PZBuk Freebet 20 PLN od depozytu | darmowy zakład

PZBuk Freebet 20 PLN od depozytu | darmowy zakład
pzbuk.pl freebet darmowy zakład / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota27 kwi 2021 | 13:03
0
Głosów: 0
Zagłosuj

PZBuk w swojej ofercie powitalnej oferuje nowym graczom freebet w wysokości 20 zł. Ale to nie wszystko. Druga część promocji związanej z rejestracją konta to bowiem cashback, który może wynieść nawet 500 zł. Jak łatwo policzyć - całość warta jest aż 520 zł. W tekście szczegółowo opisujemy zasady obu bonusów. Przedstawiamy też pozostałe promocje oraz tłumaczymy proces rejestracji i porównujemy ofertę PZBuka z inni bukmacherami działający na polskim rynku.

PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Darmowy zakład od PZBuk Freebet 20 PLN
 2. Pozostałe bonusy i promocje od PZBuk
 3. Freebety u innych bukmacherów
 4. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
 5. Rejestracja konta na stronie PZBuk
 6. Wpłaty i wypłaty na PZBuk
 7. PZBuk informacje o bukmacherze

PZBuk Freebet - darmowy zakład - czym jest?

PZBuk - Freebet bonus

Przez jakiś czas Freebet nie figurował w ofercie powitalnej PZBuk, ale ponownie do niej zawitał. Dziś nowy gracz, który podczas rejestracji wpisze odpowiedni kod promocyjny: MEGABONUSPZB - może otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 zł.

Wcześniej jednak należy dokonać pierwszego depozytu, który wyniesie właśnie minimum 20 zł. Gdy faktycznie zasilimy konto taką kwotą, po kilku minutach bukmacher doda freebet do naszego konta gracza. Należy wykorzystać go na zakład wielokrotny, a więc zawierający minimum dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40.

Jeśli otrzymaliśmy już darmowy zakład i spełniliśmy warunki takiego kuponu, musimy tylko trzymać kciuki o jego powodzenie. Jeśli bowiem okaże się wygrany, pieniądze możemy od razu wypłacić. PZBuk nie oczekuje dokonania żadnego obrotu.

Pozostałe bonusy i promocje od PZBuk

PZBuk - pozostałe bonusy i promocje

Oprócz freebetu PZBuk ma w swojej ofercie powitalnej także zakład bez ryzyka, znany jako cashback. Można zyskać dzięki niemu 500 zł na grę, co łącznie z darmowym zakładem daje na start 520 zł. Należy jednak pamiętać, by podczas rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny: MEGABONUSPZB.

Bonus na start - Zakład bez ryzyka 500 zł

Zakład bez ryzyka to nic innego jak cashback, czyli zwrot stawki za przegrany kupon. W PZBuku obowiązuje on przy pierwszym przegranym zakładzie spełniającym następujące warunki: maksymalna stawka 500 zł, minimum dwa zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.40. Po uzyskaniu bonusu trzeba dokonać jednokrotnego obrotu jego całością w ciągu 30 dni. Wytyczne dot. zdarzeń i kursów nie zmieniają się. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Komborakieta

Produkt Komborakieta pozwala graczom na uzyskanie większej wygranej dzięki trafionym zakładom na tenis ziemny. Wysokość bonusu zależy od tego, jak wiele zdarzeń zostało zawartych na kuponie. 

 • 2 zdarzenia - + 2% do wygranej z zakładu 
 • 3 zdarzenia - + 5% do wygranej z zakładu 
 • 4 zdarzenia - + 7%  do wygranej z zakładu
 • 5 zdarzeń - + 10% do wygranej z zakładu 
 • 6 zdarzeń - + 15% do wygranej z zakładu 
 • 7-10 zdarzeń - + 25% do wygranej z zakładu 
 • 11 i więcej zdarzeń - + 30% do wygranej z zakładu

Podkreślamy, że minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.50. Środki z ewentualnej wygranej nie podlegają żadnym warunkom obrotu i zostaną od razu przesłane na konto depozytowe. Tylko od gracza zależy, czy zdecyduje się je wypłacić, czy zainwestować w dalszą grę. 

Maksymalna wygrana w Komborakiecie może wynosić 5000zł. W promocji nie uwzględnia się zakładów systemowych, pojedynczych, darmowych oraz zakończonych przedwcześnie za pomocą cash-outu

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie to promocja działająca na zasadach podobnych, jak Komborakieta. Podwyższa ona potencjalną wygraną z zakładów na mecze piłki nożnej i e-sportu. Wysokość bonusu również jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń znajdujących się na kuponie. 

 • 3 zdarzenia - + 2% do wygranej z zakładu 
 • 4 zdarzenia - + 3%  do wygranej z zakładu
 • 5 zdarzeń - + 4% do wygranej z zakładu 
 • 6 zdarzeń - + 5% do wygranej z zakładu 
 • 7-10 zdarzeń - + 10% do wygranej z zakładu 
 • 11 i więcej zdarzeń - + 15% do wygranej z zakładu

Minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia na kuponie w przypadku Kombodoładowania wynosi 1.20. Gracz może zawierać zakłady na: PKO Ekstraklasę, Premier League, Primera Division, Bundesligę, Serie A, Ligue 1, Ligę Mistrzów i Ligę Europy. 

Środki wygrane w Kombodoładowaniu wpływają na konto depozytowe gracza bez konieczności obrotu. Wówczas mogą zostać wypłacone na konto bankowe lub poświęcone na dalszą grę. Maksymalna kwota możliwa do wygrania dzięki tej promocji to równowartość 10 000 GBP

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Sklep gracza PZBuk

Gracze na stronie PZBuk poprzez swoją aktywność mogą zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego i wymienić je na konkretne bonusy w wirtualnym sklepie. 

Punkty można zbierać poprzez: 

 • Założenie konta - 600 pkt
 • Codzienne logowanie - 25 pkt za pierwsze logowanie w ciągu dnia 
 • Każdy zatwierdzony dokument - 500 pkt od dokumentu
 • Wpłata depozytu min. 50zł - 50 pkt 
 • Pierwsza wpłata  - 100 pkt

PZBuk nagradza punktami każde 5zł obstawione na zakład. Liczba przyznanych punktów to dziesięciokrotność zdarzeń zawartych na kuponie. W przypadku zakładu pojedynczego o stawce 5zł gracz otrzyma 10 punktów, jeśli natomiast wytypuje 5 meczów, otrzyma 50 punktów itd. 

Najtańszym produktem dostępnym w Sklepie Gracza jest darmowy zakład o wartości 5zł, który możemy “kupić” za 10 000 punktów. Najdroższy to zakład o wartości 500 zł i on kosztuje 400 000 punktów

Cyberponiedziałki

Bonus ten, jak sama nazwa wskazuje, jest do wykorzystania w każdy poniedziałek i wyłącznie poprzez ściągnięcie aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk. Aby wziąć udział w promocji, trzeba posiadać zweryfikowany numer telefonu, pobrać wspomnianą aplikację i zapisać się do promocji poprzez formularz. 

Ostatnim warunkiem jest zawarcie kuponu o stawce minimalnej 25 złotych i minimalnym kursie całkowitym 2.00. Po dokonaniu tych formalności przez gracza, na jego koncie pojawi się darmowy zakład o wartości 10zł na kupon wielokrotny o minimalnym kursie całkowitym 2.00. Podkreślamy, że zakłady w ramach promocji trzeba zawrzeć poprzez aplikację mobilną. 

Na wykorzystanie darmowego zakładu gracz ma 24 godziny od chwili jego przyznania. Przed wypłaceniem wygranej z freebetu na konto depozytowe, gracz musi nią jednokrotnie obrócić. 

Cash-out na PZBuk

Produkt o nazwie cash-out to nic innego jak możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia wygranej, która jest ustalona przez bukmachera i nie równa się tej ustalonej w momencie zawierania zakładu. Ta opcja widnieje także w ofercie PZBuk

Usługa cash-out musi zostać najpierw zaproponowana, a później zatwierdzona przez bukmachera. Dostępna jest tylko wtedy, gdy kwota możliwa do wypłacenia przedwcześnie jest niższa od pierwotnej wygranej. Cash-out jest do wykorzystania tylko w przypadku zakładów pojedynczych i wielokrotnych, z wyłączeniem pozostałych rodzajów. 

Zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować, że możliwość przedwczesnego zamknięcia zakładu będzie zawieszona lub wycofana. Dostępna jest ona zazwyczaj wtedy, gdy owe zmiany działają na niekorzyść gracza. 

Informujemy, że na wszystkie wygrane powyżej 2280zł, oprócz podstawowego podatku 12% od gier, nałożony jest dodatkowy podatek w wysokości 10%

PZBuk - bonusy i promocje

Freebety u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest bonusem oferowanym nowym graczom przez wielu bukmacherów działających w Polsce. Poniżej opiszemy to, jak promocja działa u konkurencyjnych operatorów.

Freebet Fortuna 20 PLN

Każdy nowy gracz na stronie Fortuna otrzyma 2800 punktów FKB w ramach programu lojalnościowego. Jest to równowartość 20 zł, które gracz może wykorzystać na jeden darmowy zakład. W odróżnieniu od freebeta na LVBet, tutaj mamy do czynienia z bonusem bez depozytu, czyli nie wymagającym od gracza żadnej wpłaty, ani zawarcia pierwszego zakładu. 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Oprócz freebeta, w ofercie powitalnej dla nowych graczy na Fortuna znajdują się jeszcze: bezpieczny pierwszy zakład do 210 zł (w razie porażki środki zostaną zwrócone) oraz bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł (po spełnieniu określonych przez bukmachera warunków obrotu pierwszym depozytem, zostanie on podwojony). Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć w poniższy baner i założyć nowe konto na stronie operatora. 

Darmowy zakład od STS 29 PLN

Skorzystać z darmowego zakładu bez depozytu mogą także gracze, którzy założą konto u bukmachera STS. W tym przypadku jego wartość to 29zł. Aby skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy kliknąć w baner na tej stronie i założyć nowe konto z kodem promocyjnym. Pozostałe bonusy od STS dla nowych graczy wymienimy poniżej. 

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Poza darmowym zakładem o wartości 29zł, STS oferuje także cashback (pierwszy zakład bez ryzyka) do 231 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200zł

Darmowy zakład od Totolotek 25 PLN

Do bukmacherów, którzy przygotowali dla swoich nowych graczy darmowy zakład należy również Totolotek. Jego wartość wynosi 25zł i mogą z niego skorzystać wszyscy, którzy założyli konto po 14.02.2020, klikając w dostępny tutaj baner i wpisując kod promocyjny o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji. Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi z kursami minimalnymi 2.00.

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

W ofercie powitalnej Totolotek znalazł się również bonus od depozytu 549zł. Pierwsze 500 zł można otrzymać po założeniu konta na stronie i spełnieniu warunków obrotu. Kolejne 49zł to bonus za zainstalowanie aplikacji mobilnej. 

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja konta na stronie PZBuk

PZBuk - rejestracja konta

Teraz opiszemy, jak wygląda proces rejestracji na stronie bukmachera PZBuk. Składa się on z trzech etapów, które trzeba ukończyć przed wypłaceniem pierwszych środków z depozytu na konto bankowe. 

Etap pierwszy

Na samym początku każdy nowy gracz na PZBuk musi podać wybraną nazwę użytkownika, hasło do konta oraz adres e-mail, który przyda się w dalszych etapach rejestracji w celu zweryfikowania konta. 

Etap drugi

Następnie musimy podać podstawowe dane personalne, takie jak imię, nazwisko oraz obywatelstwo, a także przepisać numer i serię naszego podstawowego dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty albo paszport. Na tym etapie możemy także wpisać kod promocyjny, który pozwoli nam na skorzystanie z freebeta 50zł

Etap trzeci

Trzeci i ostatni etap jest niezbędny do ukończenia w celu wypłacania środków z depozytu na konto bankowe. Aby to zrobić, musimy przesłać wyraźną fotografię dwóch stron dokumentu tożsamości oraz aktywny numer rachunku bankowego. Jeśli to zrobimy, nasze konto przeistoczy się z tymczasowego w stałe, co pozwoli nam na korzystanie z pełnej oferty bukmachera. Przedtem dostępne było jedynie skorzystanie z bonusów i zawieranie zakładów. 

Wpłaty i wypłaty na PZBuk

Firma PZBuk oferuje szereg opcji wpłat i wypłat środków dokonywanych przez graczy. Poniżej opiszemy wszystkie możliwości i towarzyszące im minimalne oraz maksymalne sumy.

Wpłaty na PZBuk

PZBuk - wpłaty - metody płatności

Środki PZBuk można wpłacać za pomocą sześciu metod. Na żadną z nich nie jest nałożona dodatkowa prowizja, a czas realizacji operacji jest krótszy niż 60 sekund. Wszystkie sposoby wymienione są poniżej: 

 • Przelewy24
 • Dotpay
 • MasterCard (przez Dotpay)
 • VISA (przez Dotpay)
 • BLIK
 • Tpay

Minimalna kwota każdej wpłaty na PZBuk wynosi 22zł.

Wypłaty na PZBuk

PZBuk - wypłaty - metody płatności

Jeśli chodzi o wypłaty środków na konto bankowe z depozytu, tutaj mamy do czynienia z dwiema możliwościami. W tym przypadku operacja również nie jest obciążona żadną prowizją, a czas jej realizacji wynosi od 10 minut, w skrajnych przypadkach do 7 dni. Środki z PZBuk można wypłacać poprzez: 

 • Przelewy24
 • Dotpay

Minimalna kwota wypłaty z depozytu na konto bankowe u bukmachera PZBuk to 5zł

Sprawdź kody promocyjne:

PZBuk informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - PZBuk

PZBuk to firma należąca do Cherry Online Polska sp. z o.o., a jej siedziba mieści się przy ulicy Giedymina 30 w Warszawie.

Licencję na zawieranie zakładów wzajemnych Ministerstwa Finansów bukmacher otrzymał poprzez decyzję z dnia 28 czerwca 2018 r. na okres 6 lat. 

Kapitał zakładowy firmy PZBuk wynosi 2 000 000 zł. 

PZBuk - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Rejestrując się w PZBUK z linka z Meczyki.pl gracze otrzymują zakład bez ryzyka 500 PLN oraz freebet 20 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN