ComeOn zakład bez ryzyka: 200 zł! Cashback BEZ OBROTU

Dodał: Juliusz Orciuch,17 Lis 2023 | 09:10
Zakład bez ryzyka bez obrotu jest głównym elementem bonusu powitalnego w ComeOn. Jak zabezpieczyć swój kupon i otrzymać środki od razu do wypłaty? Zasady tej promocji i odebranie cashbacku w ComeOn krok po kroku tłumaczymy w tym tekście. 

Jaki jest ComeOn zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka w ComeOn wynosi 200 PLN. Co ważne, zwrot za przegrany zakład jest bez obrotu, czyli otrzymane środki można od razu wypłacić na konto bankowe.
Bonus obowiązuje na dowolny kupon zagrany u bukmachera, a środki znajdą się na naszym saldzie od razu po rozliczeniu zdarzeń.
Aby skorzystać z najwyższej wartości promocji, wystarczy założyć konto przez poniższy przycisk. Kiedy przejdziemy darmową rejestrację w ComeOn, będziemy mogli zagrać zakład bez ryzyka do 200 PLN. 
comeon kod bonusowy
Jak na razie cashback jest jedynym bonusem powitalnym w ComeOn. Dokładne zasady i szczegóły promocji opisujemy w dalszej części tekstu.

Zakład bez ryzyka ComeOn - jak odebrać cashback?

W ComeOn zakład bez ryzyka wynosi maksymalnie 200 PLN i jest cashbackiem bez obrotu. Oznacza to, że przegrany kupon równoważny jest ze zwrotem na konto główne.
Bonus dotyczy jednego zakładu, a my sami wybieramy, który kupon chcemy zabezpieczyć tą promocją i otrzymać zwrot na wypadek porażki. 
ComeOn cashbackWartość
Maksymalny bonus200 PLN
Minimalna wpłata20 PLN
Obrót bonusemBrak
Jak skorzystać z gry bez ryzyka? Tłumaczymy to krok po kroku:
  1. Załóż darmowe konto przez przycisk lub link z tego tekstu
  2. Wpłać min. 200 PLN na konto gracza, a min. 227.27 PLN, jeśli chcesz wykorzystać maksymalną wartość promocji
  3. Wybierz na kuponie "Zakład bez ryzyka" z listy dostępnych bonusów
  4. Zagraj dowolny zakład (brak wymogu kursu minimalnego lub liczby zdarzeń) - maksymalny zwrot przy stawce min. 227.27 PLN
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot w gotówce
  6. Za zwrócone środki możesz obstawiać lub wypłacić je od razu na konto bankowe
Odebranie promocji powitalnej w ComeOn przebiega tak samo na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera. 

ComeOn cashback - zasady bonusu

Zakład bez ryzyka ComeOn jest promocją dostępną dla nowych graczy bukmachera. Zazwyczaj ten rodzaj bonusu dotyczy pierwszego zagranego zakładu u bukmachera i jeśli ten będzie przegrany, to otrzymujemy zwrot w bonusie lub środkach na konto główne. W ComeOn obowiązuje zwrot w środkach depozytowych za porażkę, ale to my sami wybieramy, który kupon chcemy zagrać bez ryzyka.
Na początek, musimy posiadać konto gracza (np. założone przez jeden z naszych linków) oraz zweryfikowany numer telefonu. Kolejnym krokiem, jaki należy spełnić, jest wysokość pierwszej wpłaty. Musi ona wynieść co najmniej 200 PLN, żeby promocja została aktywowana.
Comeon zakład bez ryzyka bonus
Nie oznacza to, że za tyle musimy zagrać, jednakże wartość pierwszego depozytu nie może być niższa niż wskazana kwota.
Środki za przegrany kupon w ComeOn wracają do nas pomniejszone o podatek od stawki i jest to normalna praktyka na rynku. Stąd też, jeśli chcemy wykorzystać maksymalną wartość oferty, to nasz depozyt i wartość zakładu powinny wynieść min. 227.27 PLN. W takiej sytuacji dostaniemy z powrotem 200 PLN (227.27 PLN minus 12% z tej kwoty równa się 200 PLN). 
Co ważne, zakład bez ryzyka w ComeOn obowiązuje na wybrany przez nas kupon. Jeśli chcemy aktywować zwrot na konkretny zakład, to wybieramy bonus z listy "Dostępne promocje". 
Comeon zakład bez ryzyka na kuponie
Jakie jeszcze warunki musimy spełnić, grając zakład bez ryzyka w ComeOn?
  • Dowolny kurs kuponu
  • Dowolna liczba zdarzeń na kuponie
  • Dowolne zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Zagrany z konta głównego
Na zagranie kuponu bez ryzyka mamy 7 dni od przyznania cashbacku na konto gracza. Po tym czasie promocja wygaśnie i nie będziemy jej mogli już użyć ani aktywować ponownie. 
W ComeOn cashback otrzymujemy na saldo depozytowe, więc nie ma konieczności obrotu bonusem. Zwrot zostanie dopisany do naszego konta automatycznie, jeżeli kupon w ramach promocji będzie rozliczony jako przegrany. 

Cashback u pozostałych bukmacherów:

ComeOn bez ryzyka = ComeOn cashback

Czy ComeOn zakład bez ryzyka różni się czymś od cashbacku ComeOn? Nie, to dwie te same promocje i w obu przypadkach mówimy bonusie powitalnym u bukmachera gwarantującego zwrot do 200 PLN.
Cashback to angielskie określenie na zakład bez ryzyka i obie nazwy używane są zamiennie. Głównie kojarzymy ten rodzaj promocji z polską wersją (zakład bez ryzyka), natomiast cashback pojawia się regularnie w nazwach promocji bukmacherów. 

Zakład bez ryzyka ComeOn - cashback w stałej ofercie

Czy zakład bez ryzyka w ComeOn jest częścią stałej oferty? Na ten moment nie. Są jednak przesłanki wskazujące, że ten stan rzeczy może się zmienić w przyszłości.
ComeOn oferuje zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej, więc i operator i użytkownicy są zaznajomieni z tego typu rodzajem promocji. Pierwotnie ofertą powitalną był bonus od depozytu, ale po nieco ponad miesiącu działalności bukmacher zmienił to na cashback.
Co więcej, ComeOn to nowa firma na polskim rynku i dopiero rozwija swoje portfolio promocji i bonusów. Polscy bukmacherzy mają zakłady bez ryzyka dla stałych graczy w ofercie i chcąc dorównać konkurencji, ComeOn powinien poszerzyć swoje promocje o wspomniany cashback.
Stałą ofertą dostępną już w tym momencie jest Sklep Gracza, w którym zdobyte punkty (np. za wpłaty depozytów czy obstawianie) wymienimy na nagrody w postaci bonusów. Aktualnie w Sklepie znajduję się jedynie freebety, natomiast prędzej czy później mogą pojawić się różne warianty cashbacków. 

Sprawdź kody promocyjne:

Zakład bez ryzyka ComeOn w aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne bukmacherów cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. ComeOn jest bukmacherem z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowych rynkach, więc udostępnienie aplikacji od razu po starcie w Polsce nie powinno dziwić. Sama "appka" jest na razie dostępna na system iOS, ale pojawienie się jej na "Androidy" powinno nastąpić w niedalekiej przyszłości. 
Dla dużej liczby użytkowników aplikacja jest narzędziem do obstawiania, zakładania konta i skorzystania z oferty powitalnej. Czy z zakładu bez ryzyka w ComeOn skorzystamy w aplikacji? Oczywiście!
Sam proces rejestracji i odbioru bonusu będzie bliźniaczo podobny do tego, jaki opisaliśmy w części dotyczącej odbioru cashbacku. To, gdzie założymy konto i zagramy zakład bez ryzyka, nie ma znaczenia. 
Podsumowując, zakład bez ryzyka w ComeOn jest możliwy do odebrania w aplikacji mobilnej. To, czy użyjemy promocji na stronie internetowej, czy w appce, zależy jedynie od naszych osobistych preferencji. W obu przypadkach korzyści z perspektywy gracza są takie same i gwarantują zwrot do 200 PLN za przegrany kupon. 

Nadchodzące:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

ComeOn nie jest jedynym bukmacherem z ofertą powitalną zawierającą cashback na start. Prezentujemy najchętniej wybierane zakłady bez ryzyka przez graczy na polskim rynku. 

Superbet cashback (Tydzień bez ryzyka)

Superbet proponuje swoim nowym graczom “Tydzień bez ryzyka”, który zabezpiecza pierwszy tydzień gry u bukmachera aż do 3500 PLN. Jak nazwa wskazuje, bonus nie dotyczy jedynie pierwszego kuponu, ale pierwszych siedmiu dni po rejestracji i wpłacie depozytu. Wartość zwrotu wypłacana jest na podstawie m.in. sumy stawek, bonusów, wartości zapłaconych podatków i sumy wygranych kuponów.
Bonus powitalny w Superbet może osiągnąć wartość do 3755 PLN. Maksymalna wartość oferty obowiązuje z kodem MECZYKI użytym przy rejestracji konta.

Fortuna cashback (3x zakład bez ryzyka)

W Fortunie oferta powitalna składa się z trzech zakładów bez ryzyka o maksymalnej wartości 600 zł: odpowiednio 100 zł, 200 zł i 300 zł. W Fortunie, podobnie jak w ComeOn, zakłady bez ryzyka są promocjami bez obrotu.
Dopełnieniem pakietu na start są trzy freebety - 20 zł, 15 zł i 5 zł. Czytelnicy Meczyki.pl skorzystają zatem z pakietu powitalnego o wartości 640 PLN i jest to najwyższa oferta w Fortunie na polskim rynku. 

ComeOn zakład bez ryzyka na tle innych bukmacherów

Analizując zakład bez ryzyka dostępny w ComeOn, najlepiej porównać go do podobnych promocji na polskim rynku. Zdecydowana większość bukmacherów w Polsce posiada cashback w swojej ofercie powitalnej. Jak na tle innych wypada ComeOn?
Zakład bez ryzyka u tego nowego bukmachera wyróżnia się zwrotem za przegraną bez obrotu, co nie jest standardem wśród polskich operatorów. To jest zdecydowanie największy plus cashbacku w ComeOn niezależnie od tego, czy patrzymy z perspektywy bardziej doświadczonych graczy, czy też tych rozpoczynających swoje obstawianie.
ComeOn jako jedyny na rynku pozwala użyć gwarancję zwrotu na dowolny zakład po rejestracji. W zdecydowanej większości przypadków cashback powitalny dotyczy pierwszego kuponu i nie ma możliwości użycia go kiedy indziej. Patrząc jednak realnie, większość użytkowników wykorzysta promocję na pierwszy kupon, więc jest to bardziej ciekawostka niż realny atut.
W pozostałych aspektach promocji ComeOn wypada podobnie jak reszta podmiotów na rynku. Jedynie wysoka wartość wpłaty (min. 200 PLN) może być pewnym problemem z perspektywy użytkowników, natomiast należy pamiętać, że całą tę kwotę możemy przeznaczyć na grę bez ryzyka i otrzymać zwrot za przegraną w formie środków do wypłaty.  

FAQ

Na czym polega ComeOn zakład bez ryzyka?

ComeOn zwraca środki za przegrany zakład na konto depozytowe, a pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe. Cashback dotyczy wybranego przez gracza kuponu.

Jaki casbhack daje ComeOn?

ComeOn gwarantuje zwrot za przegrany kupon 100% do 200 PLN, pomniejszony o wartość podatku od stawki. Chcąc otrzymać maksymalny cashback, należy zagrać za min. 227.27 PLN.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020