Cashback - sprawdź nowe bonusy - bukmacher cashback

Dodał: Maksymilian Kozłowski,02 Gru 2022 | 12:02

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to jedna z promocji bukmacherskich budząca największe zainteresowanie graczy. Na polskim rynku ten bonus oferują m.in. STS, Fortuna, Superbet czy Betclic. Z poniższego tekstu dowiesz się, czym dokładnie jest cashback, jak działa i gdzie go szukać. Poznasz także szczegóły dotyczące pozostałych, licznych bonusów dostępnych u legalnych bukmacherów. Życzymy udanej lektury.

Cashback - aktualna lista na MŚ 2022 w Katarze

Poniżej prezentujemy listę bukmacherów, u których cashback jest aktualnie dostępny w ofercie powitalnej. W dalszej części tekstu szczegółowo opisujemy zasady tego bonusu u poszczególnych bukmacherów. W tabeli znajdziecie natomiast wartość cashbacku i warunki obrotu. Poniżej opisujemy także czym jest cashback.

 Bukmacher Wartość bonusu Warunki Szczegóły
Superbet 3500 PLN (tydzień bez ryzyka)  Obrót 2x, kurs min. 1.80 Czytaj więcej 
Fortuna 600 PLN  Brak obrotu Czytaj więcej
Totalbet  200 PLN  Brak obrotu Czytaj więcej 
STS  100 PLN Obrót 2x, kurs min. 1.91 Czytaj więcej
eWinner 110 PLN Brak obrotu Czytaj więcej
PZBuk 1000 PLN Obrót 1x, kupon wielokrotny, kurs zdarzenia min. 1.40 Czytaj więcej

Wszyscy wymienieni w tekście bukmacherzy działają w Polsce legalnie, gra u nielegalnych bukmacherów może nieść za sobą konsekwencje prawne.

Co to jest cashback?

Cashback to z języka angielskiego dosłownie zwrot pieniędzy. W Polsce to pojęcie występuje również jako zakład bez ryzyka lub bonus bez ryzyka. Krótko mówiąc, cashback następuje, gdy bukmacher zwraca na konto depozytowe lub bonusowe określoną kwotę - stawkę zakładu, który okazał się przegrany. 

Ze względu na obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, w większości przypadków zwracana suma jest pomniejszana właśnie o tę konieczną opłatę. Jeżeli maksymalny cashback wynosi 100 zł, to w celu otrzymania pełnego zwrotu, należy zagrać za 113,64 zł. Brakujące 13,64 zł to właśnie wspomniany podatek. Teoretycznie bukmacherzy mogą brać go "na siebie", jednak w Polsce to rzadko spotykana praktyka.

U legalnych polskich bukmacherów cashback najczęściej stanowi element szerszego pakietu powitalnego dla nowych graczy i obejmuje pierwszy wysłany kupon. Uwaga: zakład bez ryzyka nie równa się darmowemu zakładowi (freebetowi). Te dwa pojęcia są mylone najczęściej przez początkujących graczy. Podstawowa różnica jest taka, że do cashbacku niezbędna jest wpłata własnych środków, czyli przelew z banku na konto założone u danego bukmachera. Co ważne, zakład bez ryzyka nie jest oferowany wyłącznie jako bonus na start. W wielu miejscach funkcjonuje również jako składnik całej oferty promocyjnej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że bukmacher, który oferuje cashback nowym użytkownikom, umieści także ten bonus w propozycjach dla stałych graczy, np. przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. W ten sposób działają największe polskie firmy jak np. STS czy Fortuna.

Cashback a cashout - różnice

W słowniku pojęć bukmacherskich można spotkać się nie tylko z terminem cashback, ale również cashout. Niech nikogo nie zmyli podobnie brzmiąca nazwa. Wbrew pozorom cashback i cashout to dwie zupełnie różne opcje dostępne u legalnych polskich bukmacherów. Warto znać zasady działania tych promocji, aby nie popełnić prostego błędu, który zdarza się w szczególności mało doświadczonym graczom. Oba pojęcia pochodzą z języka angielskiego, a ich wspólna część oznacza, że i cashback, i cashout związane są z pieniędzmi.

Jak wspomnieliśmy wyżej, cashback to zwrot stawki przegranego zakładu. Bukmacher oddaje zainwestowane środki do depozytu lub na konto bonusowe, w zależności od regulaminu promocji. Taki zakład bez ryzyka to standardowy składnik pakietu powitalnego u wielu bukmacherów. Z kolei cashout nie ma nic wspólnego z ofertą dla nowych użytkowników, bo w istocie nie jest bonusem samym w sobie, a pewnego rodzaju sposobem na ułatwienie gry. To mechanizm pozwalający na zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich umieszczonych na nim zdarzeń. Innymi słowy, bukmacher może zezwolić obstawiającemu na wycofanie się z zakładu w odpowiednim czasie. 

Cashout może zarówno przynieść zysk, jak i minimalizować straty. W pierwszym przypadku, gracz wygrywa pewną kwotę, która jest jednak mniejsza od pierwotnie ustalonej w momencie zawierania zakładu wygranej. W drugim scenariuszu, popularnym przy grze na żywo, można zaś zablokować utratę wszystkich zainwestowanych środków i odzyskać ich daną część. Co ważne, wysokość cashoutu zależy od kursów poszczególnych zdarzeń. Posłużmy się przykładem, który rozjaśni działanie opcji cashout i pozwoli na całkowite zrozumienie tematu.

Załóżmy, że zawarliśmy zakład akumulowany z sześcioma zdarzeniami. Pięć zdarzeń jest zaplanowanych na ten sam dzień, a jedno, docelowo kończące kupon, na kolejny. Cashout to szczególnie prawdopodobna opcja w momencie, gdy zostaje nam właśnie jeden zakład do rozliczenia całości. Jeśli weszłyby typy numer jeden, dwa, trzy, cztery i pięć, bukmacher najpewniej zaproponowałby cashout możliwy do czasu rozpoczęcia ostatniego zdarzenia. W wielu miejscach, np. u bukmachera STS, opcja cashout jest dostępna w trakcie zawieranie zakładów na żywo. To w szczególności umożliwia ewentualne odzyskanie części stawki w razie niepomyślnego przebiegu obstawionego zdarzenia. Oczywiście, podobnie jak w przypadku typowania przedmeczowego, cashout live spełnia także drugą rolę: pozwala na zamknięcie zakładu z zyskiem.

Sprawdź kody promocyjne:

Cashback u legalnych bukmacherów

Nie każdy bukmacher ma cashback w swojej ofercie. Sprawdźmy dokładnie, jak pod tym względem prezentuje się czołówka legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Pod lupę wzięliśmy bonusy takich firm jak: STS, Fortuna, Superbet, Fuksiarz, Betclic, Totalbet, eWinner, PZBuk, Betfan oraz LV Bet. Poniżej szczegółowo wyjaśniamy, u kogo gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka i jakie są warunki tego bonusu - zasady zwrotu stawki i ewentualnego obrotu otrzymanymi ponownie środkami.

STS cashback 100 PLN

STS kod promocyjny

Osoby, które zarejestrują się w STS, poprzez TEN LINK z wykorzystaniem kodu promocyjnego MECZYKI, mogą liczyć na cashback w wysokości 100 zł. Oferta dotyczy pierwszego zawartego zakładu i łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi. W celu realizacji pełnego cashbacku, trzeba zagrać za dokładnie 113,64 zł. Brakująca stawka jest potrącana na poczet obowiązkowego podatku od obrotu. Największy polski bukmacher nie określa minimalnej stawki zakładu bez ryzyka, a zatem można wysłać kupon choćby za 2 zł. Decyzja należy do gracza. Maksymalna stawka także nie jest określona, aczkolwiek kwota cashbacku nie wyniesie więcej, niż 100 zł. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91. Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Fortuna cashback 600 PLN

Fortuna kod promocyjny

Fortuna oferuje jeden z najwyższych cashbacków na rynku - 600 zł. Skorzystać z bonusu można rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI. Kod promocyjny uzupełnia się automatycznie. Co do samego zakładu bez ryzyka, nie obejmuje on kuponów wysłanych na sporty wirtualne. Minimalna stawka ani jakiekolwiek wymagania kursowe nie są określone. Środki wracają bezpośrednio do depozytu. Oznacza to, że w razie porażki nie jest wymagany obrót bonusem. Stawka po prostu jest zwrócona (do 600 zł), a gracz może wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne kupony.

Aby skorzystać z cashbacku na Fortuna, należy najpierw zaakceptować go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza. Trzeba to zrobić po pierwszym zalogowaniu najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji.

Superbet cashback (tydzień bez ryzyka) 3500 PLN

Superbet

Cashback bukmachera Superbet dostępny jest w pakiecie promocyjnym, dla graczy rejestrujących się poprzez TEN LINK z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Bonus u bukmachera nie dotyczy tylko jednego zakładu a całego tygodnia gry. Pozwala zatem odzyskać przegrane środki, które zostaną postawione przez cały pierwszy tydzień typowania w Superbet. Maksymalny zwrot z tytułu bonusu wynosi 3500 zł. Warunkiem jest zakończenie pierwszego tygodnia gry "na minusie". Od stawek zakładów, trzeba zatem odjąć wartość wygranych, podatków i wykorzystanych bonusów. Wówczas poznany wartość cashbacku za "Tydzień Bez Ryzyka" w Superbet. Aby aktywować bonus, należy w ciągu 14 dni od założenia konta wpłacić min. 20 zł.

Cashback zwrócony po 7 dniach od aktywowania (“Tydzień bez ryzyka”) należy obrócić. Obrót należy wykonać dwukrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.80. Do obrotu nie zaliczają się zakłady z oferty Super Kursy. Na obrót bonusem gracz ma 10 dni, od momentu zaksięgowania cashbacku na koncie bonusowym.

Betclic cashback 200 PLN (zwrot przyznawany w formie freebetu)

Betclic kod promocyjny

Betclic proponuje w swojej ofercie powitalnej zakład bez ryzyka. Bonus w wysokości 200 zł zostanie przyznany w formie freebetu nowym graczom zarejestrowanym poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, który należy ręcznie wpisać w odpowiednim polu podczas rejestracji. 

Aby w pełni skorzystać z tej promocji, trzeba zawrzeć zakład za kwotę równą 227.30 zł, która "uwolni" bonus w całości. Trzeba bowiem pamiętać o 12% podatku. Minimalna wpłata, a zatem jednocześnie stawka pierwszego zakładu to 1 zł, maksymalna zaś 100 000 zł. Osobom, które być może myślą o większej stawce, przypominamy, że nawet przy zagraniu za np. 1000 zł, maksymalny zwrot nie przekroczy 200 zł. Betclic oddaje zainwestowane środki finansowe (pomniejszone oczywiście o podatek) w formie darmowych zakładów, tzw. freebetów. Bonusem za zakład bez ryzyka nie trzeba obracać, ale darmowe zakłady muszą zostać zagrane według określonych zasad.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, wówczas bonus na zakład bez ryzyka oznacza "wypłatę" zwrotu w formie darmowych zakładów. Ich wartość to stawka pierwszego kuponu, do maksymalnie 200 zł. Należy pamiętać, że od stawki potrącone zostanie 12% podatku. Darmowe zakłady można aktywować na kuponach o kursie nie mniejszym niż 2.14. Liczba kuponów nie jest określona, można zatem podzielić całkowity bonus na kilka lub kilkanaście zakładów. W przypadku wygranej na kuponie z freebetu, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o stawkę i 12% podatku. Bonus nie jest limitowany czasowo.

Totalbet cashback 200 PLN

Totalbet kod promocyjny

Totalbet również ma w ofercie zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Obowiązuje on na pierwszy kupon w historii konta gracza. Ten może składać się maksymalnie z trzech zdarzeń, a maksymalny zwrot to 200 zł. Nie ma żadnych wymogów co do kursów zakładów znajdujących się na kuponie, zatem cashback może zostać aktywowany na kuponie złożonym z jednego, dwóch lub trzech dowolnych zdarzeń z oferty Totalbet. Co ważne, stawka kuponu nie może przekroczyć 200 zł (wówczas bonus zostanie anulowany).

Jeśli typowanie okaże się skuteczne, wówczas gracz wygrywa pełną pulę, ale w razie pomyłki następuje zwrot stawki, do wspomnianych już 200 zł. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że środki można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony. Należy pamiętać, że aby skorzystać z bonusu należy najpierw dokonać wpłaty środków na konto. Bonus Totalbet na cashback dostępny jest, przy rejestracji z naszym kodem, przez 48 godzin od momentu założenia konta.

Fuksiarz cashback 50% do 500 PLN

Fuksiarz kod promocyjny

Bukmacher Fuksiarz ma cashback dla nowych graczy, zarejestrowanych poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI. Cashback to flagowy bonus w ofercie powitalnej bukmachera.

Fuksiarz zwraca 50% stawki pierwszego zakładu, jeśli ten okaże się przegrany. Maksymalny zwrot może wynieść 500 zł. Należy jednak pamiętać o 12% podatku, zatem aby otrzymać pełny zwrot 500 zł, należy zagrać kupon dokładnie za 1137 zł. Jeśli kupon będzie wygrany, wówczas pełna pula trafi na konto gracza. W przypadku porażki bukmacher zwróci połowę stawki (minus podatek) do 500 zł.

Kupon z cashbackiem musi spełnić pewne warunki. Przede wszystkim gracz powinien najpierw wpłacić depozyt, minimum 50 zł. Tyle wynosi też minimalna stawka zakładu. Następnie należy zagrać kupon składający się z dwóch lub więcej zdarzeń. Każde zdarzenie powinno mieć kurs 1.60 lub wyższy. 

Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany, to zwrot z cashbacku trafi od razu na konto depozytowe gracza. Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusem. Środki można zatem wypłacić, lub przeznaczyć na kolejny zakłady u bukmachera.

eWinner cashback 110 PLN

eWinner kod promocyjny

Bukmacher eWinner ma cashback dla osób, które zdecydują się założyć konto TUTAJ. Podczas rejestracji należy podać kod promocyjny o treści MECZYKI, który pozwoli uzyskać bonusy powitalne, w tym cashback. 

Cashback w eWinner obowiązuje na pierwszy zakład. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci stawkę do maksymalnie 110 zł. Od sumy cashbacku zostanie potrącone 12% podatku, stąd aby uzyskać pełny zwrot należy zagrać za 125 zł. Zakład bez ryzyka u tego bukmachera może być postawiony po dowolnym kursie i bez minimalnej liczby zdarzeń. Wymagana jest tylko minimalna stawka kuponu, która wynosi 20 zł. 

W eWinner cashback jest bonusem bez obrotu, co oznacza, że jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, to pieniądze od razu wrócą na konto depozytowe gracza.

PZBuk cashback 1000 PLN

PZBuk kod promocyjny

PZBuk proponuje cashback w ramach oferty bonusowej na start dla nowych graczy. Bukmacher przygotował zakład bez ryzyka o wartości 1000 zł. Aby go uzyskać, należy zarejestrować się TUTAJ oraz pozytywnie zweryfikować numer telefonu. 

PZBuk zwraca stawkę pierwszego przegranego zakładu, który zostanie wysłany za maksymalnie 1000 zł i zawiera przynajmniej dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Uzyskany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po identycznych warunkach jak przy zakładzie bez ryzyka. Gracz ma na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

LVBet cashback 333 PLN

LVBet kod promocyjny

Bukmacher LVBet także ma cashback w swojej ofercie powitalnej. Jego wartość to 333 zł, dla graczy zakładających konto w TYM MIEJSCU. Ponadto bukmacher oferuje na start freebet i bonus od depozytu (dwie pierwsze wpłaty). 

Wartość tego bonusu 333 zł i jest on dostępny dla nowych graczy przy okazji trzeciej wpłaty na konto depozytowe. Aktywowanie bonusu możliwe jest przy trzeciej wpłacie poprzez zaznaczenie opcji "zakład bez ryzyka". Minimalna kwota wpłaty to 25 zł. Gracz na koncie bonusowym otrzyma zapisaną wpłatę powiększoną o 1% (stąd maksymalna kwota bonusu przy wpłacie 330 zł to 333.33 zł). Zakład bez ryzyka może zostać zawarty na kuponie o kursie minimalnym 1.75. Takie same wartości musi mieć kupon zaliczony do obrotu bonusem. Bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu takimi środkami.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nie tylko cashback - pozostałe bonusy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty promocyjnej do cashbacku. Pakiet powitalny najczęściej składa się z dwóch lub trzech bonusów na start, np. darmowego zakładu czy podwojenia depozytu. Do tego dochodzą obecne we wszystkich miejscach standardowe, stałe promocje dla regularnie obstawiających. Każdy legalny polski bukmacher oferuje kilka rozmaitych bonusów w trakcie gry. Może to być na przykład gra bez podatku (bukmacher płaci go za gracza) na określonych warunkach lub zwiększenie wygranej w zakładach wielokrotnych. W dalszej części artykułu przybliżamy całą ofertę bonusową u ośmiu bukmacherów, którym wyżej poświęciliśmy uwagę przy okazji cashbacku. Na tapecie znalazły się ponownie STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LVBet oraz Totolotek.

STS Bonusy

Promocje bukmacherskie - STS

STS posiada NAJWYŻSZĄ ofertę bonusową dla osób rejestrujących się TUTAJ z kodem MECZYKI. Poza cashbackiem, dostępne są dodatkowe bonusy na start - bonus od depozytu 1500 zł (trzy pierwsze wpłaty) oraz bonus 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. Łączna wartość pakietu powitalnego wynosi zatem 1660 zł razem z cashbackiem. Przypominamy, że ze wszystkich promocji można skorzystać jednocześnie. Bukmacher ma też kilka propozycji dla stałych graczy, m.in. za zaproszenie innych graczy do rejestracji.

STS bonus od depozytu (trzech pierwszy wpłat) 1500 PLN

Największy polski bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus od trzech pierwszych wpłat na konto. Maksymalnie można uzyskać do 1500 zł. Przy okazji pierwszej wpłaty bonus będzie przyznany automatycznie, aby otrzymać premię od drugiego i trzeciego depozytu trzeba zaakceptować udział w promocji. Jak wygląda bonus za poszczególne wpłaty? Przy okazji pierwszego depozytu STS przyzna 100% bonusu do 300 zł, drugi depozyt to 50% wartości wpłaty do 500 zł, a trzeci to 50% do maksymalnie 700 zł. Aby wypłacić depozyt, za który przyznano bonus, należy zagrać kupony ze środków własnych o sumie stawek równej wartości przyznanego bonusu, po kursie co najmniej 1.85. Samym bonusem należy dokonać obrotu.

Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu bonusem po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Do promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady, zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne. Nie są uwzględniane za to kupony systemowe, bezpieczne, zamknięte za pomocą funkcji cash-out oraz rozliczone jako zwrot stawki. Wykonanie pełnego obrotu "uwolni" środki bonusowe i przeniesie je do salda głównego. Warunki są takie same dla każdego z trzech bonusów od depozytu. Przy okazji drugiego i trzeciego bonusu na obrót jest 90 dni.

STS bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Zakładając konto w STS można uzyskać również dodatkowy bonus w wysokości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. To w sumie sześć zadań, a po dwa kolejne uwalniane są przy okazji trzech pierwszych wpłat. Po pierwszej wpłacie gracz powinien wytypować dwa kupony: jeden w aplikacji mobilnej, drugi zawierający min. jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej. Po drugim depozycie: jeden kupon zawierający zdarzenie z oferty LIVE, drugi zawierający zdarzenie z oferty Betgames. Po trzeciej wpłacie na konto: kupon z min. jednym zakładem na sporty wirtualne oraz kupon z min. jednym zdarzeniem na e-sport. Stawka każdego kuponu, w wysokości min. 15 zł, powinna pochodzić ze środków własnych. Kurs kuponu to min. 1.91. Na wykonanie wszystkich zadań gracz ma 30 dni od rejestracji konta.

Jeśli uda się wykonać prawidłowo wszystkie zadania w określonym terminie, wówczas gracz otrzyma bonus o wartości 60 zł. Trzeba nim obrócić dwukrotnie po kursie min. 1.91. Na pełny obrót bonusem gracz ma 90 dni od momentu jego przyznania. 

STS bonusy dla stałych graczy

Gracze STS mogą liczyć także na inne promocje przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych. Te bonusy można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza obejmuje wszystkie długoterminowe akcje promocyjne, które zazwyczaj są dostępne przez kilka tygodni lub nawet miesięcy. Druga to zaś "ruchome" bonusy krótkoterminowe, oferowane przy okazji np. najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak piłkarska Liga Mistrzów, tenisowy Wielki Szlem, Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich itp. Wyjątek stanowi oferta "Zaproś Kumpla", która od lat gości w zakładce "Bonusy" na stronie internetowej bukmachera. Zaproszenie znajomego do rejestracji i gry w STS może przynieść darmowy bonus w wysokości 50 zł, który podlega standardowym warunkom obrotu: dwukrotnie po kursie 1.91., tylko wygrane zakłady.

Wśród bonusów wspomnianej pierwszej kategorii można wyróżnić akcję "4 Kupony, 1 Gratis", której uczestnicy mogą otrzymać od bukmachera darmowy zakład w wysokości 11 zł. To promocja, która skierowana jest do regularnych klientów STS. Freebet przysługuje osobom, które wyślą w ciągu jednego tygodnia cztery kupony o stawce równej 11 zł i minimalnym kursie całkowitym 1.85. Bukmacher uznaje tylko pierwsze cztery zakłady spełniające wspomniane warunki, nie można sobie ich wybierać z większej puli. Darmowy zakład o wartości 11 zł podlega standardowym warunkom obrotu. Bonus pojawia się w ofercie cyklicznie, nie zawsze jest jednak dostępny.

STS w przeszłości premiowało także najaktywniejszych graczy cotygodniowym bonusem 30 zł. W akcji "Ekstra 30 PLN" mają prawo wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Bonus trafi na konto tych, którzy od poniedziałku do niedzieli wyślą kupony o minimalnym kursie całkowitym 1.85 za łącznie 200 zł. Jeden etap trwa tydzień. Bonus 30 zł jest jednorazowy, a zatem gra za np. 500 zł nie zwiększy w żaden sposób jego wysokości. Warunki obrotu do tej pory były niezmiennie takie same jak w przypadku innych, powyższych promocji. 

Kolejna oferta promocyjna to ukłon bukmachera dla kibiców Esportowych wrażeń. Pasjonaci League of Legends, Counter Strike'a i innych interaktywnych gier mogą raz w tygodniu liczyć na bonus 25 zł. Zasady tej promocji są zbliżone do "Ekstra 30 PLN". Różnica jest taka, że łączna suma stawek zakładów zawartych w jednym tygodniu musi wynieść nie 200, a 50 zł. 10% stawki każdego kuponu rozliczonego jako przegrany trafia na konto bonusowe. Ich suma nie może jednak przekroczyć wspomnianych 25 zł. Warunki obrotu bonusem nie zmieniają się. Bonus pojawia się cyklicznie w ofercie.

Fortuna Bonusy

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Fortuna oferuje nowym użytkownikom dodatkowe bonusy startowe - darmowe zakłady 20 zł + 15 zł. Aby je uzyskać należy założyć konto TUTAJ z kodem MECZYKI. Razem z zakładem bez ryzyka 600 zł daje to łącznie 635 zł, a zatem tyle wynosi łączna wartość potrójnej oferty powitalnej. Promocje łączą się ze sobą. Z kolei wśród pozostałych bonusów można wyróżnić choćby "Happy Hours", czyli grę na określone wydarzenia i bez podatku, i ze zwiększoną wygraną. Przyjrzyjmy się bliżej promocjom w Fortunie. 

Fortuna darmowy zakład 20 PLN + 15 PLN

W Fortunie można uzyskać dwa freebety na start. Darmowy zakład bez depozytu wynosi 20 zł i jest przyznawany w postaci punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus. 2,8 tys. punktów jest równoznaczne z kwotą 20 zł i w praktyce gracz absolutnie nie odczuwa różnicy, że przyznano mu freebet punktowy, a nie gotówkowy. Punkty FKP ma okazję kolekcjonować każdy klient Fortuny. Ich odpowiednią sumę można później wymienić na kolejne darmowe zakłady i bonusy. Wracając jednak do tej konkretnej promocji startowej, otrzymane środki są dostępne do wykorzystania w dowolny sposób. Bukmacher nie określa ani jakichkolwiek kursów minimalnych, ani nie ogranicza liczby zdarzeń czy rodzajów zakładów. Strategię ustala sam obstawiający, który równie dobrze może użyć freebetu na 10 kuponów po 2 zł, jak i jeden za 20 zł. Z wypłatą bonusu sprawa jest prosta: wygrana trafia bezpośrednio do depozytu, przegrana oznacza utratę środków (punktów).

Drugi darmowy zakład można uzyskać, pod warunkiem rejestracji z kodem MECZYKI, po wpłacie pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher przyzna darmowy zakład w kwocie 15 zł, który działa dokładnie na takich samych zasadach jak pierwszy z freebetów. Ponownie nie jest wymagany obrót wygraną z bonusu, a kupon można wytypować po dowolnym kursie. 

Fortuna bonusy dla stałych graczy

Bukmacher ma w swojej ofercie oczywiście regularne promocje, które skierowane są do wszystkich graczy, nie tylko nowych. Fortuna dba o użytkowników, którzy lojalnie korzystają z ich usług. Część promocji obowiązuje na stałe i ewentualnie jest korygowana w zależności od bieżących wydarzeń sportowych. Inne, krócej trwające akcje organizowane są przy specjalnych okazjach, do których można zaliczyć np. mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, start rozgrywek Ekstraklasy czy ważne turnieje w skokach narciarskich. Stali klienci mają zaś regularną szansę na korzystanie z akcji "Fortuna z Bonusem", która obejmuje kilka promocji. Jedna z nich zawsze jest aktywna.

Pierwsza oferta promocyjna to "AKO Bonusy", czyli zwiększanie wygranej w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Im więcej zakładów, tym wyższy bonus. Przy stanowiących minimum pięciu zdarzeniach, Fortuna przekazuje graczowi dodatkowe 7% wygranej. Z każdym kolejnym zdarzeniem wskaźnik rośnie. Maksymalnie można uzyskać dodatkowe 50% wygranej przy czternastu i więcej zdarzeniach. Kolejna promocja, "Happy Hours" to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny bonus od Fortuny. Także polega na zwiększaniu wygranej, jednak w inny sposób. Bukmacher dokłada do zysku bonusowe 14% od siebie. Aby tak się stało, muszą zostać spełnione określone warunki: minimalna stawka 20 zł, co najmniej jeden zakład z oferty objętej "Happy Hours", a do tego pojedynczy kurs minimalny zdarzenia o wartości 1.30. Fortuna zwiększa też wygraną w ramach "Dokładki", której wysokość zależy od związanego z tą promocją wydarzenia.

Spójrzmy na kolejne składniki pakietu "Fortuna z Bonusem". "Bezpiecznik" to nic innego jak cashback, a zatem Fortuna nie tylko oferuje zakład bez ryzyka na start, ale również wśród stałych promocji. Na zwrot stawki można liczyć przy okazji wybranych przez bukmachera istotnych wydarzeń sportowych. Wysokość cashbacku zmienia się w zależności od konkretnej oferty. Obowiązuje jednak pewien niezmienny mechanizm. Jeżeli zwrot wynosi 30 zł, wówczas minimalna stawka zakładu bez ryzyka również ma wartość 30 zł itp. Co ważne, na jeden "Bezpiecznik" przypada jeden bonus dla jednego gracza. Fortuna przygotowała również coś dla osób lubiących rywalizację, np. przy okazji tenisowego Wielkiego Szlema (Australian Open) utworzono ranking, w którym najlepsi typerzy mogli liczyć na dodatkowe premie od bukmachera. Oferta "Pewniak LIVE" jest zaś cyklicznie kierowana do klientów grających na żywo, a w jej ramach można uzyskać punkty Fortuna Klub Plus o wartości np. 20 zł.

Superbet Bonusy

Promocje bukmacherskie - Superbet

Nowi gracze w Superbet mogą, poza cashbackiem (“Tydzień bez ryzyka”) o wartości 3500 zł, zyskać również inne bonusy powitalne. Aby je aktywować można założyć konto TUTAJ z kodem MECZYKI. W sumie bonusy na start mają wartość 3755 zł. To najwyższy bonus tego bukmachera, dostępny z naszym kodem rejestracyjnym. 

Superbet darmowy zakład 35 PLN

W Superbet dostępny jest darmowy zakład, tzw. freebet. Ma on wartość 35 zł i przyznawany jest po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto. Wysokość tej wpłaty to co najmniej 50 zł. Po dokonaniu depozytu, bukmacher przyzna darmowy zakład.

Można go wykorzystać na kupony pojedyncze lub wielokrotne, bez wymogu kursu minimalnego. Bonusem należy jeden raz obrócić, co w praktyce oznacza, że trzeba po prostu zagrać za 35 zł, czyli wartość darmowego zakładu.

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Kolejnym elementem pakietu bonusów na start, jest bonus od depozytu. Superbet podwaja pierwszą wpłatę do maksymalnie 200 zł, minimalnie należy wpłacić 20 zł, aby móc skorzystać z tego bonusu powitalnego.

Bonusem należy obrócić, aby środki znalazły się na koncie depozytowym gracza. Trzeba dokonać dwukrotnego obrotu bonusem, czyli przy maksymalnej kwocie zagrać za 400 zł (200 zł x 2). Gracz na wykonanie pełnego obrotu ma 10 dni. Kupony kwalifikujące się do obrotu środkami bonusowymi powinny mieć kurs 1.80, lub więcej. Do obrotu nie zaliczają się kupony z oferty Super Kursy.

Superbet bonus za aplikację 20 PLN

W ofercie powitalnej Superbet jest też bonus 20 zł za pobranie i zalogowanie w aplikacji. Gracz ma na to 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu na konto. Bonusem należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za jego wartość, po dowolnym kursie. Gracz ma na to 10 dni. 

Superbet bonusy dla wszystkich

Wszyscy gracze mogą skorzystać w Superbet m.in. z bonusu Super Przewaga. W tym przypadku, gracz wygrywa zakład już w momencie, gdy typowana przez niego drużyna bądź zawodnik, wypracują podczas meczu określoną przewagę. Są to 2 gole przewagi w meczu piłki nożnej, 6 bramek przewagi w meczu piłki ręcznej, wygrany 6:0 set w tenisie, 15 punktów przewagi w koszykówce, prowadzenie 2:0 w meczu siatkówki oraz 3-bramkowe prowadzenie w meczu hokeja na lodzie. Bonus obowiązuje na wybrane mecze i wydarzenia.

Kolejna promocja dla wszystkich, tak naprawdę nie jest typowym bonusem bukmacherskim. Chodzi o Super Kursy. Jest to wybór specjalnych zakładów, na które Superbet oferuje podwyższone kursy za konkretne rozstrzygnięcie. Oferta zakładów jest na bieżąco aktualizowana, a aktualne Super Kursy można znaleźć w zakładce Super Oferta.

Betclic Bonusy

Promocje bukmacherskie - Betclic

Betclic, u którego można zarejestrować się TUTAJ z kodem MECZYKI, ogranicza pakiet powitalny do zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł, ale ma dla stałych graczy inne bonusy, które np. automatycznie podwyższają kursy na wybrane zdarzenia lub/i zwiększają wygraną w zakładach wielokrotnych o dodatkowe 120%.

Betclic bonusy dla stałych graczy

Bukmacher premiuje osoby obstawiające zakłady wielokrotne z dużą liczbą zdarzeń, dokładając dodatkowe pieniądze do osiągniętej wygranej. Promocja "Multi+" zakłada maksymalny, bonusowy zysk stanowiący połowę wygranej kwoty. Podobnie jak u kilku innych legalnych polskich bukmacherów, obowiązuje zasada: im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus. Minimum to pięć, każde z minimalnym kursem pojedynczym wynoszącym 1.20. Bonusowy procent wygranej rośnie wraz z każdym kolejnym zdarzeniem.

 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej

Otrzymane środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bukmacher doładowuje depozyt wraz z kwotą odniesionej wygranej. Klienci Betclica mogą także liczyć na podwyższane kursy na poszczególne zdarzenia w ramach "Boostu". Działa to w ten sposób, że wyselekcjonowane przez bukmachera typy objęte są lepszymi warunkami do gry. Wszyscy użytkownicy mają też okazję regularnie zamykać cashoutem zakłady przed ukończeniem wszystkich zdarzeń.

Fuksiarz Bonusy

Promocje bukmacherskie - Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz proponuje jeden bonus powitalny, cashback 50% do 500. Ma jednak również ofertę dla wszystkich graczy. W Fuksiarzu zarejestrować się można TUTAJ z kodem MECZYKI.

Fuksiarz bonusy dla wszystkich graczy

Każda osoba, mająca konto w Fuksiarzu, może skorzystać z promocji Cashback Bez Limitu. W ramach tej promocji możemy liczyć na zwrot stawki do kwoty 200 zł za kupon, który spełnia warunki promocji. W Fuksiarzu przy nietrafionym kuponie gracz zyskuje zwrot, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Zdarzenia powinny pochodzić z oferty "Cashback". Im więcej zakładów, tym większy ewentualny zwrot:

 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu

Promocją, z której można skorzystać w Fuksiarzu, jest również Early Payout. Polega ona na tym, że obstawiając zwycięstwo danej drużyny, wygrywa się już w momencie objęcia przez nią dwubrakowej przewagi. W tym przypadku nawet końcowa porażka nie zmieni rozliczenia kuponu na przegrany. Kupon nie łączy się z opcją cashoutu. Bonus obowiązuje na wybrane ligi i rozgrywki.

Totalbet Bonusy

Promocje bukmacherskie - Totalbet

Opisany wyżej cashback do 200 zł nie jest jedyną dostępną promocją dla nowych graczy Totalbet. Pakiet powitalny, składający się z kilku bonusów, aktywować można po rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI. W sumie bonusy na start od bukmachera mają wartość 5239 zł. 

Totalbet bonus na darmowe zakłady

U bukmachera dostępne są darmowe zakłady o wartości 39 zł dla nowych graczy. Pierwsze dwa freebety, o wartości 1x20 zł oraz 1x9 zł, można otrzymać za samą rejestrację konta z kodem bonusowym. Następnie gracz może uzyskać jeszcze jeden darmowy zakład o wartości 10 zł. Totalbet przyznaje go zgody marketingowe (należy wyrazić zgodę podczas rejestracji zaznaczając stosowne "okienko"). Każdy bonus należy wykorzystać w całości, na jeden kupon, którego kurs wynosi co najmniej 2.00. Bonusem nie trzeba obracać. Wystarczy zagrać za jego wartość. Darmowy zakład aktywny jest przez 7 dni, od momentu jego przyznania.

Totalbet bonus od depozytu

Kolejny element bonusu powitalnego to bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę, maksymalnie do kwoty 5000 zł. Minimalny depozyt wynosi 10 zł.  

Bonusem należy następnie obrócić. Totalbet wymaga czterokrotnego obrotu środkami bonusowymi, na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia, na kuponach zaliczanych do obrotu bonusem, to 1.30. Pojedynczy obrót środkami bonusowymi pozwala uwolnić 25% wartości przyznanego bonusu, a na pełny, czterokrotny obrót bonusem jest 90 dni. 

Totalbet bonusy dla wszystkich

Każdy gracz mający w pełni zweryfikowane konto, raz do roku otrzymuje freebet urodzinowy. Wartość tego bonusu wynosi 10 zł, a warunki skorzystania z bonusu są takie same, jak w przypadku pozostałych freebetów. 

U bukmachera Totalbet dostępna jest  także Gra Bez Podatku. Bonus obowiązuje dla wszystkich zakładów zawierających minimum trzy zdarzenia z oferty zakładów sportowych. Zarówno przedmeczowych, jak i zakładów na żywo. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.20. Dzięki tej promocji gracz może zyskać 12% więcej do wygranej, bowiem właśnie tyle wynosi podatek od gier. Bonus łączy się także z promocją TOTALbonus. W tym przypadku im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy dodatkowy procent do wygranych. Gracz zyskuje od 1% (przy 4 zdarzeniach) do 113% (przy 30 zdarzeniach) dodatkowej premii. 

Bonusem dla wszystkich jest również Bezpieczny Zakład, który różni się jednak od typowego cashbacku, opisanego w pierwszej części tekstu. W tym przypadku bukmacher zwróci stawkę, gdy na kuponie dokładnie jedno zdarzenie będzie nietrafione. Taki kupon musi się składać z co najmniej 10 zdarzeń, z których każde powinno mieć minimalny kurs 1.30. Stawka zakładu to nie mniej niż 10 zł.

eWinner Bonusy

Promocje bukmacherskie - eWinner

Bukmacher eWinner, u którego można założyć konto TUTAJ z kodem promocyjnym MECZYKI, proponuje bonusy o wartości 610 zł dla nowych graczy. Cashback opisany wyżej ma wartość 110 zł. Drugim bonusem, jest bonus od depozytu.

eWinner bonus od depozytu

Drugim bonusem na start, jest 50% bonusu od drugiej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnej kwoty 500 zł. Najwyższy możliwy bonus można zatem zdobyć przy wpłacie 1000 zł na konto depozytowe. Minimalna wpłata to 20 zł, wówczas przyznany będzie bonus w wysokości 10 zł. Bonus podlega obowiązkowi sześciokrotnego obrotu, po kursie min. 2.50.

eWinner bonusy dla wszystkich

Ofertą dla każdego gracza, są tzw. Wielkie Kursy. Zakłady z promocji mieszczą się w specjalnej zakładce, w której znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe danego dnia z podniesionymi kursami. Dzięki temu ewentualna wygrana może być jeszcze większa. W ofercie znajdują się zdarzenia z różnych dyscyplin, m.in. takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie czy sporty walki. Wszystkie z nich można łączyć ze sobą.

W eWinner swoją promocję znajdą też miłośnicy sportów wirtualnych. Bukmacher przygotował dla nich możliwość gry bez podatku w każdy poniedziałek. Do udziału w akcji zaliczają się kupony, które składają się z co najmniej trzech zdarzeń z oferty sportów wirtualnych. 

Dla miłośników e-sportu eWinner także ma grę bez podatku. I to nielimitowaną czasowo. Aby kupon został przyjęty do udziału w promocji, powinien składać się z trzech lub więcej zdarzeń z oferty na zakłady e-sportowe. Kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.20.

Betfan Bonusy

Promocje bukmacherskie - Betfan

Betfan nie wprowadził obecnie do swojego bonusu powitalnego cashbacku. Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników jednak inny bonus na start, którym jest bonus 200% od depozytu do 300 zł oraz inne bonusy, m.in. grę bez podatku na określonych warunkach. O wszystkich promocjach dostępnych w Betfanie piszemy poniżej. Bonusy powitalne można aktywować rejestrując się TUTAJ z kodem promocyjnym MEGABONUS.

Betfan bonus 200% od depozytu 300 PLN

Betfan ma dla nowych graczy bonus 200% od pierwszej wpłaty o wartości do 300 zł. Bonus przeznaczony jest dla wszystkich nowych użytkowników, którzy w trakcie rejestracji posłużą się kodem promocyjnym. Na maksymalną kwotę bonusu od depozytu składa się pierwsza wpłata - maksymalny bonus otrzymamy wpłacając przynajmniej 150 zł. Minimalna wpłata przy tym bonusie to 50 zł. Poniżej wyjaśniamy zasady działania promocji.

Dokonując pierwszego depozytu, Betfan potraja wpłaconą kwotę i umieszcza ją na koncie bonusowym. Początkowo kwota ta będzie zablokowana, ze względu na konieczność wykonania obrotu. Aby ją odblokować najpierw należy zagrać za równowartość swojej wpłaty po dowolnym kursie. Jeśli już to zrobimy, konieczne jest dokonanie obrotu otrzymanym bonusem. Na jakich zasadach? Musi być być to obrót zaledwie jednokrotny, kuponami składającymi się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Natomiast łączny kurs minimalny to 3.00 lub więcej. Na wykonanie pełnego obrotu bonusem mamy 14 dni od momentu jego przyznania przez bukmachera. 

Betfan bonusy dla stałych graczy

Wśród pozostałych bonusów dostępnych w Betfanie można wymienić przede wszystkim obstawianie bez podatku. Choć w Polsce oczywiście nadal obowiązuje podatek od gier hazardowych (obrotu) w wysokości 12%, może wystąpić sytuacja, w której to bukmacher weźmie na siebie pokrycie tej opłaty, zwalniając z niej gracza. Wszystko jest jak najbardziej legalne i zgodne z prawem. Betfan likwiduje podatek w momencie zawierania zakładu - mnożnik kursu wynosi x1,00, zamiast standardowego x0,88. Wygrana wzrasta w ten sposób o 14%. Do gry bez podatku kwalifikują się kupony z minimum trzema zdarzeniami o pojedynczym kursie nie mniejszym niż 1.35. To nielimitowana promocja, bez ograniczeń w zakresie liczby zawartych zakładów.

Betfan wyszukuje też dla graczy najlepszych promocji poprzez "Matchday Boost". Dzięki temu obstawiający mają możliwość typowania zdarzeń po wyższych kursach.

ETOTO Bonusy

Promocje bukmacherskie - ETOTO

Rejestrując się w ETOTO poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, można uzyskać bonus powitalny. Flagową propozycją jest bonus od pierwszego depozytu 200% do 200 zł, a także bonus od drugiego depozytu 50% o wartości 1000 zł. Przyjrzyjmy się szczegółom wszystkich promocji aktywnych w ETOTO.

ETOTO bonus od depozytu 200% do 200 PLN

Na czym polega ta promocja? ETOTO oferuje nowym graczom potrojenie kwoty ich pierwszej wpłaty. Maksymalnie jednak do 200 zł. Aby więc wykorzystać promocję w pełni, należy zasilić konto kwotą w wysokości 100 zł. Wówczas dwa razy tyle bukmacher doda w ramach bonusu.

Co istotne, otrzymaną kwotą promocyjną trzeba obrócić jeden raz, czyli zagrać kupony za sumę stawek równą przyznanemu bonusowi. Należy pamiętać o kursach minimalnych - pojedynczego zdarzenia (1.30) i całego kuponu (2.50). Na zagranie tych kuponów mamy 30 dni. Wliczają się do niego zakłady przedmeczowe i LIVE, zarówno wygrane, jak i przegrane.

Z promocji wyłączone są typy na sporty wirtualne.

ETOTO bonus od depozytu 50% w kwocie 1000 PLN

Przy okazji drugiej wpłaty bonus bukmacherski w ETOTO ma wartość 1000 zł. Jest to bonus 50% wartości drugiej wpłaty i aby go uzyskać należy wpłacić min. 2000 zł na konto, przypominamy, przy drugim depozycie. Wyższa wpłata nie wpływa na zwiększenie bonusu. 

Ponownie nie trzeba obracać samym bonusem, ale należy go uwolnić. Tym razem grając za sumę stawek równą wartości wpłaconego drugiego depozytu. Wymagania kursowe są takie same jak przy pierwszej promocji. Zagrać trzeba na kuponach wielokrotnych przedmeczowych lub LIVE. Kurs kuponu to min. 2.50 a pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Kupony muszą zostać rozliczone jako wygrane lub przegrane. 

ETOTO bonusy dla stałych graczy

Przy okazji omawiania wyżej tematu oferty cashback u tego bukmachera, wymieniliśmy kilka innych promocji, z których mają szansę skorzystać wszyscy klienci ETOTO. Pierwsza z nich to cashback dla stałych graczy. Pojawia się on od czasu do czasu przy okazji różnego rodzaju ważnych wydarzeń sportowych. Mogą to być np. mecze Ligi Mistrzów, mistrzostw Europy czy mistrzostw świata. ETOTO zwraca wówczas, podobnie jak przypadku cashbacku dla nowych graczy, 50% stawki kuponu. Tym razem jednak do 25 zł.

Inny bonus dla stałych graczy związany jest z zachęceniem znajomych do założenia konta na stronie ETOTO. Użytkownik otrzyma 50 zł wówczas, gdy jego znajomy dokona obrotu na przynajmniej 300 zł. Do obrotu wliczają się kupony o kursie 2.50 lub wyższym. Po otrzymaniu wspomnianych 50 zł bonusu trzeba nimi obrócić. Pięciokrotnie. Także po kursach minimalnych wynoszących 2.50. Dodatkowo każde ze zdarzeń na kuponie nie może mieć kursu mniejszego niż 1.30. Zaprosić można nawet 10 osób, zyskując w ten sposób 500 zł bonusu.

PZBuk Bonusy

Promocje bukmacherskie - PZBuk

W PZBuk  dostępny jest cashback, dla graczy zarejestrowanych TUTAJ. Drugim składnikiem oferty powitalnej jest freebet w wysokości 50 zł. Warunek to rejestracja i weryfikacja numeru telefonu. Poza tym bukmacher przygotował także pakiet promocji dla regularnie obstawiających.

PZBuk freebet 50 PLN

Co zrobić, aby otrzymać freebet od PZBuk? Należy wpłacić depozyt w wysokości min. 50 zł, a następnie postawić kupon właśnie o takiej stawce i kursie minimalnym 2.00. Jeśli tego dokonamy - bukmacher przyzna nam freebet w wysokości 50 zł. Wykorzystać można go wyłącznie na zakład wielokrotny, a więc składający się z minimum dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. I jeszcze dobra wiadomość - bukmacher nie wymaga dokonywania obrotu. Jeśli kupon zagrany za freebet będzie trafiony, pieniądze są nasze. Możemy je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie.

PZBuk pozostałe bonusy

Polskie Zakłady Bukmacherskie proponują szereg innych bonusów. Kultową, bo obecną od początku obecności tego bukmachera na rynku promocją jest zwiększanie wygranej w akcjach takich jak KOMBO+. Im więcej zdarzeń umieści się na kuponie, na tym wyższy bonus można liczyć. Co ważne, KOMBO+ startuje już od trzech zdarzeń, a zatem obejmuje większość zakładów wielokrotnych. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50. Maksymalny dodatkowy zysk wynosi 25% wygranej przy 7 i więcej zakładach.

PZBuk oferuje także cyklicznie grę bez podatku na sportach wirtualnych, zwalniając z tego obowiązku gracza. Bukmacher automatycznie zmienia mnożnik kuponu z x0,88 na 1,00, zwiększając tym samym wygraną w sportach wirtualnych o 14%. Na stronie internetowej PZBuka można znaleźć także specjalny sklep, w którym płaci się punktami lojalnościowymi. Dostępne produkty to przede wszystkim darmowe zakłady oraz bonusy od depozytu.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

LVBet Bonusy

Promocje bukmacherskie - LVBet

LV Bet ma w ofercie powitalnej cashabck, który opisaliśmy w pierwszej części artykułu. Bonusy są dostępne dla graczy, którzy zarejestrują się w TYM MIEJSCU. Pakiet na start u tego bukmachera obejmuje także darmowy zakład o wartości 20 zł oraz bonus do depozytu - 3000 zł, na który składa się 1500 zł od pierwszej wpłaty i 1500 zł od drugiej. LV Bet ma też propozycje dla stałych graczy w postaci promocji na sporty wirtualne czy esport.

LV Bet darmowy zakład 20 PLN

Nowi użytkownicy mogą liczyć na freebet o wartości 20 zł. Darmowy zakład otrzymają gracze, którzy przejdą na stronę bukmachera z wykorzystaniem umieszczonego niżej baneru i otworzą tam konto. Po zakończeniu rejestracji trzeba wysłać maila o tytule: "Bonus bez Depozytu" na podany adres e-mail. Freebet przyznawany jest jako bonus o wartości 1 zł wraz z mnożnikiem kursu x20. Aby wykorzystać ten darmowy zakład, trzeba złożyć kupon z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 2.50. Pojedyncze zdarzenie nie może mieć z kolei niższego kursu od 1.25. Mnożnik aktywuje się w momencie próby zawarcia zakładu.

Po skutecznym wykorzystaniu freebetu, bukmacher obliguje graczy do dwukrotnego obrócenia uzyskanymi środkami. W tym wypadku reguły są następujące: kurs minimalny całkowity 2.00, kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.50. Ta promocja startowa nie obejmuje sportów wirtualnych oraz zakładów zamkniętych za pomocą opcji cashout.

LV Bet bonus od dwóch wpłaty 3000 PLN

Pakiet powitalny kończy bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 zł każda. W przypadku pierwszej wpłaty na konto minimalny depozyt wynosi 10 zł. Wysokość bonusu to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1500 zł. Saldo bonusowe (środki wpłacone + bonus) należy obrócić czterokrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.75. Przykładowo: wpłacając 100 zł, otrzymamy 100 zł bonusu. W sumie depozyt i bonus (200 zł) musimy obrócić czterokrotnie, czyli zagrać kupony o wartości 800 zł. Bonus aktywny jest przez 30 dni od jego momentu dokonania wpłaty na konto.

W przypadku drugiej wpłaty na konto depozytowe gracz otrzyma bonus w wysokości 50% wpłaty do 1500 zł. Aby zdobyć maksymalną kwotę bonusu trzeba zatem dokonać wpłaty na konto w kwocie 3000 zł. Bonusem obrócić trzeba trzykrotnie - kurs minimalny ponownie wynosi 1.75. Bonus aktywny będzie przez 30 dni od momentu drugiej wpłaty na konto depozytowe.

Obrót bonusem zarówno przy pierwszej jak i drugiej wpłacie możliwy jest wyłącznie na zdarzenia z oferty sportowej bukmachera LVBet. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, sporty wirtualne, Player Bets czy gry karciane. Jeśli gracz ma na swoim koncie aktywowany jeden bonus, następne oczekują w kolejce i będą uwolnione po rozliczeniu poprzedniego bonusu.

LV Bet pozostałe bonusy

LV Bet ma też w swojej ofercie m.in. propozycje dla obstawiających sporty wirtualne oraz esport. "Promocja co tydzień! Co poniedziałek bonus na sporty wirtualne" - pisze bukmacher przy okazji promocji "Dwie dychy na sporty wirtualne". Na premię mogą liczyć użytkownicy, którzy od poniedziałku do niedzieli dokonają obrotu w sportach wirtualnych na poziomie minimum 100 zł. Kurs minimalny pojedynczego zakładu musi być równy lub wyższy 1.50. Bonus wynosi 20 zł i podlega pięciokrotnemu obrotowi na sporty wirtualne.

Fani lubujący się w obstawianiu esportu mają zaś okazję rywalizować w Turnieju Esportowym. Jedna edycja trwa miesiąc i obejmuje zakłady zawierane na wszystkie najważniejsze gry sportowe: League of Legends, Counter-Strike, Starcraft i inne. W konkursie można wziąć udział grając wydarzenia esportowe za minimum 10 zł. Najlepsi gracze mogą liczyć na bonusy po zakończeniu turnieju. Nagrody przyznawane są na podstawie rankingu, na bieżąco aktualizowanego w trakcie rozgrywek.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020