BetX zakład bez ryzyka 300 PLN | Sprawdź cashback w BetX

BetX kod promocyjny
4.1(346 głosów)

Betx zakład bez ryzyka ma wartość 300 zł. Rejestrując się z kodem promocyjnym o treści MECZYKI dostępny jest w BetX cashback o wartości 100% stawki pierwszego wytypowanego u bukmachera kuponu.

Bonus powitalny BetX

300 PLN zakład bez ryzyka

300 PLN freebet

4750 punktów BetX

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
Betx zakład bez ryzyka przyznaje na pierwszy kupon. Jest to jeden z bonusów z oferty powitalnej bukmachera. Bonus na zakład bez ryzyka BetX dostępny jest z naszym kodem promocyjnym. Jak działa ta promocja? Jak uzyskać wyższy zwrot? Odpowiadamy w tym artykule.

BetX zakład bez ryzyka - czym jest?

Dostępny w BetX zakład bez ryzyka to nic innego, jak bonus zabezpieczający określony kupon. Gracze typując kupon w ramach zakładu bez ryzyka mogą uzyskać zwrot stawki w razie błędnego typowania. Jak dokładnie ten bonus funkcjonuje u bukmachera BetX? Cashback i jego działanie opisujemy w kolejnych akapitach.
Co ważne, aby uzyskać powitalne bonusy w BetX należy założyć konto z kodem MECZYKI, po kliknięciu w przycisk poniżej.

BetX zakład bez ryzyka - jak odebrać bonus?

W Betx zakład bez ryzyka o wartości 300 zł dostępny jest za rejestrację konta z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Rejestrując się z podanym kodem można uzyskać zwrot 100% stawki pierwszego kuponu, jeśli ten okaże się przegrany.
BetX cashbackWartość
Stawka zakładuMin. 20 PLN
Wysokość zwrotuDo 300 PLN 
Kurs kuponuKurs min. 2.50
Liczba zdarzeńMin. 2 zdarzenia
Rejestracja u bukmachera Betx z kodem o treści MECZYKI dostępna jest m.in. po kliknięciu w przycisk poniżej.
Bonus na zakład bez ryzyka Betx opisany powyżej to część pakietu powitalnego bukmachera. Dla graczy rejestrujących się z naszym kodem bonusy na start mają łączność wartość 600 zł + 4750 punktów BetX.
betx kod promocyjny

Zakład bez ryzyka Betx - zasady bonusu

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w Betx zakład bez ryzyka - jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI - ma wartość nawet 300 zł. Bukmacher pozwala odzyskać 100% stawki pierwszego zakładu jeśli ten okaże się przegrany. Jak dokładnie działa w Betx zakład bez ryzyka? Aby skorzystać z tej promocji należy postępować zgodnie z warunkami promocji. Co ważne jest to promocja Betx bez ryzyka i bez wymaganego obrotu.
W Betx bezpieczny zakład dotyczy pierwszego kuponu w historii konta, który powinniśmy wytypować ze środków własnych. W tym celu najpierw należy zatem dokonać pierwszej wpłaty, a jej wysokość to minimum 20 zł. Stawka kuponu, aby ten został objęty promocją, musi pochodzić ze środków własnych. Jeśli nasze typowanie będzie celne, to wygrywamy całą wartość kuponu. W razie błędnego obstawiania otrzymamy zwrot 100% stawki. To maksymalnie 300 zł. Wyższa stawka nie wpływa na zwiększenie bonusu.
Przykładowo: Gracz wpłacił depozyt w wysokości 100 zł na konto i za tyle zagrał pierwszy kupon, który okazał się nietrafiony. Betx zakład bez ryzyka - dostępny po rejestracji z kodem MECZYKI - wynosi 100% stawki. Zwrot w tym przypadku wyniesie zatem 100 zł. 
Zakład bez ryzyka Betx obowiązuje na kuponie, który spełnia określone warunki:
 • Stawka zakładu to minimum 20 zł
 • Na kuponie powinny znaleźć się minimum dwa zdarzenia z oferty sportowej i/lub esportowej
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50
W Betx cashback to bonus przyznawany w formie freebetu z mnożnikiem. Wyżej napisaliśmy, że bonus nie wymaga obrotu. I tak w istocie jest. Za otrzymany freebet wystarczy zagrać, a ewentualna wygrana trafi od razu na konto gracza. Freebet można uruchomić na kuponach o kursie 2.00 lub wyższym. Stawka kuponu to zawsze 2 zł, natomiast wysokość mnożnika uzależniona jest od tego, jaka była stawka zakładu bez ryzyka. 
Betx przyzna bonus np. w taki sposób: jeśli stawka kuponu wyniosła 100 zł, to - zgodnie z tym co pisaliśmy w przykładzie wyżej - bonus ma wartość 100 zł. Freebet będzie zatem przyznany w formie stawki 2 zł z mnożnikiem x50 (2 zł x 50 = 100 zł). Bonus uruchamiamy samodzielnie na kuponie.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Betx pozostałe bonusy powitalne

W Betx zakład bez ryzyka to tylko część pakietu powitalnych promocji. Poza zakładem bez ryzyka gracze mogą otrzymać także inne bonusy powitalne. Poniżej prezentujemy jak wyglądają te promocje na start u bukmachera.
Za co bukmacher przyznaje kolejne promocje? Można je uzyskać w następujący sposób:
 • Freebet 300 zł otrzymamy po dokonaniu drugiej wpłaty na konto depozytowe u bukmachera i obrotu nią. Bonus stanowi 100% wartości tego depozytu.
 • 4750 punktów BetX możemy uzyskać za konkretne aktywności. Na start otrzymamy punkty za dwie pierwsze wpłaty (w tym bonusowe punkty za kod promocyjny i wysokość wpłaty), weryfikację konta, zgody marketingowe i aplikację mobilną. Maksymalnie do zdobycia jest 4750 punktów na start przy rejestracji z kodem MECZYKI. Punkty wymienić można na nagrody w Sklepie BetX.
Wszystkie bonusy na freebet przyznawane są w wysokości 2 zł z mnożnikiem (Odd Boost), który zależny jest od wartości przyznawanego freebetu. Wygranymi z darmowych zakładów nie trzeba obracać.

Zakład bez ryzyka Betx - cashback w stałej ofercie

Powitalny cashback Betx nie jest jedynym zakładem bez ryzyka, który możemy uzyskać u tego bukmachera. Ten rodzaj promocji znajdziemy także w stałej ofercie, co opisujemy poniżej. 

VIP Club

Promocją, która pozwala uzyskać w Betx cashback, jest “VIP Club”. Choć sama nazwa przywodzi na myśl program lojalnościowy, to z tego bonusu skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani u bukmachera gracze. W ramach “VIP Clubu” otrzymać można od Betx zakład bez ryzyka czy freebet. Wszystko uzależnione jest od obrotu. 
Zwrot z cashbacku, a także darmowe zakłady można otrzymać osiągając kolejne progi obrotu. W ramach tej promocji zaliczane są wyłącznie kupony AKO2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić tylko z oferty pre-matchj i/lub na żywo. Do promocji trzeba się zapisać.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
Powyżej prezentujemy progi, za które otrzymamy od Betx cashback oraz freebet. Darmowy zakłady przyznawane są automatycznie po osiągnięciu konkretnego obrotu, a cashback bukmacher wylicza na podstawie tygodniowego obrotu i przyznaje we wtorki. W promocji biorą udział wyłącznie zakłady typowane za środki własne. Nie biorą w niej udziału zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.
Zakład bez ryzyka Betx pojawia się również w ramach czasowych promocji, które co jakiś czas dostępne są w ofercie bukmachera, np. w związku z konkretnymi zdarzeniami.

Nadchodzące:

Betx cashback a cashout

Zakład bez ryzyka Betx jest jednym z bonusów powitalnych, a także bonusem dostępnym w stałej ofercie. Ten bonus nazywamy również z języka angielskiego cashbackiem, czyli zwrotem środków. Zasady zakładu bez ryzyka są proste. Gracz może otrzymać określony w regulaminie zwrot stawki (lub jej części), jeśli konkretny, objęty bonusem kupon będzie rozliczony jako przegrany.
Cashback czasem mylony jest z cashoutem, czyli kolejnym produktem, który znajdziemy u bukmacherów. Opcja cashout dostępna jest także w Betx. Na czym polega? Za pomocą cashoutu możemy zamknąć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozliczony. Przykładowo: postawiliśmy kupon AKO składający się z czterech zdarzeń. Pierwsze trzy zostały trafnie wytypowane, ale nie jesteśmy pewni, czy ostatni zakład również będzie wygrany. W tym przypadku - jeśli bukmacher pozwoli skorzystać z cashoutu - możemy wcześniej zamknąć kupon i wypłacić gwarantowaną wygraną. Zazwyczaj to kwota niższa, aniżeli wynikałoby ze standardowego wyliczenia na bazie kursów. Jest to jednak pewna wartość, którą zaproponuje bukmacher.

Betx zakład bez ryzyka a inne promocje

Bukmacher poza opisanymi wcześniej bonusami, takimi jak zakład bez ryzyka i inne, ma w swojej ofercie także stałe promocje dostępne dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Przykładowe, popularne bonusy z oferty prezentujemy poniżej.

Punkty BetX

W BetX można zbierać punkty, które następnie wymienimy na nagrody - np. freebety. Punkty BetX można zdobywać w promocjach bukmachera lub innych aktywnościach. Z kolei wymieniać je można na bonusy w sklepie BetX. Maksymalnie posiadać można 45 000 punktów. Po osiągnięciu tego poziomu i możliwości zdobycia kolejnych – nie zostaną one doliczone do konta gracza. Co ważne, punkty BetX nie mają określonego terminu wykorzystania. Można to zrobić w dowolnym momencie.

nieTRAFIONY

W stałej ofercie bonusowe znajdziemy promocję o nazwie “nieTRAFIONY”. W tym przypadku gracz może uzyskać określoną w regulaminie wysokość wygranej, nawet jeśli jeden z zakładów będzie rozliczony jako przegrany. 
Aby tak się stało, kupon musi spełnić określone warunki. Powinno na nim znaleźć się minimum osiem zdarzeń o kursie nie wyższym 8.00 dla każdego z nich. Kurs całego kuponu musi z kolei wynieść co najmniej 200.00. Jeśli tylko jeden z zakładów będzie wytypowany błędnie, to gracz wygrywa wartość stawki pomnożoną razy 10. Dziesięciokrotność stawki pomniejszona zostanie o 12% podatku od gier. Maksymalny bonus wynosi 1000 zł.
W promocji biorą udział zdarzenia z oferty sportowej. Jeśli któreś zdarzenie zostało rozliczone jako unieważnione, to nie bierze ono udział w wyliczeniu bonusu. 

Bonus AKO

Stała promocja “Bonus AKO” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Kurs minimalny każdego zakładu biorącego udział w promocji to 1.30. Bonus zostanie przyznany w zależności od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 5 zdarzeń +8%
 • 6 zdarzeń +12%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%
Promocja obowiązuje na zdarzenia z oferty sportowej pre-match i/lub live. Dla jednego kuponu maksymalny bonus to 25 000 zł.

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka BetX to nie jedyny powitalny cashback na rynku. Ten bonus cieszy się sporą popularnością i znajdziemy go także u innych, czołowych bukmacherów w Polsce. Przykłady prezentujemy poniżej i porównujemy z ofertą BetX.

Zakład bez ryzyka STS

Bonus na zakład bez ryzyka przygotował STS. Rejestracja u bukmachera z kodem MECZYKI pozwala uzyskać cashback na pierwszy zakład do 100 zł. Bukmacher nie określa kursu minimalnego czy liczby zdarzeń na kuponie. Dodatkowo gracz otrzymuje pełny zwrot, bez potrącenia podatku. Grając za środki własne bonus otrzymamy bez obrotu.
W BetX zwrot jest trzykrotnie wyższy, ale wymagania bukmachera co do zasad skorzystania z promocji są bardziej wymagające w stosunku do dużej swobody, jaką daje STS.

Zakład bez ryzyka Superbet

Superbet oferuje "Tydzień bez ryzyka", czyli cashback o wartości nawet 3500 zł jeśli pierwszy tydzień gry zakończymy na minusie. To na pewno najwyższa na rynku i dodatkowo pozwalająca zabezpieczyć nie tylko jeden kupon, tak jak choćby w BetX, ale cały pierwszy tydzień gry.

Zakład bez ryzyka Fortuna

W Fortunie na start możemy otrzymać trzy zakłady bez ryzyka przy rejestracji z naszym kodem powitalnym. Łączna wartość tej promocji wynosi 300 zł, a bukmacher przyznaje kolejno: 100 zł cashbacku na pierwszy, drugi oraz trzeci kupon wytypowane po rejestracji konta. Gracz ma 48 godzin na skorzystanie z promocji. W Fortunie nie jest wymagany obrót bonusem bez ryzyka. 
Wartość promocji jest więc taka sama jak w BetX, ale bonus podzielony został na trzy kupony. Gracz powinien więc sam zdecydować, która opcja jest dla niego bardziej interesująca.

BetX zakład bez ryzyka - podsumowanie

Cashback BetX to bonus dostępny na pierwszy kupon, a wartość tej promocji wynosi 300 zł. Rejestrując się z kodem o treści MECZYKI możemy, poza tym bonusem dostępnym po pierwszej wpłacie, aktywować także inne promocje na start od bukmachera.
Łączna wartość bonusów powitalnych z naszym kodem to 600 zł i 4750 punktów BetX na start.

Faq

Czy zakład bez ryzyka Betx jest dostępny?

Tak. W pakiecie powitalnym bukmachera Betx zakład bez ryzyka i bez obrotu jest jednym z elementów powitalnego bonusu dla nowych graczy.

Jaki jest cashback Betx dla nowych graczy?

Gracze mogą uzyskać w Betx cashback do 300 zł przy typowaniu pierwszego kuponu, jeśli zarejestrują się z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020