta wygra Drużyna Gasperiniego musi się szybko otrząsnąć po bolesnym debiucie w Lidze Mistrzów. Ma na to spore szanse, bo Fiorentina na razie nie prezentuje nic wielkiego, choć strzela gole to sporo ich też traci, a więc w tym starciu mimo wszystko stawiamy na gospodarzy.
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.