LVBet Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Bonus 2020 PLN

 • 2000 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 33 dni gry bez podatku!

Dodał: Maciej Baranowski,17 Lut 2023 | 10:14
Cashback LVBet dostępny jest w stałej ofercie bukmachera. Przygotował on także dla nowych graczy ofertę powitalną o wartości 2020 zł. W jej skład wchodzą: freebet 20 zł oraz bonusy od trzech pierwszych wpłat, dzięki którym można zyskać kolejne 2000 zł na grę. W artykule opiszemy szczegóły promocji oferowanych przez LVBet. Sprawdzimy też, jacy bukmacherzy mają w ofercie zakład bez ryzyka. Zapraszamy do lektury.

LVBet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych oferowanych przez bukmacherów i oznacza zakład bez ryzyka - jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu o określonej przez bukmachera kwocie i warunkach obrotu. Najpopularniejsze zakłady bez ryzyka na polskim rynku zakładów wzajemnych wymienimy i opiszemy w dalszej części tekstu.

LVBet Cashback 

Obecnie cashback nie jest częścią oferty powitalnej bukmachera. Gracze mogą jednak znaleźć zakład bez ryzyka w stałej ofercie bonusowej. Dotyczy to kilku promocji ze stałej oferty LVBet, a także niektórych promocji czasowych.

Cashback LVBet - codzienny bonus 30 PLN

Codzienny cashback LVBet pozwala uzyskać zwrot do 30 zł. Do promocji można zapisywać się co tydzień, a jej warunki określone są w regulaminie. Jak skorzystać z tego bonusu LVBet? Na początek należy wyrazić chęć udziau w promocji klikamy przycisk “Biorę udział” w zakładce opisującej codzienny cashback LVBet. 
Żeby móc skorzystać z bonusu trzeba dokonać dokonać wpłaty na kwotę minimum 60 zł, a następnie wytypować kupon o takiej stawce. Jeśli pierwszy zakład po wpłącieokaże się przegrany to otrzymamy zwrot 30 zł. Cashback przyznawany jest w formie bonusu o wartości 1 zł z mnożnikiem kursu x30.
W promocji biorą udział zakłady z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Jeśli gracz zapisze się do promocji w poniedziałek, to pierwszy kupon może wytypować już w poniedziałek. Jeśli zapisze się we wtorek, to kupon objęty promocją można typować we wtorek. Ważne, aby wpłata i rozliczenie kuponu nastąpiły tego samego dnia.
LVBet kod promocyjny

Inne bonusy na stronie LVBet

Każdy nowy gracz LVBet otrzymuje na start również bonusy od pierwszego i drugiego depozytu. Łączna wartość promocji to w tym przypadku nawet 3000 zł, a licząc z opisanym wyżej cashbackiem - 3333 zł. Dodatkowo nowy gracz może otrzymać freebet w wysokości 20 zł (suma bonusu powitalnego to zatem 3353 zł). Aby w pełni skorzystać z powitalnej oferty, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner LVBet umieszczony na tej stronie i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

LVBet Freebet 20 PLN

Bonus freebet, czyli darmowy zakład na 20 zł, dostępny jest w pakiecie bonusów na start od LVBet. Darmowy zakład od bukmachera można otrzymać bez depozytu, zatem nie trzeba wpłacać na konto gracza żadnych środków. Trzeba jednak zaznaczyć chęć udziału w bonusie podczas rejestracji konta. 
Wykonanie pełnej rejestracji i aktywacja konta pozwoli na otrzymanie 1 zł bonusu z mnożnikiem x20. Gracz samodzielnie aktywuje bonus podczas stawiania kuponu, a na aktywację freebetu jest 30 dni od jego przyznania. Zakład, na którym użyty zostanie mnożnik x20, musi spełnić określone warunki. Kupon powinien zawierać przynajmniej trzy zdarzenia z oferty sportowej, o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.50. Minimalny kurs każdego z zakładów to 1.25. 
Bonus freebet podlega dwukrotnemu obrotowi, po kursie przynajmniej 2.00 na zdarzenia z minimum trzema sekcjami wyboru (1-X-2) z oferty sportowej LVBet. Po spełnieniu warunków bonus zostanie przetransferowany na konto depozytowe użytkownika.

Bonus od depozytu 2000 PLN od LVBet

LVBet nagradza pierwszy, drugi oraz trzeci depozyt bonusem od wpłaty. W pierwszym przypadku to maksymalnie 500 zł, przy drugiej wpłacie 600 zł a trzeciej nawet 900 zł. Bonusy różnią się między sobą regułami odbioru i obrotu bonusem.
Pierwszy bonus od depozytu przyznawany jest w klasyczny sposób. Użytkownik zyskuje podwojenie wpłaconej stawki, maksymalnie do kwoty 500 zł. Minimalna wpłata wynosi 10 zł. Początkowo bonus i wpłata znajdą się na saldzie bonusowym. Bukmacher online wymaga obrotu całą kwotą czterokrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.75. Zdarzenia na kuponach podlegających obrotowi powinny pochodzić z oferty sportowej. Obrotu bonusem należy dokonać w określonym czasie. Gracz ma na to 30 dni od momentu przyznania bonusu przez LVBet.
Bonus od drugiej wpłaty wynosi do 600 zł. Jednak tym razem jest to 50% wpłaconej kwoty. W tym przypadku ponownie na konto depozytowe należy wpłacić co najmniej 10 zł. Wartość depozytu i bonusu trafią na konto bonusowe. Na obrót środkami mamy ponownie 30 dni. Jak wygląda obrót drugim bonusem od depozytu? Należy obrócić sumą środków na koncie bonusowym trzykrotnie po kursie 1.75. Do obrotu wliczają się zakłady z oferty sportowej. Po wykonaniu obrotu bonusem środki przechodzą na konto depozytowe gracza i są do jego dyspozycji. 
Trzeci bonus od depozytu ma wartość 900 zł i przyznawany jest w formie mnożnika x25. Z promocji można skorzystać na jednym lub kilku kuponach, ale maksymalny bonus wyniesie łącznie 900 zł. Ta wartość zostanie przyznana przy minimalnej wpłacie 1800 zł. Wpłacić można wyższą kwotę, ale nie wpłynie to na zwiększenie bonusu. Kupon spełniający warunki gry z mnożnikiem x25 powinien zawierać trzy lub więcej zdarzeń. Wymagany kurs kuponu to 2.50, a pojedynczego zakładu 1.25. Aby uwolnić bonus od trzeciego depozytu, należy obrócić samym depozytem. Można to zrobić przed lub po skorzystaniu z mnożnika. Obrót należy wykonać trzy razy po kursie minimalnym 2.00 lub wyższym, a dla kuponów wielokrotnych kurs zdarzenia to nie mniej niż 1.50. 

LV Kombi Boost

LVBet pozwala na dodatkowe “doładowanie” swojego kuponu dzięki bonusowi Kombi Boost. W tym przypadku im więcej zdarzeń gracz obstawił na kuponie, tym większy do zyskania jest bonus od bukmachera. 
Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zakłady o minimalnym kursie 1.25. 
Warunki przydzielania bonusu prezentują się następująco:
 • 1.03 (boost kursu całkowitego 3%) przy trzech zdarzeniach;
 • 1.07 (boost kursu całkowitego 7%) przy czterech zdarzeniach;
 • 1.10 (boost kursu całkowitego 10%) przy pięciu zdarzeniach;
 • 1.15 (boost kursu całkowitego 15%) przy sześciu zdarzeniach;
 • 1.20 (boost kursu całkowitego 20%) przy siedmiu zdarzeniach;
 • 1.25 (boost kursu całkowitego 25%) przy ośmiu zdarzeniach;
 • 1.30 (boost kursu całkowitego 30%) przy dziewięciu zdarzeniach;
 • 1.40 (boost kursu całkowitego 40%) przy dziesięciu zdarzeniach;
 • 1.50 (boost kursu całkowitego 50%) przy jedenastu zdarzeniach;
 • 1.60 (boost kursu całkowitego 60%) przy dwunastu zdarzeniach.
 • 1.75 (boost kursu całkowitego 75%) przy trzynastu lub więcej zdarzeniach
W promocji biorą udział wszystkie sportowe, które ma w ofercie bukmacher LVBet.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Aby skorzystać z bezpiecznego zakładu cashback, można przejść na stronę jednego z poniżej wymienionych bukmacherów. Każdy z nich przygotował bonus dla nowych graczy i wprowadził go do swojej oferty powitalnej.

Cashback 600 PLN od Fortuna (3x cashback)

Cashback w Fortunie dotyczy trzech kuponów, a łączna wartość promocji to 600 zł. Na początek gracz może uzyskać do 100 zł za pierwszy kupon w historii konta, następnie po 72h uwolniony będzie drugi zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, a po kolejnych 72h trzeci cashback do 300 zł. Bonusy każdorazowo dotyczą pierwszego typowanego kuponu po przyznaniu bonusu. Ważne są przez trzy dni (rozliczenie kuponu max. w ciągu 7 dni). Bonusem nie trzeba obracać.
Oprócz tej promocji, oferta Fortuna zawiera także freebety o wartości 20 zł i 15 zł, w postaci punktów bonusowych. Aby założyć nowe konto na Fortuna i skorzystać z pakietu powitalnego, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner.
Fortuna kod promocyjny

Cashback 100 PLN od STS

Cashback w ofercie dla nowych graczy na STS wynosi 100 zł. Bonus jest dostępny w ramach powitalnej oferty, z której można skorzystać po założeniu konta z kodem promocyjnym MECZYKI. Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner STS dostępny na tej stronie. 
Oprócz zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu, nowi gracze na STS mogą skorzystać także z bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto depozytu do 1500 zł, a także bonusu za wykonanie zadań o wartości 60 zł.
STS kod promocyjny

Cashback 200 PLN od Betclic

Bonus, który jest flagowym bonusem w ofercie Betclic, pozwala uzyskać zwrot do 200 zł w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Bonus przyznawany jest w formie darmowych zakładów, które można przeznaczyć na wiele kuponów. Kurs minimalny zakładu bez ryzyka to 1.14, natomiast zakładu zagranego za środki bonusowe 2.14. W obu przypadkach należy też pamiętać o obowiązkowych 12% podatku. Aby aktywować maksymalny bonus, pierwszy kupon powinien mieć stawkę 227.30 zł. Z kolei w przypadku gry za freebet (czyli darmowy zakład) od wygranej zostanie potrącona stawka oraz podatek. 
Środkami wygranymi z freebetu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. 
Betclic kod promocyjny

Cashback 1000 PLN od PZBuk

Cashback widnieje też w pakiecie bonusów na start bukmachera PZBuk. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 1000 zł. Pod warunkiem, że skutecznie zweryfikują numer telefonu. Zakład musi zawierać dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.40 każde oraz maksymalną stawkę 1000 zł.
Po zwróceniu stawki trzeba raz obrócić uzyskanym bonusem po identycznych zasadach jak zawierało się zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.
PZBuk kod promocyjny

Cashback do 110 PLN od eWinner

Bonus Cashback od eWinner pozwala na zwrot stawki za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany, do kwoty 110 zł. Zakład bez ryzyka przewiduje zwrot postawionej stawki pomniejszonej o 12% podatku i maksymalnie może wynieść 110 zł. 
Kupon nie ma wymaganego minimalnego kursu. Stawka pierwszego zakładu musi wynosić przynajmniej 20 zł, by spełniać regulamin promocji cashback. 
Zwrot księgowany jest na koncie depozytowym gracza. Można go od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady w eWinner.
eWinner kod promocyjny

Cashback Fuksiarz

Powitalny cashback bukmachera Fuksiarz pozwala uzyskać zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł. Aby uzyskać maksymalną możliwą kwotę zwrotu, trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Pamiętać trzeba bowiem o 12% podatku. 
Kupon, by spełnić wymogi regulaminowe uprawniające do skorzystania z promocji, składać się powinien z minimum dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich to co najmniej 1.20, a stawka kuponu to nie mniej niż 50 zł. 
Zwrot z tytułu cashbacku powitalnego nie podlega obrotowi. Kwota 50% postawionego zakładu (do 500 zł, minus 12% podatku) wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji. 
Bukmacher oferuje także Cashback Bez Limitu, czyli bonus w którym gracz może uzyskać zwrot za zakłady, typowane z kategorii "Cashback". Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy potencjalny zwrot, maksymalnie do 200 zł za jeden kupon:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusem. Procent postawionej stawki wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji.
Fuksiarz kod promocyjny

LVBet rejestracja konta

Na stronie LVBet można założyć konto stałe oraz tymczasowe. Poniżej opiszemy, jak wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. 

Konto tymczasowe na LVBet

Konto tymczasowe na LVBet można założyć po przejściu dwóch etapów rejestracji. W pierwszy trzeba podać dane personalne: imię, nazwisko, numer PESEL i obywatelstwo. Później należy wybrać dane do logowania: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. Teraz można już skorzystać z powitalnych bonusów i zawierać zakłady z maksymalnym limitem wynoszącym 5200 zł. 

Konto stałe na LVBet

Zakończenie procesu pełnej rejestracji pozwala na wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aby było to możliwe, gracz musi podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne zdjęcia dwóch stron swojego dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują u każdego bukmachera działającego legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Sprawdź kody promocyjne:

LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet to bukmacher, który na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje od 13 maja 2016 roku. Jego siedziba ma miejsce przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 
Bukmacher jest sponsorem oficjalnym kilku klubów sportowych. Są to m.in. zespoły: Wisły Płock, Stali Mielec czy Śląska Wrocław.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020