eWinner Cashback 110PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Maciej Baranowski, 4 lis 2021 | 12:58

Bonus 610 PLN

 • 110 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu bonusem

 • 500 PLN bonus od drugiego depozytu

 • 50 PLN darmowy zakład na weekend z piłką nożną 

 • Zakłady na esport bez podatku

 • 100 PLN zakład bez ryzyka na NBA,NHL, MLB i NFL

MECZYKI

Bukmacher eWinner przygotował dla nowych klientów podwójną ofertę powitalną. W jej skład wchodzi m.in. cashback do 110 PLN. Co należy zrobić, by skorzystać z tej promocji? Dowiesz się tego z niniejszego tekstu. Znajdziesz też informacje o bonusie startowym od drugiego depozytu do 500 PLN oraz innych promocjach oferowanych przez eWinner, a także listę pozostałych bukmacherów mających w swojej ofercie zakład bez ryzyka.

Na skróty:

 1. eWinner cashback - na czym polega?
 2. eWinner cashback - zakład bez ryzyka 110 PLN
 3. eWinner - bonus od depozytu 500 PLN
 4. eWinner - bonusy i promocje dla wszystkich graczy
 5. Cashback u innych legalnych polskich bukmacherów
 6. eWinner - rejestracja konta
 7. eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to obok bonusu od depozytu i darmowego zakładu, jedna z najpopularniejszych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów działających na terenie Polski. Najczęściej można się z nią spotkać przy okazji pakietów powitalnych dla nowych graczy. Na czym dokładnie polega?

Dostępny w eWinner cashback pozwala zagrać pierwszy zakład bez obawy utraty własnych środków. Dzieje się tak dlatego, bo jeśli okaże się on przegrany, to bukmacher zwróci nam równowartość postawionej stawki, pomniejszoną o obowiązkowy 12% podatek od gier. W sytuacji gdy wszystkie zdarzenia na kuponie będą trafione, wówczas wspomniany cashback nie zadziała, ale cała wygrana trafi na nasze konto.

W dalszej części tego tekstu rozbijamy eWinner zakład bez ryzyka na czynniki pierwsze. Znajdziesz tam informacje o szczegółach tej promocji, kwotach jakie można w jej ramach uzyskać oraz czy trzeba dokonywać obrotu przed wypłatą środków.

eWinner Cashback - zakład bez ryzyka do kwoty 110 PLN

Przygotowany przez eWinner cashback jest jednym z dwóch elementów oferty powitalnej. Mogą z niego skorzystać wszyscy gracze, rejestrujący się przez TEN LINK, którzy:

 • poprawnie przejdą przez cały proces rejestracji
 • w odpowiednim miejscu wpiszą eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI
 • dokonają pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 20 PLN
 • puszczą swój premierowy kupon za minimalną stawkę wynoszącą 20 PLN

Na kuponie może pojawić się dowolna liczba zdarzeń. Nie ma też wymogu co do minimalnego kursu każdego z nich. Należy pamiętać tylko o tym, że eWinner zakład bez ryzyka trzeba wykorzystać w ciągu 60 dni, liczonych od momentu założenia konta. Jeśli przekroczymy ten termin, to bezpowrotnie stracimy szansę na uzyskanie dodatkowych środków.

eWinner cashbach Wartość
Wartość bonusu 110 PLN
Min. kurs kuponu Brak (min. stawka 20 PLN)
Obrót  Brak
Czas aktywności bonusu 60 dni od założenia konta

Maksymalny cashback w ramach tej promocji wynosi 110 PLN. Z racji tego, że od wszystkich zwrotów odejmowany jest 12% podatek od gier, to chcąc otrzymać maksymalny bonu,s należy zagrać za 125 PLN. Jeśli zagramy np. za 20 PLN, a nasz kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymamy od eWinner 17,60 PLN (stawka 20 PLN - 12% podatek 2.40 PLN).

Zwrot postawionej stawki (pomniejszony o należny podatek od gier) dokonuje się na konto depozytowe gracza. Bukmacher nie wymaga w tym przypadku żadnego obrotu. Całość otrzymanych w ten sposób środków można więc od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

eWinner drugi bonus powitalny

Oprócz cashbacku eWinner oferuje nowym klientom 50% bonus od drugiego depozytu. Promocja dostępny jest dla wszystkich tych, którzy zarejestrują się przy użyciu kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI. Poniżej szczegółowo omawiamy drugi element oferty powitalnej.

 • eWinner bonus od drugiego depozytu do kwoty 500 PLN

Wszyscy klienci, którzy skorzystali z oferowanego przez eWinner zakładu bez ryzyka, mogą starać się też o uzyskanie 50% bonusu od drugiej wpłaty do kwoty 500 PLN. W tym celu niezbędne będzie:

 • założenie konta w eWinner
 • wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI
 • dokonanie drugiej wpłaty w minimalnej wysokości 100 PLN

Jeśli spełnimy powyższe warunki, wówczas dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie bonusowym. W pierwszej kolejności należy dokonać ich aktywacji. Odbywa się to poprzez zagranie jednego lub kilku kuponów z minimalnym kursem całkowitym 1.50 i dowolną liczbą zdarzeń, za stawkę odpowiadającą drugiemu depozytowi. Chcąc skorzystać z maksymalnego bonusu w wysokości 500 PLN, niezbędna będzie wpłata w wysokości 1000 PLN, a następnie podstawienie zakładów za taką samą kwotę.

O ile w przypadku cashbacku eWinner nie wymagał wykonania obrotu, to w przypadku tej promocji jest on niezbędny. Przed wypłatą dodatkowych środków trzeba zagrać za sześciokrotność kwoty przyznanego bonusu. Przy jego maksymalnej wartości będzie to 3000 PLN (6 x 500 PLN). Do obrotu zaliczane są wszystkie zagrane przez nas zakłady, pod warunkiem, że ich kurs całkowity będzie równy lub większy niż 2.50. 

Z kolei bukmacher nie zaliczy nam kuponów zamkniętych za pomocą opcji cash-out oraz zawierających zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni. Jeśli w czasie jego dokonywania zlecimy jakąkolwiek wypłatę z konta depozytowego, wówczas bonus zostanie anulowany.

eWinner bonusy i promocje dla wszystkich graczy

Oprócz oferty powitalnej, składającej się z bonusu od drugiego depozytu i bezpiecznego zakładu bez ryzyka, eWinner przygotował też inne promocje dla wszystkich graczy. Aktualnie klienci tego bukmachera mogą skorzystać z następujących możliwości:

 • dwóch freebetów o łącznej wartości 50 PLN
 • obstawiania sportów wirtualnych bez podatku w każdy poniedziałek
 • grania zdarzeń z oferty e-sport bez podatku
 • typowania zdarzeń po wyższych kursach

Oferta bonusowa jest zmienna i raz na jakiś czas mogą dochodzić do niej nowe elementy. Warto więc na bieżąco odwiedzać tą zakładkę aby nie przegapić ciekawej promocji. Poniżej znajdziecie szczegóły dostępnych w tym momencie promocji.

eWinner freebet do kwoty 50 PLN (2 x po 25 PLN) w każdy weekend

Miłośnicy obstawiania piłki nożnej znajdą wśród promocji przygotowanej przez eWinner cashback, bonus od depozytu oraz freebet. Będąc precyzyjnym są to dwa darmowe zakłady po 25 PLN każdy. Łącznie do zgarnięcia jest więc 50 PLN dodatkowych środków na grę. Co trzeba zrobić aby je otrzymać?

Z promocji tej można skorzystać w każdy weekend. Wystarczy wtedy zagrać zagrać kupon składający się z co najmniej 2 zdarzeń z oferty “Piłka nożna”, z kursem całkowitym równym lub większym niż 2.50, za dokładną stawkę wynoszącą 49 PLN. Spełnienie tych warunków sprawi, że na nasze konto trafi pierwszy freebet o wartości 25 PLN.

Na wykorzystanie darmowego zakładu mamy 24 godziny. Można to zrobić tylko i wyłącznie korzystając z aplikacji mobilnej tego bukmachera. Zdarzenia na takim kuponie muszą pochodzić z oferty zakładów na żywo, a ich maksymalny kurs całkowity nie może być wyższy niż 10.00.

Skorzystanie z freebetu w sobotę sprawia, że kolejnego dnia możemy otrzymać drugi zakład za darmo. Wystarczy, że w niedzielę zagramy kupon spełniający dokładnie te same wytyczne, które opisaliśmy powyżej. Zasady wykorzystania tego bonusu są identyczne jak w przypadku pierwszego freebetu.

eWinner - sporty wirtualne bez podatku w każdy poniedziałek

W każdy poniedziałek miłośnicy sportów wirtualnych mogą obstawiać zdarzenia z tej oferty bez konieczności płacenia 12% podatku od gier. Całość tej opłaty eWinner bierze w tym przypadku na siebie. W jakiej sytuacji tak się stanie?

Stworzony przez nas kupon musi zawierać co najmniej trzy zdarzenia z sekcji “Sporty Wirtualne”. Nie ma tutaj wymogów co do minimalnych kursów. Jeśli dopisze nam szczęście i wszystkie z nich będą trafione, wówczas na nasze konto trafi cała wygrana, bez odejmowania kwoty podatku.

eWinner kod promocyjny

eWinner - graj e-sport bez podatku

Podobna promocja czeka też na fanów e-sportu. Różnica polega tylko na tym, że w tym wypadku można z niej korzystać przez cały tydzień. Jakie kupony są brane pod uwagę?

Jeśli nie chcemy płacić 12% podatku od gier to nasz kupon musi się składać z co najmniej 3 zdarzeń pochodzących z oferty “E-sport”, z minimalnym kursem 1.20 dla każdego z nich. Nie ma znaczenia czy będą one brane z oferty przedmeczowej czy zakładów na żywo. Wyjątkiem są tutaj zdarzenia, które znalazły się w sekcji “Wielkie Kursy” (opisujemy ją poniżej). Korzystając z tej promocji nie możemy też korzystać z opcji cash-out, umożliwiającej zamknięcie kuponu przed zakończeniem wszystkich widniejących na nim zdarzeń.

eWinner - Wielkie Kursy

Wspomniana wcześniej promocja “Wielkie Kursy”, to specjalna zakładka, do której każdego dnia trafiają wybrane zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych z zawyżonymi w stosunku do standardowych kursów. Dzięki tej ofercie możemy znacząco podnosić całkowity współczynnik naszych kuponów, przec co końcowa wygrana będzie większa. Dlatego warto zaglądać tutaj codziennie aby nie przegapić żadnej ciekawej okazji.

Zdarzenia z sekcji “Wielkie Kursy” można dodawać do swoich kuponów podczas korzystania z dostępnego w eWinner zakładu bez ryzyka. Aby je odnaleźć wystarczy wejść w zakładkę “Popularne” i następnie odszukać odpowiednią opcję z wysokimi kursami. Wszystkie dostępne tam propozycje można ze sobą łączyć w dowolny sposób.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Cashback u innych legalnych polskich bukmacherów

Dostępny w eWinner cashback to nie jedyna szansa na skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Podobną promocję przygotowali też inni legalni polscy bukmacherzy. Poniżej znajdziecie ich listę oraz szczegóły oferowanych przez nich bonusów.

Cashback STS do kwoty 231 PLN

Chcąc skorzystać z oferowanego przez STS cashbacku, należy spełnić trzy warunki:

 • założyć konto przy użyciu kodu promocyjnego STS o treści: MEGABONUS
 • dokonać depozytu
 • obstawić dowolny kupon

Jeśli okaże się on przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość wniesionej stawki. Maksymalny zwrot może wynieść 231 PLN i jest to kwota po uwzględnieniu obowiązkowego 12% podatku od gier. Chcąc uzyskać taki bonus należy zagrać za co najmniej 262,50 PLN.

Otrzymanymi w ten sposób środkami, podobnie jak w przypadku eWinner cashbacku, nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na osobisty rachunek bankowy.

Cashback Fortuna do kwoty 600 PLN

Dostępny w Fortunie cashback trochę różni się od oferowanego przez eWinner zakładu bez ryzyka. Zasadnicza kwestia, oprócz kwoty maksymalnego zwrotu za przegrany zakład, polega na tym, że od zwracanych środków nie jest odejmowany 12% podatek od gier. Jeśli zagramy kupon za stawkę wynoszącą 100 PLN, to w razie niepowodzenia taka sama kwota trafi na nasze konto.

Maksymalny zwrot w tej promocji może wynieść 600 PLN. Aby uzyskać bonus w tej wysokości, należy zagrać za taką stawkę swój pierwszy kupon po przejściu procesu rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna o treści: MECZYKI. Bukmacher nie stawia żadnych wymagań zarówno do liczby zdarzeń, jak i wysokości ich kursów. Otrzymanym zwrotem należy dokonać jednokrotnego obrotu po dowolnym kursie.

Cashback Betclic do kwoty 550 PLN

Nowi gracze mogą skorzystać w Betclic z zakładu bez ryzyka, pod warunkiem, że podczas zakładania konta wpisali kod promocyjny o treści: MEGABONUS550. Następnie należy zagrać swój premierowy kupon z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.14. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas otrzymamy zwrot stawki, maksymalnie do 550 PLN. 

Kwota ta uwzględnia już obowiązkowy 12% podatek od gier. Oznacza to, że chcąc skorzystać z najwyższego bonusu trzeba zagrać kupon za 625 PLN. Zwrot stawki następuje na konto bonusowe, a przed wypłatą tych środków konieczny jest ich ośmiokrotny obrót po kursie równym lub większym niż 2.00. 

Cashback Fuksiarz do kwoty 500 PLN

Oferowany przez Fuksiarz cashback dostępny jest dla wszystkich nowych klientów, którzy spełnią łącznie trzy wymagania:

 • podczas rejestracji skorzystają z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI
 • dokonają wpłaty w wysokości co najmniej 20 PLN
 • zagrają kupon składający z dwóch lub więcej zdarzeń, z minimalnym kursem 1.20 dla każdego z nich

Jeśli nasz premierowy kupon okaże się przegrany wówczas otrzymamy zwrot 50% postawionych środków, pomniejszonych o należny 12% podatek od gier. Maksymalny bonus może wynieść 500 PLN, co oznacza, że jeśli chcemy go otrzymać, to musimy zagrać za kwotę równą lub większą niż 1137 PLN. Podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka w eWinner, przyznane w ten sposób środki nie podlegają żadnemu obrotowi.

Cashback Betfan do kwoty 600 PLN

Każdy klient, który użyje podczas rejestracji w Betfan kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS, będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka maksymalnie do kwoty 600 PLN. W przypadku tej promocji kwestię podatku od gier bukmacher bierze na swoje barki, dlatego też ewentualny zwrot będzie dokładnie taki sam jak nasza stawka. Aby go otrzymać należy zagrać swój pierwszy kupon za co najmniej 50 PLN.

Jeśli okaże się on nietrafiony, wówczas Betfan przyzna nam bonus w takiej samej wysokości, jak nasza pierwsza stawka (nie większy niż 600 PLN). Przed wypłatą tych środków należy nimi jeden raz obrócić grając kupon składający się z co najmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie całkowitym wynoszącym 3.80 lub więcej.

Cashback PZBuk do kwoty 500 PLN

PZBuk przygotował dla swoich nowych klientów cashback w wysokości do 500 PLN. Mogą go otrzymać osoby, które dokonały rejestracji u tego bukmachera przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI. Do promocji kwalifikują się kupony, które spełniają poniższe wymagania:

 • składają się z dwóch lub więcej zdarzeń
 • każde zdarzenie ma minimalny kurs 1.40
 • stawka nie przekracza 500 PLN

W porównaniu do dostępnego w eWinner cashbacku, ten oferowany przez PZBuk, obowiązuje nie tylko przy premierowym kuponie, ale do momentu aż jeden z nich okaże się przegrany. Za otrzymane w ten sposób środki należy zagrać w ciągu 30 dni kupon wielokrotny, gdzie kurs każdego zdarzenia będzie równy lub większy niż 1.40. Jeśli wszystkie z nich będą trafione, wówczas na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o kwotę przyznanego cashbacku.

Cashback LVBet do kwoty 333 PLN

Z dostępnego w LVBet cashbacku mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji. W tym wypadku nie jest wymagane posiadanie kodu promocyjnego. Bukmacher przyznaje go wszystkim graczom, po dokonaniu przez nich trzeciego depozytu w minimalnej wysokości 25 PLN.

Jeśli nasz pierwszy zakład po aktywacji promocji okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot stawki maksymalnie do kwoty 333 PLN. Stanie się tak jednak wtedy, gdy nasz kupon będzie miał kurs całkowity równy lub wyższy niż 1.75. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy jednokrotnie obrócić, też po minimalnym kursie 1.75.

Cashback Superbet do kwoty 1300 PLN

Cashback oferowany przez Superbet znacząco różni się od np. dostępnego w eWinner bezpiecznego zakładu bez ryzyka. Po dokonaniu rejestracji (niezbędny jest do tego kod promocyjny Superbet o treści: MECZYKI) oraz dokonaniu depozytu na minimum 20 PLN, zostaje aktywowany tzw. “Tydzień bez ryzyka”. Od tego czasu przez siedem kolejnych dni trwa okres rozliczeniowy, w czasie którego Superbet wylicza nasz ewentualny bonus.

Pod uwagę bierze się sumę stawek, od której odejmowana jest suma wszystkich wygranych, suma należnych podatków oraz suma wszystkich przyznanych i wykorzystanych bonusów. W tej promocji maksymalny zwrot może wynieść 1300 PLN. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić dwa razy po minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 1.80.

eWinner rejestracja konta

Dostępny w eWinner cashback mogą otrzymać wszyscy gracze, którzy prawidłowo przejdą przez proces rejestracji. Nie jest on skomplikowany i nie powinien zająć więcej niż 3-4 minuty. Podczas zakładania konta niezbędne będzie podanie następujących danych:

 • adres mailowy
 • numer telefonu komórkowego
 • imię i nazwisko
 • adres zamieszkania
 • PESEL
 • obywatelstwo
 • państwo zamieszkania

Konieczne jest też ustanowienie hasła bezpieczeństwa oraz zaakceptowanie treści kilku oświadczeń oraz regulaminów. Po spełnieniu wszystkich tych wymogów będziemy mogli przystąpić do pierwszego logowania, po którym zostaniemy poproszeni o ustalenie swoich indywidualnych limitów czasu gry oraz stawek.

Sprawdź kody promocyjne:

eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner jest legalnym polskim bukmacherem. Stosowną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie otrzymał w 2018 roku i od tego czasu aktywnie działa na rynku. Jego siedziba mieści się Gdyni przy ul. Legionów 126-128.

Ambasadorem eWinner od samego początku jest znany z występów w NBA Marcin Gortat. Dodatkowo firma buduje swoją markę poprzez działalność sponsoringową. Został sponsorem tytularnym piłkarskiej 2 ligi i drużyny Apator Toruń, oficjalnym sponsorem rozgrywek żużlowych, sponsorem strategicznym Polskiej Ligi E-sportowej oraz oficjalnym bukmacherem Knockout Boxing Night.

eWinner kod promocyjny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj