Voucher Betfan 2961 PLN - kody na bonusy | Styczeń 2021

Voucher Betfan 2961 PLN - kody na bonusy | Styczeń 2021
BETFAN / Meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota18 gru 2020 | 14:19
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna Betfan składa się z trzech bonusów o łącznej wartości 2961 zł. Każdy gracz, który założy nowe konto na stronie bukmachera wykorzystujc podany niżej Betfan voucher, będzie mógł skorzystać ze wszystkich promocji: freebeta 30 zł, cashbacku do 600 zł i bonusu od depozytu 2331 zł. Z treści poniższego artykułu można dowiedzieć się więcej na temat szczegółów oferty promocyjnej Betfan.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

Betfan voucher - trzy bonusy na start

Betfan jest jednym z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów, którzy nowym graczom oferują trzy powitalne bonusy, a ich łączna wartość to 2961 zł. W skład oferty wchodzą: 

 • Darmowe zakłady - freebety w wysokości 30 zł
 • Zakłady bez ryzyka - cashback w wysokości 600 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 2331 zł

Aby skorzystać z wyżej wymienionych bonusów, należy kliknąć w dostępny na tej stronie baner Betfan i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, który w trakcie rejestracji wygeneruje się automatycznie. Każdy gracz będzie miał dostęp do wszystkich trzech promocji - ich warunki opisujemy w dalszej części artykułu. Przedstawiamy również inne bonusy dostępne na stronie tego bukmachera.

Betfan voucher na darmowy zakład - freebet w wysokości 30 zł

Pierwszym bonusem w ofercie promocyjnej na stronie Betfan jest pakiet 15 darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Aby je otrzymać, trzeba dokonać trzech pierwszy wpłat o określonych minimalnych wartościach.

Każdy darmowy zakład od Betfan ma wartość 2 zł. Aby otrzymać 5 pierwszych freebetów, należy dokonać wpłaty o minimalnej wartości 20 zł. Nowy gracz będzie mógł przeznaczyć je na sporty wirtualne, a kurs każdego zakładu nie może być niższy niż 2.50

Aby otrzymać 5 kolejnych darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy, należy zawrzeć drugi depozyt od 40 zł. Te freebety można wykorzystać na e-sport, czyli gry takie jak: Counter-Strike, League of Legends, StarCraft, Dota, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz Valorant). Kurs każdego zakładu musi wynosić przynajmniej 3.50 i powinny znaleźć się na nim minimum 3 typy

Ostatnie 5 freebetów gracz otrzyma po trzeciej wpłacie - minimum 100 zł. Te darmowe zakłady można przeznaczyć na tradycyjne dyscypliny sportowe, kurs każdego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.35, a całego zakładu minimum 5.00. W tym przypadku również należy pamiętać, aby na każdym z zakładów zawrzeć trzy lub więcej typów

Freebety od Betfan (voucher) przysługuje wyłącznie zarejestrowanym graczom) nie podlegają żadnym warunkom obrotu. W przypadku przegranej darmowe środki na grę przepadają, zaś ewentualna wygrana od razu zasila konto główne gracza.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan voucher na zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 600 zł

Cashback, czyli zwrot stawki w przypadku przegranej również znajduje się w ofercie powitalnej Betfan i łączy się z opisanym powyżej freebetem, a jego łączna wartość to 600 zł. Bukmacher rozbił tę kwotę na trzy zwroty, każdy po jednym z trzech pierwszych depozytów, kolejno: 20 zł, 40 zł i 100 zł. W ramach tej promocji można liczyć na maksymalne zwroty: 100 zł, 200 zł i 300 zł, czyli łącznie 600 zł

Aby spełnić warunki obrotu w ramach tej promocji każdy gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę trzykrotnie większą od kwoty bonusu. Każdy z zakładów musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs całkowity zakładu musi wynosić minimum 2.00. Termin ważności każdego bonusu wynosi 14 dni od chwili wpłaty. 

Po spełnieniu warunków obrotu środki trafią na konto główne gracza, który teraz będzie mógł zdecydować, czy przeznaczyć je na dalszą grę, czy wypłacić na konto bankowe. Podkreślamy, że wypłat dokonywać mogą tylko gracze ze zweryfikowanym kontem. Aby dokończyć proces rejestracji na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce należy udowodnić swoją tożsamość oraz pełnoletniość poprzez przesłanie skanów dwóch stron dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego, na który gracz chce przelewać swój depozyt z konta typera.

Betfan voucher na bonus od depozytu w wysokości 2331 zł

Bonus od depozytu to nic innego, jak podwojenie wpłaty po spełnieniu warunków obrotu określonych przez bukmachera. Tę promocję również znajdziemy w ofercie powitalnej Betfan, z tym, że bukmacher nagradza nie tylko pierwszy depozyt, ale również dwa kolejne. Łączna wartość tego bonusu to 2331 zł

Każdy z trzech pierwszych depozytów, które mogą zostać podwojone to 777 zł. Wpłata może być oczywiście wyższa, ale wartość maksymalna bonusu nie ulegnie wówczas zmianie. Po zawarciu depozytu, pierwszym krokiem będzie obstawienie zakładu z kursem 2.00 lub wyższym. Następnie trzeba dokonać pięciokrotnego obrotu - na każdym kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia z kursami 1.35, a minimalny kurs całkowity to 3.00

Promocja od depozytu na stronie Betfan to bonus z mnożnikiem x10. Oznacza to, że początkowo bukmacher przyzna graczowi 77,7, zł, a po spełnieniu przez typera warunków obrotu pomnoży tę kwotę dziesięciokrotnie - wówczas powędruje ona na konto główne. 

Analogiczne zasady obowiązują w przypadku drugiego i trzeciego depozytu. W ramach tej promocji można więc zyskać trzykrotność kwoty 777 zł, czyli 2331 zł. Przypominamy, że z oferty powitalnej oraz wszystkich innych bonusów od Betfan mogą skorzystać wyłącznie ci gracze, którzy założyli konto na stronie bukmachera - można to zrobić po kliknięciu w baner dostępny na tej stronie. W trakcie rejestracji Betfan voucher wygeneruje się automatycznie.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan voucher na pozostałe promocje i bonusy

Betfan w swojej ofercie posiada również promocje i bonusy przeznaczone dla stałych graczy. Istnieją zarówno takie, które regularnie występują na stronie bukmachera, oraz organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych, mających krótką datę ważności. W dalszej części artykułu wymienimy stałe bonusy na stronie Betfan i wytłumaczymy, w jaki sposób one działają.

Betfan voucher gra bez podatku

Zwolnienie graczy z podatku od gier, który wynosi 12% jest flagową promocją funkcjonującą na stronie Betfan. Dzięki niej gracze mogą liczyć na potencjalną wygraną wyższą o 14%. Aby tak się stało, bukmacher wymaga spełnienia kilku warunków. 

Wygrane u bukmacherów działających legalnie na polskim rynku rządzą się następującym działaniem: 

 • Stawka zakładu x Iloczyn wszystkich kursów x 0.88 = Potencjalna wygrana 

Jeśli więc stawka zakładu wynosi 100 zł, a iloczyn wszystkich kursów 5.00, potencjalna wygrana to 440 zł. Dzięki grze bez podatku na Betfan, liczba ta nie jest mnożona przez wspomniane 0.88 - w tym przypadku potencjalna wygrana będzie wynosi 500 zł. 

Aby bukmacher zwolnił gracza z podatku, na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia o kursach 1.25 lub wyższych. Ponadto całkowity kurs zakładu nie może być niższy niż 2.00.

Skorzystanie z tej promocji nie wymaga wpisania vouchera Betfan - jest on dostępny dla wszystkich zarejestrowanych graczy.

Betfan voucher na “Simply the Bet”

“Simply the Bet” to cotygodniowy ranking, w którym gracze zbierają punkty za obstawiane zakłady i otrzymują nagrody, których okazałość jest zależna od miejsca w rankingu po upływie tygodnie (cykl od poniedziałku do niedzieli). Na liczbę punktów przyznaną graczowi wpływa liczba zakładów jakie zawarł oraz wysokość ich stawek. 

Nagrody w ramach “Simply the Bet” prezentują się następująco: 

 • Nagroda za miejsce 1. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 150 zł. 
 • Nagroda za miejsce 2. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 80 zł. 
 • Nagroda za miejsce 3. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 65 zł. 
 • Nagrody za miejsca 4-5 w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 35 zł. 
 • Nagrody za miejsca 6-10. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 30 zł. 
 • Nagrody za miejsca 11-19. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 20 zł. 
 • Nagrody za miejsca 20-29. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 15 zł. 
 • Nagrody za miejsca 30-39. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 10 zł. 
 • Nagrody za miejsca 40-50. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 5 zł.

Aby środki bonusowe powędrowały na konto główne, gracz musi obrócić nimi trzykrotnie, za każdym razem z 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2.50. Jeśli to się uda, bonus z mnożnikiem x10 znajdzie się w depozycie. Każdy gracz może otrzymać taki bonus trzy razy. Do obrotu nie są zaliczane zakłady z oferty TVBET.

Punkty przeliczane są wg następującego wzoru:

Wygrane kupony: 

 • Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 2 
 • Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 1 

Przegrane kupony:

 • Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 4
 • Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 2

Kupony zaliczane promocji muszą zawierać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem całkowitym 2.50 lub wyższym. Minimalna stawka każdego zakładu to 2 zł.

Betfan voucher na Bet Friends 100 zł

Betfan oferuje 100 zł w zamian za skuteczne polecenie usług bukmachera znajomemu. Aby promocja zadziałała, kumpel musi wpisać w trakcie rejestracji kod promocyjny i wpłaci minimum 100 zł w pierwszym depozycie. Jeśli obróci nim trzykrotnie z kursami 1.80, wówczas obaj gracze dostaną po 100 zł w bonusie. 

Każdy zarejestrowany gracz może wygenerować swój kod na stronie bukmachera Betfan, a następnie wysłać go znajomemu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan voucher na Cashout

Cashout to opcja umożliwiająca przedwczesne zamknięcie zakładu i wypłacenie pomniejszonej wygranej. Jest ona dostępna również na stronie Betfan i można z niej skorzystać zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. 

Cashout jest dostępny wówczas, gdy gracz ma duże szanse na wygraną, ale do sukcesu pozostało jeszcze kilka zdarzeń. Bukmacher musi najpierw sam zaproponować przedwczesną wypłatę, a następnie ją zaakceptować. 

Ta, jak i inne stałe promocje na stronie działa bez konieczności skorzystania z vouchera Betfan.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują trzy oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 777 PLN od trzech pierwszych wpłat oraz 15 darmowych zakładów na różne wydarzenia.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN