Totolotek Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Totolotek Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka
totolotek.pl cashback bezpieczny zakład bez ryzyka / meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski20 lip 2021 | 14:51
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Totolotek zakład bez ryzyka - cashback, nie jest obecnie dostępny u tego bukmachera. Totolotek przygotował jednak inne bonusy i promocje na kwotę łączną 574 zł, które dokładnie opiszemy w dalszej części artykułu. Wymienimy również cashbacki oferowane obecnie przez innych polskich legalnych bukmacherów.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback?
 2. Cashback Totolotek
 3. Inne bonusy od Totolotek
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
 6. Totolotek - rejestracja konta
 7. Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu u bukmachera do określonej przez niego sumy. Oznacza to, że w przypadku tej promocji pierwszy kupon jest zawierany bez ryzyka. Należy pamiętać, że bezpieczny zakład jest objęty podatkiem od gier 12% - jeśli maksymalny zwrot wynosi 100 zł, stawka kuponu musi być równa 113,64 zł, aby w pełni skorzystać z bonusu. Brakujące 13,64 zł to właśnie wspomniany podatek.  

Totolotek cashback bez ryzyka

Niestety, oferta powitalna Totolotek nie zawiera aktualnie zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Każdy, kto chce skorzystać z tego bonusu, poniżej znajdzie informacje na temat tego, u jakiego bukmachera może to zrobić. 

Inne bonusy od Totolotek

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje

Poniżej wymienimy i opiszemy inne bonusy, które Totolotek przygotował dla nowych i stałych graczy. Informujemy, że aby skorzystać z pełnej oferty na Totolotek, wystarczy założyć nowe konto na stronie bukmachera po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner.

Bonus 25 PLN darmowy zakład Totolotek

Bukmacher może i na ten moment nie ma w swojej ofercie cashbacku, który wymaga inwestycji własnych środków finansowych, ale w jego ofercie powitalnej znajdziemy darmowy zakład. Freebet w wysokości 25 zł nie wymaga wpłaty pieniędzy z banku. Mogą go uzyskać wszyscy gracze, którzy po ukończeniu wstępnej rejestracji wykonają kilka nieskomplikowanych kroków, otwierających furtkę do darmowego zakładu.

Po pierwsze, trzeba uzupełnić dane w zakładce "Moje Konto". W razie pozytywnej ich weryfikacji ze strony Totolotka, można przenieść się do sekcji "Wpłata", gdzie łatwo widoczne jest pole do uzupełnienia kodu bonusowego. Wystarczy wpisać kod MEGABONUS i bonus o wartości 25 zł  błyskawicznie zasili konto gracza. Na wykorzystanie freebetu użytkownik ma czternaście dni. Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym 2.00, a zatem łączna stawka bonusowych zakładów musi wynieść 50 zł.  Z tego bonusu mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy założyli konto po 14.02.

Bonus 549 PLN od depozytu Totolotek

Każdy nowy gracz na Totolotek może otrzymać bonus 100% od pierwszego depozytu do 500 zł. W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę nowego gracza. Minimalny depozyt upoważniający do bonusu to 20 zł. Aby wypłacić środki uzyskane dzięki bonusowi, należy spełnić narzucone przez bukmachera warunki obrotu.

Aby w pełni obrócić środkami bonusowymi na Totolotek, trzeba postawić zakłady za trzykrotność pierwszego depozytu ORAZ trzykrotność bonusu. Zakładając maksymalny bonus, czyli 500 zł, łącznie należy zagrać za 3000 zł - 1500 zł za depozyt (500 zł x 3) oraz 1500 zł za bonus (analogiczne działanie). Na wszystkich kuponach wymagane są minimum 3 zdarzenia, każde o kursie minimalnym 1.35. Na zakończenie obrotu każdy gracz ma 6 miesięcy od chwili założenia konta. Z obrotu wyłączone są zakłady systemowe.

Kolejne 49 zł w bonusie od depozytu można zyskać po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Totolotek i zawarciu przez nią pierwszego depozytu o wartości minimalnej 20 zł. Środki bonusowe podlegają trzykrotnemu obrotowi z kursami minimalnymi 1.90. 

Bonus King Size

Dzięki Bonusowi King Size można otrzymać wyższą wygraną za wygrane kupony o dużej liczbie zdarzeń. Im więcej typów, tym bonus jest okazalszy. Podkreślamy, że kurs minimalny każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.21. Poniżej prezentujemy warunki przyznawania bonusów nawet do 66%

 • 5 typów - 5% do wygranej
 • 6 typów - 10 % do wygranej
 • 7 typów - 15% do wygranej
 • 8 typów - 20% do wygranej
 • 9 typów - 25% do wygranej
 • 10 typów - 30% do wygranej
 • 11 typów - 35% do wygranej
 • 12 typów - 40% do wygranej
 • 13 typów - 45% do wygranej
 • 14 typów - 50% do wygranej
 • 15-29 typów - 52% do wygranej
 • 30 typów - 66% do wygranej

Punkty Bet Club

Totolotek posiada również swój program lojalnościowy, w ramach którego nagradza aktywność na stronie swoich stałych graczy punktami - te później można wymieniać na nagrody. Liczba przyznanych punktów jest zależna od stawki kuponu oraz tego, ile zdarzeń gracz na nim umieścił. Zachodzi wówczas następujące zadanie matematyczne:

Stawka w złotówkach x liczba zdarzeń = liczba przyznanych punktów Bet Club

Gracze na Totolotek w programie Bet Club otrzymują następujące statusy. Im wyższy status, tym przysługują mu korzystniejsze nagrody: 

 • Srebrny - od 0 do 5000 pkt
 • Złoty - od 5000 do 20 000 pkt - gracz o tym statusie dostaje 20% punktów więcej przy każdym zakładzie 
 • Platynowy - 20 000 pkt i więcej - gracz o tym statusie dostaje 50% punktów więcej przy każdym zakładzie

Cashout na Totolotek

Na Totolotek można skorzystać także z opcji cashout, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu, który ma na celu zniwelowanie ryzyka utraty całej stawki przed rozpoczęciem ostatniego zdarzenia. Informujemy, że to bukmacher musi najpierw zaproponować, a następnie zaakceptować możliwość cashoutu. Dzieje się tak wtedy, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu. Kupony zamknięte z wykorzystaniem cahoutu nie liczą się do obrotu depozytem. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Cashback u innych bukmacherów 

Zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu można otrzymać na stronach innych bukmacherów. W dalszej części artykułu wymienimy cashbacki na stronach konkurencyjnych firm. 

Cashback Fortuna 210 PLN

Zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na Fortuna wynosi 210 zł i można skorzystać z niego w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Środki uzyskane dzięki cashbackowi nie podlegają warunkom obrotu i można od razu wypłacić je na konto depozytowe. Nie ma również żadnego ograniczenia co do liczby zdarzeń. Należy pamiętać, że bonus jest objęty podatkiem 12%, co oznacza, że aby otrzymać pełny zwrot 210 zł, należy zawrzeć zakład za 227 zł.

W ofercie powitalnej na Fortuna znaleźć można także freebet o wartości 20 zł i bonus 100% od depozytu do 2000 zł. Aby skorzystać z tego pakietu, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto. Kod promocyjny wygeneruje się automatycznie.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Cashback STS 281 PLN

Wszyscy nowi gracze mogą skorzystać z cashbacka do 281 zł na stronie STS. Ten bonus również nie podlega żadnym warunkom obrotu i limitom związanym z liczbą zdarzeń. W ofercie powitalnej STS zawarte zostały jeszcze dwa inne bonusy - freebet o wartości 29 zł i bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty na STS, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner dostępny na tej stronie i założyć nowe konto. W trakcie rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Cashback Betfan 600 PLN 

Każdy, kto założy konto na Betfan, może skorzystać z oferty powitalnej, w skład której wchodzi cashback o wartości 600 zł. Składają się na niego trzy pierwsze zakłady bez ryzyka, kolejno warte 100, 200 i 300 zł. Minimalna wpłata upoważniająca do udziału w promocji wynosi odpowiednio 20, 40 i 100 zł.

Poza cashbackiem nowi gracze Betfana mogą też liczyć na darmowe zakłady o łącznej wartości 30 zł oraz bonusy od trzech pierwszych wpłat w wysokości 2331 zł - po 777 zł na każdą wpłatę. Warunkiem koniecznym jest rejestracja z widocznym niżej kodem promocyjnym, który w trakcie otwierania konta uzupełni się automatycznie.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Cashback Betclic 550 PLN

Cashback o wartości 550 zł to flagowy bonus powitalny na stronie Betclic, a korzystać z niego może każdy, kto kliknie TUTAJ lub w baner tego bukmachera dostępny na tej stronie. W trakcie rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS550.

Pełny zwrot 550 zł można uzyskać w razie przegranej pierwszego zakładu o stawce minimalnej 625 zł - należy pamiętać, że wszystkie cashbacki są objęte podatkiem 12% od gier. 

Aby wypłacić środki z konta bonusowego na depozytowe, należy dokonać ośmiokrotnego obrotu z kuponami o kursie minimalnym 2.00. Na skorzystanie z oferty Betclic i dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Bukmacher Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Cashback 500 PLN PZBuk

Pakiet bonusów powitalnych w PZBuku składa się m.in. z cashbacku, który jest jego głównym składnikiem. Zakład bez ryzyka o wartości 500 zł mogą uzyskać wszyscy nowi gracze zarejestrowani z widocznym niżej kodem promocyjnym MECZYKI. Aby przejść na stronę PZBuka i założyć konto, należy kliknąć w baner. Do uzyskania bonusu konieczna jest też weryfikacja numeru telefonu.

Bukmacher przyznaje zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład spełniający warunki określone w regulaminie promocji. Jakie to warunki? Zakład bez ryzyka musi zawierać minimum dwa zdarzenia - każde z kursem minimum 1.40 - oraz mieć maksymalną stawkę w wysokości 500 zł. Po uruchomieniu cashbacku i otrzymaniu bonusu trzeba nim raz obrócić, na zasadach identycznych jak przy zawieraniu zakładu bez ryzyka. Gracz ma na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu. Promocja łączy się z drugim bonusem startowym w PZBuku: bonusem od depozytu 200 zł w postaci 20 tys. punktów gracza.

Bukmacher - PZBuk
Kod bonusowy: MECZYKI

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na stronie Totolotek

Totolotek - rejestracja

Aby założyć konto na stronie Totolotek, trzeba najpierw podać swoje podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer PESEL i numer telefonu oraz numer dokumentu tożsamości

Następnie należy wybrać swoje dane do logowania, czyli login i hasło

Ostatnim etapem rejestracji jest wysłanie wyraźnych zdjęć dwóch stron swojego dokumentu tożsamości oraz aktualnego numeru rachunku bankowego. Jeśli weryfikacja konta zakończy się sukcesem, gracz będzie mógł skorzystać z pełnej oferty bukmachera Totolotek i wypłacać środki na konto bankowe.

Sprawdź kody promocyjne:

Totolotek - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Totolotek S.A.jest bukmacherem działającym w Polsce od 1992 roku. Spółka jest częścią grupy Intralot, prowadzącej działalność w 53 krajach i zatrudniającej ponad 5,5 tys. pracowników. 

Siedziba firmy Totolotek znajduje się w Warszawie przy ulicy Tanecznej 18B. Jej prezesem jest Adam Lamentowicz. 

Od 2014 roku Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk, grającego w PKO Ekstraklasie, zdobywcy Pucharu Polski w 2019 roku. Od 2017 roku natomiast bukmacher jest sponsorem rozgrywek wspomnianego piłkarskiego Pucharu Polski.

Kapitał zakładowy firmy Totolotek wynosi 8 000 000 zł.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Nowi gracze w Totolotku otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dostępny jest też freebet 25 PLN z kodem "MEGABONUS" oraz 49 PLN za pierwszą wpłatę w aplikacji mobilnej.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach