Cashback - dowiedz się czym jest i sprawdź, który bukmacher oferuje cashback

Cashback - dowiedz się czym jest i sprawdź, który bukmacher oferuje cashback
pixabay / pasja1000
autor: Maksymilian Kozłowski12 sie 2020 | 14:26
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to jedna z promocji bukmacherskich budząca największe zainteresowanie graczy. Na polskim rynku ten bonus oferują m.in. STS, Fortuna, Betfan czy Betclic. Z poniższego tekstu dowiesz się, czym dokładnie jest cashback, jak działa i gdzie go szukać. Poznasz także szczegóły dotyczące pozostałych, licznych bonusów dostępnych u legalnych bukmacherów. Życzymy udanej lektury.

Na skróty:

 1. Co to jest cashback?
 2. Cashback a cashout - różnice
 3. Cashback jaki bukmacher?

Zanim skupimy się na cashbacku i innych bonusach, przypominamy fundamentalną zasadę: należy grać tylko u licencjonowanych bukmacherów, którzy posiadają stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych. Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 r. ograniczyła działalność "szarej strefy" do minimum, niemniej jednak niektóre nielegalne zagraniczne firmy ignorują te przepisy i dalej bezprawnie kuszą polskich graczy swoją ofertą. Za korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów grożą poważne konsekwencje, na czele z grzywną w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Listę legalnych podmiotów można znaleźć w odpowiednim miejscu na portalu podatkowym Ministerstwa Finansów. My ze swojej strony proponujemy zawsze aktualny ranking bukmacherów, zawierający podstawowe informacje o bonusach, ofercie, kodach promocyjnych i rejestracji u najważniejszych polskich bukmacherów.

Co to jest cashback?

Cashback to z języka angielskiego dosłownie zwrot pieniędzy. W Polsce to pojęcie występuje również jako zakład bez ryzyka lub bonus bez ryzyka. Krótko mówiąc, cashback następuje, gdy bukmacher zwraca na konto depozytowe lub bonusowe określoną kwotę - stawkę zakładu, który okazał się przegrany. Ze względu na obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, w większości przypadków zwracana suma jest pomniejszana właśnie o tę konieczną opłatę. Jeżeli maksymalny cashback wynosi 100 zł, to w celu otrzymania pełnego zwrotu, należy zagrać za 113,64 zł. Brakujące 13,64 zł to właśnie wspomniany podatek. Teoretycznie bukmacherzy mogą brać go "na siebie", jednak w Polsce to rzadko spotykana praktyka.

U legalnych polskich bukmacherów cashback najczęściej stanowi element szerszego pakietu powitalnego dla nowych graczy i obejmuje pierwszy wysłany kupon. Uwaga: zakład bez ryzyka nie równa się darmowemu zakładowi (freebetowi). Te dwa pojęcia są mylone najczęściej przez początkujących graczy. Podstawowa różnica jest taka, że do cashbacku niezbędna jest wpłata własnych środków, czyli przelew z banku na konto założone u danego bukmachera. Co ważne, zakład bez ryzyka nie jest oferowany wyłącznie jako bonus na start. W wielu miejscach funkcjonuje również jako składnik całej oferty promocyjnej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że bukmacher, który oferuje cashback nowym użytkownikom, umieści także ten bonus w propozycjach dla stałych graczy, np. przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. W ten sposób działają największe polskie firmy jak np. STS czy Fortuna.

Cashback a cashout - różnice

W słowniku pojęć bukmacherskich można spotkać się nie tylko z terminem cashback, ale również cashout. Niech nikogo nie zmyli podobnie brzmiąca nazwa. Wbrew pozorom cashback i cashout to dwie zupełnie różne opcje dostępne u legalnych polskich bukmacherów. Warto znać zasady działania tych promocji, aby nie popełnić prostego błędu, który zdarza się w szczególności mało doświadczonym graczom. Oba pojęcia pochodzą z języka angielskiego, a ich wspólna część oznacza, że i cashback, i cashout związane są z pieniędzmi.

Jak wspomnieliśmy wyżej, cashback to zwrot stawki przegranego zakładu. Bukmacher oddaje zainwestowane środki do depozytu lub na konto bonusowe, w zależności od regulaminu promocji. Taki zakład bez ryzyka to standardowy składnik pakietu powitalnego u wielu bukmacherów. Z kolei cashout nie ma nic wspólnego z ofertą dla nowych użytkowników, bo w istocie nie jest bonusem samym w sobie, a pewnego rodzaju sposobem na ułatwienie gry. To mechanizm pozwalający na zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich umieszczonych na nim zdarzeń. Innymi słowy, bukmacher może zezwolić obstawiającemu na wycofanie się z zakładu w odpowiednim czasie. Cashout może zarówno przynieść zysk, jak i minimalizować straty. W pierwszym przypadku, gracz wygrywa pewną kwotę, która jest jednak mniejsza od pierwotnie ustalonej w momencie zawierania zakładu wygranej. W drugim scenariuszu, popularnym przy grze na żywo, można zaś zablokować utratę wszystkich zainwestowanych środków i odzyskać ich daną część. Co ważne, wysokość cashoutu zależy od kursów poszczególnych zdarzeń. Posłużmy się przykładem, który rozjaśni działanie opcji cashout i pozwoli na całkowite zrozumienie tematu.

Załóżmy, że zawarliśmy zakład akumulowany z sześcioma zdarzeniami. Pięć zdarzeń jest zaplanowanych na ten sam dzień, a jedno, docelowo kończące kupon, na kolejny. Cashout to szczególnie prawdopodobna opcja w momencie, gdy zostaje nam właśnie jeden zakład do rozliczenia całości. Jeśli weszłyby typy numer jeden, dwa, trzy, cztery i pięć, bukmacher najpewniej zaproponowałby cashout możliwy do czasu rozpoczęcia ostatniego zdarzenia. W wielu miejscach, np. u bukmachera STS, opcja cashout jest dostępna w trakcie zawieranie zakładów na żywo. To w szczególności umożliwia ewentualne odzyskanie części stawki w razie niepomyślnego przebiegu obstawionego zdarzenia. Oczywiście, podobnie jak w przypadku typowania przedmeczowego, cashout live spełnia także drugą rolę: pozwala na zamknięcie zakładu z zyskiem.

Sprawdź kody promocyjne:

Cashback u legalnych bukmacherów

Nie każdy bukmacher ma cashback w swojej ofercie. Sprawdźmy dokładnie, jak pod tym względem prezentuje się czołówka legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Pod lupę wzięliśmy ośmiu bukmacherów. To STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet oraz Totolotek. Poniżej szczegółowo wyjaśniamy, u kogo gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka i jakie są warunki tego bonusu - zasady zwrotu stawki i ewentualnego obrotu otrzymanymi ponownie środkami.

STS cashback 31 zł

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Osoby, które zarejestrują się w STS z wykorzystaniem podanego poniżej kodu promocyjnego, mogą liczyć na cashback w wysokości 31 zł. Oferta dotyczy pierwszego zawartego zakładu i łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi. W celu realizacji pełnego cashbacku, trzeba zagrać za dokładnie 35,23 zł. Brakujące 4,23 zł jest potrącane na poczet obowiązkowego podatku od obrotu. Największy polski bukmacher nie określa minimalnej stawki zakładu bez ryzyka, a zatem można wysłać kupon choćby za 2 zł. Decyzja należy do gracza. Maksymalna stawka także nie jest określona, aczkolwiek kwota cashbacku nie wyniesie więcej, niż 31 zł. Co ważne, środki są zwracane bezpośrednio do depozytu i nie trzeba nimi obracać. Można je wypłacić z powrotem na rachunek bankowy lub zainwestować w kolejne zakłady.

Fortuna cashback 210 zł

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna oferuje jeden z najwyższych cashbacków na rynku - 210 zł. To promocja skierowana do nowych użytkowników, którzy założą konto na stronie internetowej bukmachera za pomocą linku lub baneru umieszczonego poniżej. Kod promocyjny uzupełnia się automatycznie. Co do samego zakładu bez ryzyka, nie obejmuje on kuponów wysłanych na sporty wirtualne. Minimalna stawka ani jakiekolwiek wymagania kursowe nie są określone. Maksymalny cashback zostanie zrealizowany w momencie gry za dokładnie 227 zł. Środki wracają bezpośrednio do depozytu. Zanim jednak staną się dostępne do wypłaty, trzeba jednokrotnie nimi obrócić. Wyjaśnijmy: jednokrotny obrót to nic innego jak zawarcie zakładu za równowartość cashbacku. Fortuna nie nakłada jednak jakichkolwiek dodatkowych warunków obrotu.

Aby skorzystać z cashbacku na Fortuna, należy najpierw zaakceptować go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza. Trzeba to zrobić po pierwszym zalogowaniu najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji.

Betfan cashback 100 zł

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Betfan przygotował cashback 100 zł dla wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem podanego poniżej kodu promocyjnego. W ramach wymownie nazwanej promocji "Siano Wraca", można zawrzeć pierwszy zakład bez ryzyka objęty zwrotem stawki do wspomnianych 100 zł. Pełny cashback nastąpi w momencie zagrania za 113,64 zł. Minimalna stawka musi wynieść 10 zł. Bukmacher nie wymaga z kolei osiągnięcia jakiekolwiek progu kursu minimalnego. Oferta nie dotyczy sportów wirtualnych. Betfan w ciągu 48 godzin oddaje pieniądze bez dodatkowych warunków obrotu. Oznacza to, że po otrzymaniu środków z powrotem, można nimi dalej grać lub wypłacić na rachunek bankowy.

Betclic cashback 550 zł

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Betlic proponuje najwyższy cashback na polskim rynku. Bonus w wysokości 550 zł zostanie przyznany nowym graczom zarejestrowanym poprzez dostępny poniżej kod promocyjny, który należy ręcznie wpisać w odpowiednim polu podczas rejestracji. Aby w pełni skorzystać z tej promocji, trzeba zawrzeć zakład za kwotę równą 625 zł, która "uwolni" bonus w całości. Minimalna wpłata, a zatem jednocześnie stawka pierwszego zakładu to 1 zł, maksymalna zaś 100 000 zł. Osobom, które być może myślą o większej stawce, przypominamy, że nawet przy zagraniu za np. 1000 zł, maksymalny zwrot nie przekroczy 550 zł. Betclic oddaje zainwestowane środki finansowe (pomniejszone oczywiście o podatek) na konto bonusowe, co z automatu wiąże się z koniecznością dokonania obrotu nimi. Spójrzmy, jak dokładnie wyglądają warunki wymaganego obrotu.

Bukmacher oczekuje sześciokrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Pojedyncze kursy i liczba zdarzeń nie jest określona. Jedyny warunek to brak akceptacji dla zakładów systemowych. Przy maksymalnym cashbacku w wysokości 550 zł kwota obrotu musi wynieść 3300 zł (550 zł x 6). I analogicznie: zwrot 100 zł równa się obrotowi 400 zł, zwrot 200 zł - 800 zł etc. Co ważne, obrotu trzeba dokonać w ciągu trzydziestu dni od otrzymania środków bonusowych. Po upływie terminu ważności oferty, zostanie ona anulowana. Jeśli zaś graczowi uda się w tym czasie spełnić wskazane warunki, pozostała kwota trafi do depozytu w momencie pozytywnej weryfikacji całego obrotu i będzie można ją wypłacić.

Etoto cashback

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Bukmacher Etoto jest jednym z tych bukmacherów, którzy nie mają cashbacku w ofercie powitalnej. Niewykluczone, że zakład bez ryzyka wkrótce zostanie dodany do pakietu promocji startowych, ale na ten moment bukmacher nie zdecydował się na taki krok. W Etoto gracze mogą liczyć za to na inne bonusy, zarówno na start, jak i w trakcie regularnej gry. Wypisaliśmy je poniżej.

 • Bonus na start od depozytu 200% do 200 zł
 • Etotomania - bonusowy program lojalnościowy
 • Zakłady Puls premiujące obstawiających live
 • Szybkie Rynki obejmujące zdarzenia tenisowe
 • Bonus do 500 zł za zaproszenie znajomych do gry

Niżej w tekście udzielamy więcej informacji na temat powyższych bonusów. 

PZBuk cashback 200 zł

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk proponuje cashback w ramach oferty bonusowej na start dla nowych graczy. Bukmacher przygotował zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Aby go uzyskać, należy zarejestrować się z podanem wyżej kodem promocyjnym oraz pozytywnie zweryfikować numer telefonu. PZBuk zwraca stawkę pierwszego przegranego zakładu, który zostanie wysłany za maksymalnie 200 zł i zawiera przynajmniej dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Uzyskany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po identycznych warunkach jak przy zakładzie bez ryzyka. Gracz ma na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

LVBet cashback

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bukmacher LVBet nie ma cashbacku w swojej ofercie powitalnej, za to proponuje ten bonus regularnym graczom w ramach stałej promocji "Bezpieczny Kupon 5+". Można uzyskać zwrot stawki o wartości 50 zł. Zasady tego cashbacku minimalnie różnią się jednak od klasycznego zakładu bez ryzyka. Bukmacher oddaje pieniądze za pierwszy nietrafiony zakład w każdym tygodniu, o ile dokładnie jedno zdarzenie zostanie rozliczone jako przegrane. Innymi słowy, niezależnie od rozmiaru kuponu, aby uzyskać cashback, błędnie można obstawić tylko jeden typ. Promocja obejmuje zakłady wielokrotne z minimum pięcioma zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 3.00. Zwrot stawki można zatem otrzymać np. za cztery z pięciu celnych "strzałów", jak i za dziewięć z dziesięciu etc. Zwrócone środki podlegają trzykrotnemu obrotowi po łącznym kursie nie niższym niż 1.75.

Totolotek cashback

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na obecną chwilę najstarszy polski bukmacher nie oferuje nowym użytkownikom promocji cashback. Być może jest to związane ze zmianami właścicielskimi, które niedawno miały miejsce w Totolotku. Osoby zainteresowane zakładem bez ryzyka u tego bukmachera powinny na bieżąco obserwować zmiany dokonywane w zakresie bonusów. Istnieje przecież szansa, że w najbliższym czasie cashback pojawi się w ofercie powitalnej Totolotka. Na tę chwilę gracze mogą skorzystać z bonusów startowych w postaci darmowego zakładu bez wpłaty własnej o wartości 20 zł oraz podwojenia pierwszego depozytu do 500 zł, a także choćby zwiększenia wygranej o ponad połowę przy zakładach wielokrotnych. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nie tylko cashback - pozostałe bonusy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty promocyjnej do cashbacku. Pakiet powitalny najczęściej składa się z dwóch lub trzech - jak w STS-ie czy Fortunie - bonusów na start, np. darmowego zakładu czy podwojenia depozytu. Do tego dochodzą obecne we wszystkich miejscach standardowe, stałe promocje dla regularnie obstawiających. Każdy legalny polski bukmacher oferuje kilka rozmaitych bonusów w trakcie gry. Może to być na przykład gra bez podatku (bukmacher płaci go za gracza) na określonych warunkach lub zwiększenie wygranej w zakładach wielokrotnych. W dalszej części artykułu przybliżamy całą ofertę bonusową u ośmiu bukmacherów, którym wyżej poświęciliśmy uwagę przy okazji cashbacku. Na tapecie znalazły się ponownie STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LVBet oraz Totolotek

STS Bonusy

Promocje bukmacherskie - STS

STS posiada szeroką ofertę bonusową, w tym dwa dodatkowe bonusy na start - darmowy zakład 29 zł oraz bonus od depozytu 1200 zł. Łączna wartość pakietu powitalnego wynosi zatem 1260 zł razem z cashbackiem. Przypominamy, że ze wszystkich trzech promocji można skorzystać jednocześnie. Bukmacher ma też kilka propozycji dla stałych graczy, m.in. dodatkowy freebet za regularne typowanie i bonusy dla najaktywniej obstawiających.

STS darmowy zakład 29 zł

Bukmacher STS - Bonus Freebet STS

Darmowy zakład w wysokości 29 zł to freebet bez wkładu własnego. Do uzyskania tego bonusu nie jest więc potrzebna wpłata na konto, wystarczy jedynie zarejestrować się z wykorzystaniem podanego poniżej kodu promocyjnego. Bukmacher doda darmowy zakład do konta nowego użytkownika niezwłocznie po ukończeniu rejestracji. Otrzymane darmowe środki można rozdysponować w dowolny sposób na pierwszy kupon. Nie trzeba od razu obstawiać za pełną kwotę freebetu. Aby jednak wypłacić ten bonus, należy dokonać trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Łączna suma stawek zawartych zakładów musi zatem wynieść minimum 87 zł. Uwaga: do obrotu zaliczają się tylko stawki wygranych kuponów. Po spełnieniu podanych warunków środki automatycznie zostaną przeniesione do depozytu i staną się dostępne do wypłaty.

STS bonus od depozytu 1200 zł

Bukmacher STS - Bonus od pierwszej wpłaty STS

Największy polski bukmacher podwaja też pierwszą wpłatę do 1200 zł. W celu uzyskania tego bonusu startowego trzeba zaznaczyć odpowiednie pole w trakcie rejestracji oraz oczywiście posłużyć się kodem promocyjnym dostępnym pod poniższym banerem STS. Bonus od depozytu 100% do 1200 zł oznacza, że przy zasileniu konta podaną kwotą, gracz będzie miał do dyspozycji 2400 zł: zainwestowane 1200 zł, przelane z rachunku bankowego oraz drugie tyle w środkach bonusowych od STS. Aby rozjaśnić zasady działania tej promocji, posłużmy się przykładami wpłat mniejszych sum. Wpłacając 50 zł, można grać za 100 zł. Wpłacając 100 zł - za 200 zł. Wpłacając 500 zł - za 1000 zł. Wpłacając 1000 zł - za 2000 zł etc.

Warunki obrotu nie zmieniają się w porównaniu do darmowego zakładu. Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu stawką po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Do promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady, zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne. Nie są uwzględniane za to kupony systemowe, bezpieczne, zamknięte za pomocą funkcji cash-out oraz rozliczone jako zwrot stawki. Wykonanie pełnego obrotu "uwolni" środki bonusowe i przeniesie je do salda głównego.

STS bonusy dla stałych graczy

STS - kody promocyjne i bonusy dla stałych graczy

Gracze STS mogą liczyć także na inne promocje przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych. Te bonusy można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza obejmuje wszystkie długoterminowe akcje promocyjne, które zazwyczaj są dostępne przez kilka tygodni lub nawet miesięcy. Druga to zaś "ruchome" bonusy krótkoterminowe, oferowane przy okazji np. najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak piłkarska Liga Mistrzów, tenisowy Wielki Szlem, Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich itp. Wyjątek stanowi oferta "Zaproś Kumpla", która od lat gości w zakładce "Bonusy" na stronie internetowej bukmachera. Zaproszenie znajomego do rejestracji i gry w STS może przynieść darmowy bonus w wysokości 50 zł, który podlega standardowym warunkom obrotu: trzykrotnie po kursie 1.91., tylko wygrane zakłady.

Wśród bonusów wspomnianej pierwszej kategorii można wyróżnić akcję "4 Kupony, 1 Gratis", której uczestnicy mogą otrzymać od bukmachera darmowy zakład w wysokości 11 zł. To promocja, która skierowana jest do regularnych klientów STS. Freebet przysługuje osobom, które wyślą w ciągu jednego tygodnia cztery kupony o stawce równej 11 zł i minimalnym kursie całkowitym 1.85. Bukmacher uznaje tylko pierwsze cztery zakłady spełniające wspomniane warunki, nie można sobie ich wybierać z większej puli. Darmowy zakład o wartości 11 zł podlega standardowym warunkom obrotu.

STS premiuje także najaktywniejszych graczy cotygodniowym bonusem 30 zł. W akcji "Ekstra 30 PLN" mają prawo wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Bonus trafi na konto tych, którzy od poniedziałku do niedzieli wyślą kupony o minimalnym kursie całkowitym 1.85 za łącznie 200 zł. Jeden etap trwa tydzień. Bonus 30 zł jest jednorazowy, a zatem gra za np. 500 zł nie zwiększy w żaden sposób jego wysokości. Warunki obrotu są niezmiennie takie same jak w przypadku innych, powyższych promocji.

Kolejna oferta promocyjna to ukłon bukmachera dla kibiców Esportowych wrażeń. Pasjonaci League of Legends, Counter Strike'a i innych interaktywnych gier mogą raz w tygodniu liczyć na bonus 25 zł. Zasady tej promocji są zbliżone do "Ekstra 30 PLN". Różnica jest taka, że łączna suma stawek zakładów zawartych w jednym tygodniu musi wynieść nie 200, a 50 zł. 10% stawki każdego kuponu rozliczonego jako przegrany trafia na konto bonusowe. Ich suma nie może jednak przekroczyć wspomnianych 25 zł. Warunki obrotu bonusem nie zmieniają się.

Fortuna Bonusy

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Fortuna oferuje nowym użytkownikom dodatkowe dwa bonusy startowe - darmowy zakład 20 zł oraz bonus od depozytu 2000 zł. Razem z zakładem bez ryzyka 210 zł daje to łącznie 2230 zł, a zatem tyle wynosi łączna wartość potrójnej oferty powitalnej. Promocje łączą się. Przypominamy, że skorzystanie z nich jest możliwe tylko z kodem promocyjnym, który uzupełnia się automatycznie po kliknięciu w baner lub link dostępny poniżej. Z kolei wśród pozostałych bonusów można wyróżnić choćby "Happy Hours", czyli grę na określone wydarzenia i bez podatku, i ze zwiększoną wygraną. Przyjrzyjmy się bliżej promocjom w Fortunie. 

Fortuna darmowy zakład 20 zł

Fortuna - freebet bonus

Darmowy zakład w Fortunie wynosi 20 zł i jest przyznawany w postaci punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus. 2,8 tys. punktów jest równoznaczne z kwotą 20 zł i w praktyce gracz absolutnie nie odczuwa różnicy, że przyznano mu freebet punktowy, a nie gotówkowy. Punkty FKP ma okazję kolekcjonować każdy klient Fortuny. Ich odpowiednią sumę można później wymienić na kolejne darmowe zakłady i bonusy. Wracając jednak do tej konkretnej promocji startowej, otrzymane środki są dostępne do wykorzystania w dowolny sposób. Bukmacher nie określa ani jakichkolwiek kursów minimalnych, ani nie ogranicza liczby zdarzeń czy rodzajów zakładów. Strategię ustala sam obstawiający, który równie dobrze może użyć freebetu na 10 kuponów po 2 zł, jak i jeden za 20 zł. Z wypłatą bonusu sprawa jest prosta: wygrana trafia bezpośrednio do depozytu, przegrana oznacza utratę środków (punktów).

Fortuna bonus od depozytu 2000 zł

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Fortuna podwaja pierwszy depozyt do 2000 zł wszystkim zarejestrowanym z kodem promocyjnym. Aby zadeklarować chęć skorzystania z tego bonusu, należy w ciągu trzech dni od ukończenia rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole w zakładce "Moje Bonusy" w panelu użytkownika. Następnie bukmacher wymaga dokonania pierwszej wpłaty w maksymalnie kolejne trzy dni. Po zasileniu konta gracz ma cztery dni na wysłanie pierwszego kuponu, który spełnia podane poniżej warunki promocji.

Podwojenie kwoty pierwszego zasilenia konta oznacza, że wpłacając 2000 zł, można zagrać za łącznie 4000 zł. Zanim jednak bukmacher przyzna ten bonus startowy, trzeba obrócić depozytem wedle wskazanych wytycznych. Fortuna wymaga czterokrotnego obrotu wpłaconymi środkami. Wykorzystując więc bonus w pełni, suma stawek zakładów musi wynieść 8000 zł. I analogicznie, wpłacając 100 zł, należy zagrać za 400 zł. Gracz ma na to dokładnie 30 dni. Co ważne, do obrotu zaliczane są tylko zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami. Kurs całkowity każdego kuponu nie może być niższy od 1.60.

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, który przy bonusie startowym od wpłaty własnej ustala regulamin z koniecznością obrotu depozytem, a nie samym bonusem. W związku z tym otrzymanymi środkami nie trzeba obracać, a jedynie wykorzystać je na dowolny zakład. Dowolny, a zatem bez żadnych ograniczeń kursowych czy ilościowych. Warto jednak pamiętać, że w przypadku zakładu o kursie mniejszym niż 1.14, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. Porażka natomiast równa się utracie środków.

Fortuna bonusy dla stałych graczy

Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy

Bukmacher ma w swojej ofercie oczywiście regularne promocje, które skierowane są do wszystkich graczy, nie tylko nowych. Fortuna dba o użytkowników, którzy lojalnie korzystają z ich usług. Część promocji obowiązuje na stałe i ewentualnie jest korygowana w zależności od bieżących wydarzeń sportowych. Inne, krócej trwające akcje organizowane są przy specjalnych okazjach, do których można zaliczyć np. mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, start rozgrywek Ekstraklasy czy ważne turnieje w skokach narciarskich. Stali klienci mają zaś regularną szansę na korzystanie z akcji "Fortuna z Bonusem", która obejmuje kilka promocji. Jedna z nich zawsze jest aktywna.

Pierwsza oferta promocyjna to "AKO Bonusy", czyli zwiększanie wygranej w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Im więcej zakładów, tym wyższy bonus. Przy stanowiących minimum pięciu zdarzeniach, Fortuna przekazuje graczowi dodatkowe 7% wygranej. Z każdym kolejnym zdarzeniem wskaźnik rośnie. Maksymalnie można uzyskać dodatkowe 50% wygranej przy czternastu i więcej zdarzeniach. Kolejna promocja, "Happy Hours" to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny bonus od Fortuny. Także polega na zwiększaniu wygranej, jednak w inny sposób. Bukmacher dokłada do zysku bonusowe 14% od siebie. Aby tak się stało, muszą zostać spełnione określone warunki: minimalna stawka 20 zł, co najmniej jeden zakład z oferty objętej "Happy Hours", a do tego pojedynczy kurs minimalny zdarzenia o wartości 1.30. Fortuna zwiększa też wygraną w ramach "Dokładki", której wysokość zależy od związanego z tą promocją wydarzenia.

Spójrzmy na kolejne składniki pakietu "Fortuna z Bonusem". "Bezpiecznik" to nic innego jak cashback, a zatem Fortuna nie tylko oferuje zakład bez ryzyka na start, ale również wśród stałych promocji. Na zwrot stawki można liczyć przy okazji wybranych przez bukmachera istotnych wydarzeń sportowych. Wysokość cashbacku zmienia się w zależności od konkretnej oferty. Obowiązuje jednak pewien niezmienny mechanizm. Jeżeli zwrot wynosi 30 zł, wówczas minimalna stawka zakładu bez ryzyka również ma wartość 30 zł itp. Co ważne, na jeden "Bezpiecznik" przypada jeden bonus dla jednego gracza. Fortuna przygotowała również coś dla osób lubiących rywalizację, np. przy okazji tenisowego Wielkiego Szlema (Australian Open) utworzono ranking, w którym najlepsi typerzy mogli liczyć na dodatkowe premie od bukmachera. Oferta "Pewniak LIVE" jest zaś cyklicznie kierowana do klientów grających na żywo, a w jej ramach można uzyskać punkty Fortuna Klub Plus o wartości np. 20 zł.

Betfan Bonusy

Promocje bukmacherskie - Betfan

Betfan nie ogranicza swojej oferty do powitalnego cashbacku. Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników startowy "Pakiet Pudziana" do 3000 zł oraz inne bonusy,  m.in. grę bez podatku na określonych warunkach. O wszystkich promocjach dostępnych w Betfanie piszemy poniżej.

Betfan bonus od depozytu 3000 zł

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty

Betfan ma dla nowych graczy bonus od trzech pierwszych wpłat o łącznej wartości 3000 zł. Utworzony we współpracy z twarzą bukmachera "Pakiet Pudziana" przeznaczony jest dla wszystkich nowych użytkowników, którzy w trakcie rejestracji posłużą się kodem promocyjnym. Na maksymalną kwotę bonusu od depozytu składają się trzy pierwsze wpłaty, po 1000 zł każda. Zanim dokładnie wyjaśnimy, jak uzyskać bonus, informujemy, że zasady działania promocji nie zmieniają się. Są takie same i przy pierwszym, i przy drugim, i przy trzecim zasileniu konta własnymi środkami.

Wymagana wpłata minimalna wynosi 20 zł. Po wykorzystaniu całej kwoty depozytu na dowolne zakłady z kursem całkowitym minimum 2.00, Betfan przyznaje bonus w wysokości 10% wpłaty. Przy wkładzie 1000 zł będzie to 100 zł, przy 500 zł - 50 zł, przy 100 zł - 10 zł etc. W dalszej kolejności należy pięciokrotnie obrócić otrzymanymi środkami. Bukmacher zastrzega, że do promocji wliczają się tylko zakłady wielokrotne z minimalnym kursem pojedynczym zdarzenia o wartości 1.45. Skuteczny obrót spowoduje automatyczny transfer środków bonusowych do salda głównego z mnożnikiem x10. Zatem jeśli po dokonaniu obrotu pozostanie graczowi np. 1000 zł, na jego konto trafi 10 000 zł. Jest to też maksymalna kwota, którą Betfan przenosi do depozytu.

Opisany wyżej mechanizm funkcjonowania bonusu od depozytu obowiązuje przy wszystkich trzech pierwszych wpłatach na konto.

Betfan bonusy dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy

Wśród pozostałych bonusów dostępnych w Betfanie można wymienić przede wszystkim obstawianie bez podatku. Choć w Polsce oczywiście nadal obowiązuje podatek od gier hazardowych (obrotu) w wysokości 12%, może wystąpić sytuacja, w której to bukmacher weźmie na siebie pokrycie tej opłaty, zwalniając z niej gracza. Wszystko jest jak najbardziej legalne i zgodne z prawem. Betfan likwiduje podatek w momencie zawierania zakładu - mnożnik kursu wynosi x1,00, zamiast standardowego x0,88. Wygrana wzrasta w ten sposób o 14%. Do gry bez podatku kwalifikują się kupony z minimum trzema zdarzeniami o pojedynczym kursie nie mniejszym niż 1.35. To nielimitowana promocja, bez ograniczeń w zakresie liczby zawartych zakładów.

U tego bukmachera można także wziąć udział w innej akcji - "Happy Hours". Zasady są zbliżone, bowiem również następuje zwolnienie z płacenia podatku, ta promocja obowiązuje jednak tylko w określonych godzinach we wskazanym dniu. Różnica jest taka, że do "odjęcia" podatku wystarczy jakikolwiek zakład wielokrotny, a zatem z dwoma lub więcej zdarzeniami, nie zaś trzema, jak w standardowej ofercie. Betfan wyszukuje też dla graczy najlepszych promocji poprzez "Radar 365". Dzięki temu obstawiający mają możliwość typowania zdarzeń po wyższych kursach. 

Betclic Bonusy

Promocje bukmacherskie - Betclic

Betclic ogranicza pakiet powitalny do najwyższego na rynku cashbacku do 550 zł, ale ma dla stałych graczy inne bonusy, które np. automatycznie podwyższają kursy na wybrane zdarzenia lub/i zwiększają wygraną w zakładach wielokrotnych o dodatkowe 50%.

Betclic bonusy dla stałych graczy

Betclic - bonusy i promocje dla stałych graczy

Bukmacher premiuje osoby obstawiające zakłady wielokrotne z dużą liczbą zdarzeń, dokładając dodatkowe pieniądze do osiągniętej wygranej. Promocja "Multi+" zakłada maksymalny, bonusowy zysk stanowiący połowę wygranej kwoty. Podobnie jak u kilku innych legalnych polskich bukmacherów, obowiązuje zasada: im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus. Minimum to pięć, każde z minimalnym kursem pojedynczym wynoszącym 1.20. Bonusowy procent wygranej rośnie wraz z każdym kolejnym zdarzeniem.

 • 5 zakładów = +7%
 • 6 zakładów = +14%
 • 7 zakładów = +20%
 • 8 zakładów = +25%
 • 9 zakładów = +30%
 • 10 zakładów = +35%
 • 11 zakładów = +40%
 • 12 zakładów = +45%
 • 13+ zakładów = +50%

Otrzymane środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bukmacher doładowuje depozyt wraz z kwotą odniesionej wygranej. Klienci Betclica mogą także liczyć na podwyższane kursy na poszczególne zdarzenia w ramach "Boostu". Działa to w ten sposób, że wyselekcjonowane przez bukmachera typy objęte są lepszymi warunkami do gry. Wszyscy użytkownicy mają też okazję regularnie zamykać cashoutem zakłady przed ukończeniem wszystkich zdarzeń.

Etoto Bonusy

Promocje bukmacherskie - ETOTO

Wyżej wspomnieliśmy o ofercie bonusowej bukmachera Etoto, której flagową propozycją jest bonus startowy od depozytu 200% do 200 zł. Przyjrzyjmy się szczegółom wszystkich promocji aktywnych w Etoto.

Etoto bonus od depozytu 200% do 200 zł

Etoto - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

Bonus od depozytu 200% to nic innego jak potrojenie pierwszej wpłaty na konto. Maksymalna premia od depozytu może wynieść 200 zł przy wpłacie 100 zł. Mówiąc krótko, oprócz standardowego wkładu, bukmacher w ramach bonusu oferuje jego podwojenie, a zatem łączna suma do gry równa jest trzykrotności wpłaty. Zgodnie z ustalonym regulaminem promocji, wspólne środki (wkład + bonus) nie mogą przekroczyć 300 zł. Maksymalny bonus jest dostępny w momencie wpłaty 100 zł, gdyż 200% z 100 zł to oczywiście 200 zł. To oferta przeznaczona dla wszystkich nowych graczy, którzy wpłacą minimum złotówkę, a wcześniej zaakceptują warunki bonusu w odpowiednim polu, które automatycznie pojawi się na stronie internetowej Etoto.

Etoto bonusy dla stałych graczy

Etoto - bonusy i promocje dla stałych graczy

Przy okazji omawiania wyżej tematu oferty cashback u tego bukmachera, wymieniliśmy kilka innych promocji, z których mają szansę skorzystać wszyscy klienci Etoto. Pierwsza z nich, Etotomania to bonusowy program lojalnościowy, w którym zdobyte w trakcie obstawiania punkty można wymieniać na darmowe zakłady i inne nagrody. Punkty zdobywa się zawierając zakłady z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.50. Im wyższy kurs zdarzenia, tym lepszy współczynnik punktowy. W Etoto istnieje możliwość automatycznego sprawdzenia przelicznika punktów za pomocą specjalnego kalkulatora. W zależności od osiągniętego poziomu, bukmacher oferuje darmowe zakłady do 30 zł i bonusy od kolejnej wpłaty do 50 zł.

Etoto przygotowało też ofertę dla stałych graczy preferujących zakłady na żywo obejmujące piłkę nożną oraz tenisa. W obu przypadkach nagradzany jest refleks i umiejętność trafnego przewidywania dynamicznie się zmieniającej sytuacji na boisku lub korcie. "Zakłady Plus" dotyczą przedziału czasowego, w którym zdaniem gracza padnie kolejny gol w trakcie meczu piłkarskiego. Im później końca czasu futbolówka zatrzepocze w siatce, tym więcej można zyskać. Przykładowo, grając na zdobycie bramki w ciągu minuty od zawarcia zakładu, największa wygrana będzie za gola od pięćdziesiątej sekundy. I analogicznie sytuacja ma się z trafieniem w najbliższe pięć lub dziesięć minut. Z kolei w tenisie "Szybkie Rynki" umożliwiają błyskawiczne reagowanie na przebieg spotkania. "Sprawdź swój refleks" - sugeruje bukmacher. Można obstawić min. następny punkt w gemie. W piłce nożnej - kolejny... wyrzut z autu. Bukmacher oferuje też bonus do 500 zł za zaproszenie do gry znajomych - 50 zł za każdego kumpla namówionego do rejestracji.

PZBuk Bonusy

Promocje bukmacherskie - PZBuk

W PZBuk drugim składnikiem oferty powitalnej jest bonus od depozytu w wysokości 100 zł. Warunek to rejestracja z użyciem kodu bonusowego. Poza tym bukmacher przygotował także pakiet promocji dla regularnie obstawiających.

PZBuk bonus od depozytu 100 zł

PZBuk - bonus od depozytu

PZBuk oferuje także 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie wymienia się na bonus od depozytu o wartości 100 zł. Ta oferta również działa tylko z kodem promocyjnym. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

PZBuk pozostałe bonusy

PZBuk - bonusy i promocje - kody promocyjne

Polskie Zakłady Bukmacherskie proponują szereg innych bonusów. Kultową, bo obecną od początku obecności tego bukmachera na rynku promocją jest zwiększanie wygranej w akcjach Komborakieta oraz Kombodoładowanie. Komborakieta skierowana jest dla klientów obstawiających tenisa. Im więcej zdarzeń z tej dyscypliny umieści się na kuponie, na tym wyższy bonus można liczyć. Co ważne, Komborakieta startuje już od dwóch zdarzeń, a zatem obejmuje wszystkie zakłady wielokrotne. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50. Maksymalny dodatkowy zysk wynosi 30% wygranej przy 11 i więcej zakładach.

W Kombodoładowaniu dla kibiców piłkarskich oraz esportowych można zyskać dodatkowe 15%, równieżm przy 11 i więcej zakładach. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być z kolei niższy od 1.20. W obu przypadkach bonus trafia bezpośrednio do depozytu i jest dostępny do wypłaty. Żadna z promocji nie uznaje zakładów: pojedynczych, postawionych za pomocą darmowego zakładu, systemowych oraz wypłaconych za pomocą cashoutu. PZBuk oferuje także grę bez podatku na sportach wirtualnych, zwalniając z tego obowiązku gracza. Bukmacher automatycznie zmienia mnożnik kuponu z x0,88 na 1,00, zwiększając tym samym wygraną w sportach wirtualnych o 14%. Na stronie internetowej PZBuka można znaleźć także specjalny sklep, w którym płaci się punktami lojalnościowymi. Dostępne produkty to przede wszystkim darmowe zakłady oraz bonusy od depozytu.

LVBet Bonusy

Promocje bukmacherskie - LVBet

Oferta na start u tego bukmachera obejmuje darmowy zakład o wartości 20 zł oraz bonus do depozytu - 1500 zł, na który składa się 1000 zł od pierwszej wpłaty i 500 zł od drugiej. LV Bet ma też propozycje dla stałych graczy w postaci promocji na sporty wirtualne czy esport.

LV Bet darmowy zakład 20 zł

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład

Nowi użytkownicy mogą liczyć na freebet o wartości 20 zł. Darmowy zakład otrzymają gracze, którzy przejdą na stronę bukmachera z wykorzystaniem umieszczonego niżej baneru i otworzą tam konto. Po zakończeniu rejestracji trzeba wysłać maila o tytule: "Bonus bez Depozytu" na podany adres e-mail. Freebet przyznawany jest jako bonus o wartości 1 zł wraz z mnożnikiem kursu x20. Aby wykorzystać ten darmowy zakład, trzeba złożyć kupon z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 2.50. Pojedyncze zdarzenie nie może mieć z kolei niższego kursu od 1.25. Mnożnik aktywuje się w momencie próby zawarcia zakładu.

Po skutecznym wykorzystaniu freebetu, bukmacher obliguje graczy do dwukrotnego obrócenia uzyskanymi środkami. W tym wypadku reguły są następujące: kurs minimalny całkowity 2.00, kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.50. Ta promocja startowa nie obejmuje sportów wirtualnych oraz zakładów zamkniętych za pomocą opcji cashout.

LV Bet bonus od depozytu 1500 zł

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

Pakiet powitalny kończy bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 zł. Zarówno w przypadku pierwszego, jak i drugiego depozytu. minimalny wkład wynosi 50 zł. Aby wziąć udział w tej promocji, trzeba wybrać pole "bonus z mnożnikiem" w momencie zasilania konta. Mnożnik wynosi x100, a bonus stanowi 1% środków finansowych przelanych z rachunku bankowego do salda głównego na stronie internetowej bukmachera. Warunki bonusowego kuponu są identyczne jak w przypadku darmowego zakładu: kurs całkowity 2.50, minimum trzy zdarzenia, każde o kursie nie mniejszym niż 1.50. Aktywacja mnożnika x100 musi zostać wykonana przed zawarciem zakładu. Dzięki temu bonus jest "uwalniany".

W razie pozytywnego rozstrzygnięcia kuponu, można kontynuować grę. Środki z bonusu na konto główne zostaną jednak przeniesione dopiero po wykonaniu czterokrotnego obrotu depozytem. Minimalny kurs całkowity zakładów kwalifikujących się do tego obrotu to 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia - 1.50. Nie ma znaczenia, czy nastąpi to po, czy przed wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem. Po spełnieniu warunków obrotu pieniądze będą dostępne do wypłaty. Przy drugiej wpłacie na konto zasady pozostaję te same, z jedną zasadniczą różnicą - mnożnik wynosi x50, a nie x100, co daje łączną wartość bonusu powitalnego od depozytu na poziomie 1500 zł. Jest jeszcze otwarta "furtka" dla graczy zasilających konto mniejszą sumą. Za depozyt od 10 do 49,99 zł można otrzymać bonus 10% z mnożnikiem kursu x10. Warunek to mail do bukmachera o tytule: "Bonus Powitalny", wysłany już po zaksięgowaniu środków w LV Bet.

LV Bet pozostałe bonusy

LVBet - Bonusy i promocje

LV Bet ma też w swojej ofercie m.in. propozycje dla obstawiających sporty wirtualne oraz esport. "Promocja co tydzień! Co poniedziałek bonus na sporty wirtualne" - pisze bukmacher przy okazji promocji "Dwie dychy na sporty wirtualne". Na premię mogą liczyć użytkownicy, którzy od poniedziałku do niedzieli dokonają obrotu w sportach wirtualnych na poziomie minimum 100 zł. Kurs minimalny pojedynczego zakładu musi być równy lub wyższy 1.50. Bonus wynosi 20 zł i podlega pięciokrotnemu obrotowi na sporty wirtualne.

Fani lubujący się w obstawianiu esportu mają zaś okazję rywalizować w Turnieju Esportowym. Jedna edycja trwa miesiąc i obejmuje zakłady zawierane na wszystkie najważniejsze gry sportowe: League of Legends, Counter-Strike, Starcraft i inne. W konkursie można wziąć udział grając wydarzenia esportowe za minimum 10 zł. Najlepsi gracze mogą liczyć na bonusy po zakończeniu turnieju. Nagrody przyznawane są na podstawie rankingu, na bieżąco aktualizowanego w trakcie rozgrywek.

Totolotek Bonusy

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Bonusy w Totolotku znajdą zarówno nowi, jak i stali gracze. Ci pierwsi mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 20 zł oraz bonus od depozytu do 500 zł. Wśród dostępnych promocji figuruje także dodatkowy zysk za wygraną w zakładach wielokrotnych. Sprawdźmy, jak dokładnie wyglądają promocje u najstarszego polskiego bukmachera.

Totolotek darmowy zakład 20 zł

Darmowy zakład o wartości 20 zł mogą uzyskać wszyscy nowi użytkownicy, którzy prawidłowo ukończą wstępną rejestrację, a następnie zweryfikują dane osobowe w zakładce "Moje Konto". Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, należy w polu "Wpłata" uzupełnić kod promocyjny 20NASTART, upoważniający do odbioru freebetu. Bonus automatycznie pojawi się na koncie gracza i będzie dostępny przez czternaście dni. Do jego "uruchomienia" nie jest konieczna wpłata własnych środków.

Aby wypłacić bonus, trzeba dokonać dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym każdego zakładu wynoszącym 2.00. Łączna stawka kuponów musi wynieść zatem nie mniej niż 40 zł. Do obrotu nie kwalifikują się zakłady systemowe.

Totolotek bonus od depozytu 1000 zł

Totolotek - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 500 zł to druga flagowa oferta powitalna w Totolotku. Bukmacher umożliwia zatem grę za łącznie 1000 zł, na co składa się połowa inwestycji własnej i połowa uzyskanych promocyjnych środków bonusowych. Minimalna wpłata i zarazem minimalna stawka, która upoważnia do otrzymania bonusu, wynosi dokładnie 20 zł. Na jego wykorzystanie nowi gracze mają równe sześć miesięcy od momentu zaksięgowania pierwszej transakcji bankowej.

W celu wypłaty tego bonusu na start należy obrócić trzykrotnie depozytem ORAZ bonusem - w obu przypadkach po minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1.35. Zaliczane są bowiem tylko zakłady wielokrotne z nie mniej niż trzema zdarzeniami. Mając w planach pełne wykorzystanie bonusu, czyli wpłatę 500 zł, obrót musiałby wynieść 3000 zł - 1500 zł za depozyt (500 zł x 3) oraz identyczną kwotę za bonus (także 500 zł x 3). Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe.

Totolotek pozostałe bonusy

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje

Totolotek również nagradza graczy, których wygrane kupony składają się z dużej liczby zdarzeń. Aby otrzymać dodatkowe 30% do wygranej, trzeba mieć na kuponie dokładnie 30 zdarzeń. To zadanie dla prawdziwych ekspertów! Zysk czeka na też na osoby trafiające zakład wielokrotny z pięcioma zdarzeniami. To minimalna liczba upoważniająca do odbioru dodatkowych pieniędzy - bukmacher zwiększa w tym przypadku wygraną o 5%.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy