Voucher eWinner - kody na bonusy

Dodał: Jerzy Ochota,23 gru 2021 | 10:41

Bonus 610 PLN

  • 110 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu bonusem

  • 500 PLN bonus od drugiego depozytu

  • 50 PLN darmowy zakład na weekend z piłką nożną 

  • Zakłady na esport bez podatku

  • 100 PLN zakład bez ryzyka na NBA,NHL, MLB i NFL

MECZYKI

Bukmacher eWinner przygotował ofertę powitalną dla nowych użytkowników. Dostępny dla nowych graczy eWinner voucher pozwala zdobyć bonusy na start, które w sumie mają wartość 610 zł. Na tą sumę składają się cashback, czyli zakład bez ryzyka na kwotę 110 zł oraz bonus od drugiej wpłaty na konto depozytowe. Wartość drugiego bonusu to 500 zł. Szczegóły promocji powitalne a także opis innych bonusów znajdziesz w tym artykule.

Na skróty:

  1. eWinner voucher - bonusy powitalne
  2. eWinner voucher - inne bonusy u bukmachera
  3. eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner voucher w pigułce

Gracze rejestrujący się poprzez TEN LINK mogą aktywować w eWinner voucher powitalny. Poza samym założeniem konta konieczne będzie również wpisanie kodu bonusowego. Jego treść to MECZYKI. Suma bonusu na start od eWinner to 610 zł. Powitalna oferta składa się z dwóch elementów. Są to cashback 110 zł oraz bonus od depozytu 500 zł.

Bonus eWinner Zasady obrotu bonusu
Zakład bez ryzyka 110 PLN Brak obrotu
Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN Obrót 6x, kurs min. 2.50

W przypadku oferty powitalnej eWinner voucher uprawnia do odebrania obu bonusów, które wzajemnie się nie wykluczają.

eWinner voucher - bonusy powitalne

Jeśli podczas rejestracji w eWinner voucher zostanie przez nas użyty, to możemy liczyć na bonusy od bukmachera. Bonus aktywuje wpisanie kodu MECZYKI. Co dokładnie wchodzi w skład oferty powitalnej? Są to dwa bonusy od bukmachera:

  • Zakład bez ryzyka - cashback 110 zł
  • Bonus od drugiej wpłaty 500 zł

Zyskanie obu bonusów jest możliwe dla nowych graczy. Poza rejestracją i wpisaniem kodu bonusowego MECZYKI trzeba pamiętać o jeszcze jednej czynności. Podczas rejestracji musimy zaznaczyć okienko, w którym zaakceptujemy chęć otrzymania bonusa. Łączna suma bonusów z oferty powitalnej eWinner to 610 zł. Poniżej każdy z nich opisujemy szczegółowo

eWinner voucher - zakład bez ryzyka 110 PLN

Pierwszy z bonusów jakie zapewnia w przypadku eWinner voucher na start to cashback. Jest to nic innego jak zakład bez ryzyka, którego wartość wynosi 110 zł przy użyciu kodu bonusowego podczas rejestracji TUTAJ

Zakład bez ryzyka w eWinner oznacza, że jeśli pierwszy typowany przez gracza kupon będzie rozliczony jako przegrany, to na jego konto wróci stawka do kwoty maksymalnej 110 zł. Aby uzyskać taki zwrot należy postawić zakład za dokładnie 125 zł. Musimy bowiem pamiętać o podatku w wysokości 12%. Analogicznie działa to przy mniejszych stawkach. Jeśli postawimy kupon za 100 zł, to wysokość zwrotu wyniesie 88 zł (100 zł - 12% podatku = 88 zł). 

Cashback nie podlega żadnym wymogom obrotu bonusem. Zatem po przegranym pierwszym zakładzie jego stawka do kwoty 110 zł wraca bezpośrednio na konto bonusowe gracza. Pieniądze można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Voucher eWinner na ten zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego postawionego kuponu. Jeśli więc okaże się on wygrany, wówczas gracz po prostu wygrywa pełną wartość stawianego zakładu.

eWinner voucher - bonus od depozytu 500 PLN

W skład bonusu powitalnego wchodzi także bonus od drugiej wpłaty. Wartość tego bonusu to maksymalnie 500 zł przy drugiej wpłacie na konto depozytowe gracza. Dokładna kwota jaką otrzymamy zależy od wysokości depozytu. Sam bukmacher daje w ramach bonusu 50% wpłaconej kwoty. Aby uzyskać maksymalne 500 zł bonusu należy zatem dokonać wpłaty na kwotę 1000 zł.

Minimalna wartość bonusu z voucherem eWinner wynosi w tym przypadku 10 zł przy wpłacie 20 zł. Wpłaty wyższe niż 1000 zł nie spowodują zwiększenia stawki maksymalnej. 

Bonus będzie aktywny dla zakładów z kursem minimalnym 1.50. Cała kwota może zostać przeznaczona na jeden kupon, ale istnieje też opcja zawiera wielu zakładów o mniejszej stawce. Bonus podlega zasadom obrotu. Bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu wartością bonusu po kursie nie mniejszym niż 2.50. W tym przypadku również można dokonać obrotu na wielu kuponach o niższej stawce, ale z zachowaniem kursu minimalnego. Zakłady systemowe oraz na sporty wirtualne nie wliczają się do obrotu bonusem. Bukmacher wyklucza również typowanie zakładów przeciwstawnych. 

Podczas aktywności bonusu gracz nie może wypłacić wpłaconego wcześniej depozytu, bowiem spowoduje to anulowanie całego bonusu. Ponowna jego aktywacja nie będzie już możliwa. To jednak powszechna zasada u bukmacherów w przypadku bonusu od wpłaty i nie powinna ona nikogo dziwić. Czas na wykorzystanie promocji przez gracza wynosi 30 dni od przyznania bonusu na konto.

Sprawdź vouchery promocyjne:

eWinner voucher - inne bonusy u bukmachera

Poza bonusem powitalnym, który uruchamia po rejestracji w eWinner voucher z kodem bonusowym o treści MECZYKI, bukmacher przygotował także ofertę bonusów dla wszystkich graczy. Poniżej opisujemy jakie promocje można znaleźć w ofercie eWinner. 

Voucher eWinner - Freebet na Europejskie Puchary 

Wykorzystując podczas rejestracji voucher eWinner można skorzystać m.in. z freebetu na Europejskie Puchary w piłce nożnej. Maksymalnie w tygodniu do zdobycia jest 90 zł z tytułu tego bonusu. 

Aby zyskać 50% stawki do maksymalnie 30 zł należy wytypować kupon, na którym znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie dotyczące Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Kupon musi mieć minimalny kurs 2.50 a jego stawka to co najmniej 20 zł. Dopuszczalne są zarówno pojedyncze kupony, jak i kupony wielokrotne. Wymogiem jest jednak przynajmniej jedno zdarzenie na wspomniane wyżej mecze Europejskich Pucharów w piłce nożnej.

Gracz może łącznie zdobyć do 90 zł w ramach akcji, po wcześniejszym zapisaniu się do niej. Freebet można bowiem uzyskać we wtorek, środę i czwartek. Dokładnie w te dni odbywają się rozgrywki w ramach pucharów. Bonus można otrzymać raz dziennie za pierwszy kupon spełniający wymogi akcji. 

Freebet wykorzystać można na zakłady live w aplikacji mobilnej przez 24 h od przyznania bonusu. Później bonus przepada. Maksymalny kurs kuponu z darmowego zakładu to 10.00. Zasady wykorzystania każdego z trzech możliwych do zdobycia freebetów są takie same.

Voucher eWinner - Wirtualne Poniedziałki bez podatku

To promocja obowiązująca wyłącznie w poniedziałki dla graczy, którzy typują zakłady z kategorii sportów wirtualnych w eWinner. Voucher w tym przypadku nie jest potrzebny aby skorzystać z oferty bonusowej. 

Zasady promocji polegają na podwyższeniu współczynnika wygranej z 0.88 do 1.00. Jest to wyrównanie potrącanej zazwyczaj stawki podatku, która wynosi 12%. W tym przypadku Wirtualnych Poniedziałków tą opłatę niejako przejmuje na siebie bukmacher. 

Kupony biorące udział w promocji muszą składać się z minimum trzech zdarzeń, wyłącznie z oferty sportów wirtualnych bukmachera eWinner. Zakłady zawarte w ramach promocji Wirtualne Poniedziałki nie podlegają opcji cashout, muszą być zawierane z konta depozytowego gracza i nie wymagają żadnego obrotu bonusem z tytułu wygranej. 

Voucher eWinner - Esport bez podatku

Zasady promocji Esport bez podatku są bardzo podobne do opisanych wyżej Wirtualnych Poniedziałków. Współczynnik wygranej wzrasta z 0.88 do 1.00 a oznacza to zrekompensowanie obowiązującego podatku od gier w wysokości 12%. Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji, tak i tym razem nie jest wymagany voucher eWinner.

Bonus obowiązuje przez 7 dni w tygodniu, dotyczy wyłącznie oferty z kategorii esport. Kupon spełniający wymogi promocji powinien składać się z co najmniej trzech zdarzeń. Kurs pojedynczego zakładu na kuponie musi wynosić nie mniej niż 1.20.

Do udziału w promocji zaliczaną zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i zakłady live. Wykluczone są natomiast zakłady systemowe, niedostępna jest również opcja cashout. Środki bonusowe nie podlegają obrotowi i dopisane są do końca depozytowego gracza po rozliczeniu kuponu jako wygrany.

Voucher eWinner - Wielkie Kursy

Promocja Wielkie Kursy u bukmachera eWinner to nic innego jak codzienne kursy specjalne na najważniejsze wydarzenia sportowe. Są one wyższe niż kursy dostępne w ofercie standardowej. 

Udział w tej promocji nie wymaga od gracza dodatkowych kodów bonusowych czy zapisywania się do udziału w akcji. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę “Popularne” i następnie “Wielkie Kursy”. Następnie można wybrać zdarzenia bezpośrednio dodając je do kuponu.

Sprawdź kody promocyjne:

eWinner - informacje o bukmacherze

Bukmacher eWinner posiada zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową od 30 października 2018 roku. Oferta bukmachera dostępna jest dla użytkowników strony internetowej oraz mobilnej aplikacji dostępnej na iOS i Android. 

Bukmacher eWinner aktywnie działa na rynku polskiego sponsoringu. W marcu 2021 roku został sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek 2 ligi. Umowa będzie obowiązywała co najmniej do końca sezonu 2022/2023. Dzięki tej współpracy możliwe jest oglądanie wszystkich spotkań, które aktualnie nie są transmitowane w telewizji. Mecze dostępne są w aplikacji mobilnej oraz na płatnej platformie streamingowej. 

Dodatkowo eWinner jest oficjalnym sponsorem Speedway Ekstraligi, oficjalnym bukmacherem Knockout Boxing Night, sponsorem tytularnym Apatora Toruń oraz sponsorem strategicznym Polskiej Ligi E-sportowej.

Ambasadorem marki eWinner został były koszykarz NBA Marcin Gortat. Jego wizerunek pojawia się zarówno na stronie internetowej, jak i w telewizyjnych spotach reklamowych. Jest też twarzą przygotowanej przez tego bukmachera oferty powitalnej o łącznej wartości 610 zł, z której mogą skorzystać osoby posiadające eWinner voucher o treści: MECZYKI.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
Fuksiarz

Bonus powitalny 1400 PLN! 50% cashback na pierwszy zakład do 500 PLN, codzienny cashback bez końca do 900 PLN.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020