Voucher PZBuk 400 PLN - kody na bonusy | Czerwiec 2021

Voucher PZBuk 400 PLN - kody na bonusy | Czerwiec 2021
pzbuk.pl voucher / Meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski 9 cze 2021 | 12:11
0
Głosów: 0
Zagłosuj

PZBuk przygotował dla nowych graczy voucher, który łączy w sobie dwa bonusy o łącznej wartości 400 zł. Wystarczy przy rejestracji wpisać odpowiedni kod promocyjny, który podajemy poniżej. W jaki sposób zagwarantować sobie otrzymanie tego bonusu? Co daje voucher w PZBuku? Czy u innych legalnych polskich bukmacherów również możemy odnaleźć podobne oferty? Na te i inne pytania odpowiadamy w tym tekście. Zapraszamy.

Na skróty:

PZBuk voucher - dwa bonusy na start

PZBuk voucher określany może być również jako kod promocyjny lub bonus promocyjny. Z takimi sformułowaniami najczęściej możesz spotkać się, poszukując tego, co oferują Polskie Zakłady Bukmacherskie. Voucher PZBuk przeznaczony jest dla nowych klientów i zawiera dwa bonusy powitalne warte razem 400 zł:

 • zakład bez ryzyka, czyli tak zwany cashback o wartości 200 zł
 • 20 tys. punktów wirtualnych, które można wymienić na inne bonusy, także warte 200 zł

PZBuk voucher - cashback 200 zł

Pierwszym bonusem aktywowanym dzięki voucherowi PZBuka jest cashback wart 200 zł, który zapewnia obstawiającemu zwrot stawki pierwszego przegranego zakładu. Ale, co istotne, w PZBuku, inaczej niż wielu innych bukmacherów, cashback nie ogranicza się tylko i wyłącznie do pierwszego wysłanego kuponu. O co chodzi? Już wyjaśniamy.

Żeby było jasne: gdy Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot pieniędzy. To podstawowa zasada działania tej promocji. Ale co w przypadku, kiedy to dwa razy uda Ci się ograć bukmachera, a dopiero za trzecim razem powinie Ci się noga i kupon okaże się nietrafiony? Wtedy także nastąpi realizacja cashbacku. 

Jakie są warunki tej promocji, którą można otrzymać po wykorzystaniu vouchera PZBuk? Bukmacher zwróci postawioną przez Ciebie stawkę za pierwszy przegrany zakład, który spełnia jednocześnie dwa warunki: zostanie wysłany za maksymalnie 200 zł oraz zawiera minimum dwa zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1.40. Zwrot nastąpi w chwili rozliczenia zakładu i otrzymasz kwotę pełnej stawki w formie darmowego zakładu freebet PZBuk. 

Jak wyglądają natomiast reguły obrotu otrzymanym cashbackiem? W ciągu 30 dni musisz za niego zagrać jeden raz na dokładnie tych samych zasadach. Twój zakład musi więc być takim, na który postawisz maksymalnie 200 zł, z minimum dwoma zdarzeniami i kursem przynajmniej 1.40 na każde z nich.

Dzięki cashbackowi, który otrzymujesz korzystając z vouchera od PZBuka, masz pewność, że nawet wtedy, gdy kupon okaże się przegrany, nie stracisz swoich pieniędzy. Stąd ta promocja jest zakładem bez ryzyka.

PZBuk voucher - 20 tys. punktów na bonusy do 200 zł

20 tys. punktów przyznawanych na podstawie vouchera PZBuk to dodatkowy bonus, będący drugą częścią promocji powitalnej. Łącznie mogą mieć wartość 200 zł. Jak wykorzystywać bonusowe punkty? Służą one jako wirtualna waluta w Sklepie Gracza. Można je tam wymieniać na rozmaite promocje.

Jeśli chcesz aktywować ten bonus startowy, wystarczy że postawisz kupon wielokrotny z łącznym kursem minimum 2.00 za stawkę przynajmniej 50 zł. W momencie, gdy zawrzesz ten zakład, na Twoim koncie automatycznie pojawi się 20 tys. punktów.

Każdy nowy gracz, który w trakcie rejestracji skorzysta z vouchera PZBuk, będzie mógł wymienić swoje punkty na jedną z dwóch poniższych promocji:

 • Cztery bonusy 20% od kolejnych depozytów do 50 zł o łącznej wartości 200 zł (każdy to 5 tys. punktów)
 • Bonus 50 zł - 50% od depozytu (wart 10 tys. punktów), a także darmowy zakład o wartości 5 zł na e-sport, którego wartość to także 10 tys. wirtualnych punktów gracza.

Co istotne, ten bonus łączy się z drugą powitalną promocją, czyli cashbackiem. Przypominamy, że do użycia ich obu niezbędna jest rejestracja z odpowiednim dla PZBuk voucherem.

PZBuk voucher - kod promocyjny

Jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł bukmacherskich w polskim internecie jest pytanie o miejsce wpisania kodu podczas rejestracji u poszczególnych bukmacherów. W przypadku Polskich Zakładów Bukmacherskich takie hasło to na przykład "gdzie wpisać kod promocyjny PZBuk?". Zadanie takiego pytania nie będzie dla nikogo wstydem, bowiem chcą to wiedzieć nie tylko nowi gracze, będący amatorami, ale również doświadczeni typerzy.

Pamiętaj, że do raz pominiętego pola, w którym można wpisać swój kod promocyjny, nie można już w przyszłości wrócić. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby przysługujący voucher PZBuk “wklepać” w odpowiednią rubrykę. Ta znajduje się w formularzu rejestracyjnym. O tym, jak wygląda rejestracja w PZBuku, dowiesz się w dalszej części tekstu.

Aktualny kod na voucher PZBuk to MEGABONUSPZB. Należy wpisać go podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera, na którą można przenieść się za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście.

Sprawdź kody promocyjne:

PZBuk voucher - rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja z voucherem PZBuka to jedynie trzy kroki, a uzupełnienie stosownych danych zajmuje maksymalnie kilka minut. 

Krok pierwszy:

 • Wpisz nazwę użytkownika
 • Uzupełnij pola kontaktu, które umożliwią komunikację z Tobą (adres mailowy oraz numer telefonu)
 • Ustaw bezpieczne hasło
 • Możesz również pozwolić PZBukowi na wysyłanie Ci wszystkich informacji handlowych - w ten sposób będziesz na bieżąco informowany o najnowszych promocjach tego legalnego bukmachera, o ile jesteś tym zainteresowany

Krok drugi:

 • Uwaga: to w tym etapie wykorzystuje się w PZBuku voucher na kod promocyjny! Jak to zrobić?
 • Podaj niezbędne dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL itd.). Bukmacher ma obowiązek je chronić, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami bezpieczeństwa
 • Wpisz we właściwą rubrykę kod promocyjny PZBuk - voucher na bonusy powitalne, widoczny w tym tekście

Krok trzeci:

 • Ustaw obowiązkowe limity gracza na swoim koncie. Podaj docelowe maksymalne kwoty, którymi planujesz obracać
 • Poinformuj bukmachera o planowanym czasie spędzanym na serwisie

Uwaga: możesz wybrać limity wskazane przez PZBuka.

Po realizacji wszystkich opisanych wyżej etapów będziesz gotowy do wpłat na konto i zawierania zakładów. Jeśli jednak zechcesz wypłacić pieniądze, musisz przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości i podać numer konta bankowego, na którym mają trafić wygrane środki. Do samej gry nie jest to jednak konieczne.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

PZBuk voucher - bonusy u innych bukmacherów

Voucher od PZBuka nie jest jedyną taką promocją na rynku polskich legalnych bukmacherów. Sprawdź, kto jeszcze oferuje podobne bonusy i w jaki sposób możesz je otrzymać.

Betclic - voucher promocyjny

Rejestrując się w Betclicu możesz skorzystać z cashbacku na pierwszy wysłany kupon. Voucher ubezpiecza Twój zakład. Jeśli Ci się nie powiedzie i Twoje typy nie wejdą, otrzymasz zwrot środków na konto. A więc działa to podobnie jak zakład bez ryzyka w PZBuk o wartości 200 zł, który opisaliśmy wyżej.

Podczas rejestracji wypełniasz prosty formularz, na który składa się z wpisanie informacji na stronie Betclica: adresu e-mail, hasła, numeru telefonu, personaliów, Twojego PESEL-u i kodu promocyjnego Betclic. W tym ostatnim polu wpisujesz kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, masz pewność ubezpieczenia Twojego pierwszego zakładu.

Jakie są warunki tej promocji?

W przypadku, gdy wygrasz, obstawiając swój pierwszy kupon, pieniądze będziesz mógł wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Natomiast jeżeli kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback do 550 zł! Ważnym jest, aby pamiętać, że jeśli zamierzasz otrzymać maksymalny zwrot, Twój pierwszy kupon powinieneś obstawić za 625 zł. Oczywiście to kwestia związana z podatkiem od gier hazardowych w wysokości 12%. Różnica w dwóch powyższych kwotach zabierana jest na poczet właśnie tego podatku.

Otrzymany cashback u bukmachera Betclic podlega obrotowi. Bonus musi zostać obrócony sześciokrotną wysokością pierwszego zakładu z minimalnym kursem 2.00. Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł wypłacić pieniądze. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Voucher na freebet w STS

Podczas rejestracji w STS możesz skorzystać z vouchera na freebet o wartości 29 zł.. Jest to rodzaj zakładu, który nie wymaga wkładu własnego, czyli wpłaty depozytu. W pierwszym kroku rejestracji w STS, po podaniu wymaganych danych, którymi są adres e-mail, hasło i numeru telefonu, wpisz kod promocyjny widoczny na banerze bukmachera umieszczonym w tym tekście.. Warto pamiętać, że voucher STS na freebet łączy się z innymi promocjami na start - bonusem powitalnym do 1200 zł oraz cashbackiem w wysokości 281 zł.

Bukmacher, po pozytywnym zweryfikowaniu Twojego konta, co według zapowiedzi zajmuje maksymalnie trzy dni, przekaże na Twoje saldo bonusowe 29 zł. W celu wypłaty bonusu musisz dokonać nim trzykrotnego obrotu. Pamiętaj, że zaliczają się do niego tylko i wyłącznie wygrane kupony. Ich wymagany kurs minimalny to 1.91. Po spełnieniu tych warunków środki z konta bonusowego zostaną automatycznie przeniesione do depozytu.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Betfan voucher - BET Friends

Betfan przygotował voucher, który możesz zaoferować swojemu niezarejestrowanemu jeszcze znajomemu, przy okazji sam zyskując bonus bukmacherski. Jak to zrobić? Po zalogowaniu wejdź do zakładki promocje i wyszukaj ofertę BET Friends. Tam bez problemu zauważysz pole, w które musisz wpisać Twój adres e-mail, a wówczas wygenerowany zostanie specjalny kod polecający, który następnie udostępnisz znajomemu.

On musi użyć go przy rejestracji na stronie bukmachera i zasilić depozyt kwotą minimum 100 zł. Jeżeli dokona obrotu na wysokość 300 zł, grając kupony o minimalnym kursie 1.80, wówczas zarówno on, jak i Ty, czyli zapraszający, otrzymacie po 100 zł. 

Aby środki zostały przeniesione z salda bonusowego na główne, co pozwoli na ich wypłatę, każdy z Was musi dokonać obrotu tym bonusem na łączną stawkę odpowiadającą pięciokrotności otrzymanej kwoty (w tym wypadku - 500 zł). Każdy z zakładów powinien posiadać minimum dwa zdarzenia o minimalnym kursie pojedynczym 1.45.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Rejestrując się w PZBUK z linka z Meczyki.pl gracze otrzymują zakład bez ryzyka 500 PLN oraz freebet 20 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550