Freebet - dowiedz się czym są freebety i sprawdź, który bukmacher oferuje darmowy freebet bez depozytu

Freebet - dowiedz się czym są freebety i sprawdź, który bukmacher oferuje darmowy freebet bez depozytu
Źródło zdjęcia: shutterstock.com
Sprawdź ranking bukmacherów

Każdy legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie różne promocje, które są skierowane zarówno do nowych użytkowników, jak i stałych graczy. Mogą być to m.in. bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka i okolicznościowe akcje promocyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się tzw. freebety, czyli darmowe zakłady. W tym tekście dowiesz się, czym jest freebet, jak działa i gdzie można go uzyskać.

Na skróty:

  1. Co to jest freebet?
  2. Jaki bukmacher oferuje freebet?

Co to jest freebet?

Freebet to słowo z języka angielskiego, oznaczające darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gramy za środki otrzymane w prezencie, bez inwestycji własnych pieniędzy. Freebet jest więc bonusem bez depozytu. Nie trzeba zasilać konta, aby go uzyskać

Większość bonusów proponowanych na polskim rynku ma obowiązkowe warunki obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. W przypadku freebetów, nie każdy bukmacher wymaga obrotu.

Freebet bez depozytu to popularna premia na start u kilku legalnych polskich bukmacherów. Spójrzmy, które firmy proponują nowym graczom taki bonus powitalny i gdzie można uzyskać freebet w trakcie gry.

Jaki bukmacher oferuje freebet?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, a firmy prześcigają się w różnych akcjach promocyjnych. Zobaczmy, jak wygląda sytuacja z darmowymi zakładami u polskich bukmacherów. 

Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet otrzymać możemy w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienimy na zakłady. Pod naszą lupę trafiły: STS, Fortuna, Betclic, PZBuk, Totolotek, LVBet, Etoto i Forbet. 

STS freebet bez depozytu

STS, największy polski bukmacher, proponuje freebet wszystkim nowym użytkownikom, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny MEGABONUS. Tacy gracze mogą liczyć na darmowy zakład o wartości 29 zł. Otrzymanym bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Łączna stawka wysłanych kuponów musi więc wynieść 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze automatycznie trafią na nasze konto depozytowe, gdzie możemy je wypłacić.

sts freebet bez depozytu

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna freebet bez depozytu

Fortuna to jeden z bukmacherów oferujących freebet w postaci wspomnianych wyżej punktów klubowych. Za zarejestrowanie konta możemy uzyskać 2800 pkt. Fortuna Klub Plus o wartości 20 zł, które następnie wymienimy na dowolne zakłady.

Freebet nie podlega żadnym warunkom obrotu. Mamy też pełną dowolność, jeśli chodzi o grę za bonusowe środki. Nie ma znaczena, czy wykorzystamy od razu całą pulę, wysyłając kupon za 20 zł, czy utworzymy ich kilka z różnymi stawkami. Wszystkie wygrane trafią bezpośrednio na nasze konto. 

fortuna freebet bez depozyut

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betclic freebet

Bukmacher powrócił na polski rynek, uzyskując we wrześniu zeszłego roku pozwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie. Serwis online wystartował 1 lipca br. Betclic nie ma w swojej ofercie żadnych darmowych zakładów. Biorąc jednak pod uwagę niedługi staż bukmachera, możemy założyć, że w najbliższym czasie freebet pojawi się wśród dostępnych promocji.

betclic freebet

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

PZBuk freebet bez depozytu

Polskie Zakłady Bukmacherskie proponują bonus bez depozytu - freebet w wysokości 10 zł. Podobnie jak Fortuna, PZBuk przekazuje nowym graczom wirtualne punkty. Można je wydać w e-sklepie na zakup dwóch darmowych zakładów po 5 zł

Wymagany minimalny kurs całkowity freebetów to 2.00. Nie są określone jakiekolwiek warunki obrotu. Oznacza to, że jeśli kupony zostaną rozliczone jako wygrane, pieniądze zostaną dodane do salda głównego.

PZBuk freebet bez depozytuKod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Totolotek freebet bez depozytu

Freebet w Totolotku ma wartość 20 zł. Przysługuje nowym użytkownikom, którzy podczas rejestracji konta użyją kodu promocyjnego MECZYKI. Bonus jest ważny przez 30 dni.

Otrzymanymi środkami musimy obrócić trzy razy, tak więc wymagana łączna suma stawek to 60 zł. Każdy zakład powinien zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00

Uzyskaną kwotą możemy dowolnie dysponować, o ile wyślemy kupony o łącznej wartości min. 60 zł.

PZBuk freebet bez depozytuKod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

LVBet freebet bez depozytu

Bukmacher LVBet również przygotował dla nowych graczy freebet w wysokości 20 zł, ważny przez 30 dni. Bonus zostanie przyznany użytkownikom, którzy po zakończeniu procesu rejestracji wyślą wiadomość e-mail do LVBet o tytule “Bonus bez Depozytu”. 

Otrzymamy darmowy zakład w wysokości 1 zł, co jednak absolutnie nie powinno nas zmylić albo niepokoić. Mnożnik tego zakładu to 20, przez co jego realna wartość wynosi właśnie 20 zł

Freebet jest jednorazowy i musimy go w pełni wykorzystać na jeden kupon. Obowiązują trzy zasady przy zawieraniu darmowego zakładu:

- musimy umieścić na nim przynajmniej trzy zdarzenia
- wymagany minimalny kurs całkowity to 2.50
- wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25

LVBet określił również warunki obrotu. Trzeba zagrać za dwukrotność freebeta, czyli 40 zł, po kursie minimalnym 2.00

Do obrotu bonusem bez depozytu nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą opcji cashout.

LVBet freebet bez depozytu

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Etoto freebet

Bukmacher, który zasłynął współpracą ze znanymi twarzami polskiego dziennikarstwa sportowego: Mateuszem Borkiem, Michałem Polem czy Tomaszem Smokowskim, nie ma już w swojej ofercie darmowego zakładu dla nowych graczy. Freebety możemy jednak uzyskać w trakcie gry.

Etoto ma kilka promocji, w ramach których rozdaje freebety. Mogą na nie liczyć gracze obstawiający piłkę nożną (w tym polską Ekstraklasę), rozgrywki sportowe za oceanem (NHL, NBA, NFL, MLS, MLB), tenisa, e-sport i najpopularniejsze zdarzenia ze wszystkich dyscyplin, wskazane przez bukmachera. 

Wygrane z kuponów postawionych za freebet nie podlegają obrotowi, ale są pomniejszone o kwotę zakładu. 

Spójrzmy na przykład: grając za otrzymane 50 zł (44 zł po uwzględnieniu obowiązkowego podatku 12%) kupon z kursem całkowitym 2.00, na nasze konto depozytowe nie trafi 88 zł, a 44 zł.

Niewykluczone, że w przyszłości bukmacher przywróci do swojej oferty freebet przy rejestracji.

etoto freebet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<< 

Forbet freebet

Forbet nie oferuje darmowego zakładu przy rejestracji. Freebet jest dostępny jako oddzielna promocja dla… graczy obchodzących urodziny. 

Solenizanci mogą liczyć na bonus w wysokości 20 zł, jeżeli wpłacili na konto i zagrali za minimum 100 zł do trzech miesięcy przed dniem urodzin. 

Oferta skierowana jest także do nowych użytkowników, którzy zarejestrowali się w ciągu 7 dni przed urodzinami lub po nich. O chęci skorzystania z promocji muszą poinformować bukmachera mailem.

Urodzinowy freebet musi być dwukrotnie obrócony po kursie minimalnym 2.00 w ciągu dwóch tygodni.

Forbet freebet
KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.