Esport w PZBuk - bonusy i promocje do 400 PLN na zakłady esportowe

Esport w PZBuk - bonusy i promocje do 400 PLN na zakłady esportowe
pzbuk.pl / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski 8 gru 2020 | 13:47
0
Głosów: 0
Zagłosuj

PZBuk proponuje nowo zarejestrowanym osobom pakiet bonusów startowych wartych razem 400 zł. Oferta tego bukmachera nie ogranicza się jednak wyłącznie do promocji powitalnych. Dostępne są także zakłady na esport w PZBuk, m.in. na najpopularniejsze gry, takie jak Counter-Strike, League of Legends czy Starcraft. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta zakładów na Esport w PZBuk
  2. Oferta bonusowa PZBuk
  3. Promocje bukmacherskie

Niezależnie od tego jak szybko ostatecznie powróci do gry choćby najpopularniejsza piłka nożna, jednym ze zwycięzców obecnej trudnej sytuacji będzie esport, który przeżywa prawdziwy boom. Zapowiadało się na to zresztą od kilku lat, bo poszczególne turnieje w różnych grach komputerowych rosły w siłę, generowały oraz większe zyski, a uczestniczący w nich zawodnicy mogli przechodzić na stuprocentowe zawodowstwo i dziś zajmują się praktycznie treningiem do kolejnych zawodów. Wielu znanych graczy udziela się także na innych polach, choćby w telewizji i Internecie, dodatkowo promując swoje dyscypliny. Kwestią czasu jest zapewne organizacja imprez w innych grach niż te, które są obecnie na topie. Prawdziwym fenomenem jest w ostatnich latach Fortnite, w którego zapewne też będzie się grało zawodowo.

Odpowiadając na coraz większą popularność esportu bukmacherzy starają się rozszerzać ofertę swoich zakładów na te rozgrywki. Ich niewątpliwym plusem jest to, że codziennie mamy do czynienia z kilkoma meczami, czy to najbardziej popularnego Counter-Strike'a, czy też League of Legends albo Dota 2. Wiele z tych imprez można obejrzeć w sieci, część jest już transmitowana przez telewizje, czasem udaje się też obejrzeć je na żywo, jak choćby Intel Extreme Masters, który odbywał się w Katowicach na przełomie lutego i marca ciesząc się wtedy wielką popularnością. 

Sporo obserwatorów zmagań esportowych zna już dokładnie specyfikę każdej z tych gier, potrafi ocenić przygotowanie taktyczne zawodników, a także ich formę sportową na dany dzień. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej graczy, którzy zaczynają się specjalizować w tych rozgrywkach. Oczywiście dla dużej części typerów-konserwatystów to nadal rzecz kontrowersyjna, jak to zwykle bywa w przypadku nowości. Część podkreśla, że sport ten - mimo ogromnych środków pieniężnych, które się w niego inwestuje - wciąż nie jest czysty. Tego typu oceny nie są niespodzianką zważywszy na to, że na portalach branżowych znajdujemy coraz więcej informacji na temat prób ustawiania meczów, a nawet dyskwalifikacji zawodników, którym udowodniono udział w tych procederach.

Niewątpliwie jednak coraz większa popularność esportu sprawia, że atmosfera wokół rozgrywek może się oczyszczać, tym bardziej że nieuczciwi zawodnicy mają teraz do stracenia bardzo dużo. W końcu kto nie chciałby zarabiać na siedzeniu i graniu w gry? Tymczasem ci, którzy chcieliby zacząć przygodę z obstawianiem esportu powinni na początku obejrzeć kilka turniejów, rozeznać się w oferowanych przez bukmacherów opcjach, a być może nawet pomyśleć o wykorzystaniu bonusów, przed rzuceniem się na głęboką wodę. Całkiem sporą ofertę zakładów esportowych ma na swojej stronie bukmacher PZBUK, który oferuje także bonus dla nowych graczy.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta esportowa w PZBUK

PZBUK nie ma specjalnej zakładki z esportem na głównej górnej belce, wszystkie zakłady są obecne w menu po lewej stronie. Po jej rozwinięciu możemy tam odszukać interesujące nas turnieje, ale by przyjrzeć się całej ofercie dużo wygodniej jest kliknąć w opcję “Ligi”, która znajduje się na środku, po zaznaczeniu E-sportu. Dzięki temu będziemy mieli podgląd na wszystkie toczące się w danym tygodniu zdarzenia, podzielone na najciekawsze i pozostałe. Podobnie jak w przypadku innych stron typy na wirtualne zdarzenia sportowe w grach FIFA, NHL czy NBA są dostępne dopiero po wejściu w profil danej dyscypliny sportowej.

Bukmacher PZBuk - zakłady bukmacherskie esport

Oferta zakładów na Esport dostępna na stronie PZBUK nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mamy tu więc wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, takie jak Counter-Strike, a także gry należące do gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wśród których najpopularniejsze są League of Legends i Dota 2. Całkiem sporo tu kursów na turnieje w Starcraft, King of Glory, a także Overwatch. Bukmacher przygotował również opcje na mecze w FIFA, NHL i NBA 2K, które znajdziemy w reszcie zakładów z danej dyscypliny.

Oferta na Esport u bukmachera PZBuk

Po kilkanaście dodatkowych zakładów ma do wyboru gracz chcący obstawić spotkanie w Counter-Strike. Są wśród nich najbardziej popularne handicapy na mecz, jak również konkretną mapę, a także typy poniżej/powyżej. Dotyczy to jednak najważniejszych turniejów, bo w tych mniej prestiżowych zakładów jest mniej. Od sześciu do ośmiu dodatkowych opcji znajdzie użytkownik w imprezach League of Legends. Są tam przede wszystkim handicapy, typy under/over i rozwiązania na poszczególnych mapach. Podobnie wygląda sytuacja w spotkaniach Dota 2. Minimalny wybór mają również ci, którzy obstawiają wirtualne spotkania piłkarskie, w tym wypadku jednak na większości stron nie ma dużej alternatywy.

Promocje dla nowych graczy w PZBUK

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

17 kwietnia 2020 r. ruszyła nowa promocja powitalna w PZBuku - Cashback do 200 PLN. W jej ramach można liczyć na zwrot stawki właśnie do 200 PLN, w przypadku gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się nietrafiony. Jakie to warunki? Stawka max. 200 zł oraz przynajmniej dwa zdarzenia na kuponie, każde z kursem minimalnym 1.40. Można zagrać dowolną liczbę promocyjnych zakładów, bukmacher odda pieniądze za pierwszy przegrany. Otrzymanymi środkami należy raz obrócić - np. na wydarzenia esportowe - po identycznych zasadach jak przy zawieraniu zakładu bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Drugi bonus startowy u tego bukmachera to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. PZBuk daje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić w e-sklepie bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Uwaga: aby wziąć udział w promocji powitalnej PZBuka i skorzystać z obu bonusów startowych, należy zarejestrować się na stronie PZBUK z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] oraz zweryfikować swój numer telefonu. W trakcie rejestracji należy użyć również kodu promocyjnego o treści MEGABONUSPZB.

Esport u bukmachera PZBuk - bonusy i promocje

Sprawdź kody promocyjne:

Promocje na Esport u innych bukmacherów

Esport jest już od dłuższego czasu traktowany jak normalne zdarzenia do typowania, a zatem nie wyłącza się go z ofert powitalnych dla nowych graczy, którymi bukmacherzy starają się przyciągać użytkowników. Rodzaje bonusów są różne: najkorzystniejsze dla klienta firm są rzecz jasna darmowe zakłady, bo pozwalają one wykorzystać środki bez konieczności własnej wpłaty. Zazwyczaj im wyższy pierwszy depozyt tym więcej dodatkowych pieniędzy dostajemy.

1285 PLN na Esport w STS

Z różnego rodzaju promocjami mamy do czynienia na stronie najpopularniejszego polskiego bukmachera, STS. W zależności od tego jak wysoki będzie pierwszy depozyt można zyskać aż 1285 PLN dodatkowych środków na obstawianie esportu. Co ważne można je wykorzystywać także w innych działach na stronie bukmachera: sportach wirtualnych, a także zakładach na rezultat gier karcianych - Betgames.

Przeciętnego użytkownika z pewnością ucieszy wiadomość, że Bukmacher oferuje freebeta - 29 PLN do wykorzystania na obstawianie na stronie. Nie trzeba go wydawać od razu na jeden zakład, można go podzielić na kilka mniejszych. Ważne jest jednak to, że przed wypłatą trzeba tę kwotę obrócić, co najmniej trzy razy po minimalnym kursie 1.91.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Drugą z promocji jest cashback do 31 PLN. To swego rodzaju ubezpieczenie od nietrafionego pierwszego kuponu, jeśli bowiem tak się zdarzy bukmacher zwraca jego koszt do 31 PLN. Należy jednak pamiętać o 12%-owym podatku, który trzeba odjąć od kwoty, za którą zagrano pierwszy kupon. Stawiając go za 20 PLN przy ewentualnym niepowodzeniu STS zwróci 17.6 PLN (20 PLN x 0.88 = 17.6 PLN). Dobrą informacją jest to, że kwoty zwrotu nie trzeba obracać, można ją zatem wypłacić na konto od razu.

Do 1200 złotych można zyskać dzięki promocji 100% od pierwszego depozytu. Wpłacając 1200 PLN użytkownik otrzymuje 2400 PLN na grę w STS. Przed wypłatą bonus należy jednak obrócić, przynajmniej trzykrotnie po kursie 1.91, a do obrotu liczone są tylko wygrane kupony. Można go realizować na wszystkich zakładach dostępnych na stronie Bukmachera, ale nie na kuponach systemowych, bezpiecznych i takich, w których użyto opcji Cashout.

2230 PLN na Esport w Fortunie

Ciekawą ofertę zakładów esportowych ma na swojej stronie Fortuna, która podobnie jak STS oferuje freebet o wartości 20 PLN. Po zarejestrowaniu się na stronie Fortuny z linka widocznego na naszym serwisie np. [TUTAJ] użytkownik dostaje 2800 punktów FKP, które można wymienić na 20 PLN. Tak samo jak w poprzednim wypadku tak i tu kwotę tę można podzielić na kilka mniejszych zakładów.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Dzięki bonusowi 100% od pierwszego depozytu na Fortuna można zyskać do 2 000 zł. W tym celu gracz musi spełnić następujące warunki: 

  • Założyć nowe konto na stronie Fortuna po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner bukmachera
  • W ciągu 3 dni od rejestracji wpłacić pierwszy depozyt i zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy” w panelu użytkownika
  • Po wpłaceniu środków w ciągu 4 dni zawrzeć pierwszy zakład, który spełni warunki promocji 

Aby otrzymać bonus, należy trzymać się wymienionych powyżej reguł i terminów - w przeciwnym razie może on przepaść. W celu wypłacenia środków bonusowych na konto depozytowe, trzeba obrócić nimi cztery razy z kuponami o kursach całkowitych 1.60 lub wyższych. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci przykładowo 100 zł, będzie musiał obrócić minimum 400 zł.  Do promocji zalicza się kupony z minimum 3 zdarzeniami. Po spełnieniu warunków obrotu bonus od depozytu zostanie przyznany graczowi. Aby trafił na konto depozytowe, należy zawrzeć jeszcze jeden zakład o dowolnym kursie. Aby nie być stratnym, warto zrobić to tak, aby kurs nie był niższy niż 1.14.

Zakład bez ryzyka 600 PLN i nawet do 2331 w Mnożniku Pudziana

Promocja w Betfan pozwala na zagranie pierwszego zakładu bez obaw, bo nawet w przypadku przegranej Bukmacher zwraca jego koszt. Aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej należy zarejestrować się na stronie z naszego linka np. [TUTAJ] i zagrać swój pierwszy zakład o wysokości przynajmniej 20 PLN. Minimalny kurs tego kuponu to 1.14, ale zagrane zdarzenia nie mogą pochodzić z oferty Matchday Boost. W przypadku przegranej Betfan zwraca koszt zakładu, do 100 PLN w przypadku pierwszego depozytu. Przy drugiej wpłacie jest to 200 PLN, a przy trzeciej 300 PLN. Kwota ta nie podlega obowiązkowi obrotu.

Bukmacher Betfan esport - bonusy i promocje

Dużo więcej można zyskać w promocji nazwanej Mnożnikiem Pudziana. W tym przypadku po wykonaniu pierwszej wpłaty trzeba zagrać za całość depozytu zakład z kursem przynajmniej 2.0. Po spełnieniu tego wymogu Bukmacher przyzna bonus równy 10% kwoty wpłaty. Środki te należy obrócić czterokrotnie na kuponach z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs przynajmniej 1.45. Najwyższy bonus przy każdej z trzech wpłat to 777 PLN, co oznacza, że dzięki tej promocji można zyskać do 2331 PLN.

Betfan oferuje nowym graczom również trzy pakiety po 5 darmowych zakładów - każdy o wartości 2 PLN. Pierwszy z nich poświęcić można na gry, drugi na esport, a trzeci na zakłady sportowe. Łączna wartość promocji to 60 PLN.

Cashback do 550 PLN w Betclic

Główną promocją tego znanego bukmachera jest zwrot w przypadku przegranego kuponu, do 550 PLN. Po zarejestrowaniu się na stronie, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], należy zagrać pierwszy kupon. Jeśli okaże się on przegrany Betclic zwróci jego koszt do 500 PLN. Trzeba jednak mieć na uwadze 12%-owy podatek, grając zatem zakład za 550 PLN użytkownik może liczyć na 484 PLN zwrotu. Kwota ta podlega obowiązkowi obrotu: przynajmniej sześciokrotnego po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni od rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie, po którym nastąpił zwrot.

Bukmacher Betclic esport - bonusy i promocje

200% do 200 PLN w ETOTO

Zasady tej akcji są proste: każdy kto po rejestracji na stronie, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], wpłaci choćby 1 PLN dostanie bonus w wysokości 200% do 200 PLN. Oznacza to, że wpłata 100 złotych da w sumie 300 PLN na obstawianie w Etoto, również zdarzeń esportowych. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić: czterokrotnie po kursie minimalnym 2.2, a jeśli ktoś gra kupony AKO każde ze zdarzeń na nim musi mieć kurs co najmniej 1.5.

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

1520 PLN na start w LVBET

Dość oryginalne bonusy z mnożnikiem ma w swojej ofercie bukmacher LVBET. Już rejestracja konta z linka dostępnego na naszym serwisie umożliwia odebranie zakładu 1 PLN z mnożnikiem x20, czyli innymi słowy zakładu za 20 PLN. Po pierwszej wpłacie gracz zyskuje 1% jej kwoty w postaci zakładu z mnożnikiem x100, depozyt w wysokości 1000 złotych daje zatem zakład o wartości 1000 PLN. W przypadku drugiej wpłaty użytkownik dostaje zakład za 1% jej wartości z mnożnikiem x50.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Esport u pozostałych bukmacherów:

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Rejestrując się w PZBUK z linka z Meczyki.pl gracze otrzymują zakład bez ryzyka 200 PLN oraz do wyboru: freebet 10 PLN lub 200 PLN od pierwszej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN