Totalbet Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Aleksander Nowomiejski,19 Wrz 2022 | 14:05

Bonus 5239 PLN

 • 39 PLN darmowe zakłady bez depozytu!

 • 200 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI

Totalbet dla graczy przygotował ofertę powitalną. Cashback Totalbet jest jednym z bonusów dostępnych na start. W sumie powitalne bonusy mają wartości 5239 zł. Skorzystać z pakietu bonusów na start mogą osoby, które wprowadzą specjalny kod bonusowy. Jak brzmi kod bonusowy Totalbet? Cashback - czym jest i jak można z niego skorzystać w Totalbet? O tym, a także o pozostałych bonusach bukmachera, piszemy w tym tekście.

Na skróty:

 1. Totalbet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?
 2. Pozostałe bonusy powitalne Totalbet
 3. Totalbet bonusy dla wszystkich graczy
 4. Bonus cashback u innych bukmacherów
 5. Totalbet cashback - informacje o bukmacherze

Totalbet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Dostępny obecnie w Totalbet cashback, zwany również zakładem bez ryzyka, to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich. Oznacza on, że gracz może otrzymać zwrot postawionej przez siebie stawki, nawet w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany. To, na jakie zakłady można wykorzystać zakład bez ryzyka, zależne jest od bukmachera. U niektórych z nich zwrotem z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. O tym jak wygląda w Totalbet cashback piszemy szczegółowo poniżej. Na start dostępne są także inne bonusy powitalne.

Totalbet Cashback - bonus na zakład bez ryzyka 200 PLN

Elementem bonusu powitalnego jest w Totalbet cashback. Obowiązuje on na pierwszy kupon w historii konta gracza. Ten może składać się maksymalnie z trzech zdarzeń, a maksymalny zwrot to 200 zł. Nie ma żadnych wymogów co do kursów zakładów znajdujących się na kuponie. Cashback Totalbet można zatem skonstruować ze zdarzeń przedmeczowych lub na żywo o dowolnej wartości kursu. 

Totalbet kod promocyjny

Jeśli typowanie okaże się skuteczne, wówczas gracz wygrywa pełną pulę, ale w razie pomyłki następuje zwrot stawki, do wspomnianych już 200 zł. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że środki można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony. 

Totalbet cashback Wartość
Wartość bonusu 200 PLN
Min. kurs kuponu Brak (maksymalnie trzy zdarzenia)
Obrót bonusem Brak obrotu bonusem
Czas aktywności bonusu 48h od momentu rejestracji konta

Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza. Istotne jest to, że stawka kuponu z cashbackiem Totalbet powinna pochodzić ze środków własnych, zatem należy najpierw dokonać wpłaty na konto depozytowe. Na kuponie objętym cashbackiem mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia, a bukmacher nie określna jaki mają mieć kurs minimalny lub maksymalny. Ważne jest to, że cashback Totalbet wyniesie nie więcej niż 200 zł.

Bonus nie wymaga obrotu. Jeśli pierwszy kupon wytypowany przez gracza okaże się przegrany, wówczas środki wrócą od razu na konto depozytowe i będzie można je wypłacić. Dostępny w Totalbet cashback aktywny będzie przez 48 godzin po założeniu konta w serwisie. 

Pozostałe bonusy powitalne Totalbet

Jak wspomnieliśmy już wyżej, cashback Totalbet nie jest jedynym bonusem bukmacherskim dla nowych graczy. Dostępne są także inne promocje na start. Wartość całego pakietu powitalnego wynosi 5239 zł, z kodem bonusowym o treści MECZYKI. W przypadku Totalbet cashback dopełniają takie promocje jak darmowe zakłady (freebet) o wartości 39 zł oraz bonus od depozytu do 5000 zł. Poniżej opisujemy te bonusy. 

Darmowy zakłady (freebety) 39 PLN 

Nowi gracze w Totalbet mogą zyskać freebety w kwocie 39 zł bez depozytu. Bonus ten składa się w sumie z kilku darmowych zakładów, które można otrzymać po rejestracji z kodem promocyjnym. 

Pierwsze dwa freebety, o wartości 20 zł oraz 9 zł, gracz otrzyma już za samą rejestrację z poprawnie dodanym kodem MECZYKI. Należy również zweryfikować konto. Wówczas bukmacher przyzna bonusy. Kolejny darmowy zakład można uzyskać także w trakcie zakładania konta na stronie bukmachera. Totalbet przyzna 10 zł za udzielenie zgód marketingowych, które można aktywować zaznaczają stosowny checkbox w formularzu. Należy również zaakceptować przyjęcie bonusu w postaci darmowego zakładu. 

Minimalny kurs kuponu, dla każdego z freebetów, wynosi 2.00. Bonusów nie można dzielić, a więc każdy z przyznanych darmowych zakładów (1x 20zł, 1x 9 zł, 1x 10zł) należy wykorzystać jednorazowo. Bonusem nie trzeba obracać. Ważność każdego z darmowych zakładów, to 7 dni od momentu jego przyznania. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatni bonus na start, to 100% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnie 5000 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając pierwszy własne środki, podwoi ich sumę na grę. Minimalna wartość wpłaty wynosi 10 zł. 

Bonus dostępny jest dla osób, które zarejestrują się z kodem promocyjnym. Przyznanym bonusem należy obrócić. Totalbet określił klarownie warunki obrotu. Choć na pierwszy rzut oka mogą one wydać się skomplikowane, tym bardziej, że np. cashback Totalbet w ogóle nie wymaga obrotu, ale w ogólnym rozrachunku sprawa jest dość prosta.

Bukmacher proponuje formę obrotu, którą możemy zapisać jako 4x4. Jest to czterokrotny obrót, na kuponach z czterema zdarzeniami. Minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie, powinien wynieść 1.30. Do obrotu zaliczają się zakłady live i przedmeczowe z oferty sportowej. Po każdym pełnym obrocie bonusem, uwalnia się 25% jego wartości. 

Środki przyznawane na konto depozytowe gracza po każdy obrocie można wypłacić od razu. Na wykonanie czterokrotnego obrotu jest w sumie 90 dni od momentu przyznania bonusu. 

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet cashback - bonusy dla wszystkich graczy

Poza wspomnianymi wyżej bonusami z kodem promocyjnym, Totalbet proponuje również bonusy dla wszystkich. Są one niezależne od rejestracji konta. 

Freebet urodzinowy

Raz do roku bukmacher przyzna urodzinowy freebet, dla graczy mających w pełni zweryfikowane konto. Bonus zostanie aktywowany w dniu urodzin, a jego wartość wynosi 10 zł. Kupon z użyciem freebetu powinien mieć kurs minimalny 2.00. Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo. Bonus dostępny będzie przez 7 dni, od momentu jego aktywowania na koncie gracza. Ewentualna wygrana nie podlega obrotowi. 

Gra bez podatku

Bukmacher oferuje grę bez podatku. Jest to bonus dostępny dla wszystkich graczy, z którego można skorzystać wielokrotnie, bez limitu. Bonus obowiązuje dla zakładów zawierających minimum 3 zdarzenia, z oferty zakładów przedmeczowych lub live. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.30. Bonus łączy się z TOTALbonusem, nie dotyczy zakładów zagranych w ramach bonusów z oferty powitalnej.

TOTALbonus

Wszyscy gracze mogą skorzystać także z TOTALbonusu, który łączy się z grą bez podatku. Na czym polega ten bonus? Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy procent do wygranej dołoży bukmacher.

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej

Kurs minimalny jednego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30. Oferta nie łączy się z bonusem powitalnym.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonus cashback u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka Totalbet obecnie nie jest dostępny, ale ta promocja znalazła się u wielu innych bukmacherów. Poniżej prezentujemy podobne bonusy, dostępne u innych, legalnych bukmacherów. 

Cashback STS

U bukmachera STS można zyskać cashback w wysokości 100 zł. Aby aktywować bonus, można założyć konto TUTAJ z kodem MECZYKI. Bonus obowiązuje na pierwszy zakład, który gracz zagra po dokonaniu wpłaty na konto depozytowe. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas kwota do 100 zł wróci do gracza. Należy jednak pamiętać o podatku, zatem aby zdobyć pełny bonus, trzeba zagrać za dokładnie 113.64 zł.

Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego dla zakładu bez ryzyka, ale określa warunki obrotu. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony. 

Cashback Fortuna

Bonus cashback proponuje także Fortuna. Rejestracja konta możliwa jest pod TYM LINKIEM, a pakiet bonusów powitalny aktywuje użycie kodu bonusowego, o treści MECZYKI. Wartość zakładu bez ryzyka w Fortunie to 600 zł. 

Zakład bez ryzyka należy zaakceptować w polu “Moje bonusy”. Gracz ma na to 3 dni od rejestracji, a w ciągu 5 musi zawrzeć pierwszy kupon. I to właśnie na pierwszy kupon obowiązuje zakład bez ryzyka, którego zwrot maksymalnie wynosi 600 zł. Bonusem należy obrócić jeden raz. Zarówno w przypadku zakładu bez ryzyka, jak i obrotu, bukmacher nie określa kursu minimalnego.

Cashback Superbet

W przypadku tego bukmachera także dostępny jest bonus cashback, który działa jednak inaczej, niż zakład bez ryzyka Totalbet. Superbet proponuje tydzień bez ryzyka. O ewentualnym zwrocie można zatem mówić dopiero, po całym pierwszym tygodniu gry. Maksymalny zwrot z tytułu przegranych zakładów wynosi 3500 zł. Aby bonus był aktywny, należy zarejestrować się TUTAJ z kodem MECZYKI, oraz dokonać wpłaty co najmniej 20 zł na konto.

Bukmacher rozliczy pierwszy tydzień według schematu: suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu. Bonus zostanie rozliczony w ciągu 3 dni od zakończenia tygodnia promocyjnego. Następnie w ciągu 10 dni gracz musi dwukrotnie nim obrócić, po kursie 1.80 lub wyższym.

Cashback Betclic

Flagowym bonusem na start w Betclic, jest cashback o wartości 200 zł z kodem MECZYKI. Można go wpisać podczas rejestracji pod TYM LINKIEM. Bonus przysługuje na pierwszy zakład. Jeśli ten okaże się nietrafiony, wówczas stawka do 200 zł może wrócić na konto gracza. Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy zagrać dokładnie za 227.30 zł, trzeba bowiem pamiętać o potrąceniu 12% podatku.

Bonus przyznawany jest w formie darmowych środków na grę (freebetu). Minimalny kurs kuponu wynosi 2.14. Bonus można podzielić na wiele kuponów. Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrana pomniejszona o stawkę i podatek trafią na konto gracza. Wygraną nie trzeba obracać. Bonus nie ma ograniczeń czasowych. 

Cashback Fuksiarz

Dla nowych graczy cashback powitalny ma również Fuksiarz. Konto założyć można TUTAJ, a wpisanie kodu MECZYKI pozwoli aktywować bonus. Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon i pozwala zyskać 50% stawki, do maksymalnie 500 zł. Najpierw trzeba jednak dokonać wpłaty na konto o wartości min. 50 zł. Taka jest też minimalna stawka kuponu.

Bukmacher określa, jak powinien wyglądać kupon zagrany z bonusem cashback. Musi zawierać minimum dwa zdarzenia, których kurs wyniesie 1.60 lub więcej w każdym przypadku. Nie ma obowiązku obrotu bonusem. Przy ewentualnej porażce, środki trafią na konto gracza.

Totalbet cashback - informacje o bukmacherze

Bukmacher Totalbet od 2018 działa legalnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich, na mocy zezwolenia od Ministra Finansów. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport, jest sponsorem piłkarskiego klubu Warta Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, federacji sportów walki FEN czy siatkarskiej drużyny Warty Zawiercie.

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne o wartości 5239 zł. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod promocyjny: MECZYKI.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

5239 zł w bonusach na start! 39 zł w freebetach bez depozytu, zakład bez ryzyka o wartości 200 zł i podwojenie pierwszej wpłaty, do 5000 zł.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020