Voucher Fortuna 2230 PLN - kody na bonusy | Kwiecień 2021

Voucher Fortuna 2230 PLN - kody na bonusy | Kwiecień 2021
Fortuna / Meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota31 mar 2021 | 15:49
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech bonusów startowych, których łączna wartość wynosi 2230 zł. Nowi użytkownicy tego bukmachera zarejestrowani z Meczyki.pl mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 20 zł, zakład bez ryzyka o wartości 210 zł oraz bonus od depozytu wart 2000 zł. Lektura niniejszego artykułu pozwoli Ci dokładnie poznać szczegóły wszystkich promocji. Dowiesz się też, jak wygląda odpowiedni dla bukmachera Fortuna voucher bonusowy. Zapraszamy.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Fortuna voucher - trzy bonusy na start
 2. Fortuna voucher - pozostałe bonusy i promocje

Fortuna voucher - trzy bonusy na start

Fortuna należy do nielicznych bukmacherów, którzy nowym klientom proponują trzy bonusy powitalne. Promocyjny pakiet startowy o wartości 2230 zł zawiera:

 • Darmowy zakład - freebet w wysokości 20 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 210 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 2000 zł

W celu uzyskania wszystkich powyższych bonusów należy zarejestrować się na stronie internetowej bukmachera, na którą można się przenieść za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Przepustkę do wskazanych promocji stanowi kod bonusowy "MECZYKI", automatycznie uzupełniający się w trakcie procesu zakładania konta. W Fortunie voucher tego typu umożliwia skorzystanie z zarówno freebeta, jak i cashbacku oraz bonusu od depozytu. Promocje nie wykluczają się wzajemnie i przysługują wszystkim nowym graczom zarejestrowanym z Meczyki.pl. Sprawdźmy, jak dokładnie wygląda oferta powitalna Fortuny.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Fortuna voucher na darmowy zakład - freebet w wysokości 20 zł

Pierwszy bonus wchodzący w skład pakietu powitalnego to darmowy zakład w wysokości 20 zł. Ten freebet przekazywany jest w postaci darmowych środków na grę, które można wykorzystać wedle własnego uznania. Trafiają one na konto bonusowe gracza jako punkty Fortuna Klub Plus (to nazwa programu lojalnościowego bukmachera). Otrzymane 2800 punktów ma wartość dokładnie wspomnianych 20 zł. Aby je uzyskać, nie trzeba więc dokonywać wpłaty własnej. To bonus bez depozytu.

W Fortunie voucher promocyjny na darmowy zakład umożliwia dysponowanie bonusowymi punktami w dowolny sposób. Co istotne, regulamin oferty freebetowej nie przewiduje jakichkolwiek warunków dotyczących liczby wysyłanych kuponów czy zdarzeń na nich umieszczanych, ani też minimalnych kursów pojedynczych lub łącznych. 20 zł można zatem “rozbić” na kilka mniejszych kwot i zawrzeć np. pięć zakładów po 4 zł lub dziesięć po 2 zł etc. 

W jaki sposób zagrać za otrzymane środki bonusowe? Przed wybraniem opcji “zagraj” w okienku tworzenia kuponu, należy zaznaczyć odpowiednie pole znajdujące się poniżej miejsca, w którym wpisujemy wybraną stawkę zakładu. Mechanizm automatycznie przelicza stawkę na właściwą liczbę punktów FKP.

Freebet od Fortuny (voucher na darmowy zakład przysługuje tylko zarejestrowanym użytkownikom) nie podlega żadnym warunkom obrotu. Zasady są proste: w razie porażki środki bonusowe przepadają, zaś ewentualne wygrane trafiają bezpośrednio do salda głównego gracza.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fortuna voucher na zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 210 zł

Drugi bonus startowy od Fortuny to zakład bez ryzyka o wartości 210 zł. Uwaga: taka kwota bonusu obowiązuje wyłącznie po rejestracji z kodem promocyjnym "MECZYKI", której można dokonać klikając w jeden z banerów obecnych w niniejszym tekście. W trakcie zakładania konta w Fortunie voucher (kod) uzupełni się automatycznie. Następnie, już będąc zarejestrowanym, w ciągu 3 dni należy aktywować właściwe pole w panelu użytkownika w sekcji “Moje bonusy”. Wówczas bonus zostanie przypisany do konta gracza. Aby z niego skorzystać, najpierw trzeba zasilić depozyt dowolną sumą. To zatem odróżnia cashback od freebetu w Fortunie - w przypadku tej drugiej promocji wpłata własna nie jest konieczna.

Sama promocja, cashback, to oferta umożliwiająca odzyskanie postawionych pieniędzy na wypadek porażki. Jak to działa? Krótko mówiąc, bukmacher oddaje zainwestowane przez klienta środki, o ile zakład objęty promocją okaże się przegrany. Stąd właśnie tytułowy brak ryzyka. W Fortunie bonus dotyczy pierwszego kuponu wysłanego po ukończeniu rejestracji. Maksymalnie można uzyskać zwrot 210 zł. To kwota uwzględniająca podatek od gier hazardowych (obrotu) wynoszący 12%. Aby zatem w pełni zrealizować oferowany cashback, trzeba zawrzeć zakład bez ryzyka za dokładnie 238,64 zł. Różnica to właśnie wspomniany podatek. Gra za większą sumę nie zwiększa ewentualnego zwrotu. Czyli nawet przy obstawieniu kuponu za 1000 zł, na konto wróci nie więcej niż 210 zł.

U niektórych bukmacherów tego typu promocje wiążą się z dokonaniem obowiązkowego obrotu środkami, już po ich odzyskaniu. Przy voucherze Fortuny na zakład bez ryzyka takie zjawisko jednak nie występuje. Promocja cashback nie obejmuje konieczności obrotu bonusem. Pieniądze wracają bezpośrednio do depozytu. O ich dalszym losie decyduje sam gracz - może je wypłacić lub przeznaczyć na inne zakłady.

Fortuna voucher na bonus od depozytu w wysokości 2000 zł

Stawkę trzech bonusów startowych od Fortuny uzupełnia promocja, w ramach której można uzyskać dodatkowe 2000 zł. Bonus 100% od depozytu o tej wartości obowiązuje przy pierwszej dokonywanej wpłacie po założeniu konta. Innymi słowy, bukmacher podwaja wartość pierwszego depozytu, maksymalnie przyznając wspomniane 2000 zł bonusu. Ta oferta, podobnie jak cashback i freebet, również działa wyłącznie przy użyciu w trakcie rejestracji w Fortunie vouchera promocyjnego.

Co istotne, bukmacher nie określa wysokości wpłaty minimalnej. Bonus od depozytu można zatem otrzymać nawet zasilając konto kwotą 100 zł. Wówczas po prostu do dyspozycji gracza będzie 200 zł - 100 zł własne i 100 zł od Fortuny. Obowiązuje to także przy sumach przekraczających 2000 zł. Depozyt w wysokości 5000 zł nie sprawi nagle, że gracz dostanie drugie tyle “w prezencie”. Wysokość bonusu określa regulamin promocji, w którym jasno jest napisane, że maksymalnie bukmacher przyznaje 2000 zł.

Przejdźmy do samych warunków uzyskania bonusu od depozytu w Fortunie. Voucher promocyjny to jedno, postępowanie już po aktywacji konta to drugie. Oto, co należy wykonać w momencie posiadania zarejestrowanego profilu gracza. Ważne, by dotrzymywać podanych niżej terminów, bo inaczej bonus przepadnie.

 • 3 dni po ukończeniu rejestracji - to czas, w którym trzeba wyrazić chęć wzięcia udziału w tej promocji. Aby to zrobić, należy przenieść się do panelu użytkownika i wejść w sekcję “Moje bonusy”, a następnie zaakceptować bonus w odpowiednim polu
 • Kolejne 3 dni gracz ma na dokonanie pierwszej wpłaty środków własnych na konto (dowolna kwota)
 • Następne 4 dni bukmacher daje na zawarcie premierowego zakładu o wybranej stawce

Co dalej? Skuteczne wykonanie trzech powyższych kroków nie oznacza jeszcze uzyskania bonusu od depozytu. O ile np. oferowany przez bukmachera Fortuna voucher rejestracyjny uzupełnia się automatycznie, o tyle w przypadku opisywanej promocji powitalnej klient musi spełnić kolejne warunki.

Jakie? Przede wszystkim - czterokrotny obrót depozytem (nie bonusem!). Gracz ma maksimum 30 dni, by zawrzeć zakłady o łącznej sumie stawek wynoszącej czterokrotność wpłaconej kwoty. Zakładając, że obstawiający ma zamiar w pełni wykorzystać ten bonus startowy i wpłaci na konto 2000 zł, musi zagrać za 8000 zł (2000 zł x 4 = 8000 zł). Analogicznie, depozyt 100 zł oznacza konieczność gry za 400 zł itd. Uwaga: nie wszystkie zakłady zaliczają się do obrotu. Bukmacher uznaje tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie niższym od 1.60.

Bonus od depozytu trafia na konto gracza po skutecznym dokonaniu obrotu na opisanych wyżej warunkach. Samym bonusem w praktyce nie trzeba już w żaden sposób obracać. Otrzymane środki należy przed wypłatą wykorzystać na jeden, dowolny, minimalny zakład o kursie łącznym przynajmniej 1.14. Dlaczego? Otóż przy niższym kursie ewentualna wygrana byłaby niższa od stawki (z powodu wspomnianego już w tym tekście podatku), co jest niezgodne z regulaminem gry u bukmachera Fortuna. Vouchery, bonusy i inne promocje też zwykle uwzględniają zakaz typowania po niższym kursie całkowitym niż 1.14 - to zatem żadne zaskoczenie.

Spójrzmy na przykład skutecznego wykorzystania bonusu na zakład o najniższym możliwym dopuszczalnym kursie (1.14).

 • Bonus: 100 zł
 • Stawka: 100 zł
 • Podatek: 12%
 • Mnożnik: x0,88
 • Kurs: 1,14

Realna stawka w tym przykładzie wynosi więc 88 zł, co po pomnożeniu przez kurs 1.14 daje wygraną w postaci 100 zł i 32 gr. Gdyby np. klient chciał obstawić bonusowy zakład po kursie 1.10, ewentualna wygrana wynosiłaby… 96,80 zł, a zatem mniej niż postawił, co jest niemożliwe.

Przypominamy, że w celu uzyskania wszystkich opisanych promocji powitalnych należy zarejestrować się na stronie bukmachera poprzez widoczny poniżej baner. W trakcie rejestracji pojawi się dedykowany dla Fortuny voucher bonusowy - uzupełni się on automatycznie. Stanowi on przepustkę do kompletu bonusów startowych: darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka i premii od pierwszej wpłaty środków na konto.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna voucher na pozostałe bonusy i promocje

Bukmacher Fortuna oferuje także inne bonusy, które dotyczą wszystkich graczy, nie tylko tych nowo zarejestrowanych. Stałe promocje to tradycyjny składnik szerokiej oferty legalnych bukmacherów. Mogą one być zarówno krótko, jak i długoterminowe, w zależności od tego, czego dotyczą. Gdy konkretnych wydarzeń sportowych, wówczas mają krótką datę ważności. My w dalszym fragmencie tego tekstu skupimy się zaś na tych drugich, które od dawna stanowią element pakietu promocyjnego od Fortuny dla swoich klientów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Fortuna voucher na Bonusy AKO

Bonusy AKO zwiększają wygraną w zakładach wielokrotnych. Gracze, którzy wysyłają kupon z minimum pięcioma zdarzeniami, mogą dodać do niego odpowiedni bonus podwyższający jego kurs, a co za tym idzie - wysokość ewentualnej wygranej. Maksymalnie można uzyskać nawet 50% dodatkowego zysku. Im większy kupon, tym wyższa wygrana. Wartość bonusu rośnie wraz z liczbą zdarzeń wybranych przez typującego. Pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.15.

Tak wygląda tabela bonusów AKO:

 • 5 zdarzeń na kuponie - dodatkowe +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - +10%
 • 7 zdarzeń - +15%
 • 8 zdarzeń - +20%
 • 9 zdarzeń - +25%
 • 10 zdarzeń - +30%
 • 11 zdarzeń - +35%
 • 12 zdarzeń - +40%
 • 13 zdarzeń - +45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - +50%

Jak wygląda ten zysk w praktyce? Załóżmy, że gracz chce zawrzeć zakład wielokrotny z 6 zdarzeniami, z ewentualną wygraną (EWG) w wysokości 1000 zł. Po dodaniu przez niego bonusu AKO, EWG wzrośnie z 1000 do 1100 zł (o 10%). I, analogicznie, jeśli na kuponie znajdzie się 14 zdarzeń, to przy EWG 1000 zł, na konto gracza trafi 1500 zł (o 50%).

Fortuna voucher na Happy Hours

Voucher Fortuny wykorzystany w trakcie rejestracji jest także przepustką do stałej oferty Happy Hours. To promocja, dzięki której klienci bukmachera mogą legalnie grać bez podatku. Choć w Polsce obowiązuje obecnie podatek od obrotu w wysokości 12%, obniżający mnożnik kuponów z x1,00 na x0,88, to Fortuna daje szansę poczuć się, jakby tej opłaty wcale nie było. I to przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 

W jaki sposób tego dokonać? Trzeba dodać do kuponu bonus kursowy podwyższający wygraną o 14%, co de facto niweluje wspomniany podatek. Bonus widnieje w panelu po lewej stronie serwisu online bukmachera, obok oferty na zakłady przedmeczowe. 

Aby jednak bonus działał, należy oczywiście założyć konto i spełnić kilka określonych przez Fortunę (voucher promocyjny w trakcie rejestracji, przypomnijmy, uzupełnia się automatycznie) warunków promocji. Happy Hours obowiązuje wyłącznie przy zakładach wielokrotnych z minimum trzema zdarzeniami, każdym o kursie minimalnym pojedynczym wynoszącym 1.30. Bonusu nie można też łączyć z Superofertą+, Hitem Dnia i Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają także wypłacie za pomocą funkcji cashout.

Sprawdź kody promocyjne:

Fortuna voucher na Superofertę+ i Hit Dnia

Listę oferowanych przez Fortunę voucherów, promocji i bonusów zamykają dwie propozycje codzienne dla graczy: Superoferta+ i Hit Dnia. Obie polegają na zwiększeniu kursów na wybrane zdarzenia.

Superoferta+ to lista kilkudziesięciu zdarzeń dziennie z różnych dyscyplin. Kurs danego zdarzenia rośnie wraz z rozmiarem kuponu, na którym go umieszczono. Fortuna ustaliła cztery pułapy wysokości kursu.

 • Kupon z 1-3 zdarzeniami
 • Kupon z 4-6 zdarzeniami
 • Kupon z 7-10 zdarzeniami
 • Kupon z 11 i więcej zdarzeniami

Do trzech zdarzeń włącznie kurs jest standardowy, a następnie rośnie o wskazaną wartość. Oferta dotyczy wyłącznie typów na zwycięstwo jednej ze stron.

Hit Dnia to z kolei promocja obejmująca zwykle kilka zdarzeń dziennie, najczęściej 4. Od Superoferty+ różni się tym, że może też dotyczyć zakładów trzy-drogowych w piłce nożnej (1/X/2), a podwyższony kurs jest stały i nie ma związku z rozmiarem kuponu. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN