Betx zakład bez ryzyka 350 PLN | Sprawdź najwyższy cashback

Betx zakład bez ryzyka ma wartość 350 zł. To najwyższy bonus Betx na rynku, dostępny wyłącznie z naszym kodem MECZYKI. Cashback na start jest o 100 zł wyższy niż w ofercie standardowej, a także obowiązującej z każdym innym kodem powitalnym. Tak wysoki bonus dostępny jest tylko u nas.

Bonus 1000 PLN

 • 350 PLN zakład bez ryzyka

 • 250 PLN bonus od depozytu

 • 400 PLN freebety

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,21 Mar 2023 | 15:43
W Betx zakład bez ryzyka na pierwszy kupon, to jeden z bonusów z oferty powitalnej. Najwyższy na rynku bonus na zakład bez ryzyka dostępny jest z naszym kodem promocyjnym. Jak działa ta promocja? Jak uzyskać najwyższy zwrot? Odpowiadamy w tym artykule.

Zakład bez ryzyka Betx - jak odebrać bonus?

Zakład bez ryzyka Betx o wartości 350 zł dostępny jest wyłącznie przy rejestracji z kodem MECZYKI. Zakładając konto z podanym kodem można uzyskać najwyższy bonus, którego wartość to aż 100 zł więcej niż w ofercie bez naszego kodu bonusowego.
Cashback z kodem BetxWartość
Stawka zakładuOd 10 PLN do 500 PLN (100% 1. wpłaty)
Wysokość zwrotuDo 350 PLN 
Kurs kuponuMin. 2.50
Liczba zdarzeńMin. 2
Rejestracja w Betx z kodem o treści MECZYKI dostępna jest TUTAJ
Bonus na zakład bez ryzyka Betx opisany powyżej to część pakietu powitalnego bukmachera. Dla graczy rejestrujących się z naszym kodem bonusy na start mają łączność wartość 1000 zł.

Zakład bez ryzyka Betx - zasady bonusu

Jak już wspomnieliśmy, w Betx zakład bez ryzyka - jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI - ma wartość 350 zł. Bukmacher pozwala odzyskać 70% stawki pierwszego zakładu (standardowo to 50%) jeśli ten okaże się przegrany. Jak dokładnie działa w Betx zakład bez ryzyka? Aby skorzystać z tej promocji należy postępować zgodnie z warunkami promocji. Co ważne jest to promocja Betx bez ryzyka i bez obrotu.
W Betx bezpieczny zakład dotyczy pierwszego kuponu w historii konta, który powinniśmy wytypować ze środków własnych. W tym celu najpierw należy zatem dokonać pierwszej wpłaty, a jej wysokość to od 10 zł do 500 zł. Stawka kuponu, aby ten został objęty promocją, musi wynieść 100% pierwszej wpłaty. Jeśli nasze typowanie będzie celne, to wygrywamy całą wartość kuponu. W razie błędnego obstawiania otrzymamy zwrot 70% stawki. To maksymalnie 350 zł, przy stawce 500 zł. 
Przykładowo: Gracz wpłacił 100 zł na konto i za tyle zagrał pierwszy kupon, który okazał się nietrafiony. Betx zakład bez ryzyka - tylko po rejestracji z kodem MECZYKI - wynosi 70% stawki. Zwrot w tym przypadku wyniesie zatem 70 zł. 
Zakład bez ryzyka Betx obowiązuje na kuponie, który spełnia określone warunki:
 • Stawka to pełna wartość pierwszej wpłaty (10 PLN - 500 PLN)
 • Na kuponie powinny znaleźć się minimum dwa zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50
W Betx cashback to bonus przyznawany w formie freebetu z mnożnikiem. Wyżej napisaliśmy, że bonus nie wymaga obrotu. I tak w istocie jest. Za otrzymany freebet wystarczy zagrać, a ewentualna wygrana trafi od razu na konto gracza. Freebet można uruchomić na kuponach o kursie 2.00 lub wyższym. Stawka kuponu to zawsze 2 zł, natomiast wysokość mnożnika uzależniona jest od tego, jaka była stawka zakładu bez ryzyka. 
Betx przyzna bonus np. w taki sposób: jeśli stawka kuponu wyniosła 100 zł, to - zgodnie z tym co pisaliśmy w przykładzie wyżej - bonus ma wartość 70 zł (70% stawki). Freebet będzie zatem przyznany w formie stawki 2 zł z mnożnikiem x35 (2 zł x 35 = 70 zł). Bonus uruchamiamy samodzielnie na kuponie.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Betx pozostałe bonusy powitalne

W Betx zakład bez ryzyka to tylko część pakietu powitalnych promocji. Poza zakładem bez ryzyka gracze mogą otrzymać także bonus 50% od trzeciej wpłaty i freebety. Poniżej prezentujemy jak wyglądają te promocje na start u bukmachera.

Bonus 50% od depozytu

Betx przyznaje bonus przy okazji trzeciej wpłaty. Jest to 50% jest wartości do maksymalnie 250 zł. Aby skorzystać z tej promocji należy również skorzystać z bonusów “Cashback Betx 70%” oraz “Freebet 250 zł”. Przed obrotem bonusem od depozytu nie można zlecić wypłaty środków na rachunek bankowy.
Minimalna wartość trzeciej wpłaty to 10 zł, a maksymalny bonus otrzymamy przy depozycie w wysokości co najmniej 500 zł. Aby uwolnić bonus należy dokonać trzykrotnego obrotu wpłaconym trzecim depozytem, na kuponach o kursie 2.50 lub wyższym. Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia (oferta pre-match i/lub live). 

Freebety

W Betx zakład bez ryzyka i cashback to bonusy, które obowiązują kolejno po pierwszej i trzeciej wpłacie. Ponadto gracze mogą uzyskać darmowe zakłady w kilku etapach. Łącznie ich wartość to nawet 400 zł, jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI. 
Za co bukmacher przyznaje darmowe zakłady? Można je uzyskać w następujący sposób:
 • Freebet 50 zł otrzymamy po zagraniu pierwszego kuponu, na który obowiązuje w Betx cashback. Bonus dostępny jest wyłącznie dla rejestrujących się z naszym kodem
 • Freebet do 250 zł to element pakietu powitalnego, który otrzymamy przy okazji drugiej wpłaty. Freebet stanowi w tym przypadku 50% depozytu do wspomnianej kwoty. Co ważne, aby uwolnić ten bonus do gry należy najpierw dwukrotnie obrócić wpłaconym depozytem, który uprawnia do odbioru freebetu. 
 • Freebet 50 zł to kolejny darmowy zakład dla rejestrujących się z kodem MECZYKI, dostępny po skorzystaniu z pakietu promocyjnego w trzech krokach. Mowa tu o cashbacku Betx po pierwszej wpłacie, freebecie po drugim depozycie i bonusie 50% od trzeciej wpłaty.
 • Freebet 30 zł można otrzymać za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych i pełną weryfikację konta, w tym podanie danych adresowych i numeru konta.
 • Freebet 20 zł bukmacher przyzna na typowanie zakładu w aplikacji mobilnej. Aby uzyskać freebet najpierw trzeba zagrać pierwszy kupon w aplikacji za min. 10 zł. Po jego rozliczeniu otrzymamy freebet 20 zł.
Wszystkie bonusy przyznawane są w wysokości 2 zł z mnożnikiem, który zależny jest od wartości freebetu. Wygranymi z darmowych zakładów nie trzeba obracać.

Sprawdź kody promocyjne:

Zakład bez ryzyka Betx - cashback w stałej ofercie

Powitalny cashback Betx nie jest jedynym zakładem bez ryzyka, który możemy uzyskać u tego bukmachera. Ten rodzaj promocji znajdziemy także w stałej ofercie, co opisujemy poniżej. 

VIP Club

Promocją, która pozwala uzyskać w Betx cashback, jest “VIP Club”. Choć sama nazwa przywodzi na myśl program lojalnościowy, to z tego bonusu skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani u bukmachera gracze. W ramach “VIP Clubu” otrzymać można od Betx zakład bez ryzyka czy freebet. Wszystko uzależnione jest od obrotu. 
Zwrot z cashbacku, a także darmowe zakłady można otrzymać osiągając kolejne progi obrotu. W ramach tej promocji zaliczane są wyłącznie kupony AKO2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić tylko z oferty pre-matchj i/lub na żywo. Do promocji trzeba się zapisać.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
Powyżej prezentujemy progi, za które otrzymamy od Betx cashback oraz freebet. Darmowy zakłady przyznawane są automatycznie po osiągnięciu konkretnego obrotu, a cashback bukmacher wylicza na podstawie tygodniowego obrotu i przyznaje we wtorki. W promocji biorą udział wyłącznie zakłady typowane za środki własne. Nie biorą w niej udziału zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.
Zakład bez ryzyka Betx pojawia się również w ramach czasowych promocji, które co jakiś czas dostępne są w ofercie bukmachera, np. w związku z konkretnymi zdarzeniami.

Betx cashback a cashout

Zakład bez ryzyka Betx jest jednym z bonusów powitalnych, a także bonusem dostępnym w stałej ofercie. Ten bonus nazywamy również z języka angielskiego cashbackiem, czyli zwrotem środków. Zasady zakładu bez ryzyka są proste. Gracz może otrzymać określony w regulaminie zwrot stawki (lub jej części), jeśli konkretny, objęty bonusem kupon będzie rozliczony jako przegrany.
Cashback czasem mylony jest z cashoutem, czyli kolejnym produktem, który znajdziemy u bukmacherów. Opcja cashout dostępna jest także w Betx. Na czym polega? Za pomocą cashoutu możemy zamknąć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozliczony. Przykładowo: postawiliśmy kupon AKO składający się z czterech zdarzeń. Pierwsze trzy zostały trafnie wytypowane, ale nie jesteśmy pewni, czy ostatni zakład również będzie wygrany. W tym przypadku - jeśli bukmacher pozwoli skorzystać z cashoutu - możemy wcześniej zamknąć kupon i wypłacić gwarantowaną wygraną. Zazwyczaj to kwota niższa, aniżeli wynikałoby ze standardowego wyliczenia na bazie kursów. Jest to jednak pewna wartość, którą zaproponuje bukmacher.

Betx inne promocje

Bukmacher poza opisanymi wcześniej bonusami, takimi jak zakład bez ryzyka i inne, ma w swojej ofercie także stałe promocje dostępne dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Przykładowe, popularne bonusy z oferty prezentujemy poniżej.

nieTRAFIONY

W stałej ofercie bonusowe znajdziemy promocję o nazwie “nieTRAFIONY”. W tym przypadku gracz może uzyskać określoną w regulaminie wysokość wygranej, nawet jeśli jeden z zakładów będzie rozliczony jako przegrany. 
Aby tak się stało, kupon musi spełnić określone warunki. Powinno na nim znaleźć się minimum osiem zdarzeń o kursie nie wyższym 8.00 dla każdego z nich. Kurs całego kuponu musi z kolei wynieść co najmniej 200.00. Jeśli tylko jeden z zakładów będzie wytypowany błędnie, to gracz wygrywa wartość stawki pomnożoną razy 10. Dziesięciokrotność stawki pomniejszona zostanie o 12% podatku od gier. Maksymalny bonus wynosi 1000 zł.
W promocji biorą udział zdarzenia z oferty sportowej. Jeśli któreś zdarzenie zostało rozliczone jako unieważnione, to nie bierze ono udział w wyliczeniu bonusu. 

Bonus AKO

Stała promocja “Bonus AKO” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Kurs minimalny każdego zakładu biorącego udział w promocji to 1.25. Bonus zostanie przyznany w zależności od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 2 zdarzenia +1%
 • 3 zdarzenia +3%
 • 4 zdarzenia +5%
 • 5 zdarzeń +7%
 • 6 zdarzeń +10%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%
Promocja obowiązuje na zdarzenia z oferty sportowej pre-match i/lub live. Dla jednego kuponu maksymalny bonus to 25 000 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka Betx to nie jedyny powitalny cashback na rynku. Ten bonus cieszy się sporą popularnością i znajdziemy go także u innych, czołowych bukmacherów w Polsce. Przykłady prezentujemy poniżej.

Zakład bez ryzyka STS

Bonus na zakład bez ryzyka przygotował STS. Rejestracja u bukmachera możliwa jest TUTAJ a wartość cashbacku na pierwszy zakład to 100 zł. Bukmacher nie określa kursu minimalnego czy liczby zdarzeń na kuponie. 
Ponadto w STS otrzymać można inne promocje na start, a zakładając konto z kodem MECZYKI łączna wartość pakietu powitalnego wynosi nawet 1660 zł. 

Zakład bez ryzyka Fortuna

W Fortunie na start możemy otrzymać trzy zakłady bez ryzyka przy rejestracji TUTAJ. Łączna wartość tej promocji wynosi 600 zł, a bukmacher przynaje kolejno: 100 zł cashbacku na pierwszy kupon, 200 zł cashbacku przy kuponie po 72h i 300 zł cashbacku na zakład po 144h od rejestracji. W Fortunie nie jest wymagany obrót bonusem bez ryzyka. 
Ponadto nowi gracze mogą uzyskać freebety - 20 zł i 15 zł. Podsumowując, pakiet powitalny dostępny z kodem MECZYKI to 635 zł na start w bonusach.

FAQ

Czy zakład bez ryzyka Betx jest dostępny?

Tak. W pakiecie powitalnym bukmachera Betx zakład bez ryzyka i bez obrotu jest jednym z elementów powitalnego bonusu dla nowych graczy.

Jaki jest cashback Betx dla nowych graczy?

Gracze mogą uzyskać w Betx cashback do 350 zł przy typowaniu pierwszego kuponu, jeśli zarejestrują się z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020