Bukmacher bez depozytu 2022 | Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Przedwczoraj | 15:19

Bukmacherzy bonus bez depozytu oferują w pakietach powitalnych. Oznacza to, że gracze mogą wytypować pierwsze zakłady, jeszcze przed dokonaniem wpłaty własnych środków na konto bukmacherskie. Jak dokładnie wyglądają bonusy bukmacherskie bez depozytu? Które firmy proponują ten typ promocji? O tym, a także o pozostałych bonusach dostępny na start u bukmacherów, piszemy w tym artykule. Prezentujemy także kody promocyjne na darmowy bonus bez depozytu.

Na skróty:

  1. Bonus bez depozytu - bukmacher dla nowych graczy
  2. Bonusy bukmacherskie bez depozytu - czym są?
  3. Freebet bez depozytu czy z depozytem?
  4. Bukmacher - bonus bez depozytu
  5. Bukmacher bez depozytu - pozostałe bonusy powitalne
  6. Bonus bez depozytu - bukmacher z inną ofertą na start

Bonus bez depozytu - bukmacher dla nowych graczy

Bukmacher bez depozytu może przyznać bonus dla graczy, którzy nie mieli wcześniej konta w serwisie bukmachera. Gdzie można znaleźć taką formę promocji na start? Listę dostępnych bonusów bez depozytu u bukmachera prezentujemy w tabeli poniżej.

Bukmacher Bonus bez depozytu SPRAWDŹ
Fortuna 20 PLN Sprawdź
Totalbet 39 PLN Sprawdź
Totolotek 25 PLN Sprawdź
LVBet 20 PLN Sprawdź

Bonusy są częścią pakietu powitalnego, dostępnego u bukmacherów, po rejestracji za pomocą linków umieszczonych w tabeli.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu - czym są?

Czym jest bonus bez depozytu? Bukmacher może przyznać graczom bonus, który nie wymaga inwestowania własnych środków. Taki bonus najczęściej obowiązuje przy rejestracji konta, a więc jest częścią pakietu powitalnego. Bukmacher bez depozytu przyznaje środki w określonej kwocie, które gracz może przeznaczyć na obstawianie. Dzięki temu zanim zainwestuje własne pieniądze, ma okazję “przetestować” bukmachera. 

Bonusy bukmacherskie bez depozytu, to zatem nic innego, jak darmowe zakłady. Popularnie nazywane z j. angielskiego “freebetami”. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie wszystkie freebety są bonusem bez depozytu. Te różnice wytłumaczymy jednak za moment. Póki co skupmy się jeszcze na tym, jak bukmacher bonus bez depozytu może przyznać graczom. 

W tym przypadku wspomniany bonus możemy otrzymać w dwojaki sposób:

  • Bonus bez depozytu za rejestrację
  • Bonus bez depozytu za akcje specjalne

Tak naprawdę, bukmacher bonus bez depozytu, w pełnym tego słowa znaczeniu, przyzna wyłącznie podczas rejestracji. W końcu w późniejszym czasie gracz raczej zdecyduje się na zasilenie konta własnymi środkami, a więc w pewnym sensie, każdy kolejny bonus będzie już poprzedzony depozytem.

Dlatego też darmowy bonus bez depozytu podczas rejestracji w 100% spełnia definicję opisywanej promocji. Oferuje go kilku bukmacherów działających na polskim rynku, a uzyskanie freebetu bez depozytu wiąże się z użyciem podczas zakładania konta kodu promocyjnego. Jak brzmi treść takiego kodu? Prezentujemy to w opisie bonusu bez depozytu dla każdego bukmachera, które znajdziecie w dalszej części. Bonus bez depozytu przy rejestracji, ma zazwyczaj wartość kilkudziesięciu złotych, najczęściej 20 zł lub nieco więcej.

Każdy bukmacher bez depozytu bonus można przyznać również w ramach akcji specjalnej. To choćby typowanie określonego meczu czy zdarzenia, przyznanie bonusu urodzinowego, bonus za aktywność czy po prostu zaproszenie do gry po dłuższej przerwie. Powody przyznania freebetu bez depozytu mogą być różne i bezpośrednio nie muszą one wymagać zasilania konta, co oznacza bonus bez depozytu, który nie jest połączony z rejestracją. 

W obu przypadkach bonusy bukmacherskie bez depozytu wiążą się z obrotem bonusem. Jak on wygląda? Każdy bukmacher ma swoje zasady w tym zakresie. Część z nich po prostu oczekuje zagrania za wartość bonusu, inni mają bardziej złożone warunki obrotu.

Freebet bez depozytu czy z depozytem?

Czym różni się, przyznawany przez bukmachera, bonus bez depozytu od tego z depozytem? Najprostsza odpowiedź brzmi: depozytem, czyli koniecznością wpłaty własnych środków na konto. 

Przy bonusie bez depozytu, freebet otrzymujemy kompletnie za darmo, bez jakiejkolwiek inwestycji. W przypadku bonusu z depozytem możemy otrzymać darmowe środki, ale poza nimi będzie trzeba zainwestować środki własne. Poza samą wpłatą na konto depozytowe, bukmacher może określić dodatkowe warunki, które będą wymagane aby freebet odblokować. Najczęściej to wymóg zagrania konkretnego kuponu. Dopiero to jego wytypowaniu przyznawany zostaje freebet o umówionej wcześniej wartości.

Bukmacher - bonus bez depozytu

Poniżej prezentujemy, który bukmacher bez depozytu oferuje bonus powitalny, a także jakie są kwoty wspomnianych bonusów i warunki ich obrotu. Należy pamiętać, że w każdym przypadku aby otrzymać bonus, należy zarejestrować się poprzez nasz link i wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Bonus bez depozytu bukmacher Fortuna

Bonus bez depozytu Fortuna Wartość
Wartość bonusu bez depozytu 20 PLN
Min. kurs kuponu  Brak
Obrót bonusem Brak obrotu, trzeba zagrać za wartość freebetu

Bukmacher bez depozytu to również Fortuna, który przyznaje darmowy zakład na start po rejestracji TUTAJ. Wymagany będzie kod bonusowy o treści MECZYKI. Wartość bonusu to 20 zł, przyznawane w punktach FKP. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

W przypadku tego bonusu, także można otrzymaną stawkę podzielić na kilka kuponów. Zatem darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje w kwocie 20 zł, ale można zagrać np. 4 kupony po 5 zł, 2 kupony po 10 zł itp. Fortuna przy okazji nie wymaga minimalnego kursu kuponu. Można zatem zagrać kupon o dowolnej konstrukcji, a jedynym wymogiem jest zagranie za wartość bonusu, aby ewentualna wygrana była dostępna do wypłaty. Dodatkowy obrót nie jest konieczny.

Należy pamiętać jeszcze o tym, że freebet bez depozytu bukmacher pozwala wytypować zakłady z oferty sportowej. W celu odbioru bonusu potrzebna będzie również pełna weryfikacja konta po rejestracji.

Bonus bez depozytu bukmacher Totalbet

Bonus bez depozytu Totalbet Wartość
Wartość bonusu bez depozytu 1x 20 PLN, 1x 9 PLN,1x 10 PLN (razem 39 PLN)
Min. kurs kuponu  Kurs min. 2.00
Obrót bonusem Brak obrotu, trzeba zagrać za wartość freebetu

Totalbet przyznaje kilka freebetów na start. Bukmacher bonus bez depozytu oferuje po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI, a w sumie można uzyskać do 39 zł bez konieczności wpłaty własnej. W sumie dostępne są trzy darmowe zakłady bez depozytu w pakiecie powitalnym. W tej części opisujemy wyłącznie bonusy bukmacherskie bez depozytu, ale Totalbet proponuje także inne promocje na start, które opiszemy później. 

 

Bonusy bukmacherskie bez depozytu dotyczą działań związanych z rejestracją konta. Rejestrując się poprzez nasz link z kodem promocyjnym, gracz może uzyskać freebety o wartości 20 zł oraz 9 zł. Dodatkowy bonus w kwocie 10 zł zostanie przyznany, jeśli podczas rejestracji gracz zaakceptuje zgody marketingowe. W sumie można uzyskać trzy freebety, które łącznie mają wartość 39 zł. Bonusów nie można dzielić, co oznacza, że każdy z nich należy wykorzystać w całości na jeden kupon.

Jak wykorzystać freebet? Należy zagrać kupon z oferty sportowej o dowolnej konstrukcji, którego kurs minimalny wynosi 2.00. Wystarczy tylko wytypowanie zakładu za wartość bonusu, a ewentualna wygrana trafi od razu na konto gracza. Każdorazowo bonus bez depozytu bukmacher przyznaje na 7 dni. W tym czasie należy go wykorzystać.

Bonus bez depozytu bukmacher Totolotek

Bonus bez depozytu Totolotek Wartość 
Wartość bonusu bez depozytu 25 PLN
Min. kurs kuponu  Kurs min. 2.00
Obrót bonusem Obrót 2x

Rejestrując się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, bukmacher bez depozytu przyzna bonus o wartości 25 zł. Nowi gracze mogą liczyć także na inne powitalne bonusy, które podobnie jak przy okazji pozostałych bukmacherów, opiszemy później. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Sam freebet dostępny będzie po prawidłowej rejestracji z kodem, co jest wymogiem koniecznym, aby bukmacher bez depozyt przyznał wspomniany bonus. Jak można go wykorzystać? Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu środkami bonusowi, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Jeśli obrót zostanie prawidłowo wykonany, wówczas środki trafią na konto depozytowe gracze.

Bonus bez depozytu bukmacher LVBet

Bonus bez depozytu LVBet Wartość 
Wartość bonusu bez depozytu 20 PLN
Min. kurs kuponu  Min. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.25
Obrót bonusem 2x, kurs min. 2.00

LVBet, kolejny bukmacher bez depozytu w tym zestawieniu, przyznaje freebet o wartości 20 zł na start. Aby aktywować ten, a także pozostałe bonusy bukmacherskie, można zarejestrować się poprzez TEN LINK. W przypadku LVBet nie jest obecnie wymagany kod promocyjny. Jak zatem aktywować bonus? Przede wszystkich chęć jego uwolnienia należy zaznaczyć stosownym checkboxem, podczas rejestracji. Wymagana będzie także pełna weryfikacja konta.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bonus bez depozytu zostanie przyznany w kwocie 1 zł z mnożnikiem x20. Można będzie go uruchomić, jeśli kupon spełni wymagania: co najmniej 3 zdarzenia, kurs kuponu 2.50 lub więcej, kurs zdarzenia 1.25 lub więcej. 

Bukmacher wymaga także obrotu bonusem, dwukrotnego po kursie 2.00 lub wyższym. W przypadku obrotu należy wybrać zdarzenia z trzydrogowym rozstrzygnięciem (np. 1-X-2). Bonus aktywny jest przez 30 dni od jego aktywacji na koncie gracza. Do obrotu bonusem freebet nie jest zaliczany kupon z wykorzystaną opcją cashout, zakłady anulowane, sporty wirtualne czy kupony systemowe.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bukmacher bez depozytu - pozostałe bonusy powitalne

Opisani wyżej bukmacherzy bez depozytu oferują tzw. freebet. Nie jest to jednak jedyny bonus w ich ofercie powitalnej. Poniżej prezentujemy pozostałe promocje, dostępne dla nowych graczy.

Fortuna bukmacher [bonus bez depozytu] bonusy powitalne

Oferujący bonus bez depozytu bukmacher Fortuna, proponuje także dwie inne promocje dostępne dla nowych graczy, którzy założą konto. W sumie pakiet powitalny ma wartość 2720 zł. Poza freebetem, można uzyskać cashback oraz bonus od drugiego depozytu.

Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Promocja obowiązuje przy pierwszym zakładzie w historii konta gracza. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma zwrot stawki do maksymalnie 600 zł. Co ciekawe, bukmacher nie określa żadnych wymogów co do liczby zdarzeń i kursu minimalnego. Zarówno dla zakładu bez ryzyka, jak i późniejszego obrotu. Sam obrót należy wykonać jeden raz, czyli zagrać po dowolnym kursie za wartość cashbacku. 

Bonus od drugiego depozytu 2100 PLN

Bonus powitalny Fortuny to także podwojenie drugiej wpłaty na konto. Gracz musi zaakceptować bonus w ciągu 3 dni od założenia konta, a w ciągu kolejnych 5 dni trzeba wpłacić drugi depozyt. Bonus można wypłacić po prawidłowym wykonaniu obrotu. Najpierw kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 20% bonusu. Następnie kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 80% bonusu. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.80. Na obrót gracz ma 14 dni.

Totalbet bukmacher [bonus bez depozytu] bonus powitalny

W Totalbet dostępne są bonusy powitalne o łącznej wartości 5239 zł. Opisany wyżej bonus bez depozytu o wartości 39 zł, to część dostępnych bonusów. Ponadto w pakiecie powitalnym znalazł się zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł oraz bonus od depozytu do 5000 zł.

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Bonus na zakład bez ryzyka dostępny jest na pierwszy kupon wytypowany przez gracza, za który można otrzymać zwrot w razie porażki, do maksymalnie 200 zł. Bonus musi być zagrany ze środków własnych, zatem przed typowaniem należy dokonać wpłaty na konto depozytowe. Cashback aktywny będzie na kuponie, który spełni określone zasady. W tym przypadku kluczową jest liczba zdarzeń na kuponie. Maksymalnie mogą być to trzy zakłady. Bukmacher nie wymaga natomiast kursu minimalnego. Ewentualnym zwrotem z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

W Totalbet można uzyskać również 100% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnie 5000 zł. Aby wypłacić bonus należy nim obrócić. W tym przypadku bukmacher wymaga aby obrócić bonus czterokrotnie, na kuponach z czterema zdarzeniami. Minimalny kurs zdarzenia w każdym przypadku wynosi 1.30. Na pełny obrót bonusem jest 90 dni. Każdy jednorazowy obrót uwalnia 25% wartości całego bonusu, który można od razu wypłacić. 

Totolotek bukmacher [bonus bez depozytu] bonus powitalny

Bukmacher bez depozytu, z freebetem o wartości 25 zł, posiada dla nowych graczy także inne bonusy. Jest to bonus od depozytu do 500 zł, a także bonus za wpłatę w aplikacji do 49 zł. W sumie pakiet powitalnych promocji ma wartość 574 zł. 

Bonus od depozytu 500 PLN

Totolotek podwaja pierwszą wpłatę, do kwoty maksymalnie 500 zł. Aby skorzystać z bonusu należy w pełni zweryfikować konto, a także wpłacić minimum 20 zł. Wpłata 500 zł, pozwoli uzyskać 1000 zł na grę. Wyższa wpłata nie zwiększa bonusu. Bonus należy obrócić trzykrotnie, na konkretnych zasadach. Obrotu trzeba dokonać 3x bonusem, a także 3x depozytem. Przy maksymalnym bonusie należy więc zagrać za 3000 zł (3x 500 zł wpłaty i 3x 500 zł bonusu). Na kuponie w ramach obrotu powinny znaleźć się trzy zdarzenia lub więcej, a minimalny kurs jednego zakładu na kuponie to 1.35. 

Bonus za wpłatę w aplikacji 49 PLN

Na start można otrzymać również bonus za wpłatę w aplikacji mobilnej. W tym celu, poza założeniem konta z kodem MEGABONUS, trzeba również pobrać wspomnianą aplikację i wpłacić min. 20 zł. Bukmacher przyzna za to 49 zł w bonusie, którym trzeba obrócić trzykrotnie. Kurs minimalny kuponu to 1.90.

LVBet bukmacher [bonus bez depozytu] pakiet powitalny

Całkowita wartość bonusów na start od LVBet wynosi 3353 zł, z czego bukmacher bez depozytu przyznaje, w opisanym wyżej freebecie, kwotę 20 zł. Dodatkowo uzyskać można cashback do 333 zł, a także bonus od dwóch pierwszych wpłat na konto o wartości 3000 zł. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN

Cashback, czyli zwrot w przypadku przegranego kuponu, można uzyskać przy okazji trzeciej wpłaty na konto gracza. Minimalnie jest to 25 zł. Stawka zakładu bez ryzyka może wynieść do 330 zł, a w razie przegranej bukmacher zwraca wartość stawki i dodaje 1% do niej. Maksymalna kwota zwrotu, to zatem dokładnie 333.30 zł. 

Zakład bez ryzyka może być kuponem pojedynczym lub podwójnym, którego minimalny kurs wyniesie 1.75. W przypadku przegranej należy jeden raz obrócić bonusem, dokładnie na takich samych zasadach jak w przypadku zakładu bez ryzyka. 

Bonus od dwóch pierwszych wpłat 3000 PLN

W LVBet można otrzymać także bonus od dwóch pierwszych wpłat na konto depozytowe. W każdym przypadku to maksymalnie 1500 zł. Przy okazji pierwszego depozytu bukmacher podwaja wpłatę, zatem wpłacając 1500 zł, na grę mamy 3000 zł. Bonusem należy obrócić czterokrotnie, za sumę wpłaty i bonusu. Minimalny kurs kuponu to 1.75. Zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej, a gracz ma 30 dni na wykonanie obrotu.

Druga wpłata na konto oznacza 50% bonusu od jej wartości. Aby aktywować pełny bonus, o wartości 1500 zł, trzeba zatem wpłacić 3000 zł. W tym przypadku wystarcza trzykrotny obrót bonusem po kursie nie mniejszym niż 1.75. Obrócić należy sumą wpłaty i bonusu, a jest na to 30 dni.

Sprawdź kody promocyjne:

Bonus bez depozytu - bukmacher z inną ofertą na start

Bonusy bukmacherskie bez depozytu występują na dwa sposoby, przy rejestracji oraz przy akcjach specjalnych. Wyżej opisaliśmy promocje, którą oferują bukmacherzy bez depozytu przy rejestracji. Poniżej prezentujemy listę pozostałych, czołowych polskich bukmacherów, którzy zdecydowali się na inne pakiety powitalne. Jednak nie jest wykluczone, że bonus bez depozytu bukmacherzy pozwolą uzyskać, przy okazji konkursów i promocji dla wszystkich graczy. 

STS pakiet bonusów powitalnych

W pakiecie powitalnym bukmacher bonus bez depozytu nie jest obecnie dostępny. STS postawił na inne promocje, a najwyższy pakiet na start dostępny jest z naszym kodem. Dostępne są zakład bez ryzyka (cashback) w kwocie 100 zł, bonus od depozytu 1500 zł (od trzech pierwszych wpłat), cashback na sporty wirtualne do 20 zł oraz cashback na BetGames do 20 zł. W sumie to 1640 zł. 

STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 100 PLN

Gracze rejestrując się z kodem MEGABONUS mogą otrzymać zwrot za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Maksymalny zwrot kuponu, dostępny jest przy stawce 113.64 zł. Należy bowiem pamiętać o 12% podatku. Bukmacher nie określa kursu minimalnego dla zakładu bez ryzyka, ale w razie porażki i uzyskania cashbacku należy nim obrócić trzykrotnie. Kurs minimalny kuponu w ramach obrotu to 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 

Bonus od depozytu 1500 PLN

W pakiecie na start od STS dostępny jest też bonus od trzech pierwszych wpłat o wartości 1500 zł. Bukmacher przyna 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie można uzyskać 50% do kwoty 500 zł, a przy trzecim 50% do 700 zł. Aby środki z konta bonusowego trafiły na depozytowe, czyli były dostępne do wypłaty, bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. Po raz kolejny do obrotu zaliczane są tylko kupony, które będą rozstrzygnięte jako wygrane. 

Cashback na sporty wirtualne 20 PLN

Nowi gracze mogą uzyskać również zwrot do 20 zł, za pierwszy kupony na sporty wirtualne. W promocji biorą udział kupony ze wspomnianej kategorii, które zostały zawarte w ciągu jednej doby, licząc od pierwszego kuponu na tzw. wirtualki. Maksymalny zwrot wynosi 20 zł. Kurs minimalny kuponu, za który można otrzymać zwrot, wynosi 1.90. Cashbackiem należy obrócić trzykrotnie, po kursie 1.91 lub więcej. Do obrotu zaliczane są wygrane kupony. 

Cashback na BetGames 20 PLN

Zwrot za pierwsze kupony, do maksymalnie 20 zł, można uzyskać również w przypadku zakładów z kategorii BetGames. Ponownie liczą się zakłady z danej zakładki, wytypowane w ciągu jednej doby. Minimalny kurs kuponu to 1.90. Uzyskać można do 20 zł zwrotu za kupony spełniające warunki promocji. Cashbackiem w tym przypadku nie trzeba obracać.

Superbet bonus na start

Pakiet powitalnych promocji w Superbet (konto można założyć TUTAJ z kodem MECZYKI) ma wartość 1555 zł. To najwyższy pakiet na start od Superbet. Choć nie jest bukmacher bez depozytu, bonus taki może pojawić się przy okazji akcji specjalnych. Poniżej prezentujemy bonusy dostępne na start, po rejestracji z naszym kodem promocyjnym. 

Superbet - bonusy i promocje

Darmowy zakład (freebet) 35 PLN

Wartość darmowego od Superbet wynosi 35 zł. Nie jest to bonus bez depozytu, bowiem najpierw trzeba dokonać wpłaty na konto min. 50 zł, aby aktywować freebet. Bonus zostanie dopisany do konta gracza, ale aby go wypłacić trzeba obrócić jeden raz, a więc po prostu zagrać za jego wartość, po kursie 1.60 lub wyższym. Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00.

Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 PLN 

Bonus znany jako zakład bez ryzyka, różni się od typowej promocji tego rodzaju u innych bukmacherów. W Superbet zwrot można otrzymać nie za jeden kupon, a za cały pierwszy tydzień gry. Cashback maksymalnie może wynieść 1300 zł. Aby aktywować bonus należy wpłacić minimum 20 zł na konto depozytowe gracza, w ciągu 14 dni od rejestracji konta. Obliczenie zwrotu wynika ze schematu: suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu. Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.80 lub wyższym. Na obrót gracz ma 10 dni.

Bonus od depozytu 200 PLN

Gracz może otrzymać do 200 zł bonusu, od pierwszej wpłaty na to konto depozytowe. Po uwolnieniu bonusu, następnie trzeba dokonać dwukrotnego obrotu po kursie 1.80 lub wyższym.Bonus można uzyskać przy minimalnej wpłacie w wysokości 20 zł. Na obrót gracz ma 14 dni. 

Bonus za aplikację 20 PLN 

Ostatnim elementem pakietu powitalnego jest bonus za pobranie aplikacji. Gracz ma na to 7 dni od założenia konta. Jeśli użytkownik pobierze aplikację i zaloguje się do niej w terminie, wówczas może otrzymać 20 zł. Bonusem wystarczy obrócić raz, po kursie 1.80 lub wyższym. W pewnym sensie jest to bonus bukmacherski bez depozytu, bowiem wymaga on jedynie zainstalowania aplikacji, jednak ten fakt sprawia, że nie dostajemy bonusu zupełnie za darmo.

Betclic bonus powitalny

W ofercie na start Betclic nie ma bonusu bez depozytu. Rejestracja TUTAJ z kodem promocyjnym MECZYKI, pozwala jednak aktywować inny bonus powitalny. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Bonus powitalny, w postaci zakładu bez ryzyka, obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta. Minimalny kurs kuponu to 1.14, a chcąc uzyskać pełny zwrot należy zagrać za 227.30 zł. Należy bowiem pamiętać o obowiązkowym podatku. Wcześniej trzeba jednak zasilić konto, nie jest to zatem bonus bez depozytu. Bukmacher, jeśli zakład okaże się przegrany, przyzna zwrot w formie freebetów. Można je wykorzystać na kilka darmowych zakładów, ale kurs kuponu powinien wynieść 2.14 lub więcej.

eWinner bonus powitalny

Promocje powitalne dla nowych graczy ma również eWinner. Rejestracja u bukmachera poprzez TEN LINK, z kodem bonusowym o treści MECZYKI, pozwala uzyskać do 610 zł. Bonusami na start są zakład bez ryzyka o wartości 110 zł, a także bonus od depozytu do 500 zł. 

eWinner kod promocyjny

Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN

Cashback można otrzymać za pierwszy zakład zawarty u bukmachera. Najpierw trzeba dokonać wpłaty, minimalnie to 20 zł. Taka jest też minimalna stawka zakładu bez ryzyka. Aby otrzymać pełny zwrot przy przegranym kuponie, należy zagrać za dokładnie 125 zł. Należy bowiem pamiętać o 12% podatku. Bukmacher nie określa minimalnego kursu kuponu, nie ma także obowiązku obrotu. Jeśli zakład będzie nietrafiony, wówczas środki wrócą na konto depozytowe. 

Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN

Drugim bonusem na start, jest bonus przy okazji drugiej wpłaty. Bukmacher przyzna bonus, będący 50% depozytu do maksymalnie 500 zł. Aby uzyskać prawo do odbioru bonusu należy wpłacić minimum 20 zł (wówczas bonus to 10 zł), następnie należy zagrać kupony o kursie min. 1.50 mające wartość stawki, odpowiadającą kwocie bonusu. Dopiero wówczas środki zostaną przyznane na konto bonusowe. Samym bonusem należy obrócić sześć razy, po kursie 2.50 lub wyższym.

Fuksiarz bonus na start

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz dostępna jest poprzez TEN LINK. Bukmacher oferuje bonus powitalny, po wpisaniu kodu o treści MECZYKI. Na start otrzymać można zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. 

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka (cashback) 500 PLN 

Powitalny bonus obowiązuje na pierwszy kupon zagrany w Fuksiarzu, a odzyskać można 50% stawki do 500 zł. Pamiętać trzeba o 12% podatku, zatem stawka uprawniająca do maksymalnego zwrotu z tytułu przegranego zakładu, to 1137 zł. Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest dokonanie depozytu na minimum 50 zł. Kupon z cashbackiem powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.60. Bonusem nie trzeba obracać. Ewentualny zwrot trafia od razu na konto gracza.

PZBuk bonusy na start

Pakiet powitalny o wartości 1050 zł, można uzyskać rejestrując się TUTAJ z kodem o treści MECZYKI. Na start bukmacher przyzna wówczas darmowy zakład w kwocie 50 zł, a także zakład bez ryzyka do 1000 zł.

Bukmacher PZBuk

Darmowy zakład (freebet) 50 PLN

Freebet w PZBuk, to kolejny bonus bukmacherski tego rodzaju, który wymaga uprzedniej wpłaty na konto. Nie jest to bonus bez depozytu, a minimalna wartość wpłaty wynosi 50 zł. Tyle samo można otrzymać w formie darmowego zakładu. Najpierw należy jednak zagrać kupon składający się z minimum dwóch zdarzeń, o kursie co najmniej 2.00. Jego stawka to dokładnie 50 zł. Po wytypowaniu kuponu bukmacher przyzna freebet. Należy go zagrać na kuponie składającym się z dwóch lub więcej zakładów. Kurs minimalny każdego z nich to 1.40. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN

Drugim bonusem na start jest zakład bez ryzyka. Co ważne, obowiązuje on na pierwszy przegrany kupon. Może to być zarówno pierwszy, drugi, trzeci, jak i każdy kolejny zakład w historii konta. Warunkiem jest to, że musi zostać rozstrzygnięty jako przegrany. Kupon biorący udział w promocji powinien spełnić także określone wymagania. Jego stawka to od 100 zł do 1000 zł. Kupon powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń, których kurs wynosi nie mniej niż 1.40 w każdym przypadku. Bonusem należy obrócić jeden raz, na kuponie wielokrotnym o kursie zdarzenia 1.40 lub wyższym.

Betfan pakiet na start

Nowi graczy, którzy zarejestrują się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, mogą uzyskać bonusy o wartości 1600 zł. Bukmacher bonus bez ryzyka nie uwzględnił w ofercie powitalnej, ale proponuje zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. 

Betfan - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Bukmacher zwróci stawkę pierwszego postawionego zakładu, do maksymalnie 600 zł, jeśli ten okaże się przegrany. Sam zakład bez ryzyka nie ma określonej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego. Należy jednak pamiętać o warunkach obrotu. Bonusem należy obrócić jeden raz, na kuponie z minimum trzema zdarzenia, a kurs łączny kuponu to co najmniej 3.80. 

Bonus od drugiego depozytu 1000 PLN

Kolejna promocja na start obowiązuje przy drugiej wpłacie na konto depozytowe. Jest to 100% od drugiego depozytu do 1000 zł. Minimalna wpłata wynosi 100 zł. Bonus uaktywni się, gdy gracz zagra za wpłaconą przez siebie stawkę na kuponie o kursie nie mniejszym niż 2.50. Aktywnym bonusem należy obrócić trzykrotnie, na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami. Kurs całkowity kuponu to minimum 2.50, a zdarzenia 1.30.

ETOTO pakiet powitalny 

Zakładając konto w ETOTO poprzez TEN LINK, można uzyskać bonus od depozytu. Jest to póki co flagowa promocja powitalna, ale bukmacher bonus bez depozytu pozwala czasem uzyskać, przy okazji promocji specjalnych. 

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Bonus od depozytu 200% do 200 PLN

Bonus ETOTO na start pozwala zyskać 200% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 100 zł (200% z tej kwoty to 200 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 300 zł na zakłady. Bonusem należy obrócić jeden raz, a więc zagrać za wartość przyznanego bonusu. Kupon zaliczony do obrotu powinien mieć kurs minimalny 2.20. Jeśli będzie to kupon wielokrotny, wówczas dodatkowo kurs każdego zdarzenia to nie mniej niż 1.30. Na obrót jest 30 dni. Zakłady biorące udział w promocji mogą pochodzić z oferty sportowej - przedmeczowej i na żywo.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020