Esport w STS - bonusy i promocje do 1660 PLN na zakłady esportowe

Na bonusy startowe o łącznej wartości 1660 zł mogą liczyć osoby, które zarejestrują się u bukmachera STS z widocznym niżej kodem promocyjnym. Dedykowany nowym graczom pakiet powitalny zawiera bonusy - 3x zakład bez ryzyka oraz premię za trzy pierwsze wpłaty środków na konto. Wszystkie szczegóły dotyczące tych promocji znajdziesz w niniejszym tekście. Przybliżamy także ofertę zakładów na esport w STS. Zapraszamy.
Przemysł związany z turniejami esportowymi staje się coraz bardziej popularny. Dlatego w ofertach takich bukmacherów jak STS esport także pojawił się, jako jedna z dostępnych do typowania opcji. Gracze mogą wybierać spośród bogatej oferty zakładów na esport. Zakłady można typować m.in. korzystając z bonusów przyznawanych przez bukmachera. 
Lider polskiego rynku bukmacherskiego, firma STS, przygotowała dużą ofertę powitalną dla nowych graczy, a także pokaźną ofertę zakładów na zdarzenia esportowe. Obejmuje ona wiele gier i składa się także z bogatej listy zdarzeń, które można obejrzeć na monitorach komputerowych lub urządzeniach przenośnych. W tym artykule omówimy ofertę zakładów STS na Esport, a także promocje dla użytkowników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w obstawianiu zmagań wirtualnych zawodników.

Oferta zakładów na Esport w STS

Esportowi poświęcony jest osobny dział na stronie STS, który wyróżnia rywalizację graczy w sieci, jednak typowanie tych zmagań jest traktowane jak normalne obstawianie sportu. Zazwyczaj typuje się tu zatem pojedynki poszczególnych drużyn w kolejnych fazach rozgrywek. Do tego, znów podobnie jak w przypadku normalnego sportu, oprócz kursów na rezultat spotkania wyszczególniono również kilka zakładów dodatkowych, które są dość specyficzne i zależą od tego z jaką grą mamy do czynienia.
Wybór zakładów na zdarzenia Esportowe jest bowiem dziś bardzo szeroki i obejmuje kilka najpopularniejszych rozgrywek. Na czele znajduje się nadal Counter-Strike, w którym rozgrywa się bodaj najwięcej turniejów. Coraz większą rzeszę fanów mają jednak obecnie także gry z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), takie jak League of Legends czy Dota 2. Na ekranie oglądamy starcia wojsk dwóch drużyn, co z początku dla kompletnego laika jest niemal zupełnie nieczytelne, ale po jakimś czasie staje się całkiem wciągające. Nadal sporo zwolenników ma stary, dobry Starcraft, w którym co roku rozgrywa się mistrzostwa świata. W ofercie Bukmachera są również rozgrywki innych gier, takich jak Clash Royale, King of Glory, a także Rainbow Six i Overwatch.
Oprócz zakładów na rozstrzygnięcie kolejnych pojedynków drużyn mamy do czynienia  z licznymi zakładami dodatkowymi. W Counter-Strike szeroko rozpowszechnione są np. handicapy na zwycięstwo danych drużyn, a także zakłady poniżej/powyżej na sumę map. Mamy też zakłady na rozstrzygnięcie rywalizacji na danej mapie, a także sumę rund. W przypadku League of Legends również mamy zakłady na handicapy (zarówno meczowe, jak i liczbę zabójstw), a także poniżej/powyżej sumy map, jak również długość gry. Mocno specyficzne są zakłady dodatkowe na wystąpienie w meczu określonych wydarzeń, charakterystycznych dla gry.
Esport STS - Counter Strike
Prócz rywalizacji w znane gry komputerowe niepowiązane ze sportem obstawiać można również różne turnieje w rozgrywki typowo sportowe, jak FIFA, NHL czy też NBA 2K. Co prawda w trakcie sezonów piłkarskich są to zdarzenia mniej popularne, ale obecnie wobec braku rywalizacji na prawdziwych boiskach są szeroko rozpowszechnione. Spotkać je można jednak w normalnej ofercie zakładów bukmacherskich, nie powiązanej z esportem. Oferta na te spotkania charakteryzuje się sporą ilością spotkań, które zazwyczaj mają wyrównane kursy i małą ilością opcji dodatkowych.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta bonusowa STS - 1660 PLN na Esport

STS kod promocyjny
Większość bukmacherów online traktuje zakłady esportowe tak jak normalną ofertę bukmacherską, dlatego większość z przygotowanych przez bukmachera promocji dla nowych graczy w STS można wykorzystać na obstawianie zdarzeń esportowych. STS przygotował bonusy na start o wartości 1640 zł. Podstawowa promocja bukmachera składa się z kilku części: cashbacku 100 PLN, bonusu od trzech pierwszy wpłat do 1500 PLN, cashbacku na sporty wirtualne 20 PLN oraz cashbacku na Betgames 20 PLN.

STS esport - Cashback 100 PLN

Cashback to rodzaj darmowego zakładu, jaki gracz otrzymuje w przypadku gdy pierwszy zawarty zakład okazał się przegrany. Kwota zwrotu może być stała, w takim wypadku gracz po prostu musi zagrać zakład za ustaloną w regulaminie kwotę, lub zależy od tego za ile gracz zagrał pierwszy zakład. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia w przypadku oferty STS. Po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera, z linka widocznego na naszym serwisie - np. [TUTAJ], gracz powinien dokonać pierwszego depozytu na swoje konto i zagrać pierwszy zakład. Zagrać można zarówno za środki własne, jak i bonusowe - jednak wpłaty i tak będzie trzeba dokonać. W przypadku gdy kupon okaże się przegrany STS zwróci stawkę zakładu do 100 PLN.
Trzeba jednak pamiętać o tym, że kwota zwrotu podlega opodatkowaniu, wynoszącego 12%. Oznacza to, że grając np. za 10 PLN w przypadku przegranej kuponu użytkownik nie otrzyma zwrotu 10 PLN, a 8.8 (10 PLN x 0.88= 8.8 PLN) , tak samo w przypadku zagrania za 20 PLN i porażki dostaje nie 20 PLN, a 17.6 itd. By skorzystać z pełnej oferty Bukmachera nie wystarczy zatem zagrać pierwszego zakładu za 100 PLN, bo wtedy otrzymuje się tylko 88 PLN zwrotu. By zaś zyskać pełne 100 PLN gracz powinien zagrać zakład za minimum 113.64 PLN. Bonusem trzeba także obrócić. STS wymaga trzykrotnego obrotu bonusem, po kursie 1.91 lub więcej. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Nadchodzące:

STS esport - Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN

Kolejna promocja u bukmachera STS, to bonus od depozytu. W tym przypadku od trzech pierwszych wpłat na konto, co w sumie pozwala uzyskać do 1500 zł premii. Gracz może otrzymać 100% od pierwszego depozytu do maksymalnie 300 zł, 50% od drugiej wpłaty do 500 zł oraz 50% przy okazji trzeciego depozytu do kwoty 700 zł. Pierwszy bonus od depozytu bukmacher przyzna automatycznie. Gracz mu jednak zaakceptować chęć odbioru bonusu od drugiej i trzeciej wpłaty.
Zanim przejdziemy do warunków obrotu bonusem, trzeba wspomnieć, że regulamin określa także warunki wypłaty depozytu, od którego przyznano bonus. Aby móc go wypłacić należy zagrać kupony za sumę stawek, równą wartości przyznanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. 
Bonusem natomiast trzeba obrócić trzykrotnie, po kursie co najmniej 1.91. Warunki obrotu bonusem są takie same w przypadku wszystkich wpłat na konto depozytowe. Czas w jakim należy dokonać obrotu przy drugiej i trzeciej wpłacie wynosi 90 dni. 
Przy obrocie nie bierze się pod uwagę zakładów systemowych, anulowanych, rozliczonych w części (np. handicapy azjatyckie lub zwroty w przypadku remisu), bezpiecznych, a także takich, w których zastosowano opcję Cashout. Przede wszystkim jednak liczą się w nim tylko kupony wygrane. To czy uda się obrócić tę kwotę zależy zatem w dużej mierze od skuteczności typowania. Z drugiej strony pieniądze z bonusu można traktować również jako dodatkowe środki, które można przeznaczyć na sprawdzenie zakładów na sporty wirtualne.

Najciekawsze promocje na Esport u innych bukmacherów

U większości bukmacherów działających na polskim rynku esport jest traktowany tak jak normalne zakłady bukmacherskie. To istotne, bo niektórzy wyłączają możliwość wykorzystywania bonusów na grę w sportach wirtualnych czy innych opcjach, co z kolei nie dotyczy wydarzeń esportowych.

Bonus powitalny 2230 PLN w Fortunie

Fortuna kod promocyjny
Rejestracja na stronie bukmachera Fortuna z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] daje możliwość skorzystania z pokaźnego bonusu dla nowych graczy. Składają się na niego aż trzy promocje o łącznej wartości 2230 PLN: 20 PLN na start w punktach FKP, zakład bez ryzyka 210 PLN, a także bonus 100% do 2000 PLN od pierwszego depozytu. W pierwszym przypadku gracz otrzymuje 2800 punktów FKP, które z łatwością może zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. 
W przypadku darmowego zakładu, do 210 PLN, gracz może otrzymać zwrot kwoty pierwszego zakładu jeśli okaże się on przegrany. Bukmacher nie precyzuje warunków pierwszego zakładu, takich jak minimalny kurs czy ilość zdarzeń na kuponie, pozostawiając wybór graczowi. Należy jednak pamiętać, że od kwoty zwrotu należy odjąć 12%-owy podatek. Grając za 100 złotych, w przypadku przegranej, otrzymamy zatem 88 PLN, a przy postawieniu 125 złotych 110 PLN zwrotu. Aby więc odebrać pełny zwrot 210 PLN, należy zawrzeć zakład za 227 PLN.
Zakład bez ryzyka należy najpierw (najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji i koniecznie przy pierwszym zalogowaniu) aktywować w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza.
Ostatnią promocją w ofercie powitalnej na Fortuna jest bonus 100% od depozytu do 2000 zł. Aby go otrzymać, trzeba najpierw spełnić kilka wymogów, które opisujemy w poniższych akapitach. 
Każdy gracz musi najpierw zaakceptować bonus od całości pierwszego depozytu poprzez kliknięcie w zakładkę “Bonus Powitalny” w panelu gracza. Później, w ciągu kolejnych 3 dni, musi on wpłacić pierwszy depozyt. Przez następne 4 dni trzeba zawrzeć pierwszy zakład i rozpocząć obracanie depozytem. Należy przestrzegać podanych terminów, ponieważ zaniedbanie ich może doprowadzić do unieważnienia bonusu.
Aby w pełni obrócić depozytem, należy obstawić zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty w ciągu 30 dni. Każdy kupon wliczony do obrotu musi mieć kurs całkowity 1.60 bądź wyższy i minimum 3 zdarzenia. Po dokonaniu obrotu bonus zostanie odblokowany i będzie można przeznaczyć go na dowolny zakład o wybranym kursie. Po spełnieniu tych warunków, środki trafią na konto depozytowe gracza. 

Bonusy powitalne na 1600 PLN w Betfan

Betfan kod promocyjny
Nowi użytkownicy Betfana mogą liczyć na bonusy powitalne warte razem 1600 zł. Warunkiem jest rejestracja przez link umieszczony w naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie postępowanie zgodnie z regulaminami poszczególnych promocji. W skład pakietu bonusowego wchodzą: zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. Bonusy nie wykluczają się jednocześnie.

Cashback do 550 PLN w Betclic

Betclic kod promocyjny
Oferta Betclic to klasyczny zakład bez ryzyka, w przypadku przegranej Bukmacher zwraca kwotę zakładu. Należy jednak pamiętać o 12%-owym podatku. W przypadku przegranej zakładu zagranego za 550 PLN gracz otrzyma 484 PLN zwrotu. Aby liczyć na pełną kwotę bonusu należy zagrać zakład za 625 PLN.

200% do 200 PLN w ETOTO

ETOTO kod bonusowy
ETOTO dwukrotnie pomnaża pierwszy depozyt nowego gracza. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Bukmachera używając do tego linka z naszego serwisu np. [TUTAJ] i dokonać pierwszego depozytu. Wpłata 100 PLN uprawnia gracza do odebrania 200 PLN w środkach bonusowych. By je wypłacić należy w ciągu 30 dni dokonać jednokrotnego obrotu po kursie 2.2, w przypadku zakładów AKO każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimum 1.3.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk kod bonusowy
Za sprawą głównej promocji startowej bukmachera PZBUK gracz może zyskać zakład bez ryzyka na kwotę 500 PLN oraz bonus od depozytu w wysokości 200 PLN. Oferta skierowana jak dla osób zarejestrowanych z Meczyki.pl. Aby przenieść się na stronę bukmachera i rozpocząć proces rejestracji, należy kliknąć np. [TUTAJ]. Przy aktywacji konta niezbędny będzie kod promocyjny MECZYKI, który "uwalnia" oba wspomniane wyżej bonusy. Trzeba też pozytywnie zweryfikować numer telefonu.
Zakład bez ryzyka o wartości 500 PLN obowiązuje przy pierwszym przegranym kuponie, który spełnia następujące warunki: ma stawkę maksymalną 500 zł oraz zawiera przynajmniej dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Po rozliczeniu zakładu jako przegrany, bukmacher zwraca pieniądze na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić raz, na identycznych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka. Na realizację bonusu jest 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu. Cashback albo uzyskane środki bonusowe można wykorzystać np. właśnie na zakłady na esport.
W podobny sposób można posłużyć się również drugim bonusem startowym, czyli bonusem od depozytu o wartości 200 PLN. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie trzeba wymienić  na bonus w e-sklepie na stronie internetowej PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Obie opisane promocje łączą się ze sobą. 

Sprawdź:

Oferta powitalna 1520 PLN w LVBet

LVbet kod promocyjny
Bukmacher oferuje aż 1520 PLN w postaci bonusu z mnożnikiem. Po rejestracji na stronie z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] gracz otrzymuje bonus 1 PLN na zakład z mnożnikiem x 20. Po pierwszej wpłacie nowy użytkownik otrzyma 1% jej kwoty z mnożnikiem x100 (maksymalnie 10 PLN jako bonus od wpłaty 1000 PLN), a przy drugiej wpłacie gracz może liczyć na 1% od wpłaty, z mnożnikiem x50, czyli innymi słowy maksymalna wartość bonusu wynosi 500 PLN. Bonusy będą aktywne do 30 dni od dodania ich na konto gracza.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020