Cashback Totolotek - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Totolotek do 1000 PLN

Cashback Totolotek - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Totolotek do 1000 PLN
Źródło zdjęcia: totolotek.pl / meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Totolotek w swojej ofercie nie posiada na ten moment zakładu cashback, czyli bezpiecznego zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Bukmacher ten przygotował jednak inne bonusy i promocje na kwotę 1000 zł, które dokładnie opiszemy w dalszej części artykułu. Wymienimy również cashbacki oferowane obecnie przez innych polskich legalnych bukmacherów.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback?
 2. Cashback Totolotek
 3. Inne bonusy od Totolotek
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
 6. Totolotek - rejestracja konta
 7. Totolotek - informacje o bukmacherze

Czym jest cashback?

Cashback to zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu u bukmachera do określonej przez niego sumy. Oznacza to, że w przypadku tej promocji pierwszy kupon jest zawierany bez ryzyka. Należy pamiętać, że bezpieczny zakład jest objęty podatkiem od gier 12% - jeśli maksymalny zwrot wynosi 100 zł, stawka kuponu musi wynosić 112 zł, aby w pełni skorzystać z bonusu. 

Cashback Totolotek

Niestety, oferta powitalna Totolotek nie zawiera aktualnie zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Każdy, kto chce skorzystać z tego bonusu, poniżej znajdzie informacje na temat tego, u jakiego bukmachera może to zrobić. 

Inne bonusy od Totolotek

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje

Poniżej wymienimy i opiszemy inne bonusy, które Totolotek przygotował dla nowych i stałych graczy. Informujemy, że aby skorzystać z pełnej oferty na Totolotek, wystarczy założyć nowe konto na stronie bukmachera po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner.

Bonus 1000 PLN od depozytu na Totolotek

Każdy nowy gracz na Totolotek może otrzymać bonus 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł. W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę nowego gracza. Aby środki uzyskane dzięki bonusowi wypłacić na konto depozytowe, należy spełnić narzucone przez bukmachera warunki obrotu. 

Aby w pełni obrócić środkami bonusowymi na Totolotek, trzeba postawić zakłady za trzykrotność pierwszego depozytu. Na każdym z nich muszą zostać zawarte minimum 3 zdarzenia o kursach nie mniejszych niż 1.35. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 20 zł. Na zakończenie obrotu każdy gracz ma 6 miesięcy od chwili założenia konta. 

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Bonus King Size

Dzięki Bonusowi King Size można otrzymać wyższą wygraną za wygrane kupony o dużej liczbie zdarzeń. Im więcej typów, tym bonus jest okazalszy. Podkreślamy, że kurs minimalny każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.21. Poniżej prezentujemy warunki przyznawania bonusów nawet do 66%

 • 5 typów - 5% do wygranej
 • 6 typów - 10 % do wygranej
 • 7 typów - 15% do wygranej
 • 8 typów - 20% do wygranej
 • 9 typów - 25% do wygranej
 • 10 typów - 30% do wygranej
 • 11 typów - 35% do wygranej
 • 12 typów - 40% do wygranej
 • 13 typów - 45% do wygranej
 • 14 typów - 50% do wygranej
 • 15-29 typów - 52% do wygranej
 • 30 typów - 66% do wygranej

Punkty Bet Club

Totolotek posiada również swój program lojalnościowy, w ramach którego nagradza aktywność na stronie swoich stałych graczy punktami - te później można wymieniać na nagrody. Liczba przyznanych punktów jest zależna od stawki kuponu oraz tego, ile zdarzeń gracz na nim umieścił. Zachodzi wówczas następujące zadanie matematyczne:

Stawka w złotówkach x liczba zdarzeń = liczba przyznanych punktów Bet Club

Gracze na Totolotek w programie Bet Club otrzymują następujące statusy. Im wyższy status, tym przysługują mu korzystniejsze nagrody: 

 • Srebrny - od 0 do 5000 pkt
 • Złoty - od 5000 do 20 000 pkt - gracz o tym statusie dostaje 20% punktów więcej przy każdym zakładzie 
 • Platynowy - 20 000 pkt i więcej - gracz o tym statusie dostaje 50% punktów więcej przy każdym zakładzie

Cashout na Totolotek

Na Totolotek można skorzystać także z opcji cashout, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu, który ma na celu zniwelowanie ryzyka utraty całej stawki przed rozpoczęciem ostatniego zdarzenia. Informujemy, że to bukmacher musi najpierw zaproponować, a następnie zaakceptować możliwość cashoutu. Dzieje się tak wtedy, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu. Kupony zamknięte z wykorzystaniem cahoutu nie liczą się do obrotu depozytem. 

Cashback u innych bukmacherów 

Zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu można otrzymać na stronach innych bukmacherów. W dalszej części artykułu wymienimy cashbacki na stronach konkurencyjnych firm. 

Cashback Fortuna 125 PLN

Zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na Fortuna wynosi 125 zł i można skorzystać z niego w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Środki uzyskane dzięki cashbackowi nie podlegają warunkom obrotu i można od razu wypłacić je na konto depozytowe. Nie ma również żadnego ograniczenia co do liczby zdarzeń. 

W ofercie powitalnej na Fortuna znaleźć można także freebet o wartości 20 zł i bonus 100% od depozytu do 1000 zł. Aby skorzystać z tego pakietu, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto. Kod promocyjny wygeneruje się automatycznie.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Cashback STS 31 PLN

Wszyscy nowi gracze mogą skorzystać z cashbacka do 31 zł na stronie STS. Ten bonus również nie podlega żadnym warunkom obrotu i limitom związanym z liczbą zdarzeń. W ofercie powitalnej STS zawarte zostały jeszcze dwa inne bonusy - freebet o wartości 29 zł i bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty na STS, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner dostępny na tej stronie i założyć nowe konto. W trakcie rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Cashback Betfan 100 PLN 

Każdy, kto założy konto na Betfan, może skorzystać z oferty powitalnej, w skład której wchodzi cashback o wartości 100 zł. Aby skorzystać z tego bonusu, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za minimum 10 zł - jest to jedyny konieczny do spełnienia warunek tego cashbacka

Obok zakładu bez ryzyka w skład oferty na Betfan wchodzi “Pakiert Pudziana”, czyli bonus od trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości 3000 zł. Aby skorzystać z oferty Betfan, wystarczy kliknąć w ten link lub w poniższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Cashback Betclic 550 PLN

Cashback o wartości 550 zł to flagowy bonus powitalny na stronie Betclic, a korzystać z niego może każdy, kto kliknie TUTAJ lub w baner tego bukmachera dostępny na tej stronie. W trakcie rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS550.

Pełny zwrot 550 zł można uzyskać w razie przegranej pierwszego zakładu o stawce minimalnej 625 zł - należy pamiętać, że wszystkie cashbacki są objęte podatkiem 12% od gier. 

Aby wypłacić środki z konta bonusowego na depozytowe, należy dokonać sześciokrotnego obrotu z kuponami o kursie minimalnym 2.00. Na skorzystanie z oferty Betclic i dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Bukmacher Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja na stronie Totolotek

Totolotek - rejestracja

Aby założyć konto na stronie Totolotek, trzeba najpierw podać swoje podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer PESEL i numer telefonu oraz numer dokumentu tożsamości

Następnie należy wybrać swoje dane do logowania, czyli login i hasło

Ostatnim etapem rejestracji jest wysłanie wyraźnych zdjęć dwóch stron swojego dokumentu tożsamości oraz aktualnego numeru rachunku bankowego. Jeśli weryfikacja konta zakończy się sukcesem, gracz będzie mógł skorzystać z pełnej oferty bukmachera Totolotek i wypłacać środki na konto bankowe.

Totolotek - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Totolotek S.A.jest bukmacherem działającym w Polsce od 1992 roku. Spółka jest częścią grupy Intralot, prowadzącej działalność w 53 krajach i zatrudniającej ponad 5,5 tys. pracowników. 

Siedziba firmy Totolotek znajduje się w Warszawie przy ulicy Tanecznej 18B. Jej prezesem jest Adam Lamentowicz. 

Od 2014 roku Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk, grającego w PKO Ekstraklasie, zdobywcy Pucharu Polski w 2019 roku. Od 2017 roku natomiast bukmacher jest sponsorem rozgrywek wspomnianego piłkarskiego Pucharu Polski.

Kapitał zakładowy firmy Totolotek wynosi 8 000 000 zł.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.